PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با میکروتیک در شبکه هت زنر

pardishosting
April 6th, 2017, 11:56
ما کلا از میکروتیک برای روتر در هت زنر استفاده نمی کنیم. اخیرا میکروتیک کانفیگ کردم و روش vps وصل کردم. ولی مشکلی که هست اینه که سرعت ریموت دسکتاپ روی ip هایی که از طریق میکروتیک وصل شدند پایین است. بررسی کردم جایی محدودیت اعمال نشده بود. آیا این مشکل مربوط به میکروتیک است و قابل حل است ؟
عزیزانی که در این مورد تجربه دارند ممنون میشم راهنمایی کنند.

با تشکر

fireserver
April 6th, 2017, 11:58
با سلام و عرض احترام

چه مقدار پهنایی بر روی ماشین های مجازی خود دریافت می کنید؟

- - - Updated - - -

از http://www.speedtest.net/ مربوط به ماشین مجازی متصل به میکروتیک یک تصویر ارسال فرمائید.

pardishosting
April 6th, 2017, 13:24
سرعت دانلود روی پورت 80 خیلی عالی است. اصلا مشکلی نداره. ولی برای ورود به محیط ریموت دسکتاپ ، سرعت خیلی پایین است.

arc1o0
April 6th, 2017, 14:03
سرعت دانلود روی پورت 80 خیلی عالی است. اصلا مشکلی نداره. ولی برای ورود به محیط ریموت دسکتاپ ، سرعت خیلی پایین است.

این مورد مربوط به mtu میشه احتمالا

در این مورد جستجو بفرمایید.

pardishosting
April 6th, 2017, 14:25
باید کم بشه یا زیاد این mtu ؟

arc1o0
April 6th, 2017, 17:04
باید با آزمون و خطا پیدا حالت بهینه رو پیدا کنید مهندس

1475 رو تست کنین

fireserver
April 6th, 2017, 18:15
ما کلا از میکروتیک برای روتر در هت زنر استفاده نمی کنیم. اخیرا میکروتیک کانفیگ کردم و روش vps وصل کردم. ولی مشکلی که هست اینه که سرعت ریموت دسکتاپ روی ip هایی که از طریق میکروتیک وصل شدند پایین است. بررسی کردم جایی محدودیت اعمال نشده بود. آیا این مشکل مربوط به میکروتیک است و قابل حل است ؟
عزیزانی که در این مورد تجربه دارند ممنون میشم راهنمایی کنند.

با تشکر

با سلام و عرض احترام

با توجه به تجربه بالای همکاران ما در این زمینه و مدارک بین المللی که در این زمینه داریم می توانیم مشکل شما را بررسی کنیم.

در مورد mtu:بهترین مقدار mtu برای مورد استفاده کاربران 1450 ~ 1460 می باشد.

lemo1996
April 7th, 2017, 02:23
سلام

روی قسمت فایروال filter rules محدودیتی ایجاد کردید ؟ در صورتی که بک آپ فایروال هم قرار دادید فعلا رول ها رو disable کنید تست کنید .