PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اینماد و تماس گرفتن اداره مالیاتی

amin karimi
March 30th, 2017, 11:48
با سلام خدمت دوستان امروز تماس گرفتن که شما دو ساله یک اینماد دارین و مالیاتشو ندادین ! حتما مراجعه حضوری کنید جهت تشکیل پرونده و پرداخت عوارض آن

اطلاع دارین نحوه حساب کردنش چجوریه ؟ و چقدر بایت پرداخت کنم دوساله اینماد فعاله

ممنون میشم از دوستانی که تشکیل پرونده دادن و پول پرداخت کردن راهنماایی کنن:53:

RealHAM
March 30th, 2017, 12:22
سلام
زیاد سخت نمی‌گیرند با هزینه کمی می توانی موضوع را حل کنید

saeed.mihan
March 30th, 2017, 12:29
با سلام خدمت دوستان امروز تماس گرفتن که شما دو ساله یک اینماد دارین و مالیاتشو ندادین ! حتما مراجعه حضوری کنید جهت تشکیل پرونده و پرداخت عوارض آن

اطلاع دارین نحوه حساب کردنش چجوریه ؟ و چقدر بایت پرداخت کنم دوساله اینماد فعاله

ممنون میشم از دوستانی که تشکیل پرونده دادن و پول پرداخت کردن راهنماایی کنن:53:

با سلام
اینگونه که بنده شنیدم درصورتی که سالیانه بیش از 15 میلیون تومان درآمد داشته باشید از وب سایت، مالیات درآمد دارد.
آیا تراکنش های شما از طریق درگاه مستقیم بانک انجام می شود؟

- - - Updated - - -

همچنین موضوع فعالیت وب سایت شما چیست؟

AhrimanSefid
March 30th, 2017, 13:01
سلام
فقط جهت اطلاع :
سالیانه 20 میلیون براتون بسته شده چه بخوایید و چه نخوایید.
این چیزی که از روز اول مشخص بود و سال پیش همه اطلاع دادن که سال ، سال مالیات است.
هر تراکنشی که انجام شده و اعلام حساب کردین برای بانک (شاپرک) به سازمان مالیاتی اعلام می شود.
دیگه کسی نمی تونه بگه من اصلا کار نکردم و از این جور حرف ها.
راه فرار 0 شد.

saeed.mihan
March 30th, 2017, 13:06
سلام
فقط جهت اطلاع :
این چیزی که از روز اول مشخص بود و سال پیش همه اطلاع دادن که سال ، سال مالیات است.
هر تراکنشی که انجام شده و اعلام حساب کردین برای بانک (شاپرک) به سازمان مالیاتی اعلام می شود.
راه فرار 0 شد.

منظورتون تا سقف 20 میلیون مالیات؟
البته احتمالا کسب و کار هایی معاف از مالیات هم باشند، بعنوان مثال یادم هست تا چند سال پیش میگفتن کتاب فروشی ها معاف از مالیات هستند، در حوزه تجارت الکترونیک هم قطعا این مسائل صدق خواهد کرد.
همچنین دوستانی که از درگاه واسط استفاده میکنند بعید می دانم تراکنش هایشان ترک شود.

ashadata
March 30th, 2017, 13:22
منظورتون تا سقف 20 میلیون مالیات؟
البته احتمالا کسب و کار هایی معاف از مالیات هم باشند، بعنوان مثال یادم هست تا چند سال پیش میگفتن کتاب فروشی ها معاف از مالیات هستند، در حوزه تجارت الکترونیک هم قطعا این مسائل صدق خواهد کرد.
همچنین دوستانی که از درگاه واسط استفاده میکنند بعید می دانم تراکنش هایشان ترک شود.

دقیقا
خوشبختانه اگر از درگاه واسط استفاده کنید مالیات براتون نمیبرن
البته فعلا

amin karimi
March 30th, 2017, 13:49
با سلام
اینگونه که بنده شنیدم درصورتی که سالیانه بیش از 15 میلیون تومان درآمد داشته باشید از وب سایت، مالیات درآمد دارد.
آیا تراکنش های شما از طریق درگاه مستقیم بانک انجام می شود؟

- - - Updated - - -

همچنین موضوع فعالیت وب سایت شما چیست؟

فروش کالا کامپیوتر .بله درگاه مستقیم بانک ملت اما مشتری هام ماهانه به 8 نمیرسید

- - - Updated - - -

سلام
فقط جهت اطلاع :
راه فرار 0 شد.

من شاید از درگاه 5 تراکنشم نداشتم بیشتر با تلفنی و کارت به کارت شدن معامله انجام می شد

saeed.mihan
March 30th, 2017, 15:43
البته 2% که قبلا میگفتن برای نماد، بگیرن که زیاد نیست ولی بحث مالیات درآمد جداست
اگه هر دو گرفته بشه واقعا زیاد هست

hostorder
March 31st, 2017, 08:34
ما خودمون قبل این که اینا رنگ بزنن رفتیم و پرونده تشکیل دادیم ما هم 2 سال بود نماد گرفتیم از هیچی هم سرشون نمیشه 2 میلیون تراکنش های بک درگاه مون رو فقط دادیم سال 93 هم یادشون رفت و واسه سال 94 اضهار نامه پر کردیم اونم شخص حقیقی نوع 3 ثبت نام کردیم که ارزش افزوده نداره که معاف از مالیات شدیم

saeed.mihan
March 31st, 2017, 11:53
ما خودمون قبل این که اینا رنگ بزنن رفتیم و پرونده تشکیل دادیم ما هم 2 سال بود نماد گرفتیم از هیچی هم سرشون نمیشه 2 میلیون تراکنش های بک درگاه مون رو فقط دادیم سال 93 هم یادشون رفت و واسه سال 94 اضهار نامه پر کردیم اونم شخص حقیقی نوع 3 ثبت نام کردیم که ارزش افزوده نداره که معاف از مالیات شدیم

میشه با جزئیات بیشتری توضیح دهید؟
چون تراکنش های درگاه بانک طبق قوانین جدید امکان گرفتنش فکر میکنم باشه
مگر اینکه از واسط استفاده کنید که از حساب شخص به حساب شما میاد.
ارزش افزوده هم 9% هست، چطور معاف شدید؟
البته تا جایی که اطلاع دارم مالیات نماد، مالیات بر درآمد هست نه ارزش افزوده

Nomix
March 31st, 2017, 12:07
من آخر نفمیدم داستان اینماد و مالیات های دریافتی به چه صورت هست ، یکی میگه مالیات داره یکی میگه نداره ،
بگیریم یا نگیریم ...

استارتر عزیز لطفا وقتی رفتید برای تشکیل پرونده و پرداخت مالیات یک اطلاع رسانی کنید که چی شد و چه گفتند

hostorder
March 31st, 2017, 12:09
میشه با جزئیات بیشتری توضیح دهید؟
چون تراکنش های درگاه بانک طبق قوانین جدید امکان گرفتنش فکر میکنم باشه
مگر اینکه از واسط استفاده کنید که از حساب شخص به حساب شما میاد.
ارزش افزوده هم 9% هست، چطور معاف شدید؟
البته تا جایی که اطلاع دارم مالیات نماد، مالیات بر درآمد هست نه ارزش افزوده

والا تو شهر ما از هیچی سرشون نمیشد که کار ما ارزش افزوده داره و من به خاطر این شخص حقیقی نوع 3 ثبت نام کردم من و شهص حقیقی نوع 3 ارزش افزوده نداره و تا اخر هم به من نگفتند که اشتباه ثبت نام کردیم

saeed.mihan
March 31st, 2017, 12:17
من آخر نفمیدم داستان اینماد و مالیات های دریافتی به چه صورت هست ، یکی میگه مالیات داره یکی میگه نداره ،
بگیریم یا نگیریم ...

استارتر عزیز لطفا وقتی رفتید برای تشکیل پرونده و پرداخت مالیات یک اطلاع رسانی کنید که چی شد و چه گفتند

در هر صورت گرفتنش توصیه می شود، چون ما در این کشور زندگی می کنیم و جهت داشتن کسب و کار قانونمند باید تابع قوانین حاکم باشیم. ضمن اینکه قطعا کاربران با آرامش بیشتری خرید خواهند کرد.

والا تو شهر ما از هیچی سرشون نمیشد که کار ما ارزش افزوده داره و من به خاطر این شخص حقیقی نوع 3 ثبت نام کردم من و شهص حقیقی نوع 3 ارزش افزوده نداره و تا اخر هم به من نگفتند که اشتباه ثبت نام کردیم
البته در شهر ما هم برای افرادی که نماد گرفتن با کسی تاکنون تماسی گرفته نشده.
جدا از روشی که فرمودید، قطعا یک سری کسب و کار ها معاف از مالیات خواهند بود همانطور که جلوتر مثال زدم، مثلا کتاب فروشی ها معاف بودند.

به هر حال باز هم جهت شفاف سازی بیشتر از استارتر محترم درخواست می کنم حتما هنگام مراجعه جزئیات بیشتر را بپرسند و اینجا ارائه دهند.

amin karimi
March 31st, 2017, 15:13
بگیریم یا نگیریم ...

ارادت قربان 15 فروردین اطلاع داده می شود

Ashkankamangar.ir
March 31st, 2017, 15:19
سلام
از طریق whmcs مالیات رو ری محصول بیارید هر چند درصدی که هست
به هر حال باید مالیات پرداخت بشه
ما که شرکت ثبت شده هستیم و هر سال داریم مالیات میدیم
برای همین از طرف اینماد تماسی گرفته نشد

hostorder
March 31st, 2017, 16:59
ارادت قربان 15 فروردین اطلاع داده می شود

الان هم معلوم نمیشه پرونده فقط تشکیل میدید تا خرداد اظهار نامه پر میکنن بعد چند ماه میگند مدارک بیارید که ثابت کنید این قدر پول خرج شده و سودتون چند درصد هست