PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل ارور 522 در سایت

سیدرضا بازیار
April 6th, 2017, 20:10
درود
من وقتی سایتم رو باز میکنم ارور 522 رو مشاهده میکنم. با چند ای پی مختلف هم تست کردم همین نتیجه رو گرفتم
از قند شکن هم استفاده نمیکنم

راه حل چیه؟

لینک سایت توی امضا هست

Amy
April 6th, 2017, 20:13
با سلام و احترام
سایتتون برای بنده اصلا باز نمیشه
اگه میشه یک اسکرین شات بزارید

سیدرضا بازیار
April 6th, 2017, 20:15
با سلام و احترام
سایتتون برای بنده اصلا باز نمیشه
اگه میشه یک اسکرین شات بزارید
بفرمایید:
http://uupload.ir/files/xn38_screen_shot_1396-01-17_at_20.14.25.png

HiSupportnet
April 6th, 2017, 20:31
درود
من وقتی سایتم رو باز میکنم ارور 522 رو مشاهده میکنم. با چند ای پی مختلف هم تست کردم همین نتیجه رو گرفتم
از قند شکن هم استفاده نمیکنم

راه حل چیه؟

لینک سایت توی امضا هست

خطای 522 مربوط به سرویس Cloudflare هست که در حال استفاده از اون هستید. این خطا معمولا زمانی مشاهده میشه که Cloudflare امکان دسترسی به وبسایت شما رو نداشته باشه.

سرور شما با آی پی زیر در دسترسی است اما به نظر میرسه IP اشتراکی سرور یا تنظیمات وبسایت دارای مشکل باشد که لازمه از مدیر سرور بخواید بررسی و دلیل درست رو بهتون بگن:

136.xxx.xx.184

البته پیشنهاد می کنم موقتا از DNS های مستقیم هاست استفاده کنید تا بهتر بشه بررسی کرد.

موفق باشید.

سیدرضا بازیار
April 6th, 2017, 20:38
خطای 522 مربوط به سرویس cloudflare هست که در حال استفاده از اون هستید. این خطا معمولا زمانی مشاهده میشه که cloudflare امکان دسترسی به وبسایت شما رو نداشته باشه.

سرور شما با آی پی زیر در دسترسی است اما به نظر میرسه ip اشتراکی سرور یا تنظیمات وبسایت دارای مشکل باشد که لازمه از مدیر سرور بخواید بررسی و دلیل درست رو بهتون بگن:

136.xxx.xx.184

البته پیشنهاد می کنم موقتا از dns های مستقیم هاست استفاده کنید تا بهتر بشه بررسی کرد.

موفق باشید.

اگه dns مستقیم رو تنظیم کنم، پشتیبانی میتونه متوجه مشکل بشه؟
چون احساس میکنم با اینکار دیگه دسترسی نداشته باشن و متوجه نمیشن

HiSupportnet
April 6th, 2017, 20:47
بله البته.
با تنظیم DNS مستقیم، وبسایت شما بدون هیچ واسطی به سرور هاست وصل میشه. بنابراین تو این حالت مشکلات بهتر قابل بررسی هستند.

اگر با تغییر DNS مشکل حل شد یعنی اینکه دلیل خطای فعلی یا از
Cloudflare و تنظیمات اون هست یا اینکه سرور هاست شما محدودیتی در ارتباط با Cloudflare ایجاد کرده. مثلا آی پی Cloudflare مسدود شده باشه یا هر چیز دیگه که مدیر سرور با توجه به دسترسی می تونه بررسی کنه.

با تقدیم احترام،

سیدرضا بازیار
April 6th, 2017, 21:03
Dns رو مستقیم کردم و مشکل برطرف نشد
فکر کنم مشکل از هاستینگ باشه

Amy
April 6th, 2017, 21:14
اگه خودتون تغییراتی در سرور یا هاست انجام ندادید که باعث این مشکل بشه
پس مشکل از طرف هاستینگ هست ، باهاشون تماس بگیرید
چون کلودفلر خیلی کم پیش میاد که مشکلی داشته باشه ، الان هم ما استفاده میکنیم و مشکلی نداره

HiSupportnet
April 6th, 2017, 21:16
Dns رو مستقیم کردم و مشکل برطرف نشد
فکر کنم مشکل از هاستینگ باشه

متاسفانه خیلی سریع مجددا به
Cloudflare تغییر دادید که امکان بررسی مجددا از بین رفت. با این حال بنده پیشنهاد می کنم این مسئله را با تنظیم مجدد DNS ها از طریق مدیر هاست پیگیری کنید.
قاعدتا با تنظیم مستقیم DNS ها هر مشکلی هم که از سمت هاست وجود داشته باشه دیگه نباید خطای 522 مشاهده کنید. خطاهای هاست و سرور روال دیگری دارند.

امیدوارم مشکل بزودی رفع بشه.