PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پیشهناد شما در مورد میزبانی 25 ترابایت اطلاعات..

Saeed-MC
April 3rd, 2017, 21:14
سلام وقت بخیر...سال نو همه عزیزان مبارک باشد :53:

دوستان ما حدود 25 ترابایت دیتا داریم..

میخواستم نظر شمارو بدونم در مورد میزبانی این مقدار فضا ...

پیشنهاد شما چیه دوستان تا این مقدار دیتا را نگه داری کنیم تا هزینه زیادی صرف نکنیم...

با تشکر

sarwhost
April 3rd, 2017, 21:27
سلام
اگر منظورتون سرور هست هتزنر ارزونتر در میاد
توی دوتا سرور یا یک سرور
اگر دست خودتونه هم که سخت افزار میخواهید بخرید بحث جدا

mizban97
April 3rd, 2017, 21:36

پیشنهاد شما چیه دوستان تا این مقدار دیتا را نگه داری کنیم تا هزینه زیادی صرف نکنیم...

با تشکر

سلام
سرور اختصاصی مدل sx61 از هتزنر آلمان بخرید
حدود 24 ترابایت هارد بهتون میده.
برای کار شما مناسب می باشد.

متشکرم.

Saeed-MC
April 3rd, 2017, 22:47
سلام
اگر منظورتون سرور هست هتزنر ارزونتر در میاد
توی دوتا سرور یا یک سرور
اگر دست خودتونه هم که سخت افزار میخواهید بخرید بحث جدا

نه روی سرور هست الانم...ولی هزینش زیاد میشه..
میشه این همه رو روی یک سرور میزبانی کرد؟

- - - Updated - - -

سلام
سرور اختصاصی مدل sx61 از هتزنر آلمان بخرید
حدود 24 ترابایت هارد بهتون میده.
برای کار شما مناسب می باشد.

متشکرم.

سلام ووقت بخیر

مشخصات سرور چیه؟؟؟
برای سرور دانلود مناسب؟

myyor
April 4th, 2017, 04:24
فقط بک اپ میخواهید یا بعنوان سرور دانلود هم استفاده منابع و پورت و رم و سی پی یو لازم دارین؟
هنای باند؟ میزان پهنا و .../؟

بهترین پیشنهاد من اینه که یک سرور sx بگیرین که اگر از نمانده ها بگیرین حدود 750 تومان تموم میشه و 6تا 10 ترا هارد میده با 64 رم و یه سی پی یو 12 هسته ای بالا و یک گیگ پروت کامل
اگرم ارزونتر میخواهید و بکاپ لازم ندارین سرورهاای 8 ترابیتی شامل دو تا 4 ترا بگرین به میزان 3 تا میشه 24 ترا و یا 4 تا بگیرین و بعد هارد رو بردارین و سایت خودوتن رو هم رو همون سرورها بذارین تا منابع هدر نره و بتونین سرور مجازی با منابع تنظیم شده از طرف دوتون به مشتری ثابت بفروشین که هم بخشی از هزینتون در میاد و هم میتوین هاست دهی کنین (الان تعداد بالایی هستن در همین انجمن یک سرور المان خریدن با سی پنل و لایت اپسید کرکی فروش هاست میکنن که مثلا حدود 300 تومان هزینه ماهانه سرور و نیازمندیهاش نیست اما میشه هزار سایت پشتیبانی کرد روش ب ادادن نمایندگی و تکی که دهها برابر هزینه ماهانه سرور در بر داره

با تشکر

fireserver
April 4th, 2017, 08:42

با تشکر
باسلام و عرض احترام

ماکسیموم هزینه ای که می توانید کنید جقدر می باشد؟

delta
April 4th, 2017, 09:04
دیگه ماکسیموم مینیموم نداره عزیز جان بهترین انتخاب شما سرورهای سری sx هنتزر میباشد که 24 ترابایت هارد داره با 32 گیگ رم و سی پی یو ای 7..قیمتش 82 یورو هست که میفته حدود 370 هزار تومان در ماه..از این دوستانی که با هنتزر کار میکنند بخرید احتمالا ارزونترم براتون بیفته..

https://www.hetzner.de/hosting/produkte_rootserver/sx61

reza-g
April 4th, 2017, 09:39
-------

backstreetboys
April 5th, 2017, 17:30

با تشکر

من می تونم به شما یک اکانت گوگل درایو بدم با فضای نامحدود و lifetime ( همیشگی) تمام 25 ترابایت را میتونید توش اپلود کنید و هرموقع خواستید دانلود کنید...(البته هر فایل نباید حجمش بیشتر از 5 ترا باشه )
قیمت بسیار مناسب هم میدم و فقط اختصاصی خودتون اکانت ساخته میشه
50 هزار تومان واسه هر اکانت unlimited storage
اگر خواستید پیام بدین
telegram id:
@mufctalk

Azade.Kaveh
April 5th, 2017, 17:59
https://www.hetzner.de/us/hosting/produkte_rootserver/sx6169 یورو = 69 * 4200 تومان + 10000 تومان کارمزد. بیشتر این مقدار بدین کلاه سرتون رفته. ( هیچ یک از فروشندگان فعال هتزنر پنل مالیاط دار ندارند. )

Amy
April 5th, 2017, 19:20
با سلام
اگر هدف فقط نگهداری از اطلاعات است
فکر میکنم گرفتن فضا از 4shared یا امثال این سایت ها راهکار خوبی هست
اما اگر برای دانلود استفاده میشه ، خرید سرور اختصاصی با هارد بالا از دیتاسنتر کار مناسبیه
دیتاسنتر های نسبتا ارزون هم ( هتزنر - او وی اچ ) هستن

mizban97
April 5th, 2017, 19:43
سلام ووقت بخیر

مشخصات سرور چیه؟؟؟
برای سرور دانلود مناسب؟

وقت بخیر
مشخصات سرور در لینک زیر ببینید :
https://www.hetzner.de/hosting/produkte_rootserver/sx61
بله قربان مناسب هست در صورت نیاز به مشاوره با تلگرام من تماس بگیرید.
09039126726

myyor
April 10th, 2017, 10:07
من می تونم به شما یک اکانت گوگل درایو بدم با فضای نامحدود و lifetime ( همیشگی) تمام 25 ترابایت را میتونید توش اپلود کنید و هرموقع خواستید دانلود کنید...(البته هر فایل نباید حجمش بیشتر از 5 ترا باشه )
قیمت بسیار مناسب هم میدم و فقط اختصاصی خودتون اکانت ساخته میشه
50 هزار تومان واسه هر اکانت unlimited storage
اگر خواستید پیام بدین
telegram id:
@mufctalk

سلام من با گوگل درایو اشنایی ندارم
سلام این هزینه یکبار هست؟
بصورت شخصی میشه استفاده کرد؟ با امکان استفاده بعنوان هاست دانلود داره؟
پهناش چوطره؟ پورتش چطوره؟ کپی رایت و مسایل دیگه چطوره؟ مثلا مانند سایتهای اپلود مثل اپلودبوی و اینا فایلها ماندگاری دایمی دارن یا پاک میشن ؟

backstreetboys
April 10th, 2017, 10:19
سلام من با گوگل درایو اشنایی ندارم
سلام این هزینه یکبار هست؟
بصورت شخصی میشه استفاده کرد؟ با امکان استفاده بعنوان هاست دانلود داره؟
پهناش چوطره؟ پورتش چطوره؟ کپی رایت و مسایل دیگه چطوره؟ مثلا مانند سایتهای اپلود مثل اپلودبوی و اینا فایلها ماندگاری دایمی دارن یا پاک میشن ؟

سلام
1-هزینه یکبار است
2-بله به صورت شخصی میشه استفاده کرد مثلا خود من در اکانت خودم نزدیک به 30 ترابایت فایل دارم و هرموقع میخوام دانلود میکنم
3-بک اپ های چند وب سایت هم روزانه میریزم داخلش و هیچ وقت پاک نمیکنم و پاک نمیشن
4-نه به عنوان هاست دانلود اگر لینک هاتون را شر کنید بعد از مدتی گوگل بررسی میکنه و اگر فایل ها نقض قانون کپبی رایت باشن اکانت بسته میشه ولی اگر نقض قانون کپی رایت نباشن مشکلی نیست ( مثلا عکس های وب ساییتون را میتونید شر کنید و لینکش را بزارید یا هرچیز دیگه که نقض قانون کپی رایت نباشه)
البته استفاده شخصی هرچی خواستین میتونید دانلود و اپلود کنید و هر فایلی باشه اگر شر نکنید مشکلی نداره در واقع شما هر فایلی اپلود کنید میتونید لینکش را شر کنید ولی اگر شر کنید نباید قانون کپی رایت را نقض کنه
5-پهناش دانلود و اپلودش هرچقدر سرعت دانلود اپلودشتون باشه میده بهتون ( unlimited ) و resume هم داره....
6-فایل ها بینهایت میمونن توی درایو شما و اکانتی که ما میدیم lifetime هست.... و میتونید 200 ترابایت هم اپلود کنید توش
7-حتی میتونیم دامنه شما را به گوگل verify کنیم بعد ایمیل های زیر مجموعه مثلا info@yourdomain.com با فضای بینهایت و حجم بینهایت و همشون از خود gmail لود میشن و با امنیت گوگل....
اگر خواستین با ایدی تلگرام پیام بدین:
mufctalk

dindarloo
April 10th, 2017, 22:20
شما 3 راه دارید
1 : استفاده از فضاهای ذخیره فایل مانند 4shared و گوگل درایو و امثالهم به سفارش دوستان ( من که هرچقدر هم مطمئن باشند نمیرم زیر یوغ سایت های خارجی )
2 : خرید سرور اختصاصی ( اغلب سرور اختصاصی ها پیکره بندی دارند که هزینه های شما رو بالا میبرند ، یعنی سیاست ستاپشون جوری هست که از مقداری فضا بیشتر لازم باشه باید سرور جدید تهیه کنید که این مورد هم مقرون به صرفه نیست - یا ممکنه اصلا روی یک سرور بشه ولی شما کمتر بتونید سروری پیدا کنید که با میزان پردازنده و رم پایین این فضا رو در اختیار شما بگذاره)
<--! در مورد راه دوم خطر از دست رفتن فایل ها خیلی بالا هم هست -->
3 : خرید چند سرور مجازی ( باید یک آشنا ، یک هاستینگ معتبر و مناسب پیدا کنید که چند سرور مجازی با رم و cpu متوسط و هارد بالا به شما بدهند )
راه سوم مناسب ترین راه از لحاظ قیمت و ریسک پایین از دست رفتن اطلاعات هست همچنین تو بازار هم از همه بیشتر پیدا میشه.