PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در نصب ویندوز..کمک کنید

delta
March 25th, 2017, 15:45
سلام خدمت اساتید.یه لپ تاو داریم به هیچ وجه روش ویندوز نصب نمیشه.نه با فلش نه رایتری دیگر.تا ۳ درصد نصب میره ارور زیر رو میده
windows cannot install recuired file . make sure all files required for installtion are available, and restart the installation . Error Code : 0x8007025D
هر کاری میکنم با هر ویندوزی این ارور میاد.هارد رو فرمت هم کردم جواب نداد.کسی میدونه چیکار کنیم؟

Nomix
March 25th, 2017, 17:40
سلام ، با اینکه گفتید هر ویندوز این ارور میده ولی به نظر مشکل از فایل ویندوز هست ،
اگه از dvd های ویندوز موجود بازار استفاده کردید پیشنهاد میکنم یک ویندوز دانلود و مجدد نصب تست کنید

J0k3R
March 25th, 2017, 18:31
درود ! یکی از دوستانم مشکل مشابهه شمارو داشت ! با آپدیت bios مشکل حل شد .
گفته های من در حد فرضیه هست ! شما بیشتر تحقیق کنید .

farhadhelix
March 25th, 2017, 18:33
چک کنید که سیستم شما رو حالت uefi بوت نشده باشد

درایو مربوطه که فایل نصبی ویندوز داخلش هست رو بدون حالت uefi بوت کنید

aligoli
March 25th, 2017, 19:51
سلام خدمت اساتید.یه لپ تاو داریم به هیچ وجه روش ویندوز نصب نمیشه.نه با فلش نه رایتری دیگر.تا ۳ درصد نصب میره ارور زیر رو میده
windows cannot install recuired file . make sure all files required for installtion are available, and restart the installation . Error Code : 0x8007025D
هر کاری میکنم با هر ویندوزی این ارور میاد.هارد رو فرمت هم کردم جواب نداد.کسی میدونه چیکار کنیم؟

مدل رو می فرمایید ؟

delta
March 25th, 2017, 20:04
مدل رو می فرمایید ؟

HP Pavilion 15-e071se

- - - Updated - - -

سلام ، با اینکه گفتید هر ویندوز این ارور میده ولی به نظر مشکل از فایل ویندوز هست ،
اگه از dvd های ویندوز موجود بازار استفاده کردید پیشنهاد میکنم یک ویندوز دانلود و مجدد نصب تست کنید
سلام.تست شده و دانلود شده و از هر طریق تست کردم نصب نمیشه

درود ! یکی از دوستانم مشکل مشابهه شمارو داشت ! با آپدیت bios مشکل حل شد .
گفته های من در حد فرضیه هست ! شما بیشتر تحقیق کنید .
بایوس اپدیت هست دوست من

چک کنید که سیستم شما رو حالت uefi بوت نشده باشد

درایو مربوطه که فایل نصبی ویندوز داخلش هست رو بدون حالت uefi بوت کنید
با دی وی دی هم همینطوره کلا با هر دو حالت همینه..کلا رو 3 درصد ارور میده با هر ویندوز و هر طریقی..حتی دی وی دی رایتر اکسترنال گرفتم بازم همینه

aligoli
March 25th, 2017, 20:13
این موارد رو بررسی کن :

https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/windows_10-windows_install/error-code-0x8007025d-shown-while-trying-to-clean/897417a4-dcd7-4be4-92c6-25f35959c735
https://www.howtogeek.com/forum/topic/windows-8-pro-installation-error-0x8007025d

از یک سایتی هم بررسی کردم ظاهرا طبق این راه مشکل خطای شما رو حل کرده.
https://support.microsoft.com/en-us/help/947821/fix-windows-update-errors-by-using-the-dism-or-system-update-readiness-tool

t.karimkhani
July 29th, 2019, 14:43
سلام .من برای لپ تاپم یه مشکل خیلی تخصصی تر اتفاق افتاده :))
ا نه و ارد بایوس مشه نه وارد بوت میشه نه میشه ویندوز رو ریپیر کرد(صفحه سیاه مهیشه بعد از10 ثانیه لپ تاپ کامل خاموش میشه)
بایه نرم افزار تعمیر وندوز هم ک کردم گفت md4 hash doesnt mach:msinet.ocx اصلا نمیدونم چکارش کنممم !!!