PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عدم رفع کامل خطای ساسپند

nimaansary
April 2nd, 2017, 21:38
باسلام
من یک هاستی داشتم که به صورت ماهانه پرداختش میکنم. ماه اسفند رو یادم رفت پرداخت کنم. بعدش متوجه شدم سایت suspend شده. حالا این پولو واریز کردم.
سایت باز میشه. ولی یک بار باز میشه. یک بار مینویسه ساسپند!
میخاستم بپرسم مشکل چیه؟ یه جایی خوندم شاید مصرف منابع زیاده و اتوماتیک بعضی مواقع ساسپند میشه... از کجا میشه دقیقا فهمید علتش چیه؟؟

اگر نیاز بود بفرمایید آدرس سایت رو تقدیم کنم

RealHAM
April 2nd, 2017, 21:47
سلام
همه جا همین طوری نمایش داده می شود یا فقط روی سیستم خودتان ؟ کش مرورگر را خالی کرده‌اید ؟

OmidX
April 2nd, 2017, 22:20
باسلام
من یک هاستی داشتم که به صورت ماهانه پرداختش میکنم. ماه اسفند رو یادم رفت پرداخت کنم. بعدش متوجه شدم سایت suspend شده. حالا این پولو واریز کردم.
سایت باز میشه. ولی یک بار باز میشه. یک بار مینویسه ساسپند!
میخاستم بپرسم مشکل چیه؟ یه جایی خوندم شاید مصرف منابع زیاده و اتوماتیک بعضی مواقع ساسپند میشه... از کجا میشه دقیقا فهمید علتش چیه؟؟

اگر نیاز بود بفرمایید آدرس سایت رو تقدیم کنم

تیکت بزنید از خودشون بپرسید. زودتر ب نتیجه میرسید !

nimaansary
April 2nd, 2017, 22:34
سلام
همه جا همین طوری نمایش داده می شود یا فقط روی سیستم خودتان ؟ کش مرورگر را خالی کرده‌اید ؟
بله.از.سیستم.های.مختلف.تست.ک ردم.

ali1232
April 2nd, 2017, 22:34
تیکت بزنید از خود فروشنده سوال کنید وقتی
همچنین سایت را با مروگر های مختلف پاز کنید اگه مشکل کش باشه روی مرور گر دیگر نشون سایت سالم داده می شود و همچنین می تونید با کلید ترکیبیه
کنترل+اف 5 کش مرورگر را پاک کنید
ولی بازم حتما از مدیریت خود هساتینگتون بپرسید چون ساسبندی چیزی نیست که یه بار باشه یه بار نباشه
فقط اگه مصرف سایت زیاد باشد ساسبند می کنند و با تیکت شما باز میکنند و کلی بهتون گیر میدن نه اینکه خودشون یهو باز کنند و یهو ساسبند کند

nimaansary
April 2nd, 2017, 22:38
تیکت بزنید از خود فروشنده سوال کنید وقتی
همچنین سایت را با مروگر های مختلف پاز کنید اگه مشکل کش باشه روی مرور گر دیگر نشون سایت سالم داده می شود و همچنین می تونید با کلید ترکیبیه
کنترل+اف 5 کش مرورگر را پاک کنید
ولی بازم حتما از مدیریت خود هساتینگتون بپرسید چون ساسبندی چیزی نیست که یه بار باشه یه بار نباشه
فقط اگه مصرف سایت زیاد باشد ساسبند می کنند و با تیکت شما باز میکنند و کلی بهتون گیر میدن نه اینکه خودشون یهو باز کنند و یهو ساسبند کند
ممنون.
مشکل از کش مرورگر نیست. صفحه اصلی سایت باز میشه ولی بخش مدیریت وردپرس ساسپند نشون میده!!!!!!!!

باز از خودشون هم پیگیر هستم ولی حس میکنم خودشون هم نمیدونن قضیه چیه(با توجه به پاسخ هایی که میدن بهم)

OmidX
April 2nd, 2017, 22:43
مشکل از کش مرورگر نیست. صفحه اصلی سایت باز میشه ولی بخش مدیریت وردپرس ساسپند نشون میده!!!!!!!!

ساسپند ؟ :39: ارور ۴۰۳ نیست احیانا ؟

nimaansary
April 2nd, 2017, 23:02
ساسپند ؟ :39: ارور ۴۰۳ نیست احیانا ؟

نه،گاهی.ارور.500.میده.و.گاهی. اسپند....:)

OmidX
April 2nd, 2017, 23:06
نه،گاهی.ارور.500.میده.و.گاهی. اسپند....:)

تو سی پنل تون اگه ب مد سکیوریتی اکسس دارید ، غیرفعالش کنید دوباره تست کنید ، یکبارم فایل httaccess تو wp-admin و public_html رو حذف و تست کنید ، اگر حل نشد ، مشکل از سوی سرویس دهنده ست ، تیکت بزنید خودشون اوکی میکنند.

Sajad
April 2nd, 2017, 23:17
ممنون.

باز از خودشون هم پیگیر هستم ولی حس میکنم خودشون هم نمیدونن قضیه چیه(با توجه به پاسخ هایی که میدن بهم)

۹۹٪ مشکل همان کش مرورگر هست و صفحه مدیریت شما کش شده است. پیشنهاد میکنم به انتهای آدرس علامت سوال اضافه و تست کنید.
مثلا: http://domain.com/wp-admin???

nimaansary
April 2nd, 2017, 23:19
تو سی پنل تون اگه ب مد سکیوریتی اکسس دارید ، غیرفعالش کنید دوباره تست کنید ، یکبارم فایل httaccess تو wp-admin و public_html رو حذف و تست کنید ، اگر حل نشد ، مشکل از سوی سرویس دهنده ست ، تیکت بزنید خودشون اوکی میکنند.
مواردیکه.فرمودید.رو.اوکی.کر دم.ولی.حل.نشد.

- - - Updated - - -

۹۹٪ مشکل همان کش مرورگر هست و صفحه مدیریت شما کش شده است. پیشنهاد میکنم به انتهای آدرس علامت سوال اضافه و تست کنید.
مثلا: http://domain.com/wp-admin???
نشدمتاسفانه.

سایت: lstone.ir

Sajad
April 3rd, 2017, 12:46
اینطور که متوجه شدم به سیپنل دسترسی دارید ؟
با این حساب و توضیحاتی که دادید به نظر میرسد تنظیمات دچار اشکال شده.
سرور از ابزاری برای کش استفاده میکنه ؟ شاید موجب اختلال شده باشه.
اگر هاستینگتون متوجه مشکل نشده پیشنهاد میکنم مجدد یکبار ساسپند و آنساسپند کنند (ٰراه اصولی نیست ولی ممکن هست مشکلتون رو رفع کنه)
در صورتی که هاستینگتون حرفه‌ای هست تنظیمات و کانفیگ‌ها را چک کنند.

HiSupportnet
April 5th, 2017, 14:10
فایل .htaccess هاستتون رو پیدا کنید و عبارت زیر رو ازش حذف کنید:
RedirectMatch .* /cgi-sys/suspendedpage.cgi

توجه کنید فایل .htaccess هیدن یا مخفی هست بنابراین زمانی که وارد File Manager میشید لازمه که گزینه Show Hidden Files رو فعال کنید. ضمن اینکه ممکنه چند تا فایل .htaccess در هاست داشته باشید در این صورت بهتره همشونو بررسی کنید، فایل .htaccess موجود در یک مسیر در مسیرهای زیرمجموعه تاثیر میذاره.

در نهایت راهکار بعدی این هست که از سرویس دهنده بخواید هاست رو یکبار Suspend و مجددا Unsuspend کنند.

بازم اگر نشد، راهکارهای دیگه ای هم هست که می تونید تماس بگیرید در خدمتتون هستیم.
021-25917757