PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آپگرید PhpMyAdmin ؟!

IFACO.Net
June 15th, 2009, 23:24
سلام دوستان عزیز

آیا آپگرید کردن PhpMyAdmin و MySQL به ورژن جدید، باعث ایجاد مشکل برای سی پنل در سرور میشه ؟

میگند که سی پنل فقط اونایی که در سایت خودش زده رو ساپورت میکنه و PhpMyAdmin و MySQL رو به ورژن جدیدی که در سایت خودشون هست نباید آپگرید کرد، درسته ؟! :106:

Vahid
June 16th, 2009, 11:18
آیا آپگرید کردن PhpMyAdmin و MySQL به ورژن جدید، باعث ایجاد مشکل برای سی پنل در سرور میشه ؟
نه

میگند که سی پنل فقط اونایی که در سایت خودش زده رو ساپورت میکنه و PhpMyAdmin و MySQL رو به ورژن جدیدی که در سایت خودشون هست نباید آپگرید کرد، درسته ؟! :106:
نه با یه upcp که میزنی همش آپدیت میشه

IFACO.Net
June 16th, 2009, 11:27
ممنون از جوابتون

من از یکی از دوستان شنیده بودم که آپگرید جداگانه phpmyadmin و مای اسکوئل به ورژنی بالاتر از اونکه الان توسط سی پنل آپدیت میشه، سی پنل رو دچار مشکل میکنه !

واسه همین از ساپورت دیتاسنتر هم پرسیدم اوناهم تایید کردند که مشکل ایجاد میکنه !

مثلا الان ورژنی که توسط سی پنل آپدیت شده phpmyadmin3.1.5 هست ولی در سایت اصلی phpmyadmin (http://www.phpmyadmin.net/home_page/index.php) ورژن 3.20 هست ، و تا اونجایی که میدونم ورژن موجود در سی پنل باگ های بدی داره !!!

به نظرتون چیکار کنیم بهتره ؟!

Vahid
June 16th, 2009, 11:47
من از یکی از دوستان شنیده بودم که آپگرید جداگانه phpmyadmin و مای اسکوئل به ورژنی بالاتر از اونکه الان توسط سی پنل آپدیت میشه، سی پنل رو دچار مشکل میکنه !
ببین دستی آپدیت کنی مشکل پیش میاد
ولی وقتی خود cpanel آپدیت کنه نه
در مورد باگ هم سی پنل اگه وافعا وجود داشته باشه همون موقع درستش میکنه
خیالت راحت
تو تنها کسی نیستی که از cpanel استفاده میکنی
اگه قرار به مشکلی باشه خیلی از سایت ها باید بدتر ناراحت باشند