PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست اکانت اختصاصی گوکل ادوردز

web-master
March 26th, 2017, 15:40
با عرض سلام خدمت شما بزرگواران

بنده پس از چند مورد تبلیغات ناموفق در برخی از شرکت های مدعی در زمینه ی تبلیغات گوگل ، به این نتیجه رسیدم که بهتر هستش پنل اختصاصی تهیه کنم.
در زمینه ی نحوه ی انجام این کار ، متاسفانه تجربه و اطلاعی ندارم.
مثلا اینکه اکانت به نام شخص دیگری باشه ، مشکلی پیش نمیاد ؟ اکانت بسته نمیشه ؟ واسه سایت مشکلی پیش نمیاد ؟ چطور باید شارژش کرد ؟ بعضی ها با درهم شارژ میکنن ، بعضی ها با دلار یا... میخواهم فقط تو ایران نمایش داده بشه.

البته شرکتی مثل ****** مدعی هست که اکانت اختصاصی هم باز میکنه .
عزیزان اگر تجربه ای ، لینکی ، یا راهنمایی دارید ، خوشحال میشم اگر بفرمایید.
با سپاس و احترام

rahahosting
March 26th, 2017, 15:50
سلام

هیچ اکانتی من ندیدم که محدوه نمایش فقط ایران باشه فقط فقط اکانت های خیلی قدیمی قبل سال 2006 هستند که این گزینه داره و شرکت ****** فقط داره فکر میکنم

اکانت اختصاصی میتونم بدم حداقل خرید باید 100$ باشه هر دلار 2800 تومن

viasky
March 26th, 2017, 15:50
باسلام
دوست گرامی نیاز به حساب کاربری خاصی نیست
یک حساب گوگل داشته باشید کفایت می کنه
احتیاج به یک عدد ویزا کارت جهت شارژ و تایید حساب دارید که بنده می تونم در اختیار شما قرار بدم ( قابل شارژ)
و در نتیجه هزینه اضافی پرداخت نمی کنید

OmizbanCo
March 26th, 2017, 15:52
با عرض سلام خدمت شما بزرگواران

بنده پس از چند مورد تبلیغات ناموفق در برخی از شرکت های مدعی در زمینه ی تبلیغات گوگل ، به این نتیجه رسیدم که بهتر هستش پنل اختصاصی تهیه کنم.
در زمینه ی نحوه ی انجام این کار ، متاسفانه تجربه و اطلاعی ندارم.
مثلا اینکه اکانت به نام شخص دیگری باشه ، مشکلی پیش نمیاد ؟ اکانت بسته نمیشه ؟ واسه سایت مشکلی پیش نمیاد ؟ چطور باید شارژش کرد ؟ بعضی ها با درهم شارژ میکنن ، بعضی ها با دلار یا... میخواهم فقط تو ایران نمایش داده بشه.

البته شرکتی مثل ****** مدعی هست که اکانت اختصاصی هم باز میکنه .
عزیزان اگر تجربه ای ، لینکی ، یا راهنمایی دارید ، خوشحال میشم اگر بفرمایید.
با سپاس و احترام

در صورت تمایل در ارتباط باشید قابل ارائه می باشد
تلگرام OmizbanCo

Arash222
April 4th, 2017, 03:14
سلام

هیچ اکانتی من ندیدم که محدوه نمایش فقط ایران باشه فقط فقط اکانت های خیلی قدیمی قبل سال 2006 هستند که این گزینه داره و شرکت ****** فقط داره فکر میکنم

اکانت اختصاصی میتونم بدم حداقل خرید باید 100$ باشه هر دلار 2800 تومن

سلام
لطفا شرایط دریافت پنل اختصاصی رو پ.خ کنید.