PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : برنامه نویسی رایگان ووردپرس - تک استار

phpcoding
April 2nd, 2017, 18:38
با سلام
برای دوستانی که بنده رو نمی شناسن من امیرعلی استکی برنامه نویس ارشد تیم تک استار و مدیر این شرکت هستم . که به دلایل شخصی این سایت مدت زیادیه که آف شده و فک نمیکنم به این زودیا قصد بالا آوردن سایت رو داشته باشیم . برای این دسته دوستان که باز منو نمی شناسن تخصص بنده زبان های c#-java-basic برای ویندوز و html-css-php-javascript برای وب هستش . که البته زبان های دیگه هم مثل perl-python-pascal-go-c++-nodejs و ... هم کار میکنم ولی نه به صورت تخصصی . دوستانی که منو می شناسن میدونن که تو این هشت سالی که تو مسلک برنامه نویسی هستم از هیچ اسکریپت آماده ای استفاده نکردم . در php هم تحت هیچ فریم وورکی کار نمیکنم با اینکه به خیلیاشون مسلط هستم . بیشتر کارام Pure و فول اختصاصین
ولی به درخواست یکی از دوستان نزدیک و صمیمی خودم (که البته ایشون درخواست نکردن پیشنهاد دادن) تصمیم گرفتم یه مدت خیلی کوتاهی رو اختصاص بدم به کدنویسی رایگان . تو این هشت ساله از این کارا نکردم معمولا ولی خب بالاخره وقتشه که یه خیری از ما به دوستان برسه . چند روزی هست که اقدام به بررسی مستندات و کتابخانه های سیستم مدیریت محتوای ووردپرس کردم و فک میکنم دیگه کمو بیش بهش مسلطم . انشالله در آینده تجربیات بیشتری هم کسب میکنم . دوستانی که نیاز دارن و به هر نحوی نمیتونن بابت کدنویسی هزینه کنند در همین تاپیک اعلام کنند تا درخواستشون انجام بشه . نام پلاگین + توضیحات دقیقشون رو بنویسن تا در اسرع وقت براشون نوشته بشه . قصد نه خودنماییه نه کسب طرفدار و هوادار نه جمع کردن کمک های مالی و دونات . فقط دوست دارم بعد از هشت سال که کمک زیادی در این جور مسائل به کسی نکردم یه دستی از دوستانی که نیازمندن بگیرم . دوستانی که به پلاگین نیاز دارن پست ارسال کنن فقط . سایر دوستان که میخوان تاپیک رو به حاشیه بکشن نیان اصن تو تاپیک این دستور یا تهدید نیست یه خواهشه
فقط سه نکته هست قابل توجه دوستان که باید اعلام کنم :
اول اینکه لطفا از من درخواست کار های گرافیکی نکنید . من تخصصم برنامه نویسیه نه گرافیک . اگر قالب PSD آماده دارید بدید تا رایگان کد کنم ولی از طراحی PSD برای قالب - طراحی لوگو و ... واقعا معذورم چون در حیطه ی تخصص من نیست . لطفا فقط درخواست هاتون در زمینه های برنامه نویسی سمت کلاینت و سرور باشه
دوم اینکه یه صبحتی کوچولو با دوستانی که وسع مالیشون بیشتر از سایر دوستانه . نمیخوام نصیحت کنم چون کسی خودمو نصیحت کنه فحشش میدم :d
ولی یه خواهشی دارم ازتون . دوستانی که میتونن هزینه کنن و مشکل مالی ندارن لطفا اینجا درخواست چیز رایگان نکنند . اینطوری میشه زرنگ بازی . چون من از وضع مالی درخواست کننده ها خبردار نیستم و نمیخوامم که باشم ولی خب مسلما وقتی دوستی که مشکل مالی نداره درخواستی کنه من تا زمان انجام دادن درخواست ایشون نمیتونم درخواست سایر دوستان که واقعا نیازمندن رو انجام بدم
خود و خدایی فقط کسایی که واقعا نیازمندن بیان درخواست هاشونو ارسال کنن . قصد بی احترامی به هیچ کدوم از طرفین نیست برای خاطرجمعی دوستان هم ذکر کنم که من از دسته تنگ دست ها هستم و این روزا شدیدا وضعیت مالیم خرابه پس خدای نکرده فکرای ناجور نکنید .
و سوم و آخرین خواسته ی من لطفا خواهشا تمنائن درخواست هاتون فقط در زمینه ووردپرس باشه . از کدنویسی برای سایر سیستم ها واقعا معذورم . فقطو فقط ووردپرس

خب بسم الله . منتظر اول درخواست هستم ...

amin karimi
April 2nd, 2017, 18:53
این خیلی عالیه .موفق باشید و در اینده در حد راهنمایی مردم رو راهنمایی کنید

ذکات علم نشر آن است

st3205
April 2nd, 2017, 19:08
سلام خسته نباشید.

بنده یه همچین چیزی میخوام

http://cs-bg.info/cfg-maker.php

یه صفحه هست برای ساخت کانفیگ بازی کانتر استرایک 1.6

وقتی کاربر اعداد مورد نظرشو زد و دکمه Create Cfg رو بزنه کدها رو تو یه صفحه جدید بیاره.

اگر متوجه شدین همچین چیزی میخوام.فقط امکان اینو داشته باشه که بشه توضیحاتی که داره رو بشه ویرایش کرد.

ممنون

phpcoding
April 2nd, 2017, 19:38
سلام خسته نباشید.

بنده یه همچین چیزی میخوام

http://cs-bg.info/cfg-maker.php

یه صفحه هست برای ساخت کانفیگ بازی کانتر استرایک 1.6

وقتی کاربر اعداد مورد نظرشو زد و دکمه Create Cfg رو بزنه کدها رو تو یه صفحه جدید بیاره.

اگر متوجه شدین همچین چیزی میخوام.فقط امکان اینو داشته باشه که بشه توضیحاتی که داره رو بشه ویرایش کرد.

ممنون

دوست عزیز خیلی دوس داشتم کمکتون کنم ولی کاش متن پست اول منو کامل میخوندید :

و سوم و آخرین خواسته ی من لطفا خواهشا تمنائن درخواست هاتون فقط در زمینه ووردپرس باشه . از کدنویسی برای سایر سیستم ها واقعا معذورم . فقطو فقط ووردپرس

ahmad19
April 3rd, 2017, 05:02
بنده چند تا سفارش به ایشون داشتم کارشون 20 هست واقعا
امیدوارم او این زمینه هم موفق باشن

phpcoding
April 3rd, 2017, 06:12
بنده چند تا سفارش به ایشون داشتم کارشون 20 هست واقعا
امیدوارم او این زمینه هم موفق باشن

نظر لطف شماس آقا مهدی لو
شما هم ثابت شده اید کم نزاشتید برای بنده
والا من فکر میکردم این تاپیک با استقبال رو به رو بشه ولی برعکس شد . به هر حال مهم نیست انگار دوستان نیاز ندارن
ما نیت خودمونو کردیم و سعی کردیم یه خیری برسونیم حالا دیگه کم لطفی دوستانه که شرکتی نکردند

باز هم من خواهش میکنم مدیران تاپیک رو نبندن تا اگه کسی نیاز داشت اعلام کنه حتی اگه تاپیک قدیمی شد و نیاز به بالا آوردنش بود
اگرم کسی تاپیک رو بالا آورد یه پیام خصوصی بده حتما
یا حق

babelirani
April 3rd, 2017, 13:09
با سلام دوست عزیز

من یه psd قالب دارم متاسفانه یه عزیزی برای ما چند وقت پیش کد کرد به معنای واقعی کلمه افتضاح بود

اصلا قالب به درد نمیخوره ایشون هم جواب نمیدن دیگه به ما

شما میتونید این رو برای من به وردپرس تبدیل کنید ؟

webhosts
April 3rd, 2017, 13:37
سلام
شما که تخصص وردپرس دارید ، ممنون میشوم اگر پاسخ تاپیک زیر را بدهید:
http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=184134&p=1652313#post1652313
با تشکر

phpcoding
April 3rd, 2017, 18:01
سلام
شما که تخصص وردپرس دارید ، ممنون میشوم اگر پاسخ تاپیک زیر را بدهید:
http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=184134&p=1652313#post1652313
با تشکر

سلام
دوست عزیز من متخصص ووردپرس نیستم . چند وقتیه واردش شدم و فقط متکی به دانش قبلی تو برنامه نویسی این تصمیمو گرفتم
باید بررسی کنم تا مشکلتونو متوجه بشم !

- - - Updated - - -

با سلام دوست عزیز

من یه psd قالب دارم متاسفانه یه عزیزی برای ما چند وقت پیش کد کرد به معنای واقعی کلمه افتضاح بود

اصلا قالب به درد نمیخوره ایشون هم جواب نمیدن دیگه به ما

شما میتونید این رو برای من به وردپرس تبدیل کنید ؟

بله دوست عزیز
یا اینجا یا تلگرام قالب PSD + مستندات قالب (ترجیحا اجزای قالب رو تیکه تیکه کنید بهتره) ارسال کنید تا کد بشه حالا یا به صورت html یا ست شده برای ووردپرس ارسال کنم براتون

mohammad-zebel
April 3rd, 2017, 18:11
سلام
دوست عزیز من متخصص ووردپرس نیستم . چند وقتیه واردش شدم و فقط متکی به دانش قبلی تو برنامه نویسی این تصمیمو گرفتم
باید بررسی کنم تا مشکلتونو متوجه بشم !

- - - Updated - - -

بله دوست عزیز
یا اینجا یا تلگرام قالب PSD + مستندات قالب (ترجیحا اجزای قالب رو تیکه تیکه کنید بهتره) ارسال کنید تا کد بشه حالا یا به صورت html یا ست شده برای ووردپرس ارسال کنم براتون

مهندس تلگرام پیام دادم خدمت شماولی پاسخی دریافت نکردم

mojtabakh18
April 4th, 2017, 17:00
سلام من یک پلاگین برای وردپرس میخوام که بهش فید بدم با کرون جاب هر وقت سایت هایی که بهش دادم آپلود شد متنشونو کپی بزنه و مطلب رو ارسال کنه

میشه؟

mojtabakh18
April 4th, 2017, 22:43
سلام من یک پلاگین برای وردپرس میخوام که بهش فید بدم با کرون جاب هر وقت سایت هایی که بهش دادم آپلود شد متنشونو کپی بزنه و مطلب رو ارسال کنه

میشه؟

انگاری برای ما انجام نمیشه :(

phpcoding
April 5th, 2017, 00:04
انگاری برای ما انجام نمیشه :(

میشه؟

میشه دوست عزیز هیچ چیزی تو برنامه نویسی نشد نداره . همه چیز ممکنه
منتها من دیگه رایگان کار نمیکنم . الان ضربه ی سنگینی به بنده وارد شده سر این تاپیک . اصلا فکر نمیکردم اینقد استقبال بشه ازش ولی خب دوستان کم لطفی کنن و اینجا پستی ارسال نکنن و فقط بیان تلگرام . چون قصدمم خودنمایی نبود ازشون نمیخواستم بیان اینجا اعلام کنن . الان برای پنج نفر از دوستان انجام شده دیروز . دو نفر در حال انجامه و چهار نفر دیگه مونده که بهشون قول کار رایگان داده شده . شما هم آخریش چون انگار نیاز دارید دوست ندارم کسی که بخاطر این تاپیک امیدوار شده دست خالی از پیشم برگرده . تلگرام در ارتباط باشید تا برای شما رو هم بنویسم ولی اگه از نظر شما و دوستان ایرادی نداره یه هزینه خیلی خیلی خیلی جزئی بگیرم که حداقل جبران کارم بشه . الان از دوستی عزیز که خارج نوبت تشریف آوردن برای کد کردن قالب 10 تومن گرفته شد . بهشونم گفتم همینم نمیخواستم بگیرم ولی خب واقعا من ضربه ی سنگینی سر این تاپیک متحمل شدم ولی خب مرد حرفش دوتا نمیشه . یه حرف زده بشه باید پاش وایسم . به دوستانی که قول دادم رایگان انجام میدم براشون دوستانی هم که رو حساب این تاپیک اومدن یه هزینه خیلی خیلی جزئی ازشون میگیرم و انجام میدم که هم بهشون فشار نیاد و هم یک چهارم خسارتی که به من وارد شد رو جبران کنه
خیلی خیلی بابت این مسئله رو سیاهم از همه دوستان عذر خواهی میکنم واقعا شرمنده ولی دیگه واقعا ممکن نیست . سه روزه که بنده فقط در حال کدنویسی رایگان هستم . اگه میدونستم اینقد استقبال میشه لیمیت میزاشتم براش مثلا کلا پنج نفر یا هفت نفر رایگان انجام میشه . ولی خب یه حرفی زدم و تا اینجاش پاش وایسادم ولی بعد از این واقعا نمیشه . خرج و مخارج منم هست و باید به روال کاری قبلم برگردم تا بتونم در آمد قبلمو داشته باشم . حقیقتا فک نمیکردم اینقد استقبال بشه
حالا قضیه چیه که دوستان اینجا نمیان میان داخل تلگرام پیام میدن واقعا نمیدونم چیه . کم لطفیشونه یا چیز دیگه خدا عالمه که چرا اینجا هیچ چیزی ارسال نمیکنن . شایدم دوست ندارم کارشون به عنوان کار رایگان انجام شده بین دوستان پخش بشه که منم کاملا بهشون حق میدم
اگر دوستان برنامه نویس از دست بنده ناراحت نمیشن و نمیگن طرف بزفروشه و دنبال افراد بزخره (بلا نسبت شما و دوستان) من این سیستم رو با قیمت 15 یا 10 تومن برای شما مینویسم چون رو حساب این تاپیک اومدید و دوست ندارم دست خالی برگردید از پیشم . امیدوارم که راضی باشید
از دوستان هم خواهش میکنم دیگه درخواستی نکنن تا به محظ اینکه سرم خلوت شد مجدد تاپیک رو بیارم بالا و یک سری کارارو رایگان انجام بدم براشون
با تشکر

Riko
April 5th, 2017, 22:28
سلام
بسیار عالی آدم اینجوری کم پیدا میشه. شاید برای بعد ازتون درخواست کمک کردم.:53: