PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ابیوز شدن سرور و اسپمینگ در خواست کمک

behtash007
April 11th, 2017, 13:36
سلام خدمت استاید . سرور من بدلیل ابیوز شدن ( اسپمینگ) بلاک شده است دوستان یکم در مورد ابیوز توضیح بدید که چطور شخصی میتونه از سرور ابیوز ( اسمپینگ ایمیل ارسال کنه ) در صورتی که به اطلاعات سرور دسترسی نداره
پرت های ایمیل از سرور بسته هستش چطور میشه باز هم ابیوز فرستاد
متن ابیوز :

it has came to our attention that IPs associated to your service have been used for bulk mailing purposes, triggering ISP black-lists. All mailing activities should be permanently halted within 24 hours in order to avoid service termination due to AUP/TOS violations.

[#96721] IPs black-listed: 50.7.86.237

Please keep us informed of your actions.

a.e
April 11th, 2017, 18:03
سلام

سرور از کدوم دیتاسنتر است ؟ سرور اختصاصیه یا مجازی ؟ سرور به عنوان هاستینگ است یا... ؟

bluehost
April 11th, 2017, 19:22
سلام خدمت استاید . سرور من بدلیل ابیوز شدن ( اسپمینگ) بلاک شده است دوستان یکم در مورد ابیوز توضیح بدید که چطور شخصی میتونه از سرور ابیوز ( اسمپینگ ایمیل ارسال کنه ) در صورتی که به اطلاعات سرور دسترسی نداره
پرت های ایمیل از سرور بسته هستش چطور میشه باز هم ابیوز فرستاد
متن ابیوز :

it has came to our attention that IPs associated to your service have been used for bulk mailing purposes, triggering ISP black-lists. All mailing activities should be permanently halted within 24 hours in order to avoid service termination due to AUP/TOS violations.

[#96721] IPs black-listed: 50.7.86.237

Please keep us informed of your actions.
سلام
جزئیات بیشتری ارسال کنید تا راهنمایی کنیم شما رو
موفق باشید

behtash007
April 11th, 2017, 20:50
سرور مجازی المانه - سیستم عامل centos روش نصبه و به عنوان قندشکن ازش استفاده میشه . دیشب سرور دانل کردن ایمیلی برام ارسال شده که از این سرور به عنوان اسپمینگ استفاده میشده . دقیقا متوجه نشدم چطور میشه اسپم کرد روی سرور

bluehost
April 11th, 2017, 21:05
سرور مجازی المانه - سیستم عامل centos روش نصبه و به عنوان قندشکن ازش استفاده میشه . دیشب سرور دانل کردن ایمیلی برام ارسال شده که از این سرور به عنوان اسپمینگ استفاده میشده . دقیقا متوجه نشدم چطور میشه اسپم کرد روی سرور
عزیز وقتی به عنوان قندشکن استفاده بشه داره از آی پی سرور استفاده میشه در نتیجه امکان هک کردن , اسپم کردن و ... با آی پی وجود داره
همینطور باگ های نرم افزاری نیر میتونه موجود این مشکلات بشه

behtash007
April 11th, 2017, 21:06
البته من پرت های ایمیل را بستم دقیقا نمیدونم چه پورت های باید بسته !!!ممنون میشم راهنمایی کنید

a.e
April 14th, 2017, 00:57
البته من پرت های ایمیل را بستم دقیقا نمیدونم چه پورت های باید بسته !!!ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک مقابل رو چک کنید: https://www.google.com/search?q=mail+ports&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b-ab

freeacounting
April 16th, 2017, 17:10
سلام
ممکنه فایل های آلوده رو سیستم وجود داشته باشه و یا برنامه های هک و اسکن