PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک برای آپدیت محتوای وردپرس

webhosts
April 3rd, 2017, 10:19
سلام
یک وردپرس بر روی هاستی داشتیم که امکان فول بکاپ گیری نداشت. ما نیاز داشتیم که تغییر سرور بدهیم. به هم دلیل مجبور شدیم فایل های روی هاست را قسمت قسمت کنیم و زیپ کنیم. سپس در هاست جدید آپلود کنید. پس از اینکه به این روش فایل ها را انتقال دادیم. وردپرس را نصب کردیم و دیتابیس جدید ساختیم. سپس دیتابیس قبلی را در دیتابیس جدید از طریق Phpmyadmin ایمپرت کردیم. حالا روی هاست تمام فایل ها وود دارد. در دیتابیس هم تمام پست هایی که ارسال کردیم وجود دارد اما در سایت هیچ چیزی نشان نمی دهد. در واقع یک وردپرس خام نشان می دهد.

مشکل از چی هست؟ چه طور باید مشکل را برطرف کنیم؟

با تشکر

Comrade
April 3rd, 2017, 13:44
درود
دسترسی ارسال کنید براتون اوکی کنمش

Allii
April 3rd, 2017, 14:09
درود.
چک کنید وردپرس به درستی به دیتابیس متصل شده باشد ؟
اتصال به دیتابیس بعد از نصب وردپرس بوده یا قبل از نصب وردپرس ؟

ایمیل در پنل شما ارسال شد با بنده در تماس باشید مشکل را بررسی کنم

m2n
April 3rd, 2017, 14:38
احتنال زیاد اسم دیتابیس اشتباه وارد کردین

webhosts
April 3rd, 2017, 17:44
درود.
چک کنید وردپرس به درستی به دیتابیس متصل شده باشد ؟
اتصال به دیتابیس بعد از نصب وردپرس بوده یا قبل از نصب وردپرس ؟

ایمیل در پنل شما ارسال شد با بنده در تماس باشید مشکل را بررسی کنم

سلام
ابتدا وردپرس را نصب کردم. سپس دیتابیس قبلی را ایمپرت کردم و بعد فایل های موجود در wp-content/uploads را در هاست آپلود کردم.

- - - Updated - - -

احتنال زیاد اسم دیتابیس اشتباه وارد کردین

اسم و پسوند تیبل ها در دیتابیس قبلی با دیتابیس جدید متفاوت است.
من مشخصات دیتابیس جدید را وارد فایل config وردپرس کردم.

T.Toosi
April 3rd, 2017, 18:51
داخل مدیریت/پست ها، پست خوش آمدید یا همون دیفالت وردپرس فقط هست یا کلا خالی هست ؟

webhosts
April 3rd, 2017, 19:07
داخل مدیریت/پست ها، پست خوش آمدید یا همون دیفالت وردپرس فقط هست یا کلا خالی هست ؟

همون پست ، دسته بندی و کامنت دیفالت وردپرس هست.
در واقع همه چیز به صورت دیفالت وردپرس است. انگار نه انگار که دیتابیس را ایمپرت کردم و فایل های درون فولدر uploads را در هاست آپلود کردم.

T.Toosi
April 3rd, 2017, 19:18
کل تیبیل های دیتابیس دوباره drop کنید و دوباره import کنید. اگر بازم نوشته دیفالت وردپرس بود داخل تیبیل wp_posts پست دیفالت پیدا کنید پاک کنید اگر بازم نمایش میداد خب معلومه به دیتابیس دیگه وصل هست یا ممکنه کش دارد.

webhosts
April 3rd, 2017, 19:56
دوستان ممنون. مشکل حل شد.
مشکل این بود که نام جدول های دیتابیس قبلی با جدید متفاوت بود. برای همین جدول های دیتابیس قبلی داخل دیتابیس فعلی ایمپرت نشده بودند.