PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست راهنمایی در مورد خطای 500

filasufya
March 29th, 2017, 13:00
دوستان سلام
سال نو مبارک

یک وبسایت وردپرسی دارم و بعد از نصب یک قالب ،وبسایت 24 ساعت درست کار میکنه و بعد خطای 500 میده،در صورتی که قالب رو پاک و مجددا روی هاست اپلود کنم وبسایت 24 ساعت دیگه هم درست کار میکنه.
Error log سرویس دارای این پیام ها هست:

[29-Mar-2017 08:11:15 UTC] PHP Warning: require_once(/home/cardun/public_html/wp-content/themes/accelerate/inc/functions.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/cardun/public_html/wp-content/themes/accelerate/functions.php on line 109

[29-Mar-2017 08:11:15 UTC] PHP Fatal error: require_once(): Failed opening required '/home/cardun/public_html/wp-content/themes/accelerate/inc/functions.php' (include_path='.:/opt/alt/php55/usr/share/pear:/opt/alt/php55/usr/share/php') in /home/cardun/public_html/wp-content/themes/accelerate/functions.php on line 109

همچنین فایل function.php که در این ارورها بهش اشاره شده رو ضمیمه کردم و خط 109 شامل این مورده:

require_once( ACCELERATE_INCLUDES_DIR . '/functions.php' );

ممنون میشم برای حل این مشکل راهنمایی بفرمایید

- - - Updated - - -

up...

AtrafNet
March 29th, 2017, 13:55
سلام
جناب این ارور داره میگه فایل زیر وجود نداره:

/home/cardun/public_html/wp-content/themes/accelerate/inc/functions.php

مطمئنید آدرس بالا درسته؟
چون در فایل functions.php اصلی قالب accelerate شما یه فایل functions.php دیگه رو از پوشه inc خود قالب می خواد که ظاهراً وجود نداره در صورتی که کدنویس این فایل رو الزامی دونسته و با تابع require_once اونو فراخوانی کرده وگرنه اگه الزامی نبود با include_once این کار رو میکرد که اگه فایل پاک هم شده بود موردی ایجاد نمیشد.

filasufya
March 29th, 2017, 13:58
سلام
جناب این ارور داره میگه فایل زیر وجود نداره:

/home/cardun/public_html/wp-content/themes/accelerate/inc/functions.php

مطمئنید آدرس بالا درسته؟
چون در فایل functions.php اصلی قالب accelerate شما یه فایل functions.php دیگه رو از پوشه inc خود قالب می خواد که ظاهراً وجود نداره در صورتی که کدنویس این فایل رو الزامی دونسته و با تابع require_once اونو فراخوانی کرده وگرنه اگه الزامی نبود با include_once این کار رو میکرد که اگه فایل پاک هم شده بود موردی ایجاد نمیشد.

ممنون از پاسخ شما
زمانی که قالب رو مجددا آپلود میکنم 24 ساعت دیگه هم درست کار میکنه و مجددا همین ارور رو میده احتمال داره این فایل بنا به دلیلی توسط هاست پاک بشه؟
نکته گیج کننده اینه که این قالب رو روی سه تا وبسایت همزمان نصب کردم و دو تا دچار این مشکل شدن ولی سومی بدون مشکل هست،همه هم روی یک سرور هستن.

AtrafNet
March 29th, 2017, 14:07
ممنون از پاسخ شما
زمانی که قالب رو مجددا آپلود میکنم 24 ساعت دیگه هم درست کار میکنه و مجددا همین ارور رو میده احتمال داره این فایل بنا به دلیلی توسط هاست پاک بشه؟
نکته گیج کننده اینه که این قالب رو روی سه تا وبسایت همزمان نصب کردم و دو تا دچار این مشکل شدن ولی سومی بدون مشکل هست،همه هم روی یک سرور هستن.

والا این فایلی که ضمیمه کردید چیز مشکوکی نداره که سرور بخواد حذفش کنه.
احتمال های زیادی وجود داره ممکنه به دلیل Null شده بودن قالب دچار حفره های امنیتی مثل Backdoor باشه.
یا ممکنه اصلاً اسکریپتی چیزی خودش اشتباهی با تابع unset این فایل رو حذف میکنه که البته بعیده.

به نظرم می تونید یه مانیتورینگی روی این فایل انجام بدید ببینید مثلاً آیا تاریخ Date Modified تغییری میکنه یا نه یا اگه بتونید بفهمید که طی 24 ساعت دقیق چه موقعی این فایل حذف میشه خیلی خوبه.