PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تبلبغات در گوگل هردلار 2800 تومن راه اندازی فعال سازی بعد پرداخت هزینه

rahahosting
March 26th, 2017, 15:33
سلام

سال 96 تبریک میگم امسال با سری جدید اکانت ها تبلیغات در گوگل در خدمتیم

فقط برای افراد معتبر دارای شرکت و سابقه قدیمی تبلیغات راه اندازی میشه و تا 1 هفته اول هزینه هر 2 روز یک بار گرفته میشه یعنی من فعال میکنم بهد از 48 ساعت هر چقدر مصرف کردید هزینه هز دلار 2800 تومن میدید

بعد از 1 هفته که اعتماد سازی شد شما 100$ شارژ میکنید و ادامه کار.....

اکانت ها به هیچ عنوان به هیچ عنوان ساسپند نمیشن و هیچ گونه کم کسری نسبت به اکانت های دیگه ندارند

hoka
March 26th, 2017, 16:00
سلام عزیز

هر کلیک روی تبلیغ چند سنت میشه در گوگل ؟ بنده نیاز دارم به تبلیغ

rahahosting
March 26th, 2017, 16:17
سلام عزیز

هر کلیک روی تبلیغ چند سنت میشه در گوگل ؟ بنده نیاز دارم به تبلیغ

هزینه هر کلیک بستگی به سایت شما داره مثلا تو ضمینه خرید هاست و سرور باید 0.40 سنت گذاشت که میانگین 0.27 سنتی کن میکنه هر کلیک یا مثلا برای خرید کتاب با 0.03 سنت میایید بالا بستگی داره تو ضمینه شما میخواهید تبلیغ بدید چند نفر دیگه تبلیغ دادند

hoka
March 26th, 2017, 17:12
هزینه هر کلیک بستگی به سایت شما داره مثلا تو ضمینه خرید هاست و سرور باید 0.40 سنت گذاشت که میانگین 0.27 سنتی کن میکنه هر کلیک یا مثلا برای خرید کتاب با 0.03 سنت میایید بالا بستگی داره تو ضمینه شما میخواهید تبلیغ بدید چند نفر دیگه تبلیغ دادند

پیام خصوصی شد

mgp.co.ir
March 26th, 2017, 17:45
با سلام
برای سایت betarjom.com نیاز ب تبلیغات داریم
اگه همیشه اعتباری کار میکنید مشکلی نیست .ما خواهان این خدمات هستیم
در تلگرام بشما پیام میدم

aliasbahi
March 26th, 2017, 20:37
لطفا آیدی تلگرام یا شماره تماسی بزارید

AhrimanSefid
March 26th, 2017, 21:27
سلام
لطفا آیدی تلگرام یا شماره تماسی بزارید

rahahosting
March 27th, 2017, 11:50
سلام

تلگرام : @morti67 (https://t.me/morti67)

TheOnlyMen
March 27th, 2017, 12:08
درود سال ن مبارک
آیا تبلیغات در گوگل خوب است؟

hoka
March 27th, 2017, 14:19
دیشب یک سفارش دادم بهشون منتظریم بزنن فعلا

rahahosting
March 30th, 2017, 10:25
سلام
تبلیغ و شفارش شما انجام شد تایید بفرمایید

hoka
March 30th, 2017, 14:59
سلام
تبلیغ و شفارش شما انجام شد تایید بفرمایید

تائید میشه ممنون

mgp.co.ir
March 30th, 2017, 17:13
با سلام
چقدر طول میکشه تا تبلیغ جدید را ثبت نمایید ؟

rahahosting
March 30th, 2017, 19:45
با سلام
چقدر طول میکشه تا تبلیغ جدید را ثبت نمایید ؟
تبلیغ سریع ثبت میشه فعال سازی منکنه ۱ الی سه روز زمان ببره

rahahosting
April 1st, 2017, 18:14
سلام

اکانت جدید رسیده دوستانی که بالای 150 پست و حداقل 2 سال سابقه در انجمن دارند اول براشون فعال میشه بعد از فعال سازی کامل هزینه گرفته میشه

mgp.co.ir
April 1st, 2017, 18:44
با سلام
خدمت همه همکاران عزیز

متاسانه ایشان در تلگرام و پیام خصوصی پاسخگو نیستند و بنده طی بررسی های انجام شده متوجه شدم ایشان سابقیه خوبی هم ندارند .
خواهان تبلیغات گوگل ایشان بودیم که اعلام کردند شما نامعتبر نیستید !!!!!!!!!!!!! چون نماد اعتماد و آدرس دقیقی ندارید ( درصورتی که هم ادرس شرکت معتبر است هم شماره تماس شرکت در وب سایت قدیم و جدید درج شده است ) دوستانی که ما را میشناسند میداند بیش از 3 ساله است از بازار هاستیگ به دور هستیم و خدمات ما در حوزه های دیگر ارایه میشود .
تاپیک ذیل در سال 2012 ایجاد شده است و شرکت در سال 2014 به همه کاربران اعلام نموده است دیگر سرویسی در حوزه هاستینگ ارایه نمیکند.

با سلام
در حال حاضر 7 ماه است که دیگر خدماتی از سمت میزبان گستر پرداز ارائه نمی شود .
بهتر است به دیگر فروشندگان خدمات هاستینگ و میزبانی سرور مجازی ایران مراجعه نمایید .
با سپاس

تا اعتماد سازی نکنند با این نوع پاسخگویی قطعا کم کسی مشتری ایشان میشود .

rahahosting
April 1st, 2017, 18:56
با سلام
خدمت همه همکاران عزیز

متاسانه ایشان در تلگرام و پیام خصوصی پاسخگو نیستند و بنده طی بررسی های انجام شده متوجه شدم ایشان سابقیه خوبی هم ندارند .
خواهان تبلیغات گوگل ایشان بودیم که اعلام کردند شما نامعتبر هستید چون نماد اعتماد و آدرس دقیقی ندارید ( درصورتی که هم ادرس شرکت معتبر است هم شماره تماس شرکت در وب سایت قدیم و جدید درج شده است ) دوستانی که ما را میشناسند میداند بیش از 3 ساله است از بازار هاستیگ به دور هستیم و خدمات ما در حوزه های دیگر ارایه میشود .
تاپیک ذیل در سال 2012 ایجاد شده است و شرکت در سال 2014 به همه کاربران اعلام نموده است دیگر سرویسی در حوزه هاستینگ ارایه نمیکند.

تا اعتماد سازی نکنند با این نوع پاسخگویی قطعا کم کسی مشتری ایشان میشود .

من فروشنده هستم من تشخیص میدم که کی معتبر هست و کی نیست من گفتم به افراد و شرکت های معتبر به شما گفتم من شما رو نمیتونم تایید کنم نه شرکت هستید نه شماره ثبت

الان هم کار بدتر کردید تخریپ تایپک من میشه مدرک بدید من جواب ندادم؟ جواب شما دادم تا این لحظه

شما اگر 1 ملیارد بدید من برای شما کاری انجام نمیدم

دوستان کسی میخواد من اولم فعال میکنم براتون فقظ اگر 2 سال سابقه در همین انجمن دارید و +100 پست

mgp.co.ir
April 1st, 2017, 19:03
من فروشنده هستم من تشخیص میدم که کی معتبر هست و کی نیست من گفتم به افراد و شرکت های معتبر به شما گفتم من شما رو نمیتونم تایید کنم نه شرکت هستید نه شماره ثبت

الان هم کار بدتر کردید تخریپ تایپک من میشه مدرک بدید من جواب ندادم؟ جواب شما دادم تا این لحظه

شما اگر 1 ملیارد بدید من برای شما کاری انجام نمیدم

دوستان کسی میخواد من اولم فعال میکنم براتون فقظ اگر 2 سال سابقه در همین انجمن دارید و +100 پست

تاریخ عضویت در انجمن : Jul 2011
کافی است جستجوی کوچکی بکنید :‌http://www.rrk.ir/News/ShowOldNews.aspx?Code=11213330

قطعا با این نوع پاسخگویی - بنده دیگر خواهان خدمات ارایه شده از سمت شما نخواهیم بود .

Azade.Kaveh
April 1st, 2017, 19:06
اکانت شما به دلیل خرید بالا شامل 40 درصد تخفیف کلی میشه نه اینکه هر دلار 2800 تومان!!!

rahahosting
April 1st, 2017, 19:17
اکانت شما به دلیل خرید بالا شامل 40 درصد تخفیف کلی میشه نه اینکه هر دلار 2800 تومان!!!

ممنون از اطلاع رسانی اگر اینجوری باشه میشه دلاری 2560 تومن بعد من 2800 میدم گرون فروشم؟؟

دوما خیر چیزی که میگید درست نیست تاپیک انحراف نکشید

Arash222
April 4th, 2017, 03:43
سلام
ببخشید جسارت نشه. اگر به صورت اعتباری کار میکنید من ماهانه زیاد لازم دارم. ( الان با ****** دارم کار میکنم)
سایت ای نماد و درگاه مستقیم و غیره داره.....
200 دلار 200 دلار به صورت اعتباری اگر میتونید بفرمایید.
برای اینکه خیال تون از دریافت هزینه هم راحت باشه داخل سایت پونیشا میتونیم پروژه رو تعریف کنیم که اول مبلغ رو از من میگیرن و بعد از اتمام کار به طرف مقابل میدن.

almandata
April 4th, 2017, 10:13
سلام

امکانش هستش تلگرام پیام بدید؟

@pardazmizban

hospusco
April 4th, 2017, 12:05
تلگرامتون رو قراربدید برای صحبت پیام بدم.

dollar
April 4th, 2017, 12:15
دسترسی به اکانت ادوردز میدین؟ یا اکانت شارژ کنید با دسترسی...؟

Jai
April 4th, 2017, 13:06
با سلام و خسته نباشید .

لطفا هزینه هر کلیک برای دو کلمه

پنل اس ام اس
دانلود آهنگ رپ

بازگو کنید ، تشکر

rahahosting
April 4th, 2017, 13:11
سلام
ببخشید جسارت نشه. اگر به صورت اعتباری کار میکنید من ماهانه زیاد لازم دارم. ( الان با ****** دارم کار میکنم)
سایت ای نماد و درگاه مستقیم و غیره داره.....
200 دلار 200 دلار به صورت اعتباری اگر میتونید بفرمایید.
برای اینکه خیال تون از دریافت هزینه هم راحت باشه داخل سایت پونیشا میتونیم پروژه رو تعریف کنیم که اول مبلغ رو از من میگیرن و بعد از اتمام کار به طرف مقابل میدن.

سلام

چشم اجازه بدید اکانت ها ریویو هستند مشتری ها منتظر کار اونا راه افتاد بعد خیر 200 دلار نمیشه من میتونم پنل خودم فعال کنم و هر 2 روز تسویه کنید هر چقدر مصرف شد

سلام

امکانش هستش تلگرام پیام بدید؟

پیام دادم فقط برای شرکت های ثبت شده + کاربران با سابقه 2 سال به بالا ( اینو خودم تایید میکنم که با کی میتونم اعتباری کار کنم و با کی نه)

@pardazmizban

تلگرامتون رو قراربدید برای صحبت پیام بدم.

https://t.me/morti67

دسترسی به اکانت ادوردز میدین؟ یا اکانت شارژ کنید با دسترسی...؟

بله اگر نقدا پرداخت بشه دسترسی میدم اعتباری خیر

با سلام و خسته نباشید .

لطفا هزینه هر کلیک برای دو کلمه

پنل اس ام اس
دانلود آهنگ رپ

بین 0.15 تا 0.30

بازگو کنید ، تشکر

Arash222
April 4th, 2017, 14:48
سلام

چشم اجازه بدید اکانت ها ریویو هستند مشتری ها منتظر کار اونا راه افتاد بعد خیر 200 دلار نمیشه من میتونم پنل خودم فعال کنم و هر 2 روز تسویه کنید هر چقدر مصرف شد

برای من فرقی نداره
هر دو روز که مصرف شد هزینش واریز میشه.
هر موقع وقتتون آزاد شد پ.م بدید که شروع کنیم.

rahahosting
April 4th, 2017, 16:45
برای من فرقی نداره
هر دو روز که مصرف شد هزینش واریز میشه.
هر موقع وقتتون آزاد شد پ.م بدید که شروع کنیم.
ارسال شد

Woshka
April 5th, 2017, 00:47
از سال 2011 تا کنون با حدود 300 هزار دلار تبلیغ در گوگل تا به حال هزینه دلار را 1 سنت کمتر گوگل حساب نکرده است که بشه از مشتری نهایی با سودش 2800 دریافت کرد مگر آنکه ارائه دهنده سرویس در حال ضرر باشه

فقط یک راه قانونی وجود داری و اون هم استفاده از کوپن های تبلیغاتی مثلا 150 دلاری که نیاز به 50 دلار حداقل پرداخت داره
که این نیاز به ساخت اکانت های متعدد فعال کردن تبلیغ ها در هر اکانت بعد از تمام شدن موجودی
اگر حساب Billing توسط گوگل همیشه تایید بشه برای کسانی که کلا برای کسب و کارشان یک بار تبلیغ 50 دلاری در نظر گرفته اند خیلی مناسبه ولی کسانی که می خواهند به صورت مداوم با گوگل کار کنند خیلی بد هست
چرا که در گوگل چیزی به نام Ad Rank وجود داره که با هر بار ایجاد تبلیغ رنک صفر خواهد داشت که اگر در یک اکانت به صورت مداوم برای یک کلید واژه تبلیغ مستمر داشته باشید به خاطر کلیک ها و قرار گرفتن در حافظه گوگل در الگوریتم تبلیغاتیش هزینه هر کلیک برایتان کاهش پیدا می کنه
مثلا اگر در روز اول هزینه کلیک شما 0.11$ بود با همان میزان کلیک به مثلا 0.4$ کاهش پیدا می کنه و نیز میزان نمایش نیز افزایش پیدا می کنه
پس استفاده از کوپن و ایجاد حساب کاربری تبلیغ گوگل جدید و ایجاد مجدد کمپین های تبلیغاتی برای کسانی که مدام می خواهند با گوگل تبلیغ کنند باعث افزایش هزینه تبلیغاتتون تا حداقل 4 برابر میشه
ولی برای کسانی که یک بودجه یکبار تبلیغ مثلا 50 دلاری در نظر گرفته باشند در همون یک اکانت بسیار خوب و بصرفه هستش درصورتی که هیچگونه نقض قوانین Billing صاحب حساب تبلیغ انجام نداده باشه

سعی کردم به صورت منطقی و بدون هیچ غرضی هردو جنبه تبلیغات با استفاده از کوپن رو برای دوستان شفاف سازی کنم
در هر صورت امیدوارم بتوانید از تبلیغات در گوگل تجربه خوبی کسب کنید و با انتخاب بهترین راه تبلیغاتی در گوگل کسب و کارتون رو رونق بدید

mizbanserverhelp
April 5th, 2017, 04:59
از سال 2011 تا کنون با حدود 300 هزار دلار تبلیغ در گوگل تا به حال هزینه دلار را 1 سنت کمتر گوگل حساب نکرده است که بشه از مشتری نهایی با سودش 2800 دریافت کرد مگر آنکه ارائه دهنده سرویس در حال ضرر باشه

فقط یک راه قانونی وجود داری و اون هم استفاده از کوپن های تبلیغاتی مثلا 150 دلاری که نیاز به 50 دلار حداقل پرداخت داره
که این نیاز به ساخت اکانت های متعدد فعال کردن تبلیغ ها در هر اکانت بعد از تمام شدن موجودی
اگر حساب Billing توسط گوگل همیشه تایید بشه برای کسانی که کلا برای کسب و کارشان یک بار تبلیغ 50 دلاری در نظر گرفته اند خیلی مناسبه ولی کسانی که می خواهند به صورت مداوم با گوگل کار کنند خیلی بد هست
چرا که در گوگل چیزی به نام Ad Rank وجود داره که با هر بار ایجاد تبلیغ رنک صفر خواهد داشت که اگر در یک اکانت به صورت مداوم برای یک کلید واژه تبلیغ مستمر داشته باشید به خاطر کلیک ها و قرار گرفتن در حافظه گوگل در الگوریتم تبلیغاتیش هزینه هر کلیک برایتان کاهش پیدا می کنه
مثلا اگر در روز اول هزینه کلیک شما 0.11$ بود با همان میزان کلیک به مثلا 0.4$ کاهش پیدا می کنه و نیز میزان نمایش نیز افزایش پیدا می کنه
پس استفاده از کوپن و ایجاد حساب کاربری تبلیغ گوگل جدید و ایجاد مجدد کمپین های تبلیغاتی برای کسانی که مدام می خواهند با گوگل تبلیغ کنند باعث افزایش هزینه تبلیغاتتون تا حداقل 4 برابر میشه
ولی برای کسانی که یک بودجه یکبار تبلیغ مثلا 50 دلاری در نظر گرفته باشند در همون یک اکانت بسیار خوب و بصرفه هستش درصورتی که هیچگونه نقض قوانین Billing صاحب حساب تبلیغ انجام نداده باشه

سعی کردم به صورت منطقی و بدون هیچ غرضی هردو جنبه تبلیغات با استفاده از کوپن رو برای دوستان شفاف سازی کنم
در هر صورت امیدوارم بتوانید از تبلیغات در گوگل تجربه خوبی کسب کنید و با انتخاب بهترین راه تبلیغاتی در گوگل کسب و کارتون رو رونق بدید

دوست عزیز کار ایشون قانونی هست از نظر‌ من. شما وقتی ۱۰۰ دلار پول هنگ کنگ (معادل 12 دلار امریکا)حساب google adwords خرید کنید، بهتون یک کد میده که ۴۰۰ دلار (50 دلار امریکا) رایگان حسابتون شارژ می کنه. اگرم باور نمی کنید داخل عکس زیر می تونید مشاهده کنید.
http://uupload.ir/files/p5kp_picsart_04-05-04.58.01.png

mizbanserverhelp
April 6th, 2017, 08:51
مبلغ 20 دلار از ایشون تبلیغات خرید کردیم. تایید میشند.

Mehrvarzan
April 10th, 2017, 13:50
سلام

سال 96 تبریک میگم امسال با سری جدید اکانت ها تبلیغات در گوگل در خدمتیم

فقط برای افراد معتبر دارای شرکت و سابقه قدیمی تبلیغات راه اندازی میشه و تا 1 هفته اول هزینه هر 2 روز یک بار گرفته میشه یعنی من فعال میکنم بهد از 48 ساعت هر چقدر مصرف کردید هزینه هز دلار 2800 تومن میدید

بعد از 1 هفته که اعتماد سازی شد شما 100$ شارژ میکنید و ادامه کار.....

اکانت ها به هیچ عنوان به هیچ عنوان ساسپند نمیشن و هیچ گونه کم کسری نسبت به اکانت های دیگه ندارند

سلام
منظورتون هر دلار 3800 هست؟

rahahosting
April 10th, 2017, 16:04
سلام
منظورتون هر دلار 3800 هست؟

خیر 2800 تومن

msalimi2
April 27th, 2017, 18:23
دوستان عزیز ، قبل ازخرید هر سرویسی از اقای مرتضی سید ابادی توجه شما رو به نکاتی چند جلب میکنم.
بنده در تاریخ 16 اسفند 95 مبلغ 500 هزار تومان بابت یک اکانت 200 دلاری adwords به حساب این اقا واریز کردم. این رسید واریز پوله.

35844
بعد از دریافت پول این اقا رسما جواب تلفن نداد.این تصویر تماسایی که با این اقا داشتم و جواب نداد.
35845
و بعد از گذشت دو ماه هفته پیش تو تلگرام پیغام داد که مشکل دارم و ازم خواست که صبر کنم.
این مشکل فقط من هم نیست ، کافیه شما اسم مرتضی سید ابادی رو سرچ کنید به انبوهی از ادمایی که توسط این اقا سرشون کلاه رفته مواجه میشید.