PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بعد hostdl کجا رو پیشنهاد میدید؟

M-Soltani.ir
December 20th, 2010, 14:49
سلام
چند تا سایت موزیک هست ، الان دنبال هاست مطمئن میگردن
بعد هاست دی ال خدابیامرز کجا رو پیشنهاد میدید؟
ترجیحا شرکت باشه و با سابقه خوب!
تشکر http://www.pic4ever.com/images/128fs318181.gif

nimafire
December 20th, 2010, 14:56
برای سرویس هاست سایت یا دانلود ؟

nimapendar
December 20th, 2010, 14:57
هر کسی خودش را پیشنهاد میده ومیگه من بهترینم:دی
در خدمتیم سایت های دانلود زیادی را هم میزبانی میکنیم

delta
December 20th, 2010, 14:57
شرکت ها سایت موزیک رو قبول نمیکنند.. بهتره مستقیم از دیتاسنترهای خارجی بخرید و به بچه ها بگید براتون پرداخت کنند.

NiceIran.net
December 20th, 2010, 14:59
بهترين كار تهيه سرور مجازي هست

M-Soltani.ir
December 20th, 2010, 15:01
شرکت ها سایت موزیک رو قبول نمیکنند.. بهتره مستقیم از دیتاسنترهای خارجی بخرید و به بچه ها بگید براتون پرداخت کنند.

کجا رو پیشنهاد میکنی؟
هاستینگ آلتوس هاست خوبه واسه این کار؟؟؟

nimafire
December 20th, 2010, 15:13
ببینید اگر میخواهید خود سایت را هاست کنید من به شما ای وب را پیشنهاد میکنم

تا 50000 بازدید روزانه مشکلی نداشتند تا حالا.
برای فایل هم میتونیم سرور مجازی با کیفیت مناسب در اختیارتون بگذاریم + تنظیمات اولیه

مایل بودید در هز زمینه به من پیام خصوصی بدید

IranianServer
December 20th, 2010, 16:23
در خدمتیم.

lvlehrad
December 20th, 2010, 17:01
بهترين كار تهيه سرور مجازي هست
100% مخالفم ... شما رو چه حسابی میگید سرور مجازی !!! سرور مجازی setup حرفه ای میخواد و همینطور مدیریت !!! یکی از دوستای من که مثل خودم از هاست دی ال هاست میگرفت رفت وی دی اس خرید بدبخت شد ...

من میخوام از eukhost هاست بگیرم ! به دوستانی که کپی رایت رو رعایت میکنند پیشنهاد میشه :d

M-Soltani.ir
December 20th, 2010, 18:29
یا هاست اشتراکی ، یا سرور اختصاصی!
مجازی کانفیگ حرفه ای میخواد ، با افزایش ترافیک و یا کوچکترین حمله دیداس میخوابه و ...

delta
December 20th, 2010, 18:53
کجا رو پیشنهاد میکنی؟
هاستینگ آلتوس هاست خوبه واسه این کار؟؟؟

آلتوس زمانی روش بود سایتم.. رو راست بگم پدرم رو در آورد با آن شبکه مزخرفش!! هر چی میخواستم روش نصب کنم یا نصب نمیشد یا ارور میداد یا 24 ساعت نیم ساعتش قطع بود!! سرورهاش با وجود داشتم حرف و حدیث قدرت لازم رو ندارند... اگر آمریکا میخوای از دو تا راضی بودم. اولی کارو که عالی بود البته بدرد هاست دانلود میخورد!! نه سایت وگرنه آنم واسه سایت خوب نیست.. دومی سینگا هاپ هست که از ممد گرفتم الان 4 ماهی هست ازش سرویس دارم واقعا راضی هست.. حتی یکی دیگه هم ازش گرفتم برای دانلود فایلهام واقعا خداست برای خودش!! یکجا دیگه که خودم همیشه بهش اعتماد داشتم و دارم لیز وب هست که حتی هاست دل هم با همون معروف شد.. الان با وجود تعطیلی هاست دل بازم سایت رو بردم رو سرورهای لیز وب! نه کسی کاریت داره نه گیر میدند!!

ببینید اگر میخواهید خود سایت را هاست کنید من به شما ای وب را پیشنهاد میکنم

تا 50000 بازدید روزانه مشکلی نداشتند تا حالا.
برای فایل هم میتونیم سرور مجازی با کیفیت مناسب در اختیارتون بگذاریم + تنظیمات اولیه

مایل بودید در هز زمینه به من پیام خصوصی بدید

شما با iweb کار میکنید؟ این چیزایی که گفتید مال زمانی بود که هاستینگ ایران 4 تا بیشتر نبود نه الان که کیلویی هست!! از آن پشتیبانی مزخرفش که چند روز طول کشید تا جواب بنده رو بدند تا پاک کردن تمام اطلاعات سایتم بدون اطلاع با بهانه داشتن ویروس!! ( یادم باشه یک تاپیک راجب این به اصطلاح دیتاسنتر قدرتمند بزنم)

M-Soltani.ir
December 20th, 2010, 18:59
leaseweb تو ایران نماینده رسمی نداره؟
اصلا با ایران رابطه خوبی داره؟ :d

benii
December 1st, 2012, 22:14
با سلام
سرور اختصاصی خارج از کشور شرکت ایران سرور خیلی خوب و کم دردسر هست.
من سرورهای اختصاصی ایران سرور رو پیشنهاد می کنم اما قیمتش هم به نسبت گرونه ولی خوب پشتیبانی خوبی هم میده.
با تشکرات

dertgtr
December 1st, 2012, 22:30
سلام
به نظر من رسانگار کیفیت فوق العاده ای داره این مدتی که روی سرورشون بودم کیفیت برام اثبات شده برای اثبات کیفیت می تونید با کد تخفیف free-pure-cloud-ssd-nov یک ماه سرویس هاست سی پانل یا دایرکت ادمین این شرکت رو تست کنید

sat98
December 2nd, 2012, 00:05
با سلام و عرض ادب و احترام؛
خوشحال خواهیم شد تا میزبان شما باشیم...
برای اطلاع بیشتر از خدمات ما به تاپیک زیر مراجعه کنید
http://www.webhostingtalk.ir/f20/64814 (http://www.webhostingtalk.ir/f20/64814/)

m2n
December 2nd, 2012, 00:34
آلتوس زمانی روش بود سایتم.. رو راست بگم پدرم رو در آورد با آن شبکه مزخرفش!! هر چی میخواستم روش نصب کنم یا نصب نمیشد یا ارور میداد یا 24 ساعت نیم ساعتش قطع بود!! سرورهاش با وجود داشتم حرف و حدیث قدرت لازم رو ندارند... اگر آمریکا میخوای از دو تا راضی بودم. اولی کارو که عالی بود البته بدرد هاست دانلود میخورد!! نه سایت وگرنه آنم واسه سایت خوب نیست.. دومی سینگا هاپ هست که از ممد گرفتم الان 4 ماهی هست ازش سرویس دارم واقعا راضی هست.. حتی یکی دیگه هم ازش گرفتم برای دانلود فایلهام واقعا خداست برای خودش!! یکجا دیگه که خودم همیشه بهش اعتماد داشتم و دارم لیز وب هست که حتی هاست دل هم با همون معروف شد.. الان با وجود تعطیلی هاست دل بازم سایت رو بردم رو سرورهای لیز وب! نه کسی کاریت داره نه گیر میدند!!

شما با iweb کار میکنید؟ این چیزایی که گفتید مال زمانی بود که هاستینگ ایران 4 تا بیشتر نبود نه الان که کیلویی هست!! از آن پشتیبانی مزخرفش که چند روز طول کشید تا جواب بنده رو بدند تا پاک کردن تمام اطلاعات سایتم بدون اطلاع با بهانه داشتن ویروس!! ( یادم باشه یک تاپیک راجب این به اصطلاح دیتاسنتر قدرتمند بزنم)

همین سایت Deltafox For The Game - مرجع بزرگ دانلود بازی (http://www.deltafoxy.com/) رو لیزوب هست؟یا سایت دیگه؟