PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دوستانی که در serverius کلو دارن راهنمایی کنن

speednet
April 7th, 2017, 00:34
سلام
دوستانی که در این دیتا سنتر سرور کلو دارن چند تا سوال از خدمتشون دارم

یکی اینکه سرور که از سایتهای اروپایی گرفتن بدون داشتن وات نامبر اورپا چطور خرید کردن ، یا از اسیا خریدن و فرستادن اونجا ، من از هر سایتی سوال کردم گفتن اگه به ادرس اروپا بره باید مالیات پرداخت کنید ، سوالی که دارم چطور سرور تهیه کردند و به دیتا سنتر ارسال کردند ؟
پشتیبانی دیتا سنتر چطوره ؟

Iranicaserver
April 7th, 2017, 10:14
با سلام خدمت شما کولو نداریم ولی اطلاعاتی داریم ازشون

اول اینکه این دیتاسنتر یکی دیتاسنتر باکیفیت و لینک های بسیار خوبی هم داره اگر می خواهید کولو کنید خیلی زیاد دردسر داره
فکر نکنم هم کسی از ایران خودش کولو داشته باشه و اکثرا از چند شرکت خارجی دیگه که اونا کولو دارند در آنجا و سرور اختصاصی ارائه می کنند سرور می گیرند
دلیل آن هم این است این دیتاسنتر هزینه های بسیار سنگینی میگیره و ترافیک آن هم نامحدود نیست به هیچ عنوان هزینه اولیه برای آی پی نیز گران است شما حداقل باید یکی داشته باشید در هلند اگر سرورتون رو خواستید جابجا کنید زیرا این دیتاسنتر شیپینگ نداره و فقط سرور رو دریافت میکنه و ارسال نمی کنه به هیچ عنوان و باید کسی بره اونجا و سرور رو اگر خواستید جابجا کنید ازشون تحویل بگیره

شما یا باید کلی هزینه کنید و نیم رک بگیرید و آی پی و روتر خریداری کنید و کلی سرور بخرید شاید به صرفه برای شما و گر نه دیتاسنتر های هلندی خوبی دیگه هستند که یک کانفیگ حرفه ای رو با قیمت خیلی خیلی مناسب ارائه می دهند و هیچ ترسی هم از بابت سرور و کولو ای پی ترافیک و وووو ندارید

در مورد مالیات هم بله در اروپاه اگر باشد خرید مالیات داره
در مورد سایت نیز چنتایی هستند یکیش که سرور استوک میفروشه تو هلند قبلا شیپ رایگان داخل خود هلند داشت اگر اشتباه نکنم
http://serverhome.nl/
قیمتهاش واقعا با سایت های آمریکایی مقایسه میکنید دوبرابر است
پشتیبانی هم تیکتینگ هست و هم اگر مشکل حادی نباشد در اسکایپ نیز پاسخ می دهد

arc1o0
April 7th, 2017, 10:59
کلوکیشن خارج از کشور کار کاملا اشتباهی هست.

novinvps.com
April 7th, 2017, 12:05
سلام
آدینه بخیر
ما به صورت مستقیم با این دیتاسنتر بدون هیچ واسطه در حال کار و چندین رک داریم . با توجه به شرایط بیزنسی و اقامت در اروپا ما VAT نامبر داشتیم البته بدون ان هم میتوانید خریداری کنید اما هزینه بالاتر خواهد بود
نحوه محاسبه پهنای باند در این دیتاسنتر بر اساس 95 percentile می باشد.
هر رک با توجه به پکیج خریداری شده مقدار تعیین شده ای FREE RH دارد در صورت اتمام بابت هر درخواست 30 یورو باید پرداخت کنید ( فقط در ساعت کاری این قیمت می باشد )
در صورتی که درخواست خارج از ساعات کاری باشد ( حتی اگر اورژانسی باشد مثل تعویض سخت افزار و.... ) به ۲۰۰ یورو هم خواهد کشید.
اگر هم تنظیمات شبکه خاصی مد نظر داشته باشید که انها انجام دهند حتی کانفیگ روتر و... کانفیگ فایروال از ۱۰۰ یورو همگی شروع خواهد شد. که ما علاوه بر خرید روتر سویچ و... کانفیگ ها توسط خودمان انجام شده است
همچنین مقدار مصرف برق هم در نظر داشته باشید که مجزا محاسبه و به فاکتور شما اضافه خواهد شد.

موفق باشید

k-h
April 7th, 2017, 12:07
درود
ما در این دیتا سنتر کولوکیشن داریم و واقعا در دوسالی که اینجا هستیم باید بگم نسبت به بقیه دیتا سنتر هایی که هلند داشتیم بی نظیر هست همه چیز .
کیفیت شبکه خیلی خوبی داره و پورت بخرید بسیار مناسب تر هست ما از 9 پرووایدر پورت اجاره کردیم در اینجا با قیمت خیلی خوب.
در مورد هزینه هم بله باید مالیات بدین برای انتقال سرور به هلند از هر جا باشید اما تعداد بالا باشه سرور ها هزینه شیپینگ و مالیات زیاد نمیشه.
اگر میخواین یک دیتا سنتر بی دردسر و با کیفیت داشته باشید سمت این دیتا سنتر برید ولی اگر میخواین چیپ باشه قیمت ها اینجا پیشنهاد نمیشه کار با کیفیت بخواین برید سمت این دیتا سنتر.
در مورد آی پی هم یک رنج خودتون بذارید اونجا و با خیال راحت بفروشید آی پی ها.سوالی بود در خدمتتون هستم

speednet
April 7th, 2017, 14:11
سلام
تشکر از دوستانی که پست زدن ولی هیچ کدوم به سوالی های که بنده پرسیده بودم جواب ندادن ممنون میشم اگر کسی از اینجا که در این دیتا سنتر کلو داره در مورد سوال ها جواب بده
novinvps.com (http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=1041) تشکر بابت اطلاعاتی که ارائه کردین
Iranicaserver (http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=96580) دیتا سنترهای که مد نظرتون هست رو تو خصوصی برام ارسال کنید