PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هک آدونیس

shamimi
December 19th, 2010, 14:31
سلام من از آقای داوری این سیستم و خریدم اولا که نتونستم admin که یوزره را با پس Admin از سایت حذف کنم حالا یکی امده سایتو با این روند بسته و میگه سیستم نال آقای داوری هم که تلفنشو جواب نمی ده
حالا من چی کار کنممممممممممممممممممممممم ممممممم:-s:-s:-s:-s:-s:-s:-s:-s:-s

Warez-Host.IR
December 19th, 2010, 15:04
سلام
1 - قبل از خريد از آقاي داوري نسخه نال شده استفاده ميكرديد ؟؟
اگر بله زماني كه به ايشون گفتيد براتون نصب كنه كلاً فايلها و ديتابيس را حذف كرديد و ايشون خودش دوباره نصب كردم و فايلها را ريخت ؟؟
2 - طرف آمده و يوزر و پسور شما را عوض كرده ؟؟

shamimi
December 19th, 2010, 15:14
بله بعدش خریدم
درستش کردم یارو جوجه بود =)):67:
همه چی اکی ی

Warez-Host.IR
December 19th, 2010, 15:29
خوب خداروشكر كه درست كرديد ولي چند نكته بگم براي دوستاني كه نول شده استفاده ميكنند
1 - اگر از نسخه نول شده استفاده ميكنيد و بعد تصميم به نصب نسخه اصلي و خريد از فروشنده ميگيرد حتماً تمام فايلها و ديتابيس را حذف كنيد و بعد بگيد كه آقاي داوري نصب كنه - چون در اين صورت مشكلات اصلي امنيتي رفع نميشه تنها يكسري مشكلاتي كه نسخه نول شده داره را براتون رفع ميكنه
2 - هميشه رو پوشه ادمين پسورد بزاريد
3 - از آدونيس استفاده نكنيد

shamimi
December 19th, 2010, 15:53
نکته آخر و دارم بهش می رسم مثلا یوزر نمی تونه پنل سرور مجازی یا اختصاصی شو تمدید کنه باید صبر کنیم برای نسخه جدید
whcm خوبه به نظر می اد

---------- Post added at 03:53 PM ---------- Previous post was at 03:52 PM ----------

خوب خداروشكر كه درست كرديد ولي چند نكته بگم براي دوستاني كه نول شده استفاده ميكنند
1 - اگر از نسخه نول شده استفاده ميكنيد و بعد تصميم به نصب نسخه اصلي و خريد از فروشنده ميگيرد حتماً تمام فايلها و ديتابيس را حذف كنيد و بعد بگيد كه آقاي داوري نصب كنه - چون در اين صورت مشكلات اصلي امنيتي رفع نميشه تنها يكسري مشكلاتي كه نسخه نول شده داره را براتون رفع ميكنه
2 - هميشه رو پوشه ادمين پسورد بزاريد
3 - از آدونيس استفاده نكنيد
خودتون که آدونیسید ;)

parsibox
December 19th, 2010, 16:52
رمز عبور = admin
پسورد = admin
به نظرتون به این میگن هک شدن؟
یعنی رمز عبور مدیریت را تغییر دادن اینقدر سخت هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟

shamimi
December 19th, 2010, 17:02
هک که نیست بچه بازی ه
ولی چون Admin نمی شد حذف کرد از سایت مستقیم از Sql حذف کردم

parsibox
December 19th, 2010, 17:07
admin کل را مگه میشه حذف کرد؟؟؟؟؟؟؟
شما با ۲ تا کلیک میتونستید رمز عبور ادمین را عوض کنید

shamimi
December 19th, 2010, 17:28
از تو ادمین آدونیس نمی شه حتی نمی شه حذفش کرد

AmirHosein
December 19th, 2010, 18:00
بی خیال تموم شد رفت حالا ببینید بازم دعواتون میشه!:104:

M-Soltani.ir
December 19th, 2010, 18:21
بلام جان شما admin رو با A بزرگ میزدی یا نه؟

سلام من از آقای داوری این سیستم و خریدم اولا که نتونستم admin که یوزره را با پس Admin از سایت حذف کنم حالا یکی امده سایتو با این روند بسته و میگه سیستم نال آقای داوری هم که تلفنشو جواب نمی ده

Warez-Host.IR
December 19th, 2010, 18:41
خودتون که آدونیسید ;)
هرکسی تو زندگیش یه اشتباهاتی میکنه :d من هم از whmcs به این سیستم تبدیل کردم

irlogo
December 19th, 2010, 19:23
واقعا؟

Warez-Host.IR
December 19th, 2010, 19:25
واقعا؟
واقعاً

h_zaman06
December 19th, 2010, 20:08

یکمی بدقول هست اما خداییش نه دیگه تا این قدر !

Doublex
December 19th, 2010, 20:35
جوادترین سیستم هاستینگ دنیا بعد از whmcs همین آدونیس خودمونه ... اما واقعا امکانات Whmcs کجا و آدونیس کجا !!

itjavani
December 19th, 2010, 21:46
جوادترین سیستم هاستینگ دنیا بعد از whmcs همین آدونیس خودمونه ... اما واقعا امکانات Whmcs کجا و آدونیس کجا !!

این یه مورد و خوب اومدی! موندم چی داره ملت اینقدر باهاش حال میکنن؟؟!!!
هر کس آدونیس داره حتما فولدر your_sys رو پسورد بزاره!!!

shamimi
December 19th, 2010, 22:26
دوستان ديگه نشد بكوبيد آدونيس و من از آقاي داوري تشكر مي كنم هر سيستمي اشكالاتي داره ولي زحمت كشيدن بجاي قدر داني و پيشرفت اين سيستم خوب نيست هي بگيد whcm اونم از اول اينجوري نبوده

irlogo
December 20th, 2010, 00:08
اصلا این آدونیس انعطاف گرافیکی داره؟

mr.he3am
December 20th, 2010, 00:16
به چه امیدی whmcs بیخیال شدی add donis خریدی؟

amirHoseein
December 20th, 2010, 01:09
اصلا قابل قیاس نیست whmcs
مثل این می مونه شما بیایید تو فروم راجع به بنز و پیکان بحث کنید ! علمی هست ولی منطقی نیست ! اینکجا ، ان کجا
وقتی می شه با 150 تومان یه مادام العمر whmcs رو خرید ، چرا هزینه کنه برا چیز دیگه

Warez-Host.IR
December 20th, 2010, 08:55
به چه امیدی whmcs بیخیال شدی add donis (http://en.wikipedia.org/wiki/Donis) خریدی؟
رفیق ناباب گولم زد

shamimi
December 20th, 2010, 09:16
غصه نخور کاریه که شده

irlogo
December 20th, 2010, 09:37
دیگه توهین نکنین، بلااخره برنامه نویسی این اسکریپت انسان و برادر ماست
اگر سرویسشون مشکل داره که به نظر من واقعا چیز مسخره ای هست دیگه به سازنده توهین نکنین
این پسندیده تره

Ahmad110
December 20th, 2010, 10:31
اصلا قابل قیاس نیست whmcs
مثل این می مونه شما بیایید تو فروم راجع به بنز و پیکان بحث کنید ! علمی هست ولی منطقی نیست ! اینکجا ، ان کجا
وقتی می شه با 150 تومان یه مادام العمر whmcs رو خرید ، چرا هزینه کنه برا چیز دیگه

whmcs رو کجا به صورت مادام العمر 150 میدن ؟ تو سایت رسمیش 249 $ هستش . نماینده ایران هم 250 هزار .

راجع به آدونیس هم ، همه برنامه ها باگهایی دارن که به مرور زمان رفع میشن . مگه خود whmcs از اول کامل بود ؟ حتی الان هم کامل نیست چون هی داره ورژن جدید میده .