PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرمایه گذاری و درآمد ثابت روزانه

mahdiazarnia
April 9th, 2017, 01:29
با عرض سلام و ادب خدمت دوستان گرامی
در پستی سایتی رو برای سرمایه گذاری معرفی کرده بودم که دوستان زیادی پیام های مختلف دادند در در تلگرام در موردش و سوالات متعددی داشتند ، تصمیم گرفتم تاپیکی رو براش ایجاد کنم و توضیحات و سوالات عمومی رو که در ذهن فرد ایجاد میشود پاسخ بدم

در ابندا آدرس سایت شرکت https://richmondberks.com (https://goo.gl/7iqDd0)
توضح کلی : 1.6 درصد روزانه سود از مقدار سرمایه گذاری شده ، یعنی بطور مثال اگر شما 100 دلار سرمایه کذاری کنید روزانه 1.6 دلار بهتون سود تعلق می گیره ( روزهای شنبه و یکشنبه 0.7% ) به معنای دیگر هفتگی 9.4% و ماهانه 37.6%
اطلاعیه : سود روزانه به 1.7 درصد در روز افزایش یافت
مقدار سرمایه اصلی همیشه بصورت آنی مانند سود قابل برداشت هست ولی اصل پول سرمایه گذاری شده رو با کسر 50% می تونید برداشت کنید ، که معمولا کسی که سرمایه گذاری می کنه مبلغش رو برنمیداره و از سود استفاده می کنه ولی اگر خواستید می تونید مبلغ سرمایه گذاری شده رو هم برداشت کنید با این شرایط

ثبت نام خیلی راحت هست و بعید می دونم دوستان مشکلی داشته باشند ، برای ادامه توضیحات پیشنهاد می کنم ابندا ثبت نام کنید که اجزای پنلش رو ببینید تا توضیحاتم رو راحت تر متوجه بشید

تا اینجا سیستم سود دهی و درصدهاش رو متوجه شدید
حالا 3 نوع سرمایه کذاری داریم در این سایت که هرکدام رو معرفی می کنم

نوع 1 - RBB ) این حروف به معنی Richmond berks dollars هستش و شما سرمایتون به صورت دلاری واریز میشه به سایت و سود هم که طبق حالت معمول بهش پرداخت میشه ، حالت پیش فرض و اصلی هستش که شما می تونید از طریق سیستم های پرداخت payeer , perfectmoney , btc , advcash واریز کنید ، در این حالت می توانید سود خود را از طریق payeer , perfectmoney , btc , advcash بصورت آنی برداشت کنید

نوع 2 - BTC ) این حروف به معنی واحد پولی بیت کوین هست و شما می تونید پولتون رو از طریق فقط بیتکوین پرداخت کنید و سود هم با واحد پولیه بیت کویین بهتون پرداخت میشه این برای حالتی هست که شما فکر می کنید ارزش بیتکویین درحال افزایش می تونه باشه شما بیت کویین سرمایه گذاری می کند و سودتون رو بصورت فقط بیتکویین برداشت می کنید

نوع 3 - RBB ) این حروف به معنی richmondberks bonus هستش و امتیازاتی هست که به ازای کارهایی دریافت می کنید ، مبلغ اصلی RBB قابل برداشت نیست ولی روزانه 0.05% سود بهش تعلق می گیره که قابل برداشته و همچنین با RBB می تونید از فروشگاه این سایت امتیازاتی از جمله VIP و کوپن کد دریافت کنید ، با ثبت نام و تکمیل یک فرآیند ساده 120 RBB دریافت خواهید کرد

معرفی شرکت : به گفته خودشان در کار مزایده املاک هستند و املاکی که خرید می کنند رو همراه با سودی که می کنند در پنل کاربریتون قسمت نیوز معرفی می کنند بصورت کاملا شفاف
البته شرکت ثبت شده هم هستند که مدارکش رو می تونید دانلود کنید ، دانلود مدارک شرکت (https://goo.gl/5kcyw4)

به مرور زمان سوالاتی که دوستان در این تاپیک می پرسند رو به همراه پاسخ به پست اول اضافه خواهم کرد

سخن آخر : حدود 4 ماه هست عضو این سایت هستم و سود ها بصورت آنی برداشت شده ولی دوستان عزیز دقت کنند که خودشون تحقیقات لازم رو انجام بدند و پیشنهادم اینه که با پرداخت کم شروع کنند در حد 20-30 دلار بعد که مطمئن شدند پرداخت های بیشتر انجام بدند درصورت تمایل

سوال دیگه ای بود در خدمتم
برای ارتباط با بنده هم می تونید از طریق تلگرام https://t.me/safeinv

لطفا دوستانی هم که سرمایه گذاری کردند تجربشون رو اینجا به اشتراک بگذارند و درمورد دریافت هایی که داشتند اسنادی رو قرار بندند

پ.ن : لطفا دوستانی که پندهای متفکرانه دارند در تاپیک شرکت نکنند و فقط دوستانی که سوال دارند سوالات خود را مطرح کنند ، در مورد پندها موارد رو همراه با بولد کردن ذکر کردم قبلا

برای دنبال کردن اخبار و امکانات جدید و همچنین دریافت کوپن کدها می توانید در چنل زیر عضو بشید
https://t.me/richmond_berk
(https://t.me/richmond_berk)
اطلاعیه ها )
1. سود روزانه به 1.7 درصد در روز افزایش یافت اطلاعات بیشتر (http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=184402&page=6&p=1658697&viewfull=1#post1658697)

Mehdi_Enter
April 9th, 2017, 04:19
از کجا اعتماد کنیم:-s

mahdiazarnia
April 9th, 2017, 11:58
از کجا اعتماد کنیم:-s

مدارک شرکتشون رو که گذاشتم براتون و همینطور می تونید یک سرچ ساده بزنید تو اینترنت
​به خاطر همین عرض کردم که با مبلغ کم شروع کنید

آخرین دریافتی که داشتیم

04.06.17 14:19
Receive
171834760
U6957847
inboxpanel
+11.12 USD
U12740448
RichmondBerks LTD

Received Payment 11.12 USD from account U12740448. Memo: API Payment. send to user .

04.08.17 22:40
Receive
172095769
U6957847
inboxpanel
+9.2 USD
U12740448
RichmondBerks LTD

Received Payment 9.2 USD from account U12740448. Memo: API Payment. send to user .

ashadata
April 9th, 2017, 12:33
با سلام

تمامی سایتای هایپ اس اس ال شرکتی دارند + ثبت شرکت و ... پس به این چیزا نباشید

اما دوستان توجه داشته باشید این سایت ها حداکثر سی روز جواب میدن بعدش اسکم یا به اصطلاح ***ی میشن

برای ریسک کمتر سرمایه رو بعد از 10 روز از شروع فعالیت سایت بردارید

این سایت اصل سرمایه رو با کارمزد زیاد برگشت میده که یکم عجیبه در حالی که اکثرا دوروربر 8% هستند

توی گروه های هایپ هم این یکی سایتو ندیدم از بچه های کهنه کار توصیه کنن (یعنی معرفی کنن)

mahdiazarnia
April 9th, 2017, 14:49
درجواب این دوستمون بگم که احتمال اسکم شدن این سایت خیلی کمه درحال حاضر ، طبق بررسی ها و سیاست سرمایه گذاری 50 درصدی که داره
و اما درمورد اینکه تو گروه های هایپ کهنه کارها توصیه نکردند باید خلافش رو به عرضتون برسونم ، موقعی ای که این پروژه استارت شد غوغا به پا شد
http://www.moneymakergroup.com/Richmond-Berks-Richmon-t526739.html

تاپیک های خیلی زیادی داره تو سایت های مطرح هایپ ، که می تونید همرو بررسی کنید

درمورد 30 روزی که می فرمایید بنده حدود 4 ماه هست که دریافت دارم ازشون

mahdiazarnia
April 10th, 2017, 02:35
الکسای سایت هم درحال حاضر 4,784 جهانی هست که نشان دهنده بازدید خیلی بالای هست که روزانه داره

delta
April 10th, 2017, 09:05
این نوشته بود عضو شوید 10 دلار هدیه رایگان!! کلا از اول بزل و بخشش اینطوری عجیبه...ثبت نام کردم هیچی نداد :62:

dertgtr
April 10th, 2017, 10:17
این نوشته بود عضو شوید 10 دلار هدیه رایگان!! کلا از اول بزل و بخشش اینطوری عجیبه...ثبت نام کردم هیچی نداد :62:

اون رو در سرمایه شما در سایت اضافه میکنه که اگر مراحل خواسته شده بعدی رو هم کامل کنید 110 دلار دیگه هم میده در مجموع میشه 120 دلار در حساب شما در این سایت که به این 120 دلار روزانه .05 درصد سود میده

اگر هم سرمایه گذاری کنید ماهانه 37.6 درصد سود

البته روند سایت از حالت عادی خارج شده چون چند نفری رو میشناسم که درخواست 50 درصد مبلغ سرمایه گذاریشون رو کردن و دریافت نکردن . طبق قانون خود سایت شخص می تونه هر زمانی درخواست 50 درصد مبلغ سرمایه گذاریش رو بکنه .
مایل بودید لینک میدم برا این عدم واریز

delta
April 10th, 2017, 11:51
اون رو در سرمایه شما در سایت اضافه میکنه که اگر مراحل خواسته شده بعدی رو هم کامل کنید 110 دلار دیگه هم میده در مجموع میشه 120 دلار در حساب شما در این سایت که به این 120 دلار روزانه .05 درصد سود میده

البته روند سایت از حالت عادی خارج شده چون چند نفری رو میشناسم که درخواست 50 درصد مبلغ سرمایه گذاریشون رو کردن و دریافت نکردن . طبق قانون خود سایت شخص می تونه هر زمانی درخواست 50 درصد مبلغ سرمایه گذاریش رو بکنه .

احتمالا به زودی صاحبشم از کشور خارج میشه :-|

mahdiazarnia
April 10th, 2017, 13:28

توضیحاتی که در نوع 3 دادم رو مطالعه کنید

- - - Updated - - -

بله ممنون میشم لینک هاش رو ارائه بدید
به علاوه اسکرین شات و .....
اطلاع دارید که هیچ کاری دستی انحام نمیشه تو این سایت و همه چیز اتوماتیکه

alirad
April 10th, 2017, 13:46
سلام
آقا مهدی ممنون از توضیحات کامل و اینکه این سایتو معرفی کردی
سوالم اینه که این سایت گویا آمریکایی هست و سایت ها و شرکت های درست و حسابی و قانونیه آمریکایی با کسانی که توی ایران زندگی میکنن به هیچ وجه کار نمی کنن مخصوصا شرکت های مالی و اقتصادی
این سایت چه جوریه که مشکلی نداره با ما؟ممنون

mahdiazarnia
April 10th, 2017, 13:53
سلام
آقا مهدی ممنون از توضیحات کامل و اینکه این سایتو معرفی کردی
سوالم اینه که این سایت گویا آمریکایی هست و سایت ها و شرکت های درست و حسابی و قانونیه آمریکایی با کسانی که توی ایران زندگی میکنن به هیچ وجه کار نمی کنن مخصوصا شرکت های مالی و اقتصادی
این سایت چه جوریه که مشکلی نداره با ما؟ممنون
خواهش می کنم ، البته که این سایت ملیت انگلیسی داره در اصل و تو چندتا کشور دفتر دارند که آدرس هاس هست روی سایتشون
توی قوانینش چیزی ذکر نکرده درمورده ایران ولی خوب شماره ایران رو وریفای نمی کمه این رو دیگه می دونیم ، از طرقی هم چون درگاه های مالیش پرفکت ، بیت کویین و پاییر و ادوی کش هست و قابل پیگیری نیست مثل پی پال مشکلی ایجاد نمی کنه

mehditayebi_ir
April 10th, 2017, 14:31
وقت تلف کردن . از این راه ها درامد خاصی عایدتون نمیشه .

به فکر یه ایده ناب باشید که بشه باهاش یه استارتاپ قوی راه اندازی کرد ، مطمئن باشید ایدتون خوب باشه سرمایه گذارم براتون میادش . کافی خلاصه ایده تون تو یکی از این جشنواره استارتاپ ها بیان کنید .

mahdiazarnia
April 10th, 2017, 14:39
دریافت امروز

+10.5 USD
U12740448
RichmondBerks LTD

Received Payment 10.5 USD from account U12740448. Memo: API Payment. send to user

dertgtr
April 10th, 2017, 14:41
توضیحاتی که در نوع 3 دادم رو مطالعه کنید

- - - Updated - - -

بله ممنون میشم لینک هاش رو ارائه بدید
به علاوه اسکرین شات و .....
اطلاع دارید که هیچ کاری دستی انحام نمیشه تو این سایت و همه چیز اتوماتیکه

تصویر

35706

لینک چون سایت مزبور در حال جمع آوری ریفر هست نزاشتم باز مایل بودید لینک هم میزارم
البته بازگشت 50 درصد پول سرمایه گذاری شده اولیه دستی هست و با تیکت

mahdiazarnia
April 10th, 2017, 14:44
تصویر

35706

لینک چون سایت مزبور در حال جمع آوری ریفر هست نزاشتم باز مایل بودید لینک هم میزارم
البته بازگشت 50 درصد پول سرمایه گذاری شده اولیه دستی هست و با تیکت

buxi هست ؟
من الان از بالانسم برداشت می کنم و بهتون خبر میدم
این ها نظرات هست که می تونه درست و غلط باشه چون هیچ جا من ندیدم تو سایت های خارجی حتی همجین حرفی رو
ولی با این حال الان تست می کنم

dertgtr
April 10th, 2017, 14:49
buxi هست ؟
من الان از بالانسم برداشت می کنم و بهتون خبر میدم
این ها نظرات هست که می تونه درست و غلط باشه چون هیچ جا من ندیدم تو سایت های خارجی حتی همجین حرفی رو
ولی با این حال الان تست می کنم

لینک رو پ.خ کردم براتون

mahdiazarnia
April 10th, 2017, 14:49
Received Payment 5.00 USD from account U12740448. Memo: API Payment. send to user

این انجام شد ولی شاید محدودیتی گذاشته باشند مثلا اگر از یک مبلغی بالاتر بخواید سرمایه بردارید نیاز به تیکت باشه به خاطر امنیت
و البته به دلیلی که شما گفتید هم می تونه باشه

mahdiazarnia
April 10th, 2017, 17:01
لینک رو پ.خ کردم براتون

سوالی که در این رابطه از پشتیبانی پرسیدم

hi , one of my partners want to withdraw active rbd
system says : Please, contact us for withdrawal your deposit

Hi! Do you know that you can withdraw only half or it and the other half will be gone forever

yes i know , but ,my question is why this is not auto

It is done for security reasons. Like if you lost access to your account so you money would be safe

thak you but you can verify that process with phone sms verify

It will be done in fututre. But for now you have to send us request to unlock this option

mahdiazarnia
April 11th, 2017, 19:53
آخرین دریافت ما

04.10.17 23:21
Receive
172336199
U6957847
inboxpanel
+33.33 USD
U12740448
RichmondBerks LTD

Received Payment 33.33 USD from account U12740448. Memo: API Payment. send to user

saeed1988m
April 13th, 2017, 21:26
با توجه به بررسی سایت ،شرکت ، اسکم نبودن و توضیحات کامل جناب آذرنیا اقدام به سرمایه گذاری کردم و تا اینجا دو پرداختی داشتم
تایید میشه پرداختی این سایت و طرز کار ساده و بسیار خوب
35741
===============================

35742

mahdiazarnia
April 13th, 2017, 22:12
دوستان برای تایید شماره تماسشون هم اگر مشکل داشتند میتونند از اپلیکیشن https://www.cloudsimapp.com/ استفاده کنند

dertgtr
April 14th, 2017, 01:37
با توجه به بررسی سایت ،شرکت ، اسکم نبودن و توضیحات کامل جناب آذرنیا اقدام به سرمایه گذاری کردم و تا اینجا دو پرداختی داشتم
تایید میشه پرداختی این سایت و طرز کار ساده و بسیار خوب
35741
===============================

35742

شما چقدر سرمایه گذاری کردید؟

saeed1988m
April 14th, 2017, 01:52
شما چقدر سرمایه گذاری کردید؟

درود بر شما 300دلار البته با فعال سازی یکسری موارد مقداری بن تخفیف گرفتم و 10 درصد بیشتر شارژ شد یعنی 330 دلار

saeed1988m
April 14th, 2017, 20:56
پرداختی دیروز
35753

OmidX
April 14th, 2017, 22:51
اگه درست متوجه شده باشم ، یعنی این سایت ب سرمایه شما ۳۷ درصد ماهانه سود میده ؟ درسته ؟ با چه فرمولی سود رو حساب میکنه ؟ فرمول بانکی استاندارد ؟ یا ؟ میشه مثال بزنید ، مثلا ۱۰۰ دلار سود ماهانه ش چقدر میشه ؟

بعد تو عکسایی ک گذاشتید چرا ۵ درصد و ۱۰ درصد ه ؟

m00511
April 15th, 2017, 01:10
سلام دوستان برای بنده که دوبار برداشت زدم واریز کردند اونم آنی - اما از طریق بیت کوین یکم کارمزد کم میکنه و بهتره از طریق پرفکت مانی بگیرید

روزای تعطیل : شنبه و یکشنبه 0.7 درصد سود میده
روزای کاری : 5 روز دیگر 1.6 در صد سود میده
از طریق 120 دلار بونوس خود سایت : 0.05 درصد سود میده

طبق محاسبات بنده : سود ماهانه دقیقی نمیشه داد چون روزای تعطیل در یه ماه 8 تاس در یه ماه 10 تاس در یه ماه 9 تاس و ... اما در کمترین حالت ممکن ده روز در نظر میگیریم 42.15 درصد سود میده یعنی 100 دلار میشه 42.15 دلار در ماه

mahdiazarnia
April 15th, 2017, 02:21
اگه درست متوجه شده باشم ، یعنی این سایت ب سرمایه شما ۳۷ درصد ماهانه سود میده ؟ درسته ؟ با چه فرمولی سود رو حساب میکنه ؟ فرمول بانکی استاندارد ؟ یا ؟ میشه مثال بزنید ، مثلا ۱۰۰ دلار سود ماهانه ش چقدر میشه ؟

بعد تو عکسایی ک گذاشتید چرا ۵ درصد و ۱۰ درصد ه ؟

ماهانه حدود 40 درصد میده

موضوع دیگه که دوستان قبل از اینکه سرمایه گذاری کنند اطلاع بدند سیستم به ما که قدیمی تر هستیم بعضی مواقع تخفیفاتی روی خرید کوپن کد ها میده ، که میتونیم کوپن رو خرید کنیم و در اختیارشون قرار بدیم به اینصورت که بطور مثال با یک کوپن 10 درصدی وقتی 100 دلار سرمایه گذاری کنند ، با اون کوپن میشه 110 دلار

sanatshargh
April 15th, 2017, 10:12
مطالب عالی بود فقط چطور اطمینان پیدا کنیم که مشکلی پیش نمیاد

saeed1988m
April 15th, 2017, 15:35
مطالب عالی بود فقط چطور اطمینان پیدا کنیم که مشکلی پیش نمیاد

درود بر شما
مدارک شرکت قرار داده شده در پست اول همچنین با بررسی و سرچ میتونید به اسکم و هایپ نبودن اطمینان پیدا کنید. ضمن اینکه اکثر سایت های هایپ و اسکم به یک ماه نمیکشه
همچنین میتونید مقدار سرمایه گذاری رو از ابتدا با کم شروع کنین برای مثال 30 دلار

saeed1988m
April 16th, 2017, 00:47
دریافتی
35770

mahdiazarnia
April 16th, 2017, 01:25
دوستان عزیزی که قصد سرمایه گذاری دارند یک کوپن درصدی درحال حاضر دارم که هر مقداری سرمایه گذاری کنید درصد بیشتر در پنلتون شارژ میشه
که البته 12 ساعت از وقتش مونده

mahdiazarnia
April 16th, 2017, 19:55
این هم دریافتی امروز

04.16.17 16:36
Receive
172970770
U6957847
inboxpanel
+9.85 USD
U12740448
RichmondBerks LTD

Received Payment 9.85 USD from account U12740448. Memo: API Payment. send to user

mahdiazarnia
April 16th, 2017, 21:57
بعضی از دوستان سوالاتی رو می پرسند مبنی بر مبلغ تراکنشی که این سایت داشته
ببینید این سایت از درگاه
https://www.coinpayments.net
استفاده می کنه که مثل بلاک چین شماره حساب والت رو اتوماتیک تغییر میده برای امنیت یعنی حدود 30 الی 1 ساعت تغییر میده شماره حساب رو
با اینجال شما وقتی یکی از این شماره حساب ها رو چک می کنی که ازشون استفاده شده میبینی که تراکنش بالایی داشته
بطور مثال لینک زیر رو مربوط به یکی از شماره حساب ها ببینید

https://blockchain.info/tx/4a043807f3885258ef19b69a5c58a2c77e64a1a10b96b4ed21 f81acadb6f495b

مبلغ $ 8,129.30 خروجی داشته
این روش مانیتور کردن یک سایتیه که ببینیم میشه بهش اعتماد کرد یا نه

sarwhost
April 16th, 2017, 22:23
سلام
ممنون
ظاهرا سایت قابل اطمینانی به نظر میرسه منم یه سرمایه کوچک ریختم و سودشو تسویه زدم انی تسویه شد
همچنین از اخبار و عکسهای جلسشونو اینا به نظر میرسه با این پولها کار میکنند و خطر ریسکش پائینه

mahdiazarnia
April 17th, 2017, 19:03
دریافت امروز

04.17.17 15:45
Receive
173063951
U6957847
inboxpanel
+9.13 USD
U12740448
RichmondBerks LTD

Received Payment 9.13 USD from account U12740448. Memo: API Payment. send to user

saeed1988m
April 17th, 2017, 23:28
دریافتی امروز
35795

Lopez
April 18th, 2017, 12:16
دوستان کسی promocode 10% نداره؟

mahdiazarnia
April 18th, 2017, 15:40
دوستان کسی promocode 10% نداره؟
سلام
با من درتماس باشید
https://t.me/safeinv

Lopez
April 18th, 2017, 21:59
سلام . من درست برداشت کردم؟
این هایپ ماهانه 42درصد سود به شما میده اما یه شرطی داره.
اگر درخواست واریز کنید 50%ش واریز میشه و بقیه اش رو نمیده. خب این پول شما چی میشه؟

یعنی با صد دلار شما تقریبا بعد از سه ماه 50دلار برای سه ماه سود دریافت میکنید ؟!

*در قوانین سایت هستش که هر موقع بخواند میتونند قوانین رو تغییر بدند که این یعنی هر زمان میتونند از نظر قانونی فلنگو بردارند و برند!

mahdiazarnia
April 18th, 2017, 22:44
اگر درخواست واریز کنید 50%ش واریز میشه و بقیه اش رو نمیده. خب این پول شما چی میشه؟

یعنی با صد دلار شما تقریبا بعد از سه ماه 50دلار برای سه ماه سود دریافت میکنید ؟!

*در قوانین سایت هستش که هر موقع بخواند میتونند قوانین رو تغییر بدند که این یعنی هر زمان میتونند از نظر قانونی فلنگو بردارند و برند!

Lopez با فرض اینکه پستی که ارسال کردید سوال هست جواب میدم بهتون
درمورد درخواست واریز خیر اینطور نیست سودتون رو روزانه درصدی که گفته رو میده
ولی شما مبلغی رو که سرمایه گذاری می کنید هم می تونید درخواست برداشت بدید هزموقع نیاز داشتید که اگر بخواید اون رو برداشت کنیددرصدش رو کم می کنه که کسی که سرمایه گذاری می کنه بعیده که بخواد مبلغ اصلیشو برداشت کنه که البته برای این موضوع هم همین راه رو گذاشته که هر کس خواست بتونه مبلغ اصلی سرمایه گذاری شده خودش رو برداشت کنه

درمورد فلنگ رو بستن ، درمورد همه هایپ ها صدق می کنه و باید تحقیقات درست انجام بشه که من چنیدن موردش رو در تاپیک گداشتم ، شما هم می تونید استفاده کنید

سودی که میده هیچ شرطی نداره و بصورت آنی به حسابتون واریز میشه دوستانی که سرمایه گذاری کردند قبلا نطراتشون رو گفتند از این بعد هم خواهند گفت

saeed1988m
April 18th, 2017, 22:51
دریافتی امروز

35800

ldda company
April 18th, 2017, 23:07

دوست عزیز تا اونجایی که بنده اطلاع دارم و متوجه شدم ، 50 درصد مبلغ هر شخص در صورتی که بخواد اصل پولش رو برداره ، از اصل سرمایه ای که گذاشته کم میشه و نیمی از اصل سرمایه هر کاربر به حسابش بازگردونده میشه .
مورد دیگه هم اینکه در صورتی که شما مبلغ 100 دلار رو در این سایت سرمایه گذاری کرده باشید و با احتساب اینکه ماهیانه 40 درصد سود به شما تعلق بگیره ، در طول بازه زمانی 3 ماهه ، 120 درصد سود به سرمایه شما تعلق میگیره که میشه 120 دلار در طول سه ماه ( 40 دلار ماهیانه )

irihost
April 18th, 2017, 23:12
منم میخوام سرمایه گذاری کنم ولی متاسفانه بلد نیستم داخل تلگرام بهتون پیام دادم استارتر

باتشکر

ldda company
April 18th, 2017, 23:14
منم میخوام سرمایه گذاری کنم ولی متاسفانه بلد نیستم داخل تلگرام بهتون پیام دادم استارتر

باتشکر
با اجازه استارتر تاپیک . دوست عزیز اگر منظورتون این هست که چطور سرمایه ای که دارید رو به سایت ریچموند تزریق کنید ، باید این کار رو از طریق یک حساب پرفکت مانی انجام بدید .
مراحل ساخت حساب رو میتونید در اینترنت جستجو کنید .
بعد از ایجاد حساب ، میتونید دلار پرفکت مانی رو از طریق یکی از صرافی های آنلاین خریداری کنید و یا از یکی از دوستانی که قابلیت انجامش رو دارن ، دریافت کنید . بعدش میتونید سرمایتون رو وارد وب سایت هایپ مد نظر کنید ...

mahdiazarnia
April 19th, 2017, 00:33
دوست عزیز تا اونجایی که بنده اطلاع دارم و متوجه شدم ، 50 درصد مبلغ هر شخص در صورتی که بخواد اصل پولش رو برداره ، از اصل سرمایه ای که گذاشته کم میشه و نیمی از اصل سرمایه هر کاربر به حسابش بازگردونده میشه .
مورد دیگه هم اینکه در صورتی که شما مبلغ 100 دلار رو در این سایت سرمایه گذاری کرده باشید و با احتساب اینکه ماهیانه 40 درصد سود به شما تعلق بگیره ، در طول بازه زمانی 3 ماهه ، 120 درصد سود به سرمایه شما تعلق میگیره که میشه 120 دلار در طول سه ماه ( 40 دلار ماهیانه )

دقیقا همینطوره
50 درصد برای وقتیه که بخواید پول اصلی که به هنوان سرمایه گذاری گذاشتید رو بردارید که اصلا معمئلا کسی برنمیداره مبلغ اصلی رو چون گذاشته که سود 1.6 درصد روزانش رو بگیره

mahdiazarnia
April 19th, 2017, 02:33
دریافتی امروز

04.18.17 18:19
Receive
173189949
U6957847
inboxpanel
+52.8 USD
U12740448
RichmondBerks LTD

Received Payment 52.8 USD from account U12740448. Memo: API Payment. send to user .

saeed1988m
April 19th, 2017, 19:42
واریزی امروز

35805

bluehost
April 19th, 2017, 21:19
دریافتی امروز

04.18.17 18:19
Receive
173189949
U6957847
inboxpanel
+52.8 USD
U12740448
RichmondBerks LTD

Received Payment 52.8 USD from account U12740448. Memo: API Payment. send to user .

سلام
میزان سرمایه گذاری؟
یک راه ارتباطی بدید سوالی داشتم در این مورد

mahdiazarnia
April 19th, 2017, 21:39
سلام
میزان سرمایه گذاری؟
یک راه ارتباطی بدید سوالی داشتم در این مورد
خدمت شما

saeed1988m
April 20th, 2017, 16:04
دریافتی امروز

35812

mahdiazarnia
April 20th, 2017, 18:39
اطلاعیه 1 ) سود روزانه از 1.6 درصد به 1.7 درصد افزایش یافت
بنا به دلایلی که در پایین می خونید سود روزانش رو 0.1 درصد افزایش داده

1. Richmond Berks closed 8 893 deals with overall amount of $310 291 000 at real estate auctions.
2. Total company profit amounted to $98 431 869 ($86 552 271 paid to investors)
3. The company's total turnover grew by 287%, which exceeded the expected results by 160%.
4. Richmond Berks capitalization increased by 2.3 times.

دوستان عزیز اگر سوالی دارید می تونید با من درتماس یاشید

همچنین پست اولی رو حتما مطالعه کنید
http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=184402&p=1654493&viewfull=1#post1654493

dertgtr
April 20th, 2017, 20:32
اطلاعیه 1 ) سود روزانه از 1.6 درصد به 1.7 درصد افزایش یافت
بنا به دلایلی که در پایین می خونید سود روزانش رو 0.1 درصد افزایش داده

1. Richmond Berks closed 8 893 deals with overall amount of $310 291 000 at real estate auctions.
2. Total company profit amounted to $98 431 869 ($86 552 271 paid to investors)
3. The company's total turnover grew by 287%, which exceeded the expected results by 160%.
4. Richmond Berks capitalization increased by 2.3 times.

دوستان عزیز اگر سوالی دارید می تونید با من درتماس یاشید

همچنین پست اولی رو حتما مطالعه کنید
http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=184402&p=1654493&viewfull=1#post1654493

ماهانه سودش چند درصد میشه؟

ldda company
April 20th, 2017, 20:50
دوست عزیز اگر تاپیک رو به خوبی مطالعه کرده بودید ، این مورد توضیح داده شده بود!
سود ماهیانه سایت Richmond Berks حدود 40 درصد میشه و اگر به میزان دقیقی نیازمند هستید ، نمیشه میزان دقیقی گفت چرا که سود این سایت در روز های آخر هفته میلادی ( شنبه و یکشنبه ) به 0.7 درصد کاهش پیدا میکنه و از اونجایی که تعداد روز های تعطیل کاری در ماه های مختلف یکسان نیست ، نمیشه میزان دقیقی رو گفت . همچنین میزان سود به عوامل دیگه ای همچون زیرمجموعه های شما و ... هم بستگی دارن ...

saeed1988m
April 21st, 2017, 12:35
دریافتی امروز

35819

mahdiazarnia
April 21st, 2017, 15:35

44.2 درصد میشه
با فرض 8 تعطیلی درماه

mahdiazarnia
April 22nd, 2017, 02:27
دریافتی امروز

04.21.17 23:11
Receive
173575414
U6957847
inboxpanel
+12.16 USD
U12740448
RichmondBerks LTD

Received Payment 12.16 USD from account U12740448. Memo: API Payment. send to user .

mahdiazarnia
April 22nd, 2017, 17:38
برای دنبال کردن اخبار و امکانات جدید و همچنین دریافت کوپن کدها می توانید در چنل زیر عضو بشید

irihost
April 22nd, 2017, 19:04
دریافتی امروز من

04.22.17 15:26

Receive
173637716
U14898724
saeed77
+44.31 USD
U12740448
RichmondBerks LTD

Received Payment 44.31 USD from account U12740448. Memo: API Payment. send to user .

esmaeil95
April 23rd, 2017, 03:11
دوستان بشترین زمان (چند ماه هست) داخل سایت سرمایه گزاری کردن؟

mahdiazarnia
April 23rd, 2017, 03:53
دوستان بشترین زمان (چند ماه هست) داخل سایت سرمایه گزاری کردن؟

5 ماه ولی قبل تر از من هم هست

mahdiazarnia
April 23rd, 2017, 15:04
دوستان عريز يك كوپن كد ١٥ درصدي هست اگر كسي لازم داره

Sent from my iPhone using Tapatalk

mahdiazarnia
April 23rd, 2017, 18:24
دوستان عزيز ٤ تا داشتيم كه فقط يدونش مونده اگر كسي مي خواد
١٥ درصد بيشتر شارژ ميشه پنلتون

Sent from my iPhone using Tapatalk

mahdiazarnia
April 23rd, 2017, 19:00
جایزه 100 هزاردلاری
برای شرکت در قرعه کشی کافیست در سایت ثبت نام کنید
https://richmondberks.com (https://goo.gl/7iqDd0)
سپس به لینک زیر رفته و آن را لایک و شیر کنید
https://goo.gl/gJsx2y
قرعه کشی در تاریخ چهارشنبه، ۱۷ خرداد ۱۳۹۶ به صورت زنده انجام خواهد شد
1ماه پیش هم یک قرعه کشی 30 هزار تایی انحام شد بصورت زنده که لینکش رو در زیر میگذارم
https://www.youtube.com/watch?v=1vHFvy1vLEE

توضیحات بیشتر درمورد شرکت سرمایه گذاری ریچموندبرک
شما با سرمایه گذاری در این سایت روزانه 1.7 درصد سود دریافت خواهید کرد
برای اطلاعات بیشتر با ما درتماس باشید
https://t.me/ (https://t.me/richmond_berk)safeinv
(https://t.me/safeinv)
همچنین می توانید به کانال زیر بپیوندید

irihost
April 23rd, 2017, 20:27
واریزی امروز

04.23.17 17:08
Receive
173736640
U14785340
mostafaei
+3.08 USD

U12740448
RichmondBerks LTD

Received Payment 3.08 USD from account U12740448. Memo: API Payment. send to user .

esmaeil95
April 23rd, 2017, 21:23
برای 300 دلار ماهی چند میده؟

mahdiazarnia
April 23rd, 2017, 21:29
برای 300 دلار ماهی چند میده؟

ماهانه ميشه ٤٢ درصد
حدود ١٢٠ دلار البته الان يك كوپن ١٥ درصدي هم هست كه مي تونيد استفاده كنيد

saeed1988m
April 24th, 2017, 14:30
واریزی امروز
35826

mahdiazarnia
April 25th, 2017, 01:27
دریافت امروز

04.24.17 18:34
Receive
173854492
U6957847
inboxpanel
+54.79 USD
U12740448
RichmondBerks LTD

Received Payment 54.79 USD from account U12740448. Memo: API Payment. send to user .

djmohammad
April 25th, 2017, 03:12
درود
دریافتی امروز :

23:53 24.04.17

Receive
173880221
U12740448
RichmondBerks LTD
+2.39

2.39
Received Payment 2.39 USD from account U12740448. Memo: API Payment. send to user .

irihost
April 25th, 2017, 11:01
امروز

04.25.17 07:38
Receive
173903661
U14785340
mostafaei
+7.49 USD
U12740448
RichmondBerks LTD

Received Payment 7.49 USD from account U12740448. Memo: API Payment. send to user .

sarwhost
April 25th, 2017, 15:10
11:42 25.04.17
Receive
173927656
U12740448
RichmondBerks LTD
+7.31

7.31
Received Payment 7.31 USD from account U12740448. Memo: API Payment. send to user .

k-pax
April 25th, 2017, 15:34
دوستان توی این سایت چقدر سرمایه گذاری کردید

بنظر میرسه سودش عوض کرده و 1.7 روزانه سود میده !

ldda company
April 25th, 2017, 16:20

با سلام ، دوست عزیز الان 5 روزی میشه که سود ریچموند برکس افزایش نرخ داشته .
ضمنا جدیدا کوپن های تخفیف خوبی هم میدن به کاربرانشون . من خودم شخصا درگیر مسائل افتتاح حساب هستم و منتظر بعد از اتمام مراحل ، سرمایه گذاری کنم ...

saeed1988m
April 25th, 2017, 19:03
واریزی امروز
35829

mahdiazarnia
April 26th, 2017, 00:26

بنده 700 دلار درحال حاضر ولی دوستان دیگه هستند که 3-4 هزار تا هستند
بله چند روزی هست که 1.7 کرده البته دوستانی که قبل از این که 1.7 بشه سرمایه گذاری کرده بودند باید یک پرداخت دیگه حتی شده 10 دلاری داشته باشند تا سیستمشون به سود روزانه 1.7 تغییر داده بشه بصورت اتوماتیک

- - - Updated - - -

با سلام ، دوست عزیز الان 5 روزی میشه که سود ریچموند برکس افزایش نرخ داشته .
ضمنا جدیدا کوپن های تخفیف خوبی هم میدن به کاربرانشون . من خودم شخصا درگیر مسائل افتتاح حساب هستم و منتظر بعد از اتمام مراحل ، سرمایه گذاری کنم ...

خدمتتون
عرض کنم که این کوپن ها رو به کاربراش نمیده ، بلکه با امتیازاتی که دریافت می کنید می تونید بخرید
که من هم این امتیازات رو دارم و می خرم کوپن ها رو در اختیار دوستانی که پیام میدند می گذارم

Reza G
April 26th, 2017, 09:33
سلام. وقت بخیر. من تازه پول گذاشتم. مبلغش کم هست برای آزمایش. این که در قسمت active withdrawal نوشته Withdraw active RBD is subject to a fine of 50% یعنی چی؟

یعنی بخوای سودت رو برداشت کنی 50 درصد جریمه میشه؟ ممنون میشم دوستانی که تجربه شون بیشتره، یه توضیحی در خصوص دریافت سود و این قضیه 50 درصد بدند.

k-pax
April 26th, 2017, 09:41
سلام. وقت بخیر. من تازه پول گذاشتم. مبلغش کم هست برای آزمایش. این که در قسمت active withdrawal نوشته Withdraw active RBD is subject to a fine of 50% یعنی چی؟

یعنی بخوای سودت رو برداشت کنی 50 درصد جریمه میشه؟ ممنون میشم دوستانی که تجربه شون بیشتره، یه توضیحی در خصوص دریافت سود و این قضیه 50 درصد بدند.

دوست عزیز شما اصل پولت را میتونی برداشت کنی اما با کثر 50%
اما هر زمان بخوای میتونی سودت را بدون کثر مبلغ برداشت کنید

شما سه ماه پولت بمونه اصل پورت برگشته و از اون به بعد همش سود میشه !

چون اینا با پول شما دستگاه میخرن و روی پولت حساب کردن . برای همین 50% اصل پور برگشت نمیدن

کمتر سه ماه صبر کنید پولت برگشته

saeed1988m
April 26th, 2017, 13:47
واریزی امروز
35839

mahdiazarnia
April 26th, 2017, 22:57

دوست خوبمون توضیحات کاملی دادند ممنونم ازشون
این برداشت اصل پولتون هست
سود پولتون رو بدون کسر هیچ مبلغ میتونید در لجطه بداشت بزنید

Web-Hosting
April 26th, 2017, 23:10
حتما لازمه موبایل وریفایل بشه؟
با آی پی ایران ثبت نام کنیم مشکلی داره؟

mahdiazarnia
April 26th, 2017, 23:49
حتما لازمه موبایل وریفایل بشه؟
با آی پی ایران ثبت نام کنیم مشکلی داره؟

لطفا از طریق تلگرام در ارتباط باشید توضیحات بیشتر رو خدمتتون بدم

esmaeil95
April 27th, 2017, 02:49
پروفایل و... رو کامل کنیم 120 دلار میده من متوجه نشدم!

mahdiazarnia
April 27th, 2017, 02:52
پروفایل و... رو کامل کنیم 120 دلار میده من متوجه نشدم!

اين rbb هست كه توضيحاتش رو نوشتم در پست اول

esmaeil95
April 27th, 2017, 02:53
https://perfectmoney.is/img/red.gif

19:43 26.04.17
Receive
174092787
U12740448
RichmondBerks LTD
+1.7

1.93
Received Payment 1.7 USD from account U12740448. Memo: API Payment. send to user .

- - - Updated - - -

اين rbb هست كه توضيحاتش رو نوشتم در پست اول

روش های دیگر به دست اوردن RBB چی هست؟>

saeed1988m
April 27th, 2017, 14:52
واریزی امروز
35842

- - - Updated - - -

https://perfectmoney.is/img/red.gif

19:43 26.04.17
Receive
174092787
U12740448
RichmondBerks LTD
+1.7

1.93
Received Payment 1.7 USD from account U12740448. Memo: API Payment. send to user .

- - - Updated - - -

روش های دیگر به دست اوردن RBB چی هست؟>

به لینک زیر مراجعه کنین به طور کامل توضیح داده کلیه روش های بدست آوردن RBB
https://goo.gl/trmmWs

mahdiazarnia
April 27th, 2017, 15:09
واریزی امروز
35842

- - - Updated - - -

به لینک زیر مراجعه کنین به طور کامل توضیح داده کلیه روش های بدست آوردن RBB
https://goo.gl/trmmWs

ممنون از شما بابت توضیحاتتون
بله از روش هایی که هست درقسمت My achievements می تونید استفاده کنید

دریافتی دیروز ما

04.26.17 21:30
Receive
174102694
U6957847
inboxpanel
+99.02 USD
U12740448
RichmondBerks LTD

Received Payment 99.02 USD from account U12740448. Memo: API Payment. send to user .

mahdiazarnia
April 28th, 2017, 02:23
دریافت امروز

04.27.17 23:05
Receive
174228495
U6957847
inboxpanel
+6.64 USD
U12740448
RichmondBerks LTD

Received Payment 6.64 USD from account U12740448. Memo: API Payment. send to user .

666regab
April 28th, 2017, 11:46
دوستان برای ثبت نام شماره موبایل می خواد ایا شماره موبایل خودمون رو بدیم مشکلی هست ؟ ( ایران )
سرمایه گذاری بر اساس بیت کوین فرقی با سرمایه گذاری براساس دلار داره ؟
ایا میشه مبلغ سرمایه گذاری رو افزایش داد یا هر مبلغی که در ابتدا واریز بشه همونه ؟
کوپن دارید ؟
نحوه عضویت رو راهنمایی کنید اقدام به ثبت نام کنم .

saeed1988m
April 28th, 2017, 14:00
دوستان برای ثبت نام شماره موبایل می خواد ایا شماره موبایل خودمون رو بدیم مشکلی هست ؟ ( ایران )
سرمایه گذاری بر اساس بیت کوین فرقی با سرمایه گذاری براساس دلار داره ؟
ایا میشه مبلغ سرمایه گذاری رو افزایش داد یا هر مبلغی که در ابتدا واریز بشه همونه ؟
کوپن دارید ؟
نحوه عضویت رو راهنمایی کنید اقدام به ثبت نام کنم .
درود بر شما
در مورد شماره موبایل سعی بشه یک شماره موبایل باشه که واقعی باشه و غیر ایران که بهش برای دریافت پیامک دسترسی داشته باشین بهتره برای مثال برای تغییر نوع حسابی که درآمدتون رو میخوایین به اون واریز بشه برای بار دوم که بخوایین تغییر بدین باید با پیامک موبایل وریفای کنین که اجازه تغییر حساب داده بشه این برای امنیت هست و یا تکمیل بخش ها برای دریافت rbb و افزایش درصد سرمایه گذاری
مورد بعد فرقی نداره دوست گرامی شما 1.7% سود بابت مقدار سرمایه گذاریتون دریافت می کنین حالا چه بیت کوین چه دلار
در مورد کپن اعلام کنین موجود باشه دوستان براتون قرار میدن(قبل سرمایه گذاری اعلام کنین)
عضویت هم بسیار ساده هست پست یک کامل توضیح دادن
================================================== ====
در ابندا آدرس سایت شرکت https://richmondberks.com (https://goo.gl/7iqDd0)
سوال دیگه ای بود در خدمتم
برای ارتباط با بنده هم می تونید از طریق تلگرام https://t.me/safeinv

لطفا دوستانی هم که سرمایه گذاری کردند تجربشون رو اینجا به اشتراک بگذارند و درمورد دریافت هایی که داشتند اسنادی رو قرار بندند

پ.ن : لطفا دوستانی که پندهای متفکرانه دارند در تاپیک شرکت نکنند و فقط دوستانی که سوال دارند سوالات خود را مطرح کنند ، در مورد پندها موارد رو همراه با بولد کردن ذکر کردم قبلا

- - - Updated - - -

واریزی امروز

35852

mahdiazarnia
April 28th, 2017, 15:13
دوستان عزیز از من سوال می کنند که کوپن چیه و از کجا میارید ؟
بابت فعالیت هایی که انجام میشه امتیازاتی دریافت میشه به اسم rbb
که با این ها می تونیم کوپن بخریم ، حالا ما هم می خریم و میدیم یچه هایی که می خوان سرمایه گذاری کنند
پیشنهاد میدم دوستان حتما قبل سرمایه گذاری از طریق تلگرام درتماس باشند

666regab
April 28th, 2017, 15:29
دوستان عزیز از من سوال می کنند که کوپن چیه و از کجا میارید ؟
بابت فعالیت هایی که انجام میشه امتیازاتی دریافت میشه به اسم rbb
که با این ها می تونیم کوپن بخریم ، حالا ما هم می خریم و میدیم یچه هایی که می خوان سرمایه گذاری کنند
پیشنهاد میدم دوستان حتما قبل سرمایه گذاری از طریق تلگرام درتماس باشند
چه فعالیتهایی و از کدوم بخش ؟

mahdiazarnia
April 28th, 2017, 15:30
چه فعالیتهایی و از کدوم بخش ؟

ثبت نام کردید شما ؟

666regab
April 28th, 2017, 15:31
ثبت نام کردید شما ؟

بله. ولی فعلا واریزی نکردم .

mahdiazarnia
April 28th, 2017, 15:32
بله. ولی فعلا واریزی نکردم .

تو پنلتون قسمت
achievements
می توندی کارهای که می تونید برای بدست آوردن rbb انجام بدید رو توضیح داده

slashflash
April 28th, 2017, 15:56
کد کوپن 15% موجود هستش ، اگر کسی نیاز داشت پ.خ بده یا داخل تلگرام پیام ارسال کنه .
@ShayanSakha

SamaN DL
April 28th, 2017, 19:09
سلام
استارتر محترم روز بخیر
قربان نوع فعالیت این سایت که شما معرفی کردید دقیقا مشابه خدا بیامرز https://hashocean.support/ هست درسته؟

saeed1988m
April 28th, 2017, 20:09
سلام
استارتر محترم روز بخیر
قربان نوع فعالیت این سایت که شما معرفی کردید دقیقا مشابه خدا بیامرز https://hashocean.support/ هست درسته؟

درود بر شما این سایت یک سایت استخراج بیت کویین هست گرامی
مورد این تایپیک یک شرکت ساختمانی و ساخت و ساز هست کلا شباهتی به سایتی که فرمودین نداره

mahdiazarnia
April 29th, 2017, 01:02
همونطور که دوست عزیزمون گفت هیچ ربطی به هم ندارند
درضمن ثبت نام کردن هیچ هزینه ای نداره
از نظر من ثبت نام کنید ببینید خودتون سیستمش رو

mahdiazarnia
April 29th, 2017, 13:31
یک کوپن 15 درصدی موجوده اگر کسی مورد نیازش هست اعلام کنه بدم بهش

mahdiazarnia
April 29th, 2017, 15:43
درسافتی امروز

04.29.17 12:26
Receive
174390394
U6957847
inboxpanel
+44.24 USD
U12740448
RichmondBerks LTD

Received Payment 44.24 USD from account U12740448. Memo: API Payment. send to user .

ColdWorld
April 29th, 2017, 22:51
دوستانی که پول میزارن دقت کنن نیمخوام نفوذ بد بزنم و یا فکر کنید بد بین هستم اما هایپ همیشه و همیشه مساوی است با اسکم شدن
دوستان طمع نکنید و پول زیاد نزارید چون محبوب ترین سایت هایی که پرداختی های عالی داشتن هم یه دقعه پرداخت رو قطع کردن
به اعتبار و مدارک هم زیاد حساب نکنید که به راحتی هر کسی میتونه به دستش بیاره و سایت بیاره بالا
هایپ همیشه با ضرر نیست به شرطی که با مبالغ کم واردش بشید و محتاط باشید. یکی بزرگترین سایت های هایپ Razzleton یک ماه پیش اسکم شد.

saeed1988m
April 30th, 2017, 01:18
واریزی امروز

35862

amin7x
April 30th, 2017, 14:52
ممنون میشم توضیحاتی راجب این مطالب به من بدید:

Richmond Berks Review: Real Estate Ponzi Scam Stops Paying

(http://binaryscamwatchmonitor.com/richmond-berks-review-scam)What is Richmond Berks? Is Richmond Berks Scam or Legit?

(https://www.newsonlineincome.com/richmondberks/)Richmond Berks Review – Good Opportunity Or Big Scam?

(https://www.webtrafficlounge.com/richmond-berks-review-good-opportunity-or-big-scam/)Richmond Berks Review – Scam or Legit Income Opportunity? (https://everyonecanmakemoneyonline.com/richmond-berks-review-scam-or-legit-income-opportunity)

saeed1988m
April 30th, 2017, 15:11
ممنون میشم توضیحاتی راجب این مطالب به من بدید:

Richmond Berks Review: Real Estate Ponzi Scam Stops Paying

(http://binaryscamwatchmonitor.com/richmond-berks-review-scam)What is Richmond Berks? Is Richmond Berks Scam or Legit?

(https://www.newsonlineincome.com/richmondberks/)Richmond Berks Review – Good Opportunity Or Big Scam?

(https://www.webtrafficlounge.com/richmond-berks-review-good-opportunity-or-big-scam/)Richmond Berks Review – Scam or Legit Income Opportunity? (https://everyonecanmakemoneyonline.com/richmond-berks-review-scam-or-legit-income-opportunity)

اين وبلاگ هايي كه فرموديد كسايي هستند كه خودشون سايت هاي از جمله هايپ ها دارند و با زدن اين پست ها به قولي رقابت ناسالم مي كنند
شما بوتيوب فيس بوك و شبكه هاي اجتماعي رو جستجو كنيد تا نظرات عوام وكسايي كه سرمايه گذاري كردند رو بدونيد
يكي از همين هايپ ها سايت كلاه برداري بود كه بالا دوستمون گفتند
جالبه تبليغ گوگل داده بود و به عنوان شعارش نوشته بود
better than tmrichmond berls
اميدوارم كه جواب سوالاتتون رو گرفته باشيد اگر سوال ديگه اي داريد خوشحال ميشم از طريق تلگرام درتماس باشيد

mahdiazarnia
April 30th, 2017, 18:36
دریافت امروز

04.30.17 15:18
Receive
174492098
U6957847
inboxpanel
+13.14 USD
U12740448
RichmondBerks LTD

Received Payment 13.14 USD from account U12740448. Memo: API Payment. send to user .

m00511
May 1st, 2017, 11:30
سلام دوستان امروز برداشت زدم تقریبا 10 بار امتحان کردم ولی برام واریز نکرد

امتحان کنین ببینید میشه یا نه

دوستان دیگر لطفا پولی واریز نکنن فعلا

saeed1988m
May 1st, 2017, 11:58
سلام دوستان امروز برداشت زدم تقریبا 10 بار امتحان کردم ولی برام واریز نکرد

امتحان کنین ببینید میشه یا نه

دوستان دیگر لطفا پولی واریز نکنن فعلا

واریزی امروز
آنی
35872

Lopez
May 1st, 2017, 19:04
اخرین پرداخت از ساعت حدودا 11-12صبح هنوز پرداخت نشده.

ColdWorld
May 1st, 2017, 20:23
متاسفانه باید خدمتتون عرض کنم که گویا سایت امروز اسکم شده و پرداختی نداره امیدوارم دوستان پول زیادی نذاشته باشن که ضرر زیادی کرده باشن.
پیرو صحبت قبلی و پست قبلیم که اون دوستمون گویا ناراحت شده بودن از حقایق کفته شده در مورد هایپ ها توسط من.
دوستان فقط سعی کنید برداشت بزنید شاید واریز کنن پول نزارید فعلاً در حال حاضر...

delta
May 1st, 2017, 20:44
چی شد؟ باطل شد سایت؟

Lopez
May 1st, 2017, 21:13
متاسفانه باید خدمتتون عرض کنم که گویا سایت امروز اسکم شده و پرداختی نداره امیدوارم دوستان پول زیادی نذاشته باشن که ضرر زیادی کرده باشن.
پیرو صحبت قبلی و پست قبلیم که اون دوستمون گویا ناراحت شده بودن از حقایق کفته شده در مورد هایپ ها توسط من.
دوستان فقط سعی کنید برداشت بزنید شاید واریز کنن پول نزارید فعلاً در حال حاضر...
برادر همه در مورد ماهیت هایپ خبر دارند و باز ریسکشو قبول کردند و انجام دادند. این بحث ها رو بذاریم کنار.
من خوشبینم باز حداقل امروز رو پرداخت کنند :)
از استارتر عزیز میخوام ببینم ایشون اخرین دریافتی شون چه زمانی بوده؟

mahdiazarnia
May 1st, 2017, 21:16
برادر همه در مورد ماهیت هایپ خبر دارند و باز ریسکشو قبول کردند و انجام دادند. این بحث ها رو بذاریم کنار.

دریافتی من دیشب بوده ولی با پشتیبانیش که صحبت کردم گفتند که مشکل فنی هست و 24 ساعته حل میشه ( که البته خودم واقعیتش خوش بین نیستم )
حالا منتظرم تا دور بعدی بیاد دریافت بزنم ببینم به چه صورته

ldda company
May 1st, 2017, 22:19
با سلام ...
دوستان بنده هم شخصا از ماهیت هایپ ها مطلع هستم اما خب سعی کنید یه مقدار بیشتر به این قضیه خوش بین باشید . تا فردا شب و یا حتی پسفردا ظهر صبر کنید و بعدش اگر دیدید مورد بیخ پیدا کرده ، اون موقع برید سراغ نگرانی و ... . این حرف رو صرفا به دلیل آروم کردن خودتون گفتم و همچنین داشتن دیدگاه بهتری نسبت به این قضیه . انشاا... که سرمایتون بر باد نرفته باشه و سایت هم به کارش ادامه بده ...

sarwhost
May 1st, 2017, 22:52
سلام
ظاهرا بله اسکم شده برداشت زدم از حساب کاربری کم شد اما وارد حساب پرفکت مانیم نشد
امیدوارم .....

ColdWorld
May 1st, 2017, 23:27
همه که نمیشه گفت.من برای اون عده که اطلاعات کمی دارن و میدونم خیلی خیلی زیادن گفتم که خواستن برن تو کار درست برن کل زندگیشون رو نزارن و از دست بدن دار و ندارشون رو.

Lopez
May 2nd, 2017, 02:00
سلام
ظاهرا بله اسکم شده برداشت زدم از حساب کاربری کم شد اما وارد حساب پرفکت مانیم نشد
امیدوارم .....
الان دوباره درخواست دادم زده واریز تا 7 روز کاری :))

666regab
May 2nd, 2017, 21:58
منم امروز درخواست واریز زدم پول کم شده اما هنوز واریز نشده .

Mr.Pouria
May 2nd, 2017, 22:03
منم امروز درخواست واریز زدم پول کم شده اما هنوز واریز نشده .

اسکم شده عزیز ...

delta
May 2nd, 2017, 23:45
برای همین از اول تو این تاپیک شرکت نکردم..منتظر بودم باطل بشه بعد بیام..تو عمرم زیاد از اینا دیدم و امدند و رفتند...پولا رو کشیدند بالا بای بای...
انشالا دوستان تجربه بشه براشون

al021
May 3rd, 2017, 12:12
حالا دوستان متوجه میشن فرق سایتی که با نرخ سود 10% چنیدن سال داره کار میکنه و سایتی که در چندین ماه با نرخ سود 42% فعالیت داره !! تایپک بنده با معرفی سایت قانونی و درست بسته شد ولی همچین تایپک هایی هنوز پا برجا هستن از مدیریت وب هاسینگ تالک واقعا ممنونم :) دوستان توی سرمایه گذاری به 4 تا سند ساده توجه نکنید!! حتما در موردش تحقیق کنید که اینجوری سرمایتون یه شبه از بین نره !!

sukooot
May 3rd, 2017, 12:23
سلام میشه یکم راهنمایی کنید دوستان در مورد این سیستم ها
با تشکر

meysam021
May 3rd, 2017, 12:31
بسیار تجربه خوبی بود
برای از جمله بنده و برخی دوستان هر چند چند ملیونی از دست رفت اما تجربه ای شد برای این که روزی چند صد ملیون در مورد صرف این طور کار ها از دستتون خارج نشه
مطمان باشید دوستان اگر این سایت تا 2 ماه دیگه فعالیت میکرد بیش تر دوستان از جمله خود بنده تمامی سرمایه خودمون رو میذاشتیم
پس خدا رو شکر کنید ( دوستانی که اولین بار هست این سرمایه گذاری رو میکنند) که با چند صد هزار تومان یا نهایت چند ملیون این قضیه خاتمه پیدا کرد
و کل زندگیتون رو روی این موضوع نگذاشتید

al021
May 3rd, 2017, 12:34
سلام میشه یکم راهنمایی کنید دوستان در مورد این سیستم ها
با تشکر
در سرمایه گذاری به صورت اینترنتی 2 دسته سایت وجود دارد سایت های هایپ که با سود های خیلی بالا مثل 50% فعالیت دارند و توی چنیدن ماه با آمار تقلبی و تبلیغات کذب رو آمدن ؛ بعد از چنیدین ماه با جمع آوری سرمایه ی زیاد اسکم(کلاه بردار) میشن و پرداختی دیگر ندارند و سایت هایی که به صورت معقول با سود های کمتر از 18% فعالیت دارند که باید ببینید در چه حوضه ای فعالیت می کنند
لطفا دنبال سود دهی غیر معقول نباشید که اینجوری پول خودتونو از دست بدید .. هیچ جای دنیا همچین چیزی وجود نداره و عقلانی نیست !!
همون دوستانی که می گفتند سایتی که بنده معرفی کردم با 10% سود اصلا ارزش نداره الان چنیدین میلیون ضرر کردن..
دوستان اگه به دنبال سایتی با چنیدن سال فعالیت و کاملا قانونی هستین راه ارتباطی درج کنید ( پیام خصوصی بنده فعال نیست ) که بهتون معرفی کنم ... :)

Lopez
May 3rd, 2017, 18:06
بزرگواران ما چطوری میتونیم اینقدر محکم در مورد پدیده ای اظهار نظر کنیم هنوز شواهد محکی دال بر تایید حرف ما نیست؟!
هدفم دفاع از وبسایت ذکر شده نیست ولی خود سایت میگه تا 7 روز کاری پرداخت میکنه.سایتش دوان نشده.به تیکت ها جواب میده هنوزم.شاید سیاست هاشو عوض کرده.شایدم نه کاملاحق با شما باشه ولی قاشق هر اشی نشیم.
الان واقعا هفته دیگه پرداخت ها رو انجام بدن مسئولیت حرف خودتون رو میپذرید؟! همین کارو کردیم اقایی به خودش حق میده قول های انتخاباتی 4سال پیششو الان خیلی جدی میزنه زیرش!

666regab
May 3rd, 2017, 18:52
در سرمایه گذاری به صورت اینترنتی 2 دسته سایت وجود دارد سایت های هایپ که با سود های خیلی بالا مثل 50% فعالیت دارند و توی چنیدن ماه با آمار تقلبی و تبلیغات کذب رو آمدن ؛ بعد از چنیدین ماه با جمع آوری سرمایه ی زیاد اسکم(کلاه بردار) میشن و پرداختی دیگر ندارند و سایت هایی که به صورت معقول با سود های کمتر از 18% فعالیت دارند که باید ببینید در چه حوضه ای فعالیت می کنند
لطفا دنبال سود دهی غیر معقول نباشید که اینجوری پول خودتونو از دست بدید .. هیچ جای دنیا همچین چیزی وجود نداره و عقلانی نیست !!
همون دوستانی که می گفتند سایتی که بنده معرفی کردم با 10% سود اصلا ارزش نداره الان چنیدین میلیون ضرر کردن..
دوستان اگه به دنبال سایتی با چنیدن سال فعالیت و کاملا قانونی هستین راه ارتباطی درج کنید ( پیام خصوصی بنده فعال نیست ) که بهتون معرفی کنم ... :)

راههای ارتباطی هست

سایت امروز پستی گذاشته مبنی بر افزایش سود به 2 برای دلار و 2.4 برای بیت کوین .

ldda company
May 3rd, 2017, 19:46
دوستان ، نمیدونم کسی از اپ ریچموند برکس استفاده میکنه یا خیر اما اگر از اپلیکیشنشون استفاده کرده باشید ، همچنان فعال هست و مدام به صورت متوالی مقاله و کد های افزایشی میده!!
یه کد داد 70 درصدی بود! اصلا شاخ در اوردم واقعا . ضمنا تیکت ها رو پاسخ میدن و سایت داون نشده اما برای چنین سایتی که ادعای سابقه خوب در این نوع کسب و کار سرمایه گذاری داره ، نباید اینطوری باشه ...

البته من با سخنان دوستمون Lopez هم موافق هستم . تا 10 روز آینده صبر کنید ( بخاطر روز های تعطیل که جزو روز کاری به حساب نمیان ) ، و بعد برید به دنبال تصمیم آخر . منم مثل این دوستمون قصد دفاع یا حمایت از سایت مذکور رو ندارم اما یه مقدار صبور باشید . آخه چقدر زود قضاوت کردن!!

انشاا... که سرمایه هاتون برگرده ...

mr.jabbari
May 4th, 2017, 01:32
:63::63::63::63::63::63::63::63::63::63:

delta
May 4th, 2017, 02:11
دست به دعا و قران بردارید پولتون رو بالا نکشن...میگم چطوره تو انجمن دخیل ببندید!!

کلا معرفی و زدن چنین تاپیکهایی که مشخصه تهش کلاه بر داریه تو wht اصلا درست نیست..

rahahosting
May 6th, 2017, 14:14
چی شد اسکم شد؟ پرداخت نمیکنه؟

slashflash
May 6th, 2017, 14:19
چی شد اسکم شد؟ پرداخت نمیکنه؟

هر موقع شما پول مردم رو دادید ، این سایت هم تسویه میکنه ...

http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=155578&page=7&p=1652029&highlight=#post1652029

mohsen68
May 13th, 2017, 19:28
هنوز منتظرین؟:d

ColdWorld
May 13th, 2017, 20:14
چند رور پیش ایمیلی زد که داره پرداخت ها رو از سر میگیره ولی همون موقع فهمیدم که دروغه برای کلاه برداری بیشتر
معمولاً هایپ ها نمیگن نمیدیم خیلی محترمانه میگن میدیم و مشکل هست و فلان و ... ولی در اخر نمیدن و جواب هم نمیدن و ساپورت رو غیر فعال و در اخر سایت رو میبندن.

slashflash
May 13th, 2017, 20:48
همون موقع که پرداخت ها شد 7 روز طول میکشه پرداخت بشه ، و بعد از اون کد های تخفیف بسیار زیادی رو ارائه میدادند معلوم بود اسکم هستش ...
در کل تاپیک هم مدیریت ببنده بهتره ، چون الان اسپمر ها میریزند ، مثلاً یه فردی تاریخ عضویت 2012 هستش ، 20 تا پست داره اونم همش اسپم .
@Ramin (http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=11998)

meysam021
May 13th, 2017, 21:06
سایت از دسترس خارج شد
https://richmondberks.com/

mohsen68
May 13th, 2017, 22:44
همون موقع که پرداخت ها شد 7 روز طول میکشه پرداخت بشه ، و بعد از اون کد های تخفیف بسیار زیادی رو ارائه میدادند معلوم بود اسکم هستش ...
در کل تاپیک هم مدیریت ببنده بهتره ، چون الان اسپمر ها میریزند ، مثلاً یه فردی تاریخ عضویت 2012 هستش ، 20 تا پست داره اونم همش اسپم .
@Ramin (http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=11998)
اگه منظورتون با منه باید بگم به شما ربطی نداره که مدیریت تاپیک را باید ببنده یا نه ، شما که هنوز مفهوم اسپم هم نمیدونید برا من اظهار نظر نکنین.
من اگه الان پستی ارسال کردم به خاطر این بود که قبل از اینکه اسپم بشه به همه گفتم نرین سراغ این کار ولی گوش ندادن و خواستن پولشونا به باد بدن تا تجربه کنن
اما افرادی مثل شما (که فقط ادعا دارید) داشتید کد کپن تخفیف میدادین به بقیه
بهتون توصیه میکنم تو کار بقیه دخالت نکنین

ra3ou1
May 14th, 2017, 10:07
دوستان عزیز
سایتهای هایپ اکثرا اسکم هستن.
شاید به شما یه مدت سود دهی داشته باشن ولی نهایتا ..........
این سایت هم یکی دو هفته پیش اسکم شد .
سرمایتون رو داخل این سایتها حروم نکنید
کار با این وب سایتها کار اشتباهی هست .
یه مدت پرداختی دارن ، ملت هم میگن خب این پس معتبره و وقتی میبینن داره سود میده سرمایه بیشتری قرار میدن که نهایت با اسکم شدن این سایتها ضرر بدی میکنند.

با سپاس