PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : رعایت کپی رایت در اینستاگرام؟

alirad
April 9th, 2017, 16:27
سلام
دوستان در چه صورتی مطلبی که توی اینستاگرام میذاریم(نوشته یا عکس یا ویدیو) که از سایت یا مجله یا هرجای دیگه برداشتیم نقض کپی رایت حساب میشه واکانت حذف میشه؟

radincom
April 9th, 2017, 18:42
سلام
دوستان در چه صورتی مطلبی که توی اینستاگرام میذاریم(نوشته یا عکس یا ویدیو) که از سایت یا مجله یا هرجای دیگه برداشتیم نقض کپی رایت حساب میشه واکانت حذف میشه؟

با سلام.
اینجا انجمن وب هاستینگ ایران میباشد.
فکر نمیکنم کسی جواب این پست شما را بدهد.
بدرود

alirad
May 6th, 2017, 18:27
دوستان کسی هست ذر مورد سوالم منو راهنمایی کنه؟

Jai
May 6th, 2017, 18:34
با سلام ، خیر

alirad
May 6th, 2017, 18:43
من نمیفهمم مشکل سوال من چیه؟
به جای جواب های مسخره و نامفهوم یه مقدار توضیح هم بدین تا اگه توی سوال من فحشی یا بی ادبی وجود داره متوجه بشم
2 نفر یه جور جواب دادن انگار بدهکارم

hmydcm
May 6th, 2017, 19:18
سلام.
من شخصا تجربه چنین موردی رو نداشتم.
طبق گفته ها و شنیده ها ، قانون کپی رایت به شدت رعایت میشه البته در خارج از ایران. بسیاری از سایت ها یا کانال ها بخشی دارن به نام کپی رایت. اون رو مطالعه کنید.
اکثرا هم قانونی دارن که می تونید محتوا رو کپی کنید اما باید لینک ما و یا نام مارو به عنوان ناشر قرار بدید.

همچنین فکر نمی کنم بدون شکایت سایت یا صفحه مبدا ، اینستاگرام اجازه ای برای حذف پست و یا صفحه ای داشته باشد. قوانین و توضیحات مربوط در اینستاگرام رو هم مطالعه بفرمایید.

ali-rezam
May 6th, 2017, 19:32
پیشنهاد میشه اگه از پیج دیگه ای کپی میکنید ایدی اون پیج هم به عنوان منبع یاد کنید و یا نامش رو به صورت # بزنید ، اگر از سطح اینترنت مطلب جمع آوری میکنید که تعداد افراد زیادی کپی کردند و منبع مشخصی هم نداره زیاد خودتون رو درگیرش نکنید

Mehdi_Enter
May 6th, 2017, 19:57
دوست گرامی این که جواب نمیخواد به کل کپی رایت حرام محسوب میشود و جرم هست
اگه از جایی کپی میکنی منبع بزار نمیزاری حداقل یه ویرایش بزن روش که تابلو نشه که کپی کردی طبق روشهای دوستان:))

data20
May 6th, 2017, 21:09
اکانت حذف نمیشه بلکه غیر فعال میشه
برای کپی رایت هم باید شاکی داشته باشید خود اینستاگرام کاری به کپی رایت نداره
و عمدتا در ایمیل به شما دلیل توضیح دادن
در صورتی که مطمئن هستید کار غیر قانونی انجام ندادید میتونید در خواست بازبینی بدید و اگر اشتباهی رخ داده باشه اکانت باز میکنن براتون
برای این کار هم نیاز به کد ایمیل ارسال شده دارید و اگر فعالیتی توی سایر شبکه های اجتماعی هم داشته باشید کمک می کنه
از طریق گوشی و برنامه اصلی میتونید در خواست رسیدگی بدید و خودش مراحل بهتون توضیح میده

saeed.mihan
May 6th, 2017, 21:49
بنده تجربه داشتم یه ویدیو نسبتا معروف رو شیر کردم اما به محض ارسال پیام امد که قانون کپی رایت رعایت نشده و حذف شد هرچند که گزینه ای نمایش داده میشد بعدش که امکان ارائه توضیحات بود.
این مورد اتوماتیک بود چون اثر معروف بود.
اما در سایر موارد بنظرم مگه اینکه ریپورت بشه "که فقط همان پست" حذف خواهد شد و اکانت غیر فعال نمی شود مگر اینکه تعداد شکایات بالا باشد.
موفق باشید

ahmad4u
May 7th, 2017, 00:26
يكبار كليپ تصويري يكي از خوانندگان (اونور آب) قرار داده بودم كه بدليل نقض كپي رايت اون پست حذف شد
بنظر اينكار اتوماتيك و توسط ربات صورت ميگيره