PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : وریفای تلفنی

rewbarix
March 28th, 2017, 18:07
سلام دوستان
تقریبا از هر جایی که شماره و تماس رایگان امریکا رو میده استفاده کردم. رو انواع دیوایس ها! با ای پی امریکایی ولی مشکلم اینه اصلا زنگ نمیخورنن یا اگر میخورنن ارور نتورک رو میده.

میشه کمکم کنید لطفا. کارم خیلی گیره.وریفای هم یه دامین هستش. همین

Lopez
March 28th, 2017, 18:19
از دوستان داخل انجمن که میتونند انجام بدند درخواست کنید. یه هزینه ای رو هم تقدیم کنید.

Ashkankamangar.ir
March 28th, 2017, 19:27
سلام دوستان
تقریبا از هر جایی که شماره و تماس رایگان امریکا رو میده استفاده کردم. رو انواع دیوایس ها! با ای پی امریکایی ولی مشکلم اینه اصلا زنگ نمیخورنن یا اگر میخورنن ارور نتورک رو میده.

میشه کمکم کنید لطفا. کارم خیلی گیره.وریفای هم یه دامین هستش. همین

سلام مشکلتون رو واضح بگید

rewbarix
March 28th, 2017, 19:30
سلام مشکلتون رو واضح بگیدیه دامین از name.com گرفتم که نیاز به وریفای تلفنی داره بصورت فعال سازی کد و یه vps از لیزوب که اون بصورت direct call هستش.

برای موارد بالا شروع کردم به سرچ کردن در نت,مثلا یه سری شون میتونم گوگل ویس رو فعال کنم یا دیشب یک بار بصورت ویس میل از name.com برام اومد ولی مشکل اینجاست موقعی که جواب میدم اونور فقط بوق میخوره و ارتباط برقرار نمیشه.به همین دلیل بیخیال شدم بخصوص که چند بار هم دی سی میل داد جواب نمیدید و ...

بزرگواری بتونه این کارو انجام بده هم بصورت تقدیم وجه چه لطفی , ممنونشم/