PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عدم اتصال whm

Dade Web
April 2nd, 2017, 16:22
سلام خسته نباشید من از whmcs ورژن 5 آپدیت کردم به 7.1 الان یه مشکل که دارم در قسمت سرور وقتی رو دکمه Login to WHM کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمیفته یعنی یه تب باز میشه که آدرسش همون ادرس ادمین whmcs هست به سرور وصل نمیشه قبلا مشکلی نداشت الان مشکل پیدا کرده همه اطلاعات هم درسته تو قسمت یوزر و پسورد هم که اطلاعات رو میزنم تست کانکشن رو میزنم کلی طول میکشه بعدم میزنه که تایم اوت شده و ارور 7 میده اخرش والا نمیدونم مشکل از چیه سرور راحت با ادرس و ای پی بالا میاد ولی اونجا نمیشه

mizban97
April 2nd, 2017, 16:35
سلام خسته نباشید من از whmcs ورژن 5 آپدیت کردم به 7.1 الان یه مشکل که دارم در قسمت سرور وقتی رو دکمه Login to WHM کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمیفته یعنی یه تب باز میشه که آدرسش همون ادرس ادمین whmcs هست به سرور وصل نمیشه قبلا مشکلی نداشت الان مشکل پیدا کرده همه اطلاعات هم درسته تو قسمت یوزر و پسورد هم که اطلاعات رو میزنم تست کانکشن رو میزنم کلی طول میکشه بعدم میزنه که تایم اوت شده و ارور 7 میده اخرش والا نمیدونم مشکل از چیه سرور راحت با ادرس و ای پی بالا میاد ولی اونجا نمیشه

سلام
بعد از آپدیت باید پسورد whm دوباره بزنید تا متصل بشه.
متشکرم.

Dade Web
April 2nd, 2017, 16:42
سلام
بعد از آپدیت باید پسورد whm دوباره بزنید تا متصل بشه.
متشکرم.

زدم
هم یوزر هم پسورد ولی فایده نداره اون تست کانکشن هم کار نمیکنه

mizban97
April 2nd, 2017, 16:44
زدم
هم یوزر هم پسورد ولی فایده نداره اون تست کانکشن هم کار نمیکنه

با تلگرام بنده در تماس باشید سایتتون چک کنم
09039126726

planday
April 2nd, 2017, 23:08
سلام نسخه php سایت رو ببرین بالا مشکلتون رفع میشه.

Dade Web
April 3rd, 2017, 10:04
سلام نسخه php سایت رو ببرین بالا مشکلتون رفع میشه.

نسخهphp
سایت 5.6 native هست بنده میخواستم ببرم بالا رو 7.1 که میزارم ارور میده سایت که ico نصب نیست اگر اشتباه نکنم رو 7 هم میزارم میاد بالا ولی بعضی جاها ارور میدع

HiSupportnet
April 6th, 2017, 19:43
WHMCS 7.1 بدون مشکل با PHP 5.6 کار می کنه. بنابراین در صورتیکه که تغییری در تنظیمات PHP نداده باشید مشکل نمیتونه از نسخه PHP باشه.
پیشنهاد می کنم مطمئن بشید IP سرور WHM در سرور WHMCS مسدود نشده باشه یا بالعکس بررسی کنید IP سرور WHMCS در سرور WHM مسدود نباشه.

در مرحله بعد مطمئن بشید آدرس سرور WHM که می تونه Hostname یا IP باشه رو درست وارد کرده باشید و نام کاربری و رمز عبور صحیح باشن.
همچنین گزینه Secure رو فعال کنید و در انتهای صفحه تنظیمات سرور گزینه زیر رو فعال کنید:
Unrestricted - Allow all admin users to connect to this server

امیدوارم راهگشا باشه