PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هاست وارز یا غیر وارز ؟!!!

b2z
December 21st, 2010, 01:05
سلام دوستان من که دیگه به کلی گیج شدم اومدم اینجا تاپیک بزنم شما راهنماییم کنین :63:

من یه سایت دانلود وارز دارم ( فیلم ، سریال ، نرم افزار ) که محتویاتش همه حاوی بر عدم رعایت قوانین کپی رایت هستش تازه فروم سایتمم ویبولتین هستش :"> که ناله

یه سوال دارم و اونم اینه که این دیتا سنتر های معروف مثله او وی اچ یا هتزدر آلمان به محتویات سایت گیر میده ؟
اگه اره که چرا سایت راپید باز که از پایه ناقض حقوق کپی رایته رو او وی اچ بدون مشکل داره کار مینه و اگه نه که یجا بهم معرفی کنین ، بعدش اینکه این قفل دامین و استفاده از دی ان اس های شخصی کمکی به سایت های ناقض حقوق کپی رایت می کنه ؟ :-ss

Doublex
December 21st, 2010, 01:28
دوست عزیز خیر مشکل خاصی برای محتویات سایت شما پیش نمیاید اگر فایل ها را در همون هاست وب سایتتون آپلود نکنید ...
هاست فایل روترجیحا از وب جدا کنین ... هر چند که دیتاسنترهایی که فرمودین بنده سابقه اشون رو دارم و مشکلی نداشتم ...
درباره وی بی هم عارضم اگر بازدید آنچنانی نباشه زیاد مشکل خاصی نیست ...

NiceIran.net
December 21st, 2010, 01:34
بايد شاكي داشته باشيد

b2z
December 21st, 2010, 01:39
ممنون ولی اینم راهنمایی کنین که میشه کاری کرد کسی نفهمه دیتاسنتر ماله کجاست تا شاکی ندونه کجا باید شکایت کنه ؟

Woshka
December 21st, 2010, 01:40
یک سایت انگلیسی که فیلم با لینک مستقیم بده ذوی سرورش نشونم بده
هیچ سایتی پیدا نمی کنی
چرا فارسی هست ؟چون شاکی کمتر پیداش می کنه و به اسم وارز از شما کلی پول می گیرند

mr.bahram
December 21st, 2010, 01:41
فیلم و سریال و موزیک ، تحت قانون کپی رایت هستن ، چه در هاست وارز باشن و چه در هاست معمولی ، در جایی که معرف بشن مورد توجه قرار میگیرن و بهتره محتویات سایت روی دیتایی وارز باشه
در خصوص وی بی هم ، شما هاست وارز تهیه بکن ، خیال خودت رو راحت بکن ، در صورتی که ازت با توضیحات بالا شکایت بشه ، باید جریمه رو پرداخت بکنی تا بتونی بک آپ یا هرچیزی رو ازاد کنی
وقتی هم جریمه بشی ، یعنی هاستینگ شما جریمه بشه ، خیلی راحت تا زمانی که جریمه رو از شما دریافت نکنه بیخیالت نمیشه
در کل با توجه به این که کارت دانلود سریال و موزیک هست من بهت این پیشنهاد رو می کنم
1 هاست وی بی رو بیار روی دیتای ایران تا از فی لتر شدن در امان باشی
2 محتویات فایل موزیک و فیلم رو در یک ریموت دسکت تاپ یا وی پی اس ویندوز بیار بالا ، که با ip قابل دانلود باشه
با داشتن یه وی پی اس یا چندین وی پی اس می تونی چندین کار بکنی
1 وی پی ان بدی
2 چون دامنه نداری ، فی ل نمی شی
3 مدیریت خیلی ساده و سریع برای دانلود و آپلود فایل هات داری
4 نسبت به هزینه و کارهای که می تونی بکنی ارزون تر برات در میاد

این راهکار من برای افرادی هست که سایت موزیک دارن

b2z
December 21st, 2010, 02:17
فیلم و سریال و موزیک ، تحت قانون کپی رایت هستن ، چه در هاست وارز باشن و چه در هاست معمولی ، در جایی که معرف بشن مورد توجه قرار میگیرن و بهتره محتویات سایت روی دیتایی وارز باشه
در خصوص وی بی هم ، شما هاست وارز تهیه بکن ، خیال خودت رو راحت بکن ، در صورتی که ازت با توضیحات بالا شکایت بشه ، باید جریمه رو پرداخت بکنی تا بتونی بک آپ یا هرچیزی رو ازاد کنی
وقتی هم جریمه بشی ، یعنی هاستینگ شما جریمه بشه ، خیلی راحت تا زمانی که جریمه رو از شما دریافت نکنه بیخیالت نمیشه
در کل با توجه به این که کارت دانلود سریال و موزیک هست من بهت این پیشنهاد رو می کنم
1 هاست وی بی رو بیار روی دیتای ایران تا از فی لتر شدن در امان باشی
2 محتویات فایل موزیک و فیلم رو در یک ریموت دسکت تاپ یا وی پی اس ویندوز بیار بالا ، که با ip قابل دانلود باشه
با داشتن یه وی پی اس یا چندین وی پی اس می تونی چندین کار بکنی
1 وی پی ان بدی
2 چون دامنه نداری ، فی ل نمی شی
3 مدیریت خیلی ساده و سریع برای دانلود و آپلود فایل هات داری
4 نسبت به هزینه و کارهای که می تونی بکنی ارزون تر برات در میاد

این راهکار من برای افرادی هست که سایت موزیک دارن

من اگه یه سرویس خارجی سایتمو بخاطر استفاده از ویبالتین جریمه کنه از این بهتر نیست که به خاطر محتوای *****ی اطلاعاتم از دیتاسنتر ایرانی بدون هیچ هشداری پاک بشه به نظرت ؟

Woshka
December 21st, 2010, 02:21
من اگه یه سرویس خارجی سایتمو بخاطر استفاده از ویبالتین جریمه کنه از این بهتر نیست که به خاطر محتوای *****ی اطلاعاتم از دیتاسنتر ایرانی بدون هیچ هشداری پاک بشه به نظرت ؟

مستقیم میری زندان ;)

mr.bahram
December 21st, 2010, 02:23
مگه همچین اتفاقی هم می افته ؟
چندین سایت هستن که دارن از همین روش استفاده می کنن
در ضمن شما با داخل ایران یعنی موسیقی رپ و زیر زمینی کاری نداشته باش و تنها جهانی کار بکن ، هیشگی هم کاری باهات نداره
اگر هم نخواستی بری روی ایران وی بیت رو ، ببر روی یه جای دیگه که وارز باشه
حداقل وی بی فی میشه و لینک های دانلودت نمیشکنه با ای پی

در هر حال این پیشنهادی بود که من به ذهنم می رسید
می تونیم با هم و با دیگران یه روش خیلی خوب برای اداره این سایت ها پیدا بکنیم