PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کانال کاریابی تلگرام

mparvin
April 5th, 2017, 12:06
سلام خدمت دوستان عزیز در انجمن وب هاستینگ ایران

ضمن تبریک سال جدید و آرزوی سال خوب برای شما عزیزان ،
ابتدا ازتون عذرخواهی میکنم اگر در قسمت مناسبی از انجمن این پست رو نمیذارم، امیدوارم اگر قسمت اشتباهی از انجمن رو انتخاب کردم من رو ببخشید و مدیران عزیز لطف کنند این پست رو به بخش مربوطه منتقل کنند.

به تازگی کانال کاریابی تلگرامی راه اندازی کردیم که هر روز ساعت ۴ صبح جدیدترین آگهی های استخدامی را برای کارجویان گرامی در این کانال درج می کنیم.

ابتدای کار در این کانال فقط آگهی مربوط به شاخه مهندسی کامپیوتر درج می گردید ولی تصمیم گرفتیم از تعطیلات عید نهایت استفاده رو کنیم و شاخه های زیر رو نیز اضافه کنیم:
مهندسی برق و الکترونیک
مهندسی صنایع
مهندسی عمران
مهندسی معماری
مهندسی مکانیک و اتوماتیک
کارمند کامپیوتر
کارمند تایپیست
کارمند اپراتور تلفن
کارمند بازنشسته
کارمند مامور پخش
کارمند مترجم
مدیر فروش و بازاریابی

بنابراین تصمیم گرفتیم که این کانال رو به دوستان خوبمان در این سایت نیز معرفی کنیم تا اگر تمایل داشتند از جدیدترین مشاغل مطلع بشوند عضو این کانال بشوند،آدرس کانال :
https://t.me/karoobaar

همچنین در انتهای هر آگهی هشتگ مربوط به شاخه وجود دارد و شما میتوانید با کلیک برروی هر هشتگ فقط آگهی های مربوط به شاخه کاری خود را مشاهده بفرمایید.

سال خوبی رو براتون آرزو میکنیم و امیدواریم که در سال جدید علاوه بر داشتن شغل مناسب و مورد علاقتون در تمامی مراحل زندگی نیز موفق باشید.

ارادتمند شما محمدپروین :)