PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال درباره تاثیر لینک داخلی بر سئو

morahem
April 10th, 2017, 20:28
سلام وقت بخیر.
اقا یه سوال داشتم این سایت نمناک سئوی خیلی خوبی داره و هر چیزی که شما سرچ کنی یه مطلب از این نمناک توی صفحه اول گوگل هست.

من مطالبش رو یه نگاهی کردم دیدم توی مطلبش خیلی لینک داخلی استفاده کرده.
آیا ما هم توی مطالب بعضی از کلمات رو به مطالب مربوط به موضوع لینک بدیم توی سئو تاثیر داره؟؟؟

سایت ما وردپرسه و تا به حال 40 هزار تا مطلب منتشر کردیم (از سال 89 تا به حال) و مطالب قدیمیه ما همشون کپی هستن و از نظر سئو خیلی ضعیفن

ولی الان دو ماهی هست دیگه کپی نمیکنیم و خودمون مطلب منتشر میکنیم.

حالا سوالم اینه اگر توی این مطالب جدیدی که خودمون داریم تولید میکنیم به صفحات قدیمی لینک بدیم امتیاز مطلب جدیدمون خراب نمیشه؟

Oscar
April 10th, 2017, 21:16
سلام
لینک داخلی باعث میشه کاربر در صفحات مختلف شما بچرخه و مدت زمان بیشتری رو در سایت باشه که گوگل به سایت هایی که کاربر تایم بیشتری توشون گشت گذار میکنه امتیاز میده نسبت به سایت هایی که کاربر بلافاصله ترکشون میکنه

morahem
April 10th, 2017, 22:18
ممنونم.

اقا یه مشکل دیگه هم هست اینکه من عنوان مطلب رو توی گوگل سرچ میکنم اون مطلب رو پیدا میکنه. ولی وقتی یه متن رو از اون مطلب سرچ میکنم اون مطلب رو نمیاره!!! در صورتی که فقط توی سایت ما اون متن نوشته شده و هیچ سایتی دیگه اون متن رو ننوشته. علتش چیه؟ چرا متن سایت ما رو پیدا نمیکنه؟

dindarloo
April 10th, 2017, 22:46
اینطور که میفرمایید شما یک کیفت مطلب از این سایت کم دارید و یک لینک های داخلی.
نه خیر به نظر من که اینطور نیست. تعدا بک لینک ها چقدر متفاوته ؟ بروز بودن و هدفهمند بودن سایت ها چطور ؟

morahem
April 11th, 2017, 11:47
سایت ماهست اگه میشه یه بررسی کنید ببینید مشکل چیه که متن هایی که میزاریم رو گوگل پیدا نمیکنه ولی عنوان رو که سرچ میکنیم پیدا میکنه ممنونم