PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گرفتن مجوز در ساماندهی

mohmadreza622
April 9th, 2017, 22:36
سلام به دوستان
یک مدتی هستش که سایت فیلم راه اندازی کردیم و کلی خرج کردیم میخوایم سایت رو تو ساماندهی ثبت کنیم ولی هر بار که درخواست میدیم با این پیام جالب طوطی وار مواجه میشیم : (( دانلود فیلم و سریال ممنوع میباشد )) (( در هر صورت دانلود فیلم و سریال ممنوع میباشد )) /:)
حالا جالب اینجاست که حدود 50 درصد سایت هایی که چک کردم همه تو ساماندهی ثبت بودن و حتی سایت هایی هستن که بدون اینکه تو سامانه ثبت باشن براشون اخطار *****ینگ میاد و مطلب رو حذف میکنن ...
حالا اینکه قانون برای همه یکی هست یا خیر رو کاری نداریم
از دوستان اهل فن انجمن کسی هست که بتونه ما رو برای گرفتن نماد و ثبت سایت راهنمایی کنه و یا تجربیاتش رو در اختیار ما بزاره؟؟؟

MJmoonwalk
April 9th, 2017, 22:43
سیستم فروش فیلم راه اندازی کنید یا فقط معرفی فیلم. بعد از گرفتن این مجوزهای چرت از افراد غیرمتخصص این سازمان های من درآوردی دولت میتونید تغییر کاربری بدین. به هر حال چه ثبت باشین چه نباشین دلشون یا زیر دلشون بخواد شیلتر میکنن.

mohmadreza622
April 9th, 2017, 22:49
ممنون از اینکه وقتتون رو برای من قرار دادید
بنظر شما با فیلم ایرانی شروع کنیم مجوز بگیریم بعد بریم سراغ فیلم خارجی مشکلی پیش نمیاد ؟؟
یا اینکه اصلا مجوز نگیریم ؟؟؟

saeed.mihan
April 9th, 2017, 23:12
شما کلمات حساس نذارید احتمال فی..لتر شدن خیلی پایین میاد

domainlover
April 9th, 2017, 23:16
شما کلمات حساس نذارید احتمال فی..لتر شدن خیلی پایین میاد

دوست عزیز گویا شما در اینترنت ایران فعال نیستید ! شما یه page خالی HTML بساز در یک آدرس مثل duwhiwh2he2h2iueh2iuhe2i.com و داخلش کلمه دانلود فیلم رو بذار . 30 ثانیه بعد روبات فیل...تر....ینگ روش میاد ! اگر بر فرض محال هم ربات نتونه کاری کنه رقبای ایشون حسابی از خجالتشون در خواهند اومد و ریپورت میدن . دوست عزیز وقتی اومدی تو کار فیلم و سریال نمیتونی تمیز کار کنی . قانونش اینه .

MJmoonwalk
April 9th, 2017, 23:27
شما صفحه معرفی فیلم قرار بدین و لینک دانلود رو در بخش نظرات بگذارید. میشه محتوای آزاد مثل انجمن گفتگو. لینک مستقیم هم قرارندین از سایت آپلودبوی استفاده کن

shahinmq
April 10th, 2017, 00:18
عرض سلام و احترام :

سراغ فیلم ایرانی نرید ، حتی اگر فیل_تر نشید ، خود صاحب اثر فیلم از شما مستقیم شکایت می کنه که برای چند از آشنایان پیش اومده.

چرا حتما باید در ساماندهی ثبت کنید ؟

کد ملیتون در زمان ثبت نام در سامانه ثبت میشه و هرگونه تخلف (البته از نظر ساماندهی تخلف) براتون مشکل ساز خواهد شد.

حتی اگر ثبت نام هم کنید ، ساعت به ساعت بهتون می گن فلان اثر باید حذف بشه.

اینکه فقط فیل_تر بشید بسیار بهتر از این هستش که برای سایت فیلم که محتوای بدی هم ندارد کارتون به دادگاه و دادسرا بکشه، هر چند راه هایی وجود دارد که زمان فیل_تر نشدن را طولانی تر کنید.

موفق باشید.

saeed.mihan
April 10th, 2017, 09:35
دوست عزیز گویا شما در اینترنت ایران فعال نیستید ! شما یه page خالی HTML بساز در یک آدرس مثل duwhiwh2he2h2iueh2iuhe2i.com و داخلش کلمه دانلود فیلم رو بذار . 30 ثانیه بعد روبات فیل...تر....ینگ روش میاد ! اگر بر فرض محال هم ربات نتونه کاری کنه رقبای ایشون حسابی از خجالتشون در خواهند اومد و ریپورت میدن . دوست عزیز وقتی اومدی تو کار فیلم و سریال نمیتونی تمیز کار کنی . قانونش اینه .

واژه دانلود فیلم یا از این قبیل حتی تو یه سایت آموزشی هم پیدا میشه که هیچ مشکلی نداره و میره تا سایتای بزرگ مثل نماشا و اپارات.. سایتای فیلم زیادی رو دیدم که مدتها دارن روی یه ادرس کار میکنن..
بستگی به سبک و محتوا داره و اینکه گزارش بشه یا خیر

dindarloo
April 10th, 2017, 22:12
من حدود یک سال پیش یک سایت فیلم داشتم که تو ساماندهی ثبت بود و اینقدر که شما میفرمایید گیر نمیدادند. اون هایی که ثبت هستند از قبل ثبت هستند و ساماندهی هم بهونه ای برای حذف کردنشون نداره. من هم مثل دوستان پیشنهاد میکنم اگر خودتون داخل ایران هستید با توجه به نوپا بودن سایتتون به دنبال کسب درآمد از طریق دیگه ای باشید. ضمنا فیلم ایرانی که خریدار نداره ، فیلم خارجی هم که ساماندهی نمیخواد دیگه تکلیفش معلومه !

bluehost
April 11th, 2017, 19:09
سلام
پیشنهاد میکنم به جای سایت فیلم سراغ حرفه دیگری برید
مثلا شما یه فیلم میزاری صاحبش میبینه میره شکایت میکنه اون موقع هست که ... شروع میشه چندین مورد مشاهده شده
موفق باشید

ehsan-a
April 11th, 2017, 19:13
سلام ، سایت فیلم ثبت نکنید بهتره . غیر مجاز باشید حالشو ببرید .