PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آیا «فناوا» انتخاب خوبی برای وب هاستینگ می‌باشد؟

afsharm
December 20th, 2010, 21:51
سلام،

می‌خوام از فناوا سرویس وب هاستینگ بگیرم برای یک domain. دلیل انتخابم توصیه یکی از دوستان و قیمت خیلی مناسب و تفکیک web hosting از database hosting هستش. آیا تا حالا کسی از فناوا سرویس گرفته؟ راضی هست یا نه؟

ممنون.

khudeman
December 20th, 2010, 22:21
موسسه معتبر و خوشنامی است اما نشنیده بودم خدمات هاستینگ ارائه بده. البته اگر منظورتون fanava.com باشه

قزوین هاست
December 20th, 2010, 22:22
یکی از اشنایام از ای دی اس الش استفاده می کنه واقعا عالیه حالا دیگه هاستینگشو نمی دانم

samhillt
December 20th, 2010, 22:39
سلام،

می‌خوام از فناوا سرویس وب هاستینگ بگیرم برای یک domain. دلیل انتخابم توصیه یکی از دوستان و قیمت خیلی مناسب و تفکیک web hosting از database hosting هستش. آیا تا حالا کسی از فناوا سرویس گرفته؟ راضی هست یا نه؟

ممنون.

شما اول ببین سرورشون کجاست ؟ و اینکه کدوم دیتا سنتر ؟

afsharm
December 20th, 2010, 22:54
سلام،

آره فناوا سرویس هاستینگ هم می‌ده: FANAVA :: (http://www.fanava.com/dadehsamaneh_host_prices_win.html)

قیمت‌هاش از ۱۷۵۰۰ تومان شروع می‌شه. همین یک ساعت پیش زنگ زدم. گفتند سرویس HP1 و ثبت یک دامنه دات کام با تخفیفات و کسورات می‌شه تقریباً ۳۰۵۰۰ تومان. این طور که خودشون می‌گن (سوالات متداول < فن آوا (http://www.fanava.com/faq.aspx?topic=9)) تمام سرورها در دیتاسنتر خودشان در ایران در مرکزی به نام «آزادگان» نگهداری می‌شه.

rasez
December 27th, 2010, 19:06
دوست عزیز من زیاد تخصصی توی هاستینگ ندارم که بگم بهت هاستینگ شون چه توری هست ولی نمیدونم چطوری شما میگید قیمتاش خوبه من که نگاه کردم به شدت بالاست

HyperServer
December 27th, 2010, 20:05
یکی از اشنایام از ای دی اس الش استفاده می کنه واقعا عالیه حالا دیگه هاستینگشو نمی دانم
عزیز مگه چون ADSL اش خوبه دلیل میشه هاستینگش هم خوب باشه....؟ :دی (شاید من اشتباه برداشت میکنم)
پیشنهاد میشه از ایران سرویس نگیرین..... هم به دلیل کیفیت پایین و هم قیمت بالا....ولی اگر مجبورید از دیتا سنتر افرا بگیرید.... (از PArsdev)
چون از لحاظ استانداردها به دیتا سنتر های جهانی نسبت به بقیه نزدیکتره
اگر ملاک قدرت شرکت باشه پارس آنلاین از همه قدرتمند تره...ولی دیتا سنترش تعطیله

atilnic
December 27th, 2010, 20:19
خوب همیشه مشتریای یک هاستینگ کیفیت اون هاستینگ رو نشون میده
ببین کیا مشتریاش هستن؟
خوب بخر یا نخر الان خودت می فهمی.
با تشکر
تشکر یادت نره :66:

afsharm
December 27th, 2010, 21:25
دوست عزیز من زیاد تخصصی توی هاستینگ ندارم که بگم بهت هاستینگ شون چه توری هست ولی نمیدونم چطوری شما میگید قیمتاش خوبه من که نگاه کردم به شدت بالاست

من هاست گرفتم به علاوه ثبت دامنه دات کام شده ۳۰ هزار تومان. بقیه جاها مثل ایران هاست یا پارس دیتا اقلاً ۶۰-۷۰ تومان آب می‌خورد.

delta
December 27th, 2010, 21:44
از شرکت وارز هاست بگیر.. خودش اینجا هست.. سرورهاش ترکیده ! (به علت اینکه کلمه ک - ن جزو کلمات فیل میباشد از کلمه ی استفاده شد) :d

irlogo
December 28th, 2010, 01:01
بستگی داره چقدر بهشون پول بدی
irandatacenter.ir ازشون سرویس پهنای باند داره ماهی 24 ساعت دوون تایم خوراکشه

amirHoseein
December 28th, 2010, 01:37
شبکه فن آوا بر اساس vlan نیست و همین باعث شده یه اتک ساده کل شبکه اون بخوابه !
رادکام هم تو اون شبکه هست !
البته افرانت هم همین مشکل رو داره بعضا

Warez-Host.IR
December 28th, 2010, 10:22
از شرکت وارز هاست بگیر.. خودش اینجا هست.. سرورهاش ترکیده !
الان این تعریف از ما بود یا اینکه سروهای ما مشکل داره ؟؟

rasez
December 28th, 2010, 21:03
من هاست گرفتم به علاوه ثبت دامنه دات کام شده ۳۰ هزار تومان. بقیه جاها مثل ایران هاست یا پارس دیتا اقلاً ۶۰-۷۰ تومان آب می‌خورد.
دوست عزیز اینها فقط دارن پول تبلیغاتشون رو میخورن به نظر من توی همین سایت دوستایه دیگه ای هستند که قیمت هاشون خیلی پایینتر هست من نمی خوام به کسی بگم از کی بخره ولی یه سرچ تو اینتر نت بکنی قیمت ها رو ببینی میفهمی

HyperServer
December 29th, 2010, 00:12
دوست عزیز اینها فقط دارن پول تبلیغاتشون رو میخورن به نظر من توی همین سایت دوستایه دیگه ای هستند که قیمت هاشون خیلی پایینتر هست من نمی خوام به کسی بگم از کی بخره ولی یه سرچ تو اینتر نت بکنی قیمت ها رو ببینی میفهمی
داداش مگه اسم و از سر راه میارن.....به هر حال کیفیتشون از جای دیگه بهتر بوده که اسمی واسه خودشون دست و پا کردن
حرف شما هم درسته که دوستانی هستند که کیفیتشون خوبه....ولی درست نیست یه شرکت بزرگ رو آدم اینجوری بگه

MihanServer.com
December 29th, 2010, 00:55
Adsl که میده مفتش گرونه خیلی قطع میشه هاستشو نمیدونم باید تحقیق کنی در موردش ! :53:

saeidj
December 29th, 2010, 00:56
بستگی داره چقدر بهشون پول بدی
irandatacenter.ir ازشون سرویس پهنای باند داره ماهی 24 ساعت دوون تایم خوراکشه

اگه اونی باشه که من فکر می کنم و یادم میاد یه اقایی به نام اکبری فکر کنم تو همین فروم قبل از تاسیسش اومده بود می گفت همکار می خوایم و اینا.. یه 4 تا سیستم تو شرکتشون راه انداختن شده دیتاسنتر.. اگه اونی باشه که فکر می کنم

HyperServer
December 29th, 2010, 12:36
اگه اونی باشه که من فکر می کنم و یادم میاد یه اقایی به نام اکبری فکر کنم تو همین فروم قبل از تاسیسش اومده بود می گفت همکار می خوایم و اینا.. یه 4 تا سیستم تو شرکتشون راه انداختن شده دیتاسنتر.. اگه اونی باشه که فکر می کنم

من فکر میکنم که فکرتون اشتباه...
چون یه صورت مستقیم درگیر isp ها و شرکت های pap هستم...بازم 1% احتمال خطای من هست:105:

AfaghData
December 29th, 2010, 13:44
سلام

تمامی ترافیک های سرور فن آوا در بستر دیش هست و حداقل میزان قطع شدن سرویس ها ماهانه 2 ساعت هم نمیشه بنده 7 سال نماینده رسمی این شرکت هستم

HyperServer
December 29th, 2010, 14:33
سلام

تمامی ترافیک های سرور فن آوا در بستر دیش هست و حداقل میزان قطع شدن سرویس ها ماهانه 2 ساعت هم نمیشه بنده 7 سال نماینده رسمی این شرکت هستم
منظورتون سرویس adsl هست یا دیتا سنترشون؟

afsharm
December 29th, 2010, 19:45
با تشکر از تمام دوستانی که نظر دادن بنده با توجه به شرایط خاص خودم تصمیم گرفتم از همین «فناوا» سرویس web hosting و domain بگیرم. مواردی که در این چند روزه در ارتباط با فناوا برخورد کرده‌ام جهت اطلاع بقیه دوستان به شرح ذیل است:

۱- ارزان‌ترین سرویس ممکن به علاوه دامنه دات کام شد ۳۰ هزار تومان.
۲- پشتیبانی تلفنی و تیکتی خوبی دارند. من که تا اینجا راضی بودم. تا حالا هر چند تا سوالی که پرسیدم جواب دادند.
۳- دامنه‌ای که خریده بودم را به اسم خودشان ثبت کرده‌اند نه من. یعنی اگر who is بگیرید اسم و آدرس فناوا را می‌بینید نه اسم و آدرس من. که این برای من خیلی عجیب است و اصلاً نمی‌دانم این کار چقدر برای من دردسر یا خطر خواهد داشت.
۴- چون فعلاً فقط چندتا فایل html روی سایتش گذاشتم نمی‌تونم راجع به سرعتش نظر بدم.
۵- فناوا از نرم‌افزار Plesk استفاده می‌کند. کار کردن با Plesk برای من واقعاً عذاب آور است.
۶- همه کارهای خرید و تنظیمات را اینترنتی و تلفنی انجام دادم. حتی به فاکس هم نیازی نشد و این برای من خیلی خوب بود.
۷- وب‌سایتی که اونجا گذاشتم afsharm.com (http://afsharm.com/) هستش. اگر دیدنش کمکی به تشخیص کیفیت هاست می‌کنه می‌تونید ببینید.

با تشکر از همه

HyperServer
December 29th, 2010, 21:05
با تشکر از تمام دوستانی که نظر دادن بنده با توجه به شرایط خاص خودم تصمیم گرفتم از همین «فناوا» سرویس web hosting و domain بگیرم. مواردی که در این چند روزه در ارتباط با فناوا برخورد کرده‌ام جهت اطلاع بقیه دوستان به شرح ذیل است:
...
۳- دامنه‌ای که خریده بودم را به اسم خودشان ثبت کرده‌اند نه من. یعنی اگر who is بگیرید اسم و آدرس فناوا را می‌بینید نه اسم و آدرس من. که این برای من خیلی عجیب است و اصلاً نمی‌دانم این کار چقدر برای من دردسر یا خطر خواهد داشت.
...

مشکل واسه اوناا میشه :دی....
اگر abuse بیاد (االبته چون هاست از خودشون گرفتید باید انجام بدید...پنل هم چون دست اونهاست باید انجام بدی... در هر صورت باید انجام بدی :دی) فقط تو سابقه اونا ثبت میشه ... نکته + همینه
اگر هم اختلافی پیدا بشه یا رنک سایت بالا بره ...میتونن بکشن بالا

afsharm
December 29th, 2010, 21:12
مشکل واسه اوناا میشه :دی....
اگر abuse بیاد (االبته چون هاست از خودشون گرفتید باید انجام بدید...پنل هم چون دست اونهاست باید انجام بدی... در هر صورت باید انجام بدی :دی) فقط تو سابقه اونا ثبت میشه ... نکته + همینه
اگر هم اختلافی پیدا بشه یا رنک سایت بالا بره ...میتونن بکشن بالا

می‌شه راجع به abuse توضیح بدین؟ من اصلاً نمی‌دونم abuse یعنی چی.

HyperServer
December 29th, 2010, 22:39
می‌شه راجع به abuse توضیح بدین؟ من اصلاً نمی‌دونم abuse یعنی چی.
نمیدونم محتوای سایت شما چی هست....
abuse در حقیقت شکایت هست...
مثلا یه سایت دانلود دارید که روش کرک و کیجن نرم افزار میزارید ..مثلا adobe photoshop
اونوقت امکان داره adobe از شما به دیتا سنتر اعلام شکایت کنه...
دیتا سنتر هم به شما زمان میده تا مشکل رو حل کنید...
اگر انجام نشه اکانت شما suspend میشه
امیدوارم متوجه شده باشین...
اگر سوالی هست در خدمتم