PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نمونه کد تمام بانک ها

shahinmq
March 24th, 2017, 15:01
عرض سلام و احترام :

سال نو مبارک :53:

با توجه به اینکه خیلی از دوستان مانند ما از سیستم اختصاصی استفاده می کنند و برای اتصال به درگاه بانکی نیاز به نمونه کد های بانک مربوطه دارند ، هرچند با استفاده از ماژول ها نیز می توان به کد خالص پی برد اما خب نمونه کد ها راحت تر هستند و برخی نیز رایگان نیستند و خود بانک نیز کد درستی در اختیار پذیرنده قرار نمیده،به همین دلیل براتون نمونه کد های مربوط به بانک هارا در اینجا قرار خواهم داد.

فعلا ما با بانک های پاسارگاد ، سامان و ملت کار می کنیم و نمونه کدهای همین 3 بانک را برای دوستان قرار خواهم داد.

دوستان اگر به جز این 3 بانک ، نمونه کد های بانک دیگری نیز دارند ، اگر براشون مقدور هست در این تاپیک قراردهند تا به بقیه دوستان کمک شود.

درضمن کد های بانک ملت توسط شخص دیگری نوشته شده و متاسفانه اسم شریفشون را بخاطر ندارم که در اینجا ذکر کنم.

راهنمایی برای بانک پاسارگاد : درون فایل های مربوط به پاسارگاد ، فایلی به نام certificate.xml وجود دارد که باید آنرا ویرایش کنید و کلید خصوصی خودتان را قرار بدید.

لازم به ذکر است انجام عملیات جلوگیری از Double Spending و انجام مسائل امنیتی بر عهده ی شماست.

تمام فایل تست شده و با موفقیت به درگاه متصل شده اند.

موفق باشید.

vistaix
March 28th, 2018, 13:14
اینقدر این کدتون بدرد خورد که از دیروز هی دارم فک میکنم چطور از شما تشکر کنم.