PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دان شدن سرور هتزنر

hadizr
March 23rd, 2017, 07:33
سلام یه سرور از هتزنر دارم امروز صبح یدفه افلاین شد - ریسیت هم زدم مشکل حل نشد - بهشون پیام دادم ببینم چی میشه

میخواستم ببینم کسی هم هست سرورش آفلاین شده باشه ؟

a.e
March 23rd, 2017, 09:17
سلام

اگر به صورت مستقیم خرید را انجام دادید، وضعیت سرور (Status Server) در پنل دیتاسنتر به چه صورت است ؟

اگر ابیوز یا ... بر روی سرور وجود داشته باشد و پیگیری نکنید ممکن است سرور ساسپند و خاموش شود. (این مورد را نیز چک کنید)

razavihost
March 23rd, 2017, 10:51
دو تا مورد داره که یکیش واسه ابیوز هست و یه مشکل دیگه که واسه من کم پیش امده اینکه پاور سرور ها مسوخت و کلا خاموش میشد.و بعد تیتکت پاور رو تعویض میکردن.

ertebat7
March 23rd, 2017, 11:38
سلام یه سرور از هتزنر دارم امروز صبح یدفه افلاین شد - ریسیت هم زدم مشکل حل نشد - بهشون پیام دادم ببینم چی میشه

میخواستم ببینم کسی هم هست سرورش آفلاین شده باشه ؟

اگر ابیوز باشد علامت lock (قفل ) جلوی ای پی ظاهر می شود که در پنل قابل مشاهده هست
ولی اگر این مورد نیست و سرور کلا پینگ نمی دهد احتمال مشکل سخت افزاری وجود دارد
اگر دسترسی دارید بایستی با دیتاسنتر مکاتبه کنید

mizbanaval
March 23rd, 2017, 12:19
با درود

اگر کنترل پنل دیتاسنتر خدمتتون هست در هنگام روشن کردن سرور ایا با اروری مواجه میشوید؟ اگر بلی مشکل ۹۹ درصد از پاور سرورتون هست که به دیتاسنتر اطلاع دهید معمولا کمتر از یک ربع براتون عوض میکنند مشکل برطرف میشود.

اگر اروری مشاهده نمیکنید توصیه دیگر همکاران رو مد نظر داشته باشید.

razavihost
March 23rd, 2017, 12:57
تست کنید ببینید سرور با رسکیو بوت میشه یا نه .اگه با رسکیو بوت نمیشه و پینگ نمیشه سرور خاموشه .

farhadhelix
March 25th, 2017, 18:42
دسترسی kvm ندارید چک کنید؟