PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : این شماره مربوط به کجاست؟

toorej
April 13th, 2017, 12:41
باعرض سلام خدمت دوستان عزیز
امروز صبح این شماره با بنده تماس گرفته(تلفن ثابت بنده) 02144549246 با نام شرکت ایرانیان و گفت که شما برنده تعداد جوایز شدید بعد شماره ای داد و گفت با این شماره تماس بگیرید 02144592060 تا مراحل دریافت رو بهتون توضیح بدم
الان میخوام بدونم کسی از دوستان با این مورد روبرو شده یا خیر و اینکه این هم مثل سایر پیامک هایی که میزنن کلاهبرداری هست یا نه؟
باتشکر

Amy
April 13th, 2017, 12:47
با سلام
کلاهبرداری تلفنی :)
مگه این که قبلا از اون شرکت چیزی خریده باشید و قرعه کشی داشته باشن
اگر نه ، 100% کلاهبرداری

ashadata
April 13th, 2017, 13:59
با سلام

خیلی راحت میشه فهمید زنگ بزنید بهشون خودتون

اگه برای دریافت جایزه ها جز ادرس چیز دیگه مثل پول خواستند یعنی کلاهبرداری
کافیه همونجا بگید به جرم اقدام به کلاهبرداری شکایت میکنم ازت و قطع کنید تلفن رو دیگه جرات نمیکنه زنگ بزنه

delta
April 13th, 2017, 14:02
حالا فقط این نیست..طرف میگه از بین جوایز زیر یکی رو اعلام کنید براتون بفرستیم! ساعت فلان تومانی..***گیر و.... شما انتخاب میکنید..بعد میگه براتون ارسال میکنیم درب منزل فقط پول پست رو بدید..هزینه بسته بندی و ارسال 50 یا 60 تومان!!! :)) دیگه تهشو بخونید!! تازه تحویلم بگیرید توش یه ساعت سامورایی 5 تومانیه!! :103:

alirad
April 13th, 2017, 15:07
چه پررو گفته زنگ بزن به این شماره تا مراحلو بهت بگم.
تا 1 ساعت ک..شر که میخواد بگه هزینه تلفونو دوستمون بده

sarwhost
April 13th, 2017, 15:13
قبلا دوبار با من تماس گرفتن اخر سر خانومه میگفت اگر پول ندی جریمه میشی دادگاهی میشی قضیه از این قرار بود که اونایی که ما برنده شده بودیم ارزشش 900هزارتومان بود و ما باید 400 هزار پرداخت میکردیم خلاصه مچبور بودیم برنده بشیم :d

Aria.M
April 13th, 2017, 15:18
کلاهبرداریه. چند روز پش یه خانومی به من زنگ زد گفت از دفتر پیشخوان تماس می گیرم. می گفت یه سیم کارت دائمی همراه اول به اسم شما ثبت شده و باید آدرس بدی تا برات بفرستیم. 50 هزار تومان هم هزینه اش هست که بعدا معلوم شد این تازه پیش پرداخته و سیم کارت اقساطی هست و یه مبلغی هم بعدا رو قبض میاد و ... .

خلاصه از ما انکار و از ایشون اصرار که به اسم شما ثبت شده و باید بگیری. که متاسفانه آخر سر مجبور شدم جد و آباد محترم ایشون رو به مدیریت محترم همراه آخر اوشکول آباد سفلی پیوند بزنم تا دست بردارن.

Web-Hosting
April 13th, 2017, 15:51
ما ی بار زنگ زدن گفتن از طرف بانک پارسیان
یه پکیج برنده شدیم( دقیق یادم نی چی بود)
گف ارزشش 200 تومنه چون برنده شدید 49 تومن

منم گفتم 51 تومن به نفع تو ، فقط 100 تومنشو کالا بفرس
قطع کرد :d

k-pax
April 13th, 2017, 17:57
85 % کله برداریه
یه بار به خونه ما زنگ زدن و خاننم جواب داده بود
گفته بودن برنده شدید و رایگان هست . بعد گفتن براتون پیک میکنن !
یه بسته پیک کرده بودن و بعدش پیک گفت هزینه پیک 50 تومن میشه . منم بهش گفتم برگرد پس بده !
قبول نمیکرد اما بزور برش گردوندم ! کاملا مشخص بود از خودشون بودش

bluehost
April 13th, 2017, 18:41
سلام
کلاهبرداری خیلی زیاد شده و به ما هم تلفن زدن اول گفتن شما به عنوان میهمان ویژه دعوت شدید به سمینار نمیدونم چی چی ...
بعد پرسیدیم و توضیحات کلی خواستیم گفتن باید 2 میلیون و 700 پرداخت کنید تا بتونید شرکت کنید
برگشتیم گفتیم اگه دعوت شدیم نیازی نداره پول بدیم و تلفنو قطع کردیم
جالب اینکه که دست بر دار هم نبودن هر بار با یه شماره ای تماس میگرفتن
:|

limpi
April 17th, 2017, 01:10
معمولا اینطوری نیست که پول رو کلاهبرداری کنند بلکه کالاهیی رو براتون میفرستن که ارزشش کمتر از اون هزینه ای هست که شما می‌پردازید. یه نوع مارکتینگ هست :)

safarnikan
December 21st, 2017, 14:05
معلومه که کلاه برداریه.