PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نویسنده برای بازنویسی مطلب بصورت کلمه ای

vahid13713
April 7th, 2017, 19:49
سلام خدمت دوستان (دوستانی که علاقه مندند ای دی تلگرامشون رو بذارند)
کلمه ای 5 تومن ملاک متن تحویلی شما و تعداد کلمات نمایش داده شده در ورد

نیازمند نویسنده برای بازنویسی مطلب هستیم به صورت کلمه ای و هر کلمه 5 تومان پرداخت میشود.(ملاک تعداد کلمه نوشته شده پایین سمت چپ نرم افزار ورد میباشد) اما شرایط
لینک متن به شما تحویل داده میشود و شما متن رو در فایل ورد بازنویسی میکنید.(تصاویر در متن ورد کپی شود)
متن بازنویسی شده باید کلی نکات متن اصلی رو در قالب جملات جدید بیان کند.
بیان جملات باید تخصصی باشد. (محاوره ای نباشد)
حتی یک جمله از متن بازنویسی نباید کپی متن اصلی باشد. (این مورد با نرم افزار چک میشود و در صورت کپی بودن محل کپی شده به نویسنده نشان داده شده و وجهی پرداخت نمیشود )

اموزش نحوه بازنویسی صحیح خدمت دوستان ارائه میشود. (کافیست متن رو خوانده و مفهوم متن رو به بیان خودتان بنویسید)

پرداخت دسمتزد : در ابتدای امر هر 5 تومن یکبار بعد از تایید شدن متن توسط مشتری. بعد از اعمتماد سازی ترجیحا 50 تومن یکبار . البته امکان پرداخت بلافاصله دستمزد بعد از تایید مشتری وجود دارد.

نحوه پرداخت : برای پرداخت شماره حسابتان را اعلام میکنید و از طریق شماره شبا برای شما پرداخت انجام میشود و رسید پرداخت توسط موبایل بانک به تلگرام شما ارسال میشود.

راه ارتباطی : ای دی تلگرام (http://t.me/vahidit20)

vahidit20@

امير امير
April 7th, 2017, 21:02
سلام خدمت دوستان (دوستانی که علاقه مندند ای دی تلگرامشون رو بذارند)
نیازمند نویسنده برای بازنویسی مطلب هستیم به صورت کلمه ای و هر کلمه 5 تومان پرداخت میشود.(ملاک تعداد کلمه نوشته شده پایین سمت چپ نرم افزار ورد میباشد) اما شرایط
لینک متن به شما تحویل داده میشود و شما متن رو در فایل ورد بازنویسی میکنید.(تصاویر در متن ورد کپی شود)
متن بازنویسی شده باید کلی نکات متن اصلی رو در قالب جملات جدید بیان کند.
بیان جملات باید تخصصی باشد. (محاوره ای نباشد)
حتی یک جمله از متن بازنویسی نباید کپی متن اصلی باشد. (این مورد با نرم افزار چک میشود و در صورت کپی بودن محل کپی شده به نویسنده نشان داده شده و وجهی پرداخت نمیشود )

اموزش نحوه بازنویسی صحیح خدمت دوستان ارائه میشود. (کافیست متن رو خوانده و مفهوم متن رو به بیان خودتان بنویسید)

پرداخت دسمتزد : در ابتدای امر هر 5 تومن یکبار بعد از تایید شدن متن توسط مشتری. بعد از اعمتماد سازی ترجیحا 50 تومن یکبار . البته امکان پرداخت بلافاصله دستمزد بعد از تایید مشتری وجود دارد.

نحوه پرداخت : برای پرداخت شماره حسابتان را اعلام میکنید و از طریق شماره شبا برای شما پرداخت انجام میشود و رسید پرداخت توسط موبایل بانک به تلگرام شما ارسال میشود.

راه ارتباطی : ای دی تلگرام (http://t.me/vahidit20)

vahidit20@

با سلام، بازنويسي معمولي باشه من هستم ولي به شكلي كه شما چكيده مي خواين فرق مي كنه و بالطبع سخت تر و وقت گيرتر هست

vahid13713
April 7th, 2017, 21:13
با سلام، بازنويسي معمولي باشه من هستم ولي به شكلي كه شما چكيده مي خواين فرق مي كنه و بالطبع سخت تر و وقت گيرتر هست

سلام منظور من چکیده نویسی نیست و هدف اینکه که بخشی از متن حذف نشه تا حد ممکن (مگر اینکه متن اصلی مشکل داشته باشه) . نکته مهم اینه که جمله به هیچ وجه کپی نشود. مفهوم متن با بیانی دیگه نوشته بشه . کار هم خیلی سادست کافیه یکبار یک بند متن خونده بشه و بعد با بیان خودتون بصورت غیر محاوره ای بنویسید. نمونه متن بازنویسی هم هست تلگرام تشریف بیارید ارائه کنم خدمتون. در کل چند تکنیکه که بهتون اموزش میدیم اونارو رعایت کنید مشکلی پیش نمیاد.