PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیازمند طراحی اپ اندروید

hdland
April 3rd, 2017, 21:34
سلام
دوستان نیازمند یک اپ اندروید و در اینده ای او اس برای سایت املاک هستیم . سایتمون تازه طراحی شده گرفتیم .
کسانیکه می توانند انجام دهند نمونه کار و قیمت و مدت زمان رو در همین تاپیک یا پیام خصوصی یا تلگرام @amirloghman بفرستند .
خواهشا دوستانی که دارای تجربه کافی و سابقه خوب و منصف هستند پیام بدند و هم وقت هم رو نگیریم و هم پروژه خوب انجام بشه .
توضیحات کلی در پیام ها ارائه می شود .
سپاس

hdland
April 5th, 2017, 13:34
بالا ......

sharifpour
April 5th, 2017, 20:49
باسلام و اخترام.

تیم لرن سایت دات کام آماده انجام پروژه شما می باشد.

لطفا به بخش طراحی نرم افزار، تیکت ارسال نمایید ، بررسی می شود. ( لطفا توضیحات و امکانات کاملا نوشته شود )

https://learn-site.com/ticketing/

و یا در تلگرام درخواستتان را به ربات LearnForum_bot (https://t.me/learnforum_bot) را ارسال نمایید ، یکی از افراد تیم با شما تماس می گیرند.

باتشکر

hdland
April 5th, 2017, 23:28
باسلام و اخترام.

تیم لرن سایت دات کام آماده انجام پروژه شما می باشد.

لطفا به بخش طراحی نرم افزار، تیکت ارسال نمایید ، بررسی می شود. ( لطفا توضیحات و امکانات کاملا نوشته شود )

https://learn-site.com/ticketing/

و یا در تلگرام درخواستتان را به ربات LearnForum_bot (https://t.me/learnforum_bot) را ارسال نمایید ، یکی از افراد تیم با شما تماس می گیرند.

باتشکر

تیکت ارسال شد
ممنون

hdland
April 9th, 2017, 01:31
بالا ........

sharifpour
April 9th, 2017, 06:40
باسلام و احترام
پاسخ شما در همان روز ارسال شده است.
باتشکر

phpcoding
April 9th, 2017, 08:39
باسلام و احترام
باتشکر

با سلام . در صورت تمایل برای شما با زبان های basic - java - c plus plus نوشته میشه . در تلگرام در ارتباط باشید

و یه نکته قابل توجه شما و دوستان . واقعا شرمنده که این موضوع رو داخل تاپیک شما مطرح میکنم ولی جای مناسب تر از اینجا پیدا نکردم . چون داخل پست اولتون نوشتید افراد با تجربه + نمونه کار

من خودم هم نمونه کار دارم هم رزومه قوی و در این باره مشکلی ندارم . ولی خب بعضی وقتا کسایی رو دیدم که خیلی خیلی از من حرفه ای تر بودن ولی چون نمونه کار

قوی و خوب نداشتن یا اصلا نداشتن کسی بهشون کار نمیداد . حتی یه خط کد هم نمیدادن بنویسن . و این واقعا حیفه . الان هر جا بخوای بری استخدام بشی یا سفارش برنامه نویسی بگیری

دیگه نمینویسن مدرک تحصیلی فلان . مینویسن نمونه کار قوی اونم حداقل سه تا !!!!!!

خب دوست عزیزی که سطح دانششون بالاس و تازه وارد این مسلک شده تکلیفش چیه ؟ باید بشینه امثال منو نگاه کنه و حسرت بخوره ؟ خواهش میکنم موقع درخواست برنامه نویسی

در همچین محیط هایی به جای اینکه از دوستان نمونه کار قوی !! بخواهید سعی کنید سطح دانششون رو محک بزنید . چون خیلیا هستن که از منی که هشت ساله تو این بازار هستمم حرفه ای ترن

ولی خب نمونه کار ندارن و بیکارن !

hdland
April 9th, 2017, 09:28
با سلام . در صورت تمایل برای شما با زبان های basic - java - c plus plus نوشته میشه . در تلگرام در ارتباط باشید

و یه نکته قابل توجه شما و دوستان . واقعا شرمنده که این موضوع رو داخل تاپیک شما مطرح میکنم ولی جای مناسب تر از اینجا پیدا نکردم . چون داخل پست اولتون نوشتید افراد با تجربه + نمونه کار

من خودم هم نمونه کار دارم هم رزومه قوی و در این باره مشکلی ندارم . ولی خب بعضی وقتا کسایی رو دیدم که خیلی خیلی از من حرفه ای تر بودن ولی چون نمونه کار

قوی و خوب نداشتن یا اصلا نداشتن کسی بهشون کار نمیداد . حتی یه خط کد هم نمیدادن بنویسن . و این واقعا حیفه . الان هر جا بخوای بری استخدام بشی یا سفارش برنامه نویسی بگیری

دیگه نمینویسن مدرک تحصیلی فلان . مینویسن نمونه کار قوی اونم حداقل سه تا !!!!!!

خب دوست عزیزی که سطح دانششون بالاس و تازه وارد این مسلک شده تکلیفش چیه ؟ باید بشینه امثال منو نگاه کنه و حسرت بخوره ؟ خواهش میکنم موقع درخواست برنامه نویسی

در همچین محیط هایی به جای اینکه از دوستان نمونه کار قوی !! بخواهید سعی کنید سطح دانششون رو محک بزنید . چون خیلیا هستن که از منی که هشت ساله تو این بازار هستمم حرفه ای ترن

ولی خب نمونه کار ندارن و بیکارن !

سلام
اول اینکه نقل قول رو اشتباهی زدید و باید به من می زدید ...;) بعدشم حرف شما کاملا درست و به جا هست ولی اتفاقاتی که این چند وقت به خصوص برای من در همین فروم افتاد و انگار نه انگار و اون دوست متخلف و گروکش همچنان داره فعالیت می کنه و کسی عین خیالشم هم نیست ادم رو مجبور می کنه خودش همه جوانب و موراد رو رعایت کنه و فضا برای ریسک کردن کم میشه ...
اتفاقا سایت ما رو افرادی طراحی کردند که از خودم خیلی جوان تر هستند اما دانش برنامه نویسی وب قوی داشتند و دارند ... در زمینه اپ نتونستن اون چیزی که مد نظر بود رو اجرا کنند ... منظورم اینه من خودم در کنار تجربه ودانش بیشتر برام شخصت طرف هم ملاک هست که حتی ترجیح میدم برنامه نویس در تهران باشد قرار حضوری بگذاریم تا باهم اشنا بشیم و کار رو پیش ببریم ...
ولی باز باید خودمون موارد رو رعایت کنیم ... تا اگر خدای ناکرده اتفاقی افتاد دیگران رو سرزنش نکنیم ....

- - - Updated - - -

باسلام و احترام
باتشکر

سلام به شما و ممنون برای حضور در تاپیک .. من به احترامتون همان روز تیکت فرستادم ولی این سبکی کار نمی کنم . تو یه جا درخواست بدم و بعد برم تو یه سایت دیگه ثبت نام کنم و تیکت بدم و جوباش باید و دوباره توضیح بدم و دوباره منتظر باشم بهم خبر بدن و ... شما ادم اکتیوی هستید ولی یک نفر رو مشخص کنید در تلگرام یا ایمیل یا چت انلاین در سایتون مستقیم با کرابران گفتگو کند و سریع تر جواب بدهد خیلی بهتر است تا اینکه این موارد طی شود ....

sharifpour
April 9th, 2017, 16:07
سلام به شما و ممنون برای حضور در تاپیک .. من به احترامتون همان روز تیکت فرستادم ولی این سبکی کار نمی کنم . تو یه جا درخواست بدم و بعد برم تو یه سایت دیگه ثبت نام کنم و تیکت بدم و جوباش باید و دوباره توضیح بدم و دوباره منتظر باشم بهم خبر بدن و ... شما ادم اکتیوی هستید ولی یک نفر رو مشخص کنید در تلگرام یا ایمیل یا چت انلاین در سایتون مستقیم با کرابران گفتگو کند و سریع تر جواب بدهد خیلی بهتر است تا اینکه این موارد طی شود ....
باسلام و احترام.
بله فرمایشات شما درست می باشد اما به علت حجم کاری و مشغله بالا ، ما جهت آسودگی و تسریع روند پاسخگویی به مشتریان ، سیستم تیکتینگ را راهندازی کرده ایم و از طرفی تیکتینگ بصورت ثبت شده بوده و در واقع سند معتبری برای معامله و گفتگو می باشد ؛ و نیز همچنین سایت بخش های مختلفی دارد و برای استعلام هزینه ساخت برنامه می بایست تیکت به بخش مربوطه ارسال شود تا پس از بررسی هزینه برآورد شود و اینکه طبیعتا بخواهیم بصورت تیمی در وب هاستینگ تالک پاسخگوی شما باشیم و برآورد هزینه کنیم میسر نمی باشد.
ضمنا پشتیبانی آنلاین نیز در سایت فعال می باشد و می توانید برای مشاوره پیام ارسال کرده و با یکی از پشتیبان های ما در ارتباط باشید.
باز هم هرگونه موردی بود در خدمت شما هستیم.
باتشکر