PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست هاست 1 گیگ / سرعت + آپتایم بالا + پشتیبانی خوب ( سالیانه )

Legacy
December 19th, 2010, 20:08
با سلام

من یک عدد هاست اشتراکی میخواستم که فاکتورهای زیر خیلی برام مهم هستن پس قبل از آفر حتما بخونید .

1- سرعت لود سایت خیلی برام مهمه ، هاست های لینوکس ایران خیلی سریع باز میشن ولی قعطی هم زیاد دارن . میخوام وقتی آدرس رو توی مرورگر میزنی 2-3 ثانیه اسم سایت لود بشه و سایت هم سریع بیاد بالا . اگر به نظرتون هاست لینوکس ایرانی هم برای توضیحاتی که پایین میدم مناسب باشه آفر بدید .

* واسه همین که از این موضوع مطمئن بشم یا لااقل سایت به چشمم سریع لود بشه برای همین دوستانی که آفر میدن لطف کنن رو همون آیپی که میخوان هاست بدن یکی دو نمونه سایت بدن یا پیغام خصوصی بدن .

2- بعد از فاکتور سرعت آپتایم خوبی داشته باشه ... باز هم نمونه سایت میخوام 2-3 روز تست کنم .

3- پشتیبانی درست درمون داشته باشه . از اینایی نباشه تیکت میزنی تیکت رو 6 روز بعد جواب میدن یا اصلا نمیدن یا اینکه کم محلی میکنن یا تیکت رو حذف میکنن .

خیلی اهل تلفن نیستم ولی جوری نشه که مجبور باشیم زنگ بزنیم از این کارا ...
خلاصه با اعصاب بازی نکنید . اگر کارتون درسته که مشکلی پیش نمیاد ثانیه یکبار قرار باشه تیکت بزنیم .
لااقل اگر نمیتونید مثله هاست دی ال سریع پاسخ بدید ، مشتری مدار باشید نه اینکه حال آدمو خراب کنید پیش خودت بگی آه خدای من این چه کشوریه همچین آدمایی قال تاقی داره !!!!

----------------------------------------------------------------------------

امکان پرداخت سالیانه رو دارم ( بودجه تا 50-60 تومن هست که اگرم بیشتر باشه میتونم باقیشو ماه بعد بریزم اگر به توافق برسیم ) واسه همین دنبال یک سرویس درست درمون هستم .

دوستانی هم که سو سابقه مال مردم خوری ، پول پرستی ، و کسانی که همه چی رو به رنگ پول میبینن آفر ندن . من خودم طراح وب هستم خدا میدونه که چقدر زحمت می کشم تا پولی که میگیرم رو طرف با رضایت بده و بعد هم راضی بمونه .
اینو گفتم آخه بعضی دوستان سرویس رو میفروشن بعد که سلام میکنی باید پول یدی جواب سلام رو بدن .

مشتری های هاست دی ال مرحوم رو ببینید که همه ازش راضی بودن .

کنترل پنل دایرکت ادمین یا cpanel هم خیلی برام فرقی نداره ... البته اگر میتونید فایل هارو از سی پنل منتقل کنید .

** یک مشکل این وسط هست که یک vbulletin هم نصبه ، ولی روزی 20 نفر بیشتر سر نمیزنن ( یک جورایی خصوصی هست )، واسه همین فکر کنم منابع رو خیلی نمیسوزونه و مشکل کپی رایت هم پیش نیاد . فکر نمیکنم ویبی به انجمن 20 نفره گیر بده ...

تمامی فایل های دانلودی در VPS ریخته میشن انجمن هم که گفتم بیشتر حالت خصوصی داره بنابراین پهنا باند هم در حد 25-50 گیگ هر ماه بسه .

اگر امکانات نامحدود باشه که چه بهتر مشکلی بعدا پیش نمیاد ولی اگر نشد حداقل امکانات زیر رو داشته باشه :

- حجم دیتابیس محدود نباشه !
- حداقل 4 تا پارک دامین
- حداقل 3 دیتابیس
- addon دامین خیلی مهم نیست ولی حداقل یکی باشه شاید یک زمانی نیاز شد .

دیتاسنر رو هم همراه آفر بفرمایید ممنون میشم .

سرعت + آپتایم بالا + پشتیبانی خوب

اگرم دوستانی رو میشناسید خارج از این فروم میتونن سرویس خوبی بدن دریغ نکنید .

amirizadi
December 19th, 2010, 20:16
در خدمتم
1 گیگ با پهنای باند نامحدود
سی پنل
پشتیبانی 224 ساعته
سالانه 35000

NiceIran.net
December 19th, 2010, 20:20
با سلام و احترام .
خدمات ميزباني و ثبت دامنه تهران سرور |سرور اختصاصي|سرور مجازي|هاستينگ حرفه اي|ثبت دامنه (http://tehranserver.ir/)
موفق و پيروز باشيد

Legacy
December 19th, 2010, 20:27
دوستان توی پست اول گفتم ، نمونه سایت بدید یا پیغام کنید ، میخوام ببینم سرعت لود چطوریه ...

آه خدای من :دی

pardishosting
December 19th, 2010, 22:11
سلام .. شکرخدا تمام موارد درخواستی در سرویس های ما هست.
آپتایم 99.99 + سرعت لود مناسب + کیفیت بالای سرویس ها ، تکنولوژی بالا + بک آپ دقیق و خیلی موارد دیگه !

mr.he3am
December 19th, 2010, 22:24
سلام
خواستید در خدمتم
برای اطلاعات بیشتر با بنده تماس بگیرید 09385206059

kingoftehran
December 19th, 2010, 23:09
با سلام
پارمیس هاست با کللیه موارد درخواستی شما در خدمت شماست سرور هم iweb کانادا هست و سرعت لود هم تضمین می شود البته سرعت علاوه بر هاست به طراحی شما نیز بستگی داره خود سایت پارمیس هاست نیز روی همین سرور لینوکسی هست که بهتون ارائه می دم.
لیست قیمت ها:
پارمیس هاست ,هاست لینوکس, هاستینگ لینوکس, میزبانی وب لینوکس, هاستینگ (http://www.parmishost.com/linux.htm)

sohrab.khan
December 20th, 2010, 10:02
سالانه 30 هزار تومان .