PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی در مورد ای پی اختصاصی

alirad
April 8th, 2017, 02:36
سلام
دوستان من میخوام ای پی اختصاصی یکی از کشورها رو بخرم برای ثبت نام توی چند تا سایت که با ایران مشکل دارن.در این مورد چند تا سوال دارم:
1-طرز کار این ای پی ها چه جوریه؟احتمالش هست مثل hotsptshld وسط کار یهو قطع بشه و لو بره؟
2-احتمال داره با وجود استفاده از ای پی اختصاصی بازم سایت بفهمه از ایرانم
3-ای پی اختصاصی کار شیلتر شکن رو هم انجام میده؟
4-ای پی رو از کجا بخرم که مطمعن باشه؟
و هر چیز دیگه که به نظرتون میرسه مفید باشه بفرمایید.تشکر

mizban97
April 8th, 2017, 07:13
سلام
دوستان من میخوام ای پی اختصاصی یکی از کشورها رو بخرم برای ثبت نام توی چند تا سایت که با ایران مشکل دارن.در این مورد چند تا سوال دارم:
1-طرز کار این ای پی ها چه جوریه؟احتمالش هست مثل hotsptshld وسط کار یهو قطع بشه و لو بره؟

سلام
آیپی خالی براتون کاربردی نداره عزیز
شما باید سرور مجازی اون کشور خریداری کنید.
آیپی از کدام کشور نیاز دارید؟

Z.eus
April 8th, 2017, 08:38
سلام

درود؛

شما نیاز به یک سرور مجازی دارید که یک آیپی v4 دارد؛ جهت اطمینان بیشتر میتوانید از داخل ریموت اقدام به باز نمودن وب سایت مربوطه نمایید.

با تشکر.

alirad
April 8th, 2017, 13:14
ممنون از دوستان یعنی این ای پی هایی که ماهانه 15 هزار تومن میفروشند به درد نمی خوره؟باید سرور مجازی بخرم علاوه بر اون؟مگه سرور برای بالا آوردن سایت نیست؟من فقط میخوام اونا نفهمن از ایران هستم
ای پی آمریکا میخوام بخرم

host-net
April 8th, 2017, 13:17
درود و احترام
میتونید با و ی پی ان هم اینکار رو انجام بدین

tebyanhosting
April 8th, 2017, 13:35
ممنون از دوستان یعنی این ای پی هایی که ماهانه 15 هزار تومن میفروشند به درد نمی خوره؟باید سرور مجازی بخرم علاوه بر اون؟مگه سرور برای بالا آوردن سایت نیست؟من فقط میخوام اونا نفهمن از ایران هستم
ای پی آمریکا میخوام بخرم

سلام

شما نیاز به یک سرور مجازی دارید که سیستم عامل ان ویندوز باشد اون موقه با ای پی اون سرور میتونید فعالیت کنید !

سرور رو از هر کشوری بگیرید ای پی شما از اون کشور خواهد شد برای سرورتان

و اینکه سرور فقط برای بالا اوردن سایت نیست !

alirad
April 8th, 2017, 14:06
دوستان بهترین مطمعن ترین راه برای تغییر ای پی چیه تا بشه از سایت هایی که ایران رو تحریم کردن استفاده کرد؟
نظرتون در مورد Hotsptshld elite چیه؟ این بهتره یا ای پی اختصاصی؟یا وی پی ان؟
ریموت ذسکتاپ چی هست؟خوبه
یه راهنمایی خوب می کنید؟
ای پی آمریکا مد نظرمه
tebyanhosting
April 8th, 2017, 14:28
دوستان بهترین مطمعن ترین راه برای تغییر ای پی چیه تا بشه از سایت هایی که ایران رو تحریم کردن استفاده کرد؟
نظرتون در مورد Hotsptshld elite چیه؟ این بهتره یا ای پی اختصاصی؟یا وی پی ان؟
ریموت ذسکتاپ چی هست؟خوبه
یه راهنمایی خوب می کنید؟
ای پی آمریکا مد نظرمه
hز نرم افزار MaskMyIP نیز میتوانید استفاده کنید .

alirad
May 6th, 2017, 18:34
دوستان یه راهنمایی جامع میکنید؟
من میخوام توی یه سایتی عضو بشم و سایت نفهمه از ایرانم(فک کنه مثلا از آمریکام)
برای این کار بهترین راه چیه؟که اصلا و ابدا نفهمه!

ali-rezam
May 6th, 2017, 19:33
دوستان یه راهنمایی جامع میکنید؟
من میخوام توی یه سایتی عضو بشم و سایت نفهمه از ایرانم(فک کنه مثلا از آمریکام)
برای این کار بهترین راه چیه؟که اصلا و ابدا نفهمه!
سرور مجازی تهیه کنید و به صورت ریموت وصل بشید
اگر در بخش درخواست سرویس تاپیک بزنید دوستان آفر های خودشون رو خدمتتون ارائه میدن

Majdict.com
May 7th, 2017, 15:14
سلام
همانطور که دوستان گفتن ای پی به تنهایی کاری رو براتون انجام نمیده اگر بخواهین ای پی تهیه کنید و خودتون در داخل ایران از اون ای پی ها استفاده کنید می تونید مستقیم از شرکت Ripe اقدام به خرید ای پی بکنید البته فک نکنم ی دونه ای پی بفروشن اونا کلاس ای پی میفروشن .....
اگر هم یک ای پی میخواهین که روی یک سرور ازش استفاده کنید باید از شرکتهای ارائه دهنده اسن سرویس استفاده کنید که قیمتش هم 15 هزار تومان نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
موفق باشین