PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ریسلر چیست؟؟

AriyaDownload
December 20th, 2010, 13:31
سلام
می خواستم بدونم ریسلر چیه؟؟
و اینکه از کجا باید متوجه بشیم که طرف واقعا سرور خریده یا ریسلر داره؟؟
ممنونم از راهنمایی دوستان

Online24
December 20th, 2010, 14:46
بهتر بود سوال رو اینطور مطرح میکردید :

" ریسلر کیست ؟ "

ریسلر کسی است واسطه ی ارائه خدمات میشود و ترجمه ی مناسب برای کلمه Reseller میتواند "بازفروش" یا "نماینده فروش" باشد .

چند روش شناسایی Reseller

1- توجه به سرویس ها و امکاناتی که به شما ارائه میشود .
2- توجه به اطلاعات سرویس دهنده
3- Reverse Whois (طوری که مشخص خواهد شد سایت این Reseller خود یک سرویس گیرنده است ) (نمونه یک سایتی که این امکان را میدهد (http://www.dedicatedornot.com/) )
4- اشتراکی بودن منابع و سرویس های ارائه شده .
5- محدود بودن دسترسی شخص reseller برای حل مشکلات خاص .
و ...

مزایایی احتمالی خرید از (بعضی) Reseller ها :

قیمت های پایین تری به شما ارائه میشود ( در حالی که شما سرویس مشابه سرویس دهنده اصلی را دارا هستید )
پیشنهادات بهتری جهت پشتیبانی سرویس های ارائه شده به مشتری داده خواهد شد .

m_dg_farari
December 20th, 2010, 18:11
با سلام
"ریسلر هاست کیست؟"
فردی بین 12 تا 18 ساله ، محصل (یا دانشجو) ، بدون ابزار برای گذراندن اوقات فراغت ، که برای گذراندن اوقات فراغت خود ، ماهی بین 1000 تومان(!) تا 10000 تومان هزینه میکند و بازار هاستینگ را به گند میکشد.
اصولا بیشترین اطلاعاتی که یک ریسلر هاست در مورد سرور داره ، اینه که "روی هاست میشه فایل ریخت" و این که "سی ام اس چیه" و "چطوری نصب میشه"
موفق باشید

AriyaDownload
December 20th, 2010, 18:56
راهی هست که بفهمیم این طرف که داریم ازش هاست می خریم ریسلر داره یا خودش سرور داره؟؟
همین تیزهاست موقع خرد به من گفت (با پشتیبانیش صحبت کردم) ما خودمون سرور خریدیم
اما الان معلوم شده که ریسلر داره
حالا من می خوام برم از یه جایه دیگه فضا بخرم
می خواستم بدونم راهی برای تشخیص هست یا نه؟؟
و اینکه کار ریسلر چی هست؟؟؟ (یعنی چه تفاوتی با خوده سرور داره)

A.B.A.N
December 20th, 2010, 19:05
با سلام
"ریسلر هاست کیست؟"
فردی بین 12 تا 18 ساله ، محصل (یا دانشجو) ، بدون ابزار برای گذراندن اوقات فراغت ، که برای گذراندن اوقات فراغت خود ، ماهی بین 1000 تومان(!) تا 10000 تومان هزینه میکند و بازار هاستینگ را به گند میکشد.
اصولا بیشترین اطلاعاتی که یک ریسلر هاست در مورد سرور داره ، اینه که "روی هاست میشه فایل ریخت" و این که "سی ام اس چیه" و "چطوری نصب میشه"
موفق باشید

lol =)) =)) =))

exactly!

lvlehrad
December 20th, 2010, 19:10
با سلام
"ریسلر هاست کیست؟"
موفق باشید

8-| اینکه با وجود ریسلر ها بعضی ها که تو انجمن ها دنبال مشتری میگردن نمیتونن خوب فروش کنن مشکل ریسلر هست یا .... ؟:-?

تا جایی که من میدونم اکثرا از ریسلری شروع میکنند و بعد یه مدت که اطلاعاتشون به حد کافی رسید هاستینگ میزنن و خودشون سرور میگیرن و پشتیبانی میکنن ! ما آدمای گنده تر از 18 سال هم دیدیم که ریسلری نیستن ولی بازار هاستینگ رو به گندم میکشن

---------- Post added at 07:10 PM ---------- Previous post was at 07:07 PM ----------

راهی هست که بفهمیم این طرف که داریم ازش هاست می خریم ریسلر داره یا خودش سرور داره؟؟
همین تیزهاست موقع خرد به من گفت (با پشتیبانیش صحبت کردم) ما خودمون سرور خریدیم
اما الان معلوم شده که ریسلر داره
حالا من می خوام برم از یه جایه دیگه فضا بخرم
می خواستم بدونم راهی برای تشخیص هست یا نه؟؟
و اینکه کار ریسلر چی هست؟؟؟ (یعنی چه تفاوتی با خوده سرور داره)
راهشو که online24 گفتن !! ریسلری خودش میاد از یه هاستینگ هاست ارزون میگیره و میفروشه ... (مثل یه واسطه) و نه سروری داره و نه دردسری ... معمولا پشتیبانی رو هم خود شرکتی که ازش ریسلری خریده انجام میده ولی بعضی ها با همین ریسلری هاستینگ میزنن و خودشون پشتیبانی میکنند و بعد یه مدت که مشتری هاشون به یه حدی رسید سرور میخرن و مشتری هارو میارن رو سرور خودشون

Rezash
December 20th, 2010, 19:23
با سلام
"ریسلر هاست کیست؟"
موفق باشید

سعي كنيد از عقايد افراطي پرهيز كنيد !
ريسلر : من هم الان در كنار سرور مجازي يك ريسلر دارم ! اما هاستينگ ندارم و براي مديريت سايت هاي خودم هست كه در يك پنل جامع داشته باشمشون.
استفاده از هر چيزي يك فرهنگ صحيحي داره ... حتي فروش هاست از روي ريسلر هم دليل بر اين توضيحي كه شما داديد نيست، هر چند در مورد خيلي هم هم متاسفانه صدق مي كنه .

mohsen1
December 20th, 2010, 19:46
با شرایط فعلی که در هاستینگ وجود داره فروش هاست بصورت در صدی برای یک شرکت معتبر پیشنهاد بهتری هست از اینکه برید و فضا بخرید و ... . چون با اعتبارتون بازی می کنند ;) چون هیچ دسترسی به سرور اصلی ندارید و سر کوچک ترین اتفاق ممکنه ادمین سرور اکانت مشتری های شما رو پاک ، ساسپند و ... کنه در نتیجه ... !
برا تجربه خوبه ولی خیلی سریع به vps کوچ کنید ... .

kingoftehran
December 20th, 2010, 21:36
با سلام
"ریسلر هاست کیست؟"
موفق باشید

آقا عجب تعریف منطقی و زیبایی من به این سوال 4 نمره ای 5 نمره میدم

m_dg_farari
December 21st, 2010, 00:38
سعي كنيد از عقايد افراطي پرهيز كنيد !
ريسلر : من هم الان در كنار سرور مجازي يك ريسلر دارم ! اما هاستينگ ندارم و براي مديريت سايت هاي خودم هست كه در يك پنل جامع داشته باشمشون.
استفاده از هر چيزي يك فرهنگ صحيحي داره ... حتي فروش هاست از روي ريسلر هم دليل بر اين توضيحي كه شما داديد نيست، هر چند در مورد خيلي هم هم متاسفانه صدق مي كنه .
سلام. ممنون از نکته ی خیلی خوب آقا رضا. من این حرف رو 100% تایید میکنم!
ولی خوب ، همیشه ابراز نظر کاربران و اشخاص ، بر طبق اکثیت هست.
شما یعنی این رو قبول ندارید که اکثر بازار خراب کن های این دوره ، ریسلر هستند؟ اما در کل بله! ریسلری برای استفاده های شخصی و یا حتی اگه درست استفاده بشه ، برای ارائه هسات هم امکانی خیلی خوب هست!
مطمئنا شرکت های عظیمی مصل هاست گیتور ، بلوهاست و دیتا سنتر هایی مصل سافت لایر و ... که ریسلر میدن ، اجرای این کار مبتنی بر ماه ها ابراز نظر مهندسین و تکنسین های این شرکت ها بوده! پس اصل ریسلر بسیار خوب هست! اما در ایران:
ریلسر = بدبخت کننده ی جامعه ی هاستینگ! و السلام!

CANOR
December 23rd, 2010, 00:54
یکی دیگه از راههای شناخت ریسلر اینه که ببینید طرف نمایندگی هم میده یا فقط هاست میفروشه

m_dg_farari
December 23rd, 2010, 01:17
نظر شخصی من:
ریسلر کسی هست که قصد فروش هاست رو داره و میخواد هزینه ی کمی بده! پس دنبال ارزونیه! وی پی اس ارزون کم پیدا میشه؟ به طور مثال آقای هشمتی هم که روی سرویس هاشون دایرکت ادمین رایگان میدن! خوب دیگه یوزر با 10 15 تومن میره وی پی اس میگیره به جای رسلر که در اکثر مواقع (تقریبا 99%) کسی که وی پی اس های اینچنینی میگیره ، سرویسش خیلی ضعیف تر از کسی هست که یه رسل داره (از یه سرور درست درمون!)
مشکل خرید کردن از رسلر هم اینه که اصولا اطلاعات بسایر کمی دارن و دسترسی آنچنانی به سرور ندارن ! یعنی برای رفع یه مشکل ، مشکل شما باید 10 دست بچرخه و این یه پروسه ی زمانی بالایی میبره!
تازگی ها هم که مد شده همه مستر ریسلر میدن به جای ریسلر! پس دیگه میشه گفت این نظر که " آیا ریسلر ارائه میده یا نه" هم دیگه کاربردی در شناسایی ریسلر نداره... !

NovinServer
December 23rd, 2010, 04:53
به نظر من اصلا مهم نیست چه کسی نمایندگی است یا سرور مجازی دارد یا اختصاصی ...
شما بهتره در مورد سابقه این وب سایت و فروشنده یک تحقیق کنید و خریدتون را انجام بدهید !
بنده خودم حدود پنج سال در این کار هستم و با جرات می توانم بگوییم 3 سال و نیم نمایندگی داشتم و این هم همه می دانند !
بنده کمتر از یکسال است یک سرور کلوکشن و سه سرور اجازه کرده ام اما قبل از ان همه سرویس های بنده نمایندگی بوده است و از همان جا با اینجا رسیدم !
شما در مورد سوابق اون هاستینگ تحقیق کنید خیلی بهتره تا در مورد نماینده بودن یا نبودن ان تحقیق کنید ! در کل یک نماینده می تواند با داشتن DNS سرور و دو IP اختصاصی و یک WHM PHP Master Reseller تقریبا ( 45% ) دسترسی مانند مدیر سرور داشته باشد !

m_dg_farari
December 23rd, 2010, 13:49
معذرت میخوام ، سوء تفاهم نشه. بنده با شما آشنایی ندارم. به کجا رسیدید :-؟

pouyajabbarisani
February 9th, 2013, 18:22
ببینید دوستان من یه مدت ریسلر بودم الان هم واسه سایت های خودم سرور دارم و هر دو رو تجربه کردم پیشنهاد ام برا کسانی که می خواهن شروع کنن اینه که اگه هاست داشتین و با هاست کار کردی دیکه سراغ ریسلر نرید و مستقیما برید سراغ وی پی اس و یک وی پی اس ارزون واسه چند ماه بگیرید (ارزون سه ماهه میشه 50 تومن) و مقالات مختلف رو بگیرین و اونو انگولک! کنید تا یاد بگیرید.
امید وارم موفق باشید.

NikMizban.Com
February 9th, 2013, 21:15
آخه برادر من ، عزیز من ... نشنیدی می گن آدم از صفر شروع می کنه !؟

صفر کار هاستینگ نمایندگی درصدی ِ !

بعد ریسلری !

بعد وی پی اس !

بعد سرور و . .. !

یعنی یک آدمی که 17یا 18 سالشه هیچی بارش نیست !؟ فقط درحد یک تعریف اکانت و ارتقاء اون اکانت اطلاعات داره ! ؟

چرا همش دارید این رده سنی رو مسخره می کنید !؟

saeeddj110
March 9th, 2013, 00:48
آخه برادر من ، عزیز من ... نشنیدی می گن آدم از صفر شروع می کنه !؟

صفر کار هاستینگ نمایندگی درصدی ِ !

بعد ریسلری !

بعد وی پی اس !

بعد سرور و . .. !

یعنی یک آدمی که 17یا 18 سالشه هیچی بارش نیست !؟ فقط درحد یک تعریف اکانت و ارتقاء اون اکانت اطلاعات داره ! ؟

چرا همش دارید این رده سنی رو مسخره می کنید !؟

دوست عزیز شما ناراحت نشو . شما خودت فکر کن کسی که 17-18 ساله کارش اینه نسبت به کسی که 17-18 سالشه 100% تجربش بیشتره .
ولی محض اطلاع دوستان باید بگم من همین الآن کسی رو میشناسم که 13 سالشه ، هم ریسلر سامانه ارسال اس ام اس میده هم هاستینگ :))

dr.host
March 20th, 2014, 01:34
فرقی نداره که طرف سرور اختصاصی داره یا مجازی یا ریسلر فقط کارشو بلد باشه .

shazo
March 20th, 2014, 01:34
ببینید دوستان من یه مدت ریسلر بودم الان هم واسه سایت های خودم سرور دارم و هر دو رو تجربه کردم پیشنهاد ام برا کسانی که می خواهن شروع کنن اینه که اگه هاست داشتین و با هاست کار کردی دیکه سراغ ریسلر نرید و مستقیما برید سراغ وی پی اس و یک وی پی اس ارزون واسه چند ماه بگیرید (ارزون سه ماهه میشه 50 تومن) و مقالات مختلف رو بگیرین و اونو انگولک! کنید تا یاد بگیرید.
امید وارم موفق باشید.

زیر خاکی رو بیرون کشیدید؟

rouhollah
March 20th, 2014, 02:28
بارها شده از طرف درباره هاستش سوال کردم حتی نمیدونست چطور بکاب بگیره و ریستوری کنه
واقعا بازار هاست به گند کشیده شده
باید بچه ها جمع بشیم یک انجمن یا یک صنف درست کنیم تا بتونیم این مشکل را کنترل کنیم

UGP.ir
March 20th, 2014, 11:27
سلام
من خودم به شخصه توصیه می کنم که:
1- هاست داخل کشور بگیرید چرا که قانون خودمون هست و به همه چیزش دسترسی داریم.
2-به هیچ عنوان به رسلر های الکی که صرفا برای پول در آوردن هاست می فروشند اعتماد نکنید.
3- اگر سایتتون سود دهی دارد حتما براش VPS بگیرید اونم داخل کشور با پنل مناسب (DirectAdmin یا مشابه).
4- سعی کنید هر هفته یک بکاپ از دیتابیس بگیرید.

omid3963
July 3rd, 2014, 22:47
سلام
برای من یه سوال پیش اومده!
ریسلر با مستر ریسلر چه فرقی داره دقیقا؟؟!

Saati
July 3rd, 2014, 23:01
ریسلر فردی است نسبتا محترم که خود را مالک سرور جا میزند و اقدام به فروش هاست نامحدود با قیمت 10 هزار تومان سالیانه می نماید و ناگهان جیم شده و پس از مدتی با نام جدید مجددا وارد عرصه هاستینگ می شود.

omid3963
July 3rd, 2014, 23:05
مستر ریسلر هم توضیح بده خوب...

modiranhosting
July 3rd, 2014, 23:22
مستر ریسلر هم توضیح بده خوب...

مستر رسیلر : علاوه بر تعریف کاربر ، نمایندگی مشابه خودش رو هم میتونه ارائه بده

درپناه حق

loox2music
July 9th, 2014, 01:57
نظر شخصی من:
ریسلر کسی هست که قصد فروش هاست رو داره و میخواد هزینه ی کمی بده! پس دنبال ارزونیه! وی پی اس ارزون کم پیدا میشه؟ به طور مثال آقای هشمتی هم که روی سرویس هاشون دایرکت ادمین رایگان میدن! خوب دیگه یوزر با 10 15 تومن میره وی پی اس میگیره به جای رسلر که در اکثر مواقع (تقریبا 99%) کسی که وی پی اس های اینچنینی میگیره ، سرویسش خیلی ضعیف تر از کسی هست که یه رسل داره (از یه سرور درست درمون!)
مشکل خرید کردن از رسلر هم اینه که اصولا اطلاعات بسایر کمی دارن و دسترسی آنچنانی به سرور ندارن ! یعنی برای رفع یه مشکل ، مشکل شما باید 10 دست بچرخه و این یه پروسه ی زمانی بالایی میبره!
تازگی ها هم که مد شده همه مستر ریسلر میدن به جای ریسلر! پس دیگه میشه گفت این نظر که " آیا ریسلر ارائه میده یا نه" هم دیگه کاربردی در شناسایی ریسلر نداره... !

عزیز شما حرفتون واقعا درست نیست . ببینید شما خودتون نمایندگی یا همان ریسلر میفروشید . پس خود شما هم باعث به گند کشیدن هاستینگ هستید. واقعا هستید؟؟!! نه دیگه نیستید عزیز . خیلی ها یا به صورت دیگه 80 درصد فروشندگان هاست از ریسلر شروع کردن و الان یا همان ریسلر هستند یا سرور جداگانه تهیه کردن . این فروشندگان هم دو دسته هستند یکی کسانی که علم مدیریت سرور ندارند و کسانی که توان خرید سرور اختصاصی ندارند . واقعا خیلی ها از ریسلر به موفقیت رسیدند و کسانی هستند که ریسلر دارند و درآمدشان حتی از کسانی هم که سرور اختصاصی دارند بیشتر است و کم کسانی بودند که در همون اول پروسه کاری از سرور اختصاصی شروع کرده باشند.

مشکلی که الان پیش آمده الان همه به دنبال کسب در آمد هستند و اصلا به فکر آن نیستند که علمش را دارند یا نه و این مشکل خیلی هارو ناراحت کرده و خیی هارو ناراضی

چند روز پیش یک سایتی را دیدم که فقط یک نفر آن را مدیریت میکرد و طراح یا هر چیز دیگه ای هم نداشت و میدونید توی سایتش چیا میفروخت؟

طراحی بنر - طراحی سایت - سئو - هاست - قندشکن - آیدی ک.ر.ک شده و هرچیز دیگه ای که بخواید . مشکل همینه ( مدیر سایت هم یک پسر 13 ساله بود)

اگر توی حرفم جایی چیزی گفتم قصد توهین نداشتم
ارادتمند شما
موفق باشید

Wool
July 10th, 2014, 06:05
با سلام خدمت استارتر تاپیک .
برای اینکه متوجه بشید یک میزبانی ایا معتبر است یا خیر می تونید از رتبه الکسا استفاده بکنید .
ادرس هر میزبانی رو در الکسا ببرید سپس رتبش وقتی معلوم بشه میفهمید طرف چند مرده حلاجه .
ما خودمون سایتو بردیم رویه مارال هاست الان پشیمونیم .
اما به خدا چیزی بهتر از طلاهاست ندیدمو نخواهم دید . یک چیز تکیه .
------
شاید بعضی دوستان بگن که الکسا معیار درستی برای سنجش کیفیت نیست ولی وقتی یک سایت رتبه برتر میاره در زمینه میزبانی حتما خیلی ها ازش خدمات گرفتم و اگر بد بوده باشه حتما تا الان سرو صداش تو انجمن ها پیچیده بوود مثل نت افراز که ترکید و اعتماد مردم از دست رفت . یا هاست ایران که هیچ پشتیبانی نداره و فقط پول هدر کردنه ....
--------
به نظره من الکسا برای سنجش کیفیت تا حدودی خوبه .
---
کسی که رتبش 3 رقمی در میزبانی هیچ وقت ریسلر نیت دوست من حتما یک سرور داره و حتما یک شرکت موفقی بوده است .

این معیار سنجش منه و شاید خیلی از دوستان مخالف چنین معیاری باشن اما برای من تا الان جواب داده .

benfis1
January 22nd, 2016, 20:44
سلام من با نظرتون مخالفم من یه مدت با میهن وب هاست کار کردم واقعا داشت عذابم میداد ولی یه مدت با یک سایت هاستینگ کوچک کار کردم هر موقع مشکلی داشتم سریع جوابمو میدادن وپشتیبانی خوبی هم داشتن بگذریم که الان خودم سرور اختصاصی دارم و...

mohammadkia
January 22nd, 2016, 23:13
میهن وب هاست واقعا از این مورد استثناست
چون پشتیبانی صفره