PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست راهنمایی در خصوص راه اندازی هاستینگ

@nonymous
April 5th, 2017, 04:39
با سلام و احترام,بنده میخواستم در ضمینه هاستینگ خارجی مثلا المان فعالیت کنم , شما چه دیتاسنتر هایی پیشنهاد میکنید؟
با توجه به تحریم بودن ایران
چه سیستمی برای سرور پیشنهاد میکنید؟
vps یا vds مشخصاتشو لطفا عرض کنید!

negarnovin
April 5th, 2017, 07:59
سرور مجازی vps از دیتاسنترهای هتزنر آلمان یا ovh فرانسه
برای هاستینگ
سرور رم 4
سی پی یو 2 هسته ای
هارد 100 گیگ

اگر در قسمت درخواست سرویس تاپیک بزنید بنده و همکارانم آفرهای خوبی به شما می دهیم!

hospusco
April 5th, 2017, 09:01
با سلام و احترام,بنده میخواستم در ضمینه هاستینگ خارجی مثلا المان فعالیت کنم , شما چه دیتاسنتر هایی پیشنهاد میکنید؟
شما برای شروع یک سرور مجازی رم 4 بگیرید، ببینید اصلا میتونید یاد بگیرید یا کار کنید اگر مناسب بود ادامه بدید.
راستی vds یک واژه ساختگی هست چیزی به عنوان vds نداریم، سرورها یا اختصاصی هستند یا مجازی ded or vps

hostorder
April 5th, 2017, 09:22
اگر تمایل داشتید در تلگرام پیغام ارسال کنید تا با هم کمی صحبت کنیم و راهنماییتون کنیم
09338710315

tak--host
April 5th, 2017, 11:22
دیتا سنتر هتزنر آلمان
منابع برای شروع کار شما 2 تا 4 گیگ رم و 2 هسته سی پیو نیاز خواهد بود

TakCloud
April 5th, 2017, 11:40
بهترین راهنمایی که من میتونم به شما بدهم دوست عزیز
از سوال های شما کاملا مشخص هست که آشنایی زیادی با کار هاستینگ ندارید پس بهتر است وقت و سرمایه خود را در شغلی بگذارید که تخصص دارید

HiSupportnet
April 5th, 2017, 13:44
از اونجایی که به نظر میرسه قصد دارید تازه شروع به کار کنید، از هر نظر پیشنهاد می کنم ابتدا از نمایندگی شروع کنید. شما با دریافت نمایندگی از شرکت هایی که سرور از دیتاسنترهای آلمان دارن با هزینه ها و ریسک به مراتب کمتر می تونید فعالیتتون رو شروع کنید.
اما به هر حال در ادامه با افزایش مشتریان می تونید سرمایه گذاری بیشتری کنید.
در صورت تمایل می تونیم نمایندگی تقدیمتون کنیم یا اگر اصرار بر خرید سرور هست اون هم از دیتاسنترهای آلمان قابل ارائه هست.

موفق باشید.

tebyanhosting
April 5th, 2017, 13:54

با سلام

عزیز در هر کاری پله پله باید پیشرفت کنید
پیشنهاد میشه اول نمایندگی بگیرید و تجربه کسب کنید و ... که خودتون تشخیص بدید چی خوبه چی بد که بتونید سرور رو با نظر خودتون خریداری نمایید
به هر حال ما هم سرور و هم نمایندگی ارائه میکنیم و نظر همکاران هم حدودی یکی هست نسبت به شما اگر سرویس خواستید در خدمتیم ...

@nonymous
April 6th, 2017, 00:55
از پاسخ و پیشنهاد شما سپاسگذارم,

- - - Updated - - -

با تشکر از پیشنهاد شما دوست عزیز,یه شخصی که بخواد مثلا برنامه نویسی یاد بگیره و یه برنامه ای برای خودش بنویسه که نمیشه بهش گفت استعفا بده و نخون که تجربه کافی نداری و نمیتونی .
با تشکر

- - - Updated - - -

این منابع اگر مثلا مشتری زیادی داشته باشیم بازم پشتیبانی میکند ؟

- - - Updated - - -

از پاسخ جنابعالی بسیار سپاسگذاریم

HiSupportnet
April 6th, 2017, 11:16
از پاسخ و پیشنهاد شما سپاسگذارم,

- - - Updated - - -

با تشکر از پیشنهاد شما دوست عزیز,یه شخصی که بخواد مثلا برنامه نویسی یاد بگیره و یه برنامه ای برای خودش بنویسه که نمیشه بهش گفت استعفا بده و نخون که تجربه کافی نداری و نمیتونی .
با تشکر

- - - Updated - - -

این منابع اگر مثلا مشتری زیادی داشته باشیم بازم پشتیبانی میکند ؟

- - - Updated - - -

از پاسخ جنابعالی بسیار سپاسگذاریم

بله در سرویس های نمایندگی همواره امکان ارتقا منابع وجود داره. هر چند در برخی از پکیج های HiSupport شما از منابع نامحدود بهره مند میشید و امکانات زیر به شما اختصاص پیدا می کنه:

ترافیک نامحدود
تعداد وبسایت نامحدود
گواهینامه SSL رایگان برای تمامی وبسایت ها
OverSelling رایگان
دیسک پر سرعت SSD
وب سرور بهینه شده
قابلیت استفاده از چند نسخه PHP به صورت همزمان
ابزار ارتقا CEO برای تمامی وبسایت ها
بکاپ حرفه ای
پشتیبانی 24 ساعته
DNS اختصاصی
خدمات White-Label
آنتی ویروس و فایروال حرفه ای
قیمت های رقابتی
و...

+ تخفیف ویژه نوروزی (تا 17 فروردین)

در صورت تمایل پیشنهاد می کنم از لینک زیر استفاده کنید:
http://hisupport.net/linux-reseller-hosting/

sssoheil
April 6th, 2017, 14:21
درود

همانطور که بعضی از دوستان نیز فرمودند در زمینه هاستینگ بهتر است با همکاران با تجربه تر و به صورت نمایندگی کار کنید بعد با سرور مجازی با منابع مناسب ادامه دهید و هر وقت تعداد کاربران زیاد شد و تجربه کاری و علم شما نیز بالاتر رفت بعد اقدام به خرید سرور اختصاصی کنید.
در پاسخ به سوالتون بله سرویس های نمایندگی بسته به سرور اصلی سرویس دهنده امکان ارتقا منابع با توجه به افزایش کاربران شما وجود دارد و مشکلی از این بابت نخواهید داشت.

ldda company
April 6th, 2017, 14:26
با سلام ...
دوست عزیز تاپیک از این دست موارد زیاد در انجمن وجود داره ، اولین پیشنهادم این هست که اون تاپیک ها رو هم مطالعه کنید . و اما مورد دیگه اینکه من شخصا نظرم این هست که برای شروع از گرفتن نمایندگی ها شروع کنید . از یک یا چند هاستینگ و شرکت خوب نمایندگی بگیرید و کار خودتون رو شروع کنید . بعد از چند وقت خودتون متوجه میشید که میتونید کار کنید یا خیر . ضمنا این روش باعث میشه که در ابتدای راه سرمایه زیادی نخواید صرف کنید که این مورد با توجه به اینکه ممکنه به اهدافتون دست پیدا نکنید ، متوجه ضرر و زیان زیادی هم نشید .

@nonymous
April 7th, 2017, 19:38
برای خرید سرور مجازی از ovh به خاطر تحریم ها علیه ایران با مشخصات خودمون و حساب paypal verify شده اقدام کنیم یا مشخصات هم از فرد خازج از ایران استفاده کنیم ؟‬‎