PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ساسپند شدن وبماني

isp0k
April 10th, 2017, 00:51
باسلام
بنده اكانت وبماني ديگري باشماره مجازي (عمومي ها) ساختم و ازش براي شارژ اكانت ريسلو استفاده كردم و پس از اتمام كار انرا بستم (Terminate) پس از چند روز متوجه شدم اكانت اصلي وبماني ام ساسپند شده (بدليل فرستادن پول به ان اكانت) و پولي نميتوانم بفرستم و پس از دادن پيام به پشتيباني و تاييد هويت انها ديگر به بنده پاسخي ندادند تقريباً ٣ روز گذشته و پاسخي دريافت نشده از اخرين پيام بنده، ايا اين طبيعيه در اين موارد؟ يا كاري بايد انجام بدهم؟ و اينكه كسي تا حالا به اين موارد برخورده؟

باتشكر

RealHAM
April 10th, 2017, 08:42
سلام
طبق قوانین وب مانی اگر شما اکانتتون را ترمینیت کنید به هیچ وجه دیگر نمی توانید اکانت جدید داشته باشید

isp0k
April 10th, 2017, 10:28
سلام
طبق قوانین وب مانی اگر شما اکانتتون را ترمینیت کنید به هیچ وجه دیگر نمی توانید اکانت جدید داشته باشید

بله متوجه اين قوانين هستن بنده اكانت دومم را كه با شماره خارج ساخته بودم ترمينيت كردم ولي اكانت اصلي بنده كه با شماره تلفن ايران است را كاري نكردم، و اكانت اصلي بنده كه فرمال پاسپورت ميباشد ساسپند شده است بدليل فرستادن پول به اكانت دوم

الان مشكل چيز ديگري است انهم اينست كه پس از توضيح دادن ديگر جوابي دريافت نكردم كه نميدونم عادي است يا خير؟؟ چون ٣ روز گذشته

RealHAM
April 10th, 2017, 12:07
شاید اشتباهی از آی پی یکسان استفاده کرده‌اید و متوجه ارتباط بین دو اکانت شده‌اند

isp0k
April 10th, 2017, 12:35
دوست عزيز مشكل رو خودم ميدونم و ارتباط ميان دو اكانت رواونا ميدونن و هم خودم كامل به انها توضيح دادم مسئله اينست كه چك كردن اطلاعات ٣ روز طول ميكشه؟ و نه اينكه چرا بسته شده يا هرچيزي
لطفا تا اخر بخونيد مطلب را

Отправлено с моего iPhone используя Tapatalk

alirad
April 10th, 2017, 13:28
سلام
این وبمانی معلوم نیست یه دفعه به فاصله ی 1 ساعت تیکت جواب میدن یه دفعه بهد از 3 روز جواب میدن و بعضی وقت ها اصلا جواب نمیدن
بهترین راه همون پرسیدن از خود وبمانی هست.چند بار برای خود من پیش اومده تیکت رو جواب ندادن یه تیکت دیگه فرستادم و داخلش شماره تیکت قبلی رو فرستادم و نوشتم هنوز جواب ندادید.
شما هم همین کار رو انجام بدین

mhiizadi
April 10th, 2017, 14:45
دوست عزيز مشكل رو خودم ميدونم و ارتباط ميان دو اكانت رواونا ميدونن و هم خودم كامل به انها توضيح دادم مسئله اينست كه چك كردن اطلاعات ٣ روز طول ميكشه؟ و نه اينكه چرا بسته شده يا هرچيزي

شنبه و یک شنبه روز کاریشون نبوده .
احتمالا فردا ؛ یعنی سه شنبه پاسختون رو میدن یا همین امروز .

isp0k
April 10th, 2017, 14:47
سلام
این وبمانی معلوم نیست یه دفعه به فاصله ی 1 ساعت تیکت جواب میدن یه دفعه بهد از 3 روز جواب میدن و بعضی وقت ها اصلا جواب نمیدن
بهترین راه همون پرسیدن از خود وبمانی هست.چند بار برای خود من پیش اومده تیکت رو جواب ندادن یه تیکت دیگه فرستادم و داخلش شماره تیکت قبلی رو فرستادم و نوشتم هنوز جواب ندادید.
شما هم همین کار رو انجام بدین

باتشكر ٣٠ دقيقه پس از تيكت دوم هردو تيكت پاسخ و مشكل بنده حل شد

RealHAM
April 10th, 2017, 15:02

بنده خیلی خیلی پوزش می طلبم

Aria.M
April 10th, 2017, 15:06
باتشكر ٣٠ دقيقه پس از تيكت دوم هردو تيكت پاسخ و مشكل بنده حل شد

یعنی اکانتتون رو باز کردن؟

isp0k
April 10th, 2017, 15:16
یعنی اکانتتون رو باز کردن؟

بله اكانت را بدليل theft محدود كرده بودند و پس از اثبات اينكه اكانت دوم براي خودم بوده و پول بجاي معتبري فرستاده شده اكانت اصلي را باز كردند.