PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با جیمیل خیلی خیلی فوری

dertgtr
April 4th, 2017, 18:00
سلام دوستان لطفا کمک کنید اگر بتونید مشکل من رو حل کنید هزینه و دست مزد شما محفوظ هست

من تو جیمیل یه سری ای دی داشتم که شماره شون سری بود مثلا به این صورت :

name1@gmail
name2@gmail
..
..

تعداد شون هم کمی زیاده

امروز رفتم لوگین کنم پسورد رو قبول می کنه ولی بعدش ریکاوری پسورد با اس ام اس میاره مثلا :

Verify it's you

To sign in to your Google Account, choose a task from the list below.

https://ssl.gstatic.com/accounts/marc/idv_sms.pngGet a text message with a verification code at (•••) •••-••87
https://ssl.gstatic.com/accounts/marc/idv_call.pngGet a phone call with a verification code at (•••) •••-••87
https://ssl.gstatic.com/accounts/marc/manualrecovery.pngAsk Google for help getting back into your account

من به این شماره دسترسی ندارم که اس ام اس بیاد بهم .

به نظرتون چه مشکلی هست چطور حلش کنم

لطفا کمک کنید

ارادت

- - - Updated - - -

یعنی یکی هک کرده ای دی های منو و ورود دو مرحله ای با شماره موبایل خودش گذاشته ؟!

- - - Updated - - -

پسورد اکانت ها تغییر نکرده فقط ورود دو مرحله ای روی یک شماره مجازی آمریکایی فعال شده !

دوستان به نظرتون راهی هست برای ریکاوری پسورد یا بدست آوردن جیمیل ها از طریق تماس با پشتیبانی جیمیل ؟

شماره مجازی ها رو می دونم چیه فقط شماره ها دستم نیست و دست طرف هست !

RealHAM
April 4th, 2017, 19:31
سلام
forget پسورد را تست کرده‌اید ؟

dertgtr
April 4th, 2017, 19:56
سلام
forget پسورد را تست کرده‌اید ؟

فراموشی پسورد اصلا نداره ! من فکر می کنم اکانت ها هک نشده فقط جیمیل می خواد وریفای کنه ! و چون من زمان ثبت نام اکانت ها آدرس ایمیلی معرفی نکردم و فقط با یک شماره مجازی آمریکایی اکانت درست کردم الان می خواد طی اون شماره مجازی وریفای کنه !

ولی مشکل اینجاست که الان من دسترسی به اون شماره مجازی ندارم !

چطور مشکل رو حل کنم؟

RealHAM
April 4th, 2017, 19:59
فراموشی پسورد اصلا نداره ! من فکر می کنم اکانت ها هک نشده فقط جیمیل می خواد وریفای کنه ! و چون من زمان ثبت نام اکانت ها آدرس ایمیلی معرفی نکردم و فقط با یک شماره مجازی آمریکایی اکانت درست کردم الان می خواد طی اون شماره مجازی وریفای کنه !

ولی مشکل اینجاست که الان من دسترسی به اون شماره مجازی ندارم !

چطور مشکل رو حل کنم؟

هک شدن که نشده است، همان می خواهد وریفای کند، به دارنده جدید شماره پیام داده‌اید ؟

با آی پی آمریکا نیز تست کنید شاید نخواست.

dertgtr
April 4th, 2017, 20:02
هک شدن که نشده است، همان می خواهد وریفای کند، به دارنده جدید شماره پیام داده‌اید ؟

شماره ممکنه الان دست کسی نباشه چون مجازی بود باشه هم امکانش کمه جواب بده اگر هم بده باج خواهد خواست به احتمال بالا خخخ ای پی آمریکا رو تست نکردم ممنون برا همفکری

- - - Updated - - -

برای تغییر ای پی به آمریکا چیز پی ان ندارم شما پیشنهادی ندارید؟ خخخ

armin.rf
April 4th, 2017, 20:21
اگر به 5 ایمیل اخیر یا تاریخ تولد و تاریخ ساخت جیمیل دسترسی دارید میتونید به سادگی برگردونید

dertgtr
April 4th, 2017, 20:31
اگر به 5 ایمیل اخیر یا تاریخ تولد و تاریخ ساخت جیمیل دسترسی دارید میتونید به سادگی برگردونید

منظور این هست که گزینه زیر رو بزنم

Ask Google for help getting back into your account

بعد تاریخ ایجاد رو می پرسه

من تو این تاریخ ایجاد کردم

4/11/12

ماهش میشه APR

سال 2012

زدم قبول نکرد

- - - Updated - - -

Thanks for verifying your email.
Google couldn't verify that NAME@gmail.com belongs to you.

dertgtr
April 5th, 2017, 10:11
کسی می تونه کمک کنه؟
دست مزد شما محفوظ هست

Mr.Pouria
April 5th, 2017, 11:14
این مشکل معمولا زمانی اتفاق میوفته که ای پی شما به یکباره تغیر کرده باشه یا گوگل مشکوک به ورود جعلی بشه ...

با توجه به اینکه به شماره دسترسی ندارید تنها راهش استفاده از ایمیل ریکاوری هست که معمولا در زمان ثبتنام باد وارد کنید .

dertgtr
April 5th, 2017, 11:45
این مشکل معمولا زمانی اتفاق میوفته که ای پی شما به یکباره تغیر کرده باشه یا گوگل مشکوک به ورود جعلی بشه ...

با توجه به اینکه به شماره دسترسی ندارید تنها راهش استفاده از ایمیل ریکاوری هست که معمولا در زمان ثبتنام باد وارد کنید .

ایمیل ریکاوری رو آخه نمی پرسه سه گزینه داره اس ام اس تماس صوتی و

که این گزینه سوم هم تاریخ ایجاد اکانت رو می پرسه که با اینکه درست وارد می کنم قبول نمی کنه!

Mr.Pouria
April 5th, 2017, 11:49
ایمیل ریکاوری رو آخه نمی پرسه سه گزینه داره اس ام اس تماس صوتی و

که این گزینه سوم هم تاریخ ایجاد اکانت رو می پرسه که با اینکه درست وارد می کنم قبول نمی کنه!

اگه فقط هیمن موارد هست بادی با پشتیبانی گوگل تماس بگیرید

TakCloud
April 5th, 2017, 11:51
https://accounts.google.com/signin/recovery
این لینک ممکن است به شما کمک کند

dertgtr
April 5th, 2017, 12:05
https://accounts.google.com/signin/recovery
این لینک ممکن است به شما کمک کند

این لینک هم سه گزینه سابق رو میاره اس ام اس تماس صوتی و

که گزینه سوم هم تاریخ ایجاد رو می پرسه که اون هم با وجود صحیح بودن قبول نمیکنه

Amy
April 5th, 2017, 19:15
با سلام
یک بار با گوشی اندرویدی وارد بشید و تست کنید
معمولا روی اندروید 4 وریفای لازم نداره و وارد میشه
اگه موبایل اندرویدی ندارید از بلواستک استفاده کنید
اگه وارد شد ، سریع ایمیل ریکاوری و شماره ی جدید برای وریفای اضافه کنید به اکانت :53:

AtrafNet
April 5th, 2017, 21:18
سلام
کلاً جیمیل مراحل امنیتی خیلی سختی داره یه حساب دارم فقط رمزش یادم نیست اما شماره موبایلش رو دارم و تو Forget Password پیامکش رو تایید هم میکنم اما میگه حتماً باید تاریخ دقیق ساخت حساب یا ایمیل پشتیبان که به حساب وصل باشه رو بدونم اما من نه تاریخ ایجاد حسابم یادمه نه ایمیل پشتیبانی زدم براش برای همین الان خیلی وقته به جیمیل قبلیم با اینکه شماره موبایلم هم دارم نمی تونم دسترسی داشته باشم و یه جیمیل جدید ساختم (:|

والا امنیت خوبه ولی نه دیگه تا حدی که خود کاربر اذیت بشه :-w

dertgtr
April 6th, 2017, 12:19
با سلام
اگه وارد شد ، سریع ایمیل ریکاوری و شماره ی جدید برای وریفای اضافه کنید به اکانت :53:

خیلی ممنونم بابت راهنمایی دست شما درد نکنه :53:تعدادی از جیمیل ها رو نجات دادم داشتم به آخرهاش می رسیدم که یهو برای چند تا آخری باز اس ام اس و تماس صوتی خواست نمی دونم یهو چش شد ! ای پی رو هم به آمریکا عوض کردم باز نشد
نظری ندارید؟

- - - Updated - - -

سلام
کلاً جیمیل مراحل امنیتی خیلی سختی داره یه حساب دارم فقط رمزش یادم نیست اما شماره موبایلش رو دارم و تو Forget Password پیامکش رو تایید هم میکنم اما میگه حتماً باید تاریخ دقیق ساخت حساب یا ایمیل پشتیبان که به حساب وصل باشه رو بدونم اما من نه تاریخ ایجاد حسابم یادمه نه ایمیل پشتیبانی زدم براش برای همین الان خیلی وقته به جیمیل قبلیم با اینکه شماره موبایلم هم دارم نمی تونم دسترسی داشته باشم و یه جیمیل جدید ساختم (:|

والا امنیت خوبه ولی نه دیگه تا حدی که خود کاربر اذیت بشه :-w

آره والا دیگه شورش رو درآورده :62:

- - - Updated - - -

با سلام

خیلی خیلی ممنونم آقایی :53: با راهنمایی شما مشکل حل شد :53:
چند تا آخری رو هم با تغییر آی پی حل کردم :53:

کلا جیمیل دیگه خیلی خیلی اذیت میکنه :-|

Amy
April 6th, 2017, 13:19
خواهش میکنم قربان :53:
آره دیگه Gmail امنیتش رو خیلی بالا برده و یک جورایی خودش رو ایزوله کرده
کاملا ضد هک شده ، این اتفاق بعد از هک شدن یاهو افتاد
گوگل نمیخواد به هیچ وجه صدمه ای که یاهو دید رو تجربه کنه !!!

Azade.Kaveh
April 6th, 2017, 15:25
گوگل حتی به useragent های الکی هم حساسه و باعث فعال شدن حساسیت زیاد رو درخواست هاتون میشه. کلا خیلی حساب شده هست کاراش.