PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتقال اجباری سرور !!!!

yashar313
April 6th, 2017, 12:23
با سلام
امروز این ایمیل رو دریافت کردم
---------------------------------------------
سلام دوست عزیز
ضمن تبریک سال نو و آروزی موفقیت برای شما کاربر گرامی
خدمت شما اعلام می دارم که با توجه به ترافیک بالای ابیوس های دریافتی دیتاسنتر(هتزنر Hetzner) تصمیم به لغو و جمع آوری سرور مجازی نموده است بنابر این برای شما دو راه حل پیشنهاد می کنیم
1- باتوجه به وضعیت موجود برای شما سرور جدیدی در همین دیتاسنتر سفارش بدیم و تحویلتون بدیم و شما کار انتقال رو انجام بدید
2- در صورت صلاحدید شما سرور شما کنسل بشه و تمدید انجام نشه
منتظر پاسخ شما هستیم لطفا برای جلوگیری از مشکلات احتمالی هرچه سریعتر پاسخ و انتخاب خود را به ما اعلام کنید
باتشکر از همکاری شما

lnspiron
April 6th, 2017, 12:26
سرورمجازی هست ؟

کنترل پنل ؟

yashar313
April 6th, 2017, 12:38
بله. مجازی هتزنر با پنل robot.your-server.de

lnspiron
April 6th, 2017, 12:44
ایدی تلگرام بدید تا راهنمایی کنم....

Azade.Kaveh
April 6th, 2017, 15:35
فروشنده ؟ (واسطه ؟)

mizban97
April 6th, 2017, 16:13
با سلام
سلام دوست عزیز
خدمت شما اعلام می دارم که با توجه به ترافیک بالای ابیوس های دریافتی دیتاسنتر(هتزنر Hetzner) تصمیم به لغو و جمع آوری سرور مجازی نموده است بنابر این برای شما دو راه حل پیشنهاد می کنیم
1- باتوجه به وضعیت موجود برای شما سرور جدیدی در همین دیتاسنتر سفارش بدیم و تحویلتون بدیم و شما کار انتقال رو انجام بدید
منتظر پاسخ شما هستیم لطفا برای جلوگیری از مشکلات احتمالی هرچه سریعتر پاسخ و انتخاب خود را به ما اعلام کنید
باتشکر از همکاری شما

سلام
سرویس دهنده بهتون گفتن که ابیوز زیاد دارید بعد راه حل اینو بهتون گفتن؟؟
سرویس دهنده شما عجب حرف معنوی زدند :71:

fireserver
April 6th, 2017, 18:10
با سلام
سلام دوست عزیز
باتشکر از همکاری شما
باسلام و عرض احترام

راه کار فنی بهترین راه حل برای ابیوز می باشد و گفته ایشان در این مورد صحیح نمی باشد.

اگر ابیوز برای شما در این سرور بیاید در سرور دیگر نیز خواهد آمد و تفاوتی نخواهد کرد.

کانفیگ حرفه ای فایروال مربوطه در مورد ابیوز های نت اسکن و ... می باشد.

ولی برای مواردی مانند کپی رایت و ... راه چاره محدودی وجود دارد.

tak--host
April 6th, 2017, 19:12
سرورتون ست اپ دار هست؟>
بهترین گزینه حل ابیوز هستش

DaNiaL.RiCaRoS
April 6th, 2017, 20:45
پیشنهاد میکنم با فروشنده در تماس باشید تنها راه حل ایشون هستند ، باید ابیوز رو بررسی و حل کنید

Ashkankamangar.ir
April 6th, 2017, 21:11
سلام
سرویس دهنده بهتون گفتن که ابیوز زیاد دارید بعد راه حل اینو بهتون گفتن؟؟
سرویس دهنده شما عجب حرف معنوی زدند :71:

سلام دوست و همکار قدیمی
نه اینجور که من متوجه شدم اون شرکت داره کلا جمع میکنه فروش سرور مجازی رو و گفته براتون جداگانه سرور میخریم

OmidX
April 6th, 2017, 22:56
چه ابیوزی دریافت کردید ؟ کاربرد شما از سرور مجازی چی بوده ؟

limpi
April 8th, 2017, 01:48
با سلام
ابیوز دریافتی مربوط به اسپم بوده یا تورنت\کپی رایت؟!
اگر واسطه این حرف رو زده ازشون تمپلیت بخواید و از یه فروشنده\دیتاسنتر دیگه تهیه کنید
موفق باشید