PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی در تغییر نام سایت و پیشنهاد نام لطفا

Nomix
April 8th, 2017, 21:53
سلام دوستان

ما یک سایت در زمینه فروش لایسنس های نرم افزاری به نام licenseha.ir (http://licenseha.ir) داریم
از اونجای که یک سایت دیگر هم به این نام ولی با دات کام هست تصمیم داریم این نام تغییر بدیم البته درحال حاضر فعالیت این سایت با ما متفاوت هست .
ما میخواهیم یک نام جدید انتخاب کنیم که دامنه IR و COM آزاد و قابل ثبت داشته باشه و متناسب با فعالیت سایت باشه
ولی به دلیل حساسیت زیادی که روی اسم دارم نتونستم اسم مورد پسندی پیدا کنم

لطفا در این زمینه راهنمایی کنید

1- اصلا به نظر تون نام سایت تغییر بدیم ؟

2- چه نامی پیشنهاد میدید ؟ ( اگه شامل هزینه میشه اعلام کنید انشاالله بتونیم پرداخت می کنیم . )

3- تغییر نام سایت چه معایبی میتونه برای سایت داشته باشه ؟

4- اگه مطلب خاصی به نظرتون میرسه حتما بگید .

آیدی تلگرام در امضا هست در صورت نیاز

سپاس

MJmoonwalk
April 8th, 2017, 22:16
این دامنه رو نگه دارید چون خیلی ها دنبال ثبتش هستند با هزینه پایین ثبت میشه و بالاتر دلالی میشه. دامنه فعلی رو که کاربر میزنه هدایتش کنید به دامنه جدید و با توجه به هدایت و بررسی آن به کاربر پیام تغییر دامنه را نشان دهید.

shahinmq
April 8th, 2017, 22:27
عرض سلام و احترام :

1- از طرفی با این نام برند شدید و از طرف دیگر سایتی با نام یکسان و پسوند متفاوت فعالیت دارد ، توصیه می کنم حداقل اگر قصد تغییر دارید به هیچ عنوان دامنه را رها نکنید و تا هر زمان فعالیت می کنید دامنه را تمدید کنید و ریدایرکت کنید و شاید مدت ها نیاز باشد روی نام جدید فعالیت کنید.

2- دامنه ای به اسم makelicense.com داریم که قصد فعالیتی روی آن داشتیم که منصرف شدیم ، اگر مایل باشید می تونید استفاده کنید هر چند بازهم پیشنهاد می کنم دامنه ی خودتون رو کنار نگذارید البته اگر روی فروشتون تاثیر منفی ندارد و همچنین ممکن هست سایت با نام مشابه شما روزی قصد ادامه فعالیت نداشته باشد.

3- قطعا روی سئو و برندتون تاثیر خواهد گذاشت.

Nomix
April 8th, 2017, 22:50
این دامنه رو نگه دارید چون خیلی ها دنبال ثبتش هستند با هزینه پایین ثبت میشه و بالاتر دلالی میشه. دامنه فعلی رو که کاربر میزنه هدایتش کنید به دامنه جدید و با توجه به هدایت و بررسی آن به کاربر پیام تغییر دامنه را نشان دهید.

بله حتما این دامنه نگه خواهیم داشت و ریدایرکت میکنیم

عرض سلام و احترام :

1- از طرفی با این نام برند شدید و از طرف دیگر سایتی با نام یکسان و پسوند متفاوت فعالیت دارد ، توصیه می کنم حداقل اگر قصد تغییر دارید به هیچ عنوان دامنه را رها نکنید و تا هر زمان فعالیت می کنید دامنه را تمدید کنید و ریدایرکت کنید و شاید مدت ها نیاز باشد روی نام جدید فعالیت کنید.

2- دامنه ای به اسم makelicense.com داریم که قصد فعالیتی روی آن داشتیم که منصرف شدیم ، اگر مایل باشید می تونید استفاده کنید هر چند بازهم پیشنهاد می کنم دامنه ی خودتون رو کنار نگذارید البته اگر روی فروشتون تاثیر منفی ندارد و همچنین ممکن هست سایت با نام مشابه شما روزی قصد ادامه فعالیت نداشته باشد.

3- قطعا روی سئو و برندتون تاثیر خواهد گذاشت.

همان طور که شما اشاره کردید به دلیل اینکه با این نام شناخته شدیم و همچنین تاثیر منفی سئو تغییر نام کمی باعث شک و دو دلی ما شده

Nomix
April 9th, 2017, 19:29
دوستان لطفا اگه پیشنهاد و یا نظری دارید بگید لطفا

speednet
April 9th, 2017, 19:39
دوستان لطفا اگه پیشنهاد و یا نظری دارید بگید لطفا

سلام
دامنه لایسنس پال دات ای ار برای ماست
licensepal.ir
اگر مد نظر بود در خدمتتونیم

domainlover
April 9th, 2017, 20:00
خب هر پیشنهادی بدیم اینجا ممکنه ثبت کنن زودتر . پیام خصوصی برای بنده فعال نیست . اگر تمایل دارید اسم های انگلیسی بهتون پیشنهاد بدم راه ارتباطی بدید .

- - - Updated - - -

تلگرام پیام دادم لطفا چک کنید

Nomix
April 9th, 2017, 20:02
خب هر پیشنهادی بدیم اینجا ممکنه ثبت کنن زودتر . پیام خصوصی برای بنده فعال نیست . اگر تمایل دارید اسم های انگلیسی بهتون پیشنهاد بدم راه ارتباطی بدید .

آیدی تلگرام در امضام هست دوست عزیز

Oscar
April 9th, 2017, 20:24
سایت دات کام فعالیتش خیلی هم متفاوت نیست و جدیدا لایسنس نود32 هم میفروشه
یک دامنه خصوصی ارسال شد که آزاد هست

MJmoonwalk
April 9th, 2017, 21:00
برای اینکه seo سایت دچار افت نشه باید راهکارهای لازم رو انجام بدین از قبیل هدایت لینک های قدیم به لینک های جدید با کد 301، اعلام به گوگل، حفظ ساختار لینک ها.

Nomix
April 9th, 2017, 21:41
سایت دات کام فعالیتش خیلی هم متفاوت نیست و جدیدا لایسنس نود32 هم میفروشه
یک دامنه خصوصی ارسال شد که آزاد هست

فعالیت سایت دات کام فعلا با ما فرق داره ولی درکل مشابه باشه هم تفاوت خاصی برای ما نداره

ممنون از دامنه پییشنهادی ولی کمی طولانی بود و هم چنین دات کام اون ثبت شده بود آی ار و دات کام ما میخواهیم