PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ورود اجباری به کانال های تلگرام

gigabyte2052
March 20th, 2017, 14:32
سلام دوستان این روش ورود اجباری به کانال های تلگرام چطوریه ؟ فقط لینک خصوصی فعال میکنی پوش میفرستی؟

من امروز یکی از برنامه های تلگرام غیر رسمی رو نصب کردم بدون هیچ نوتیفیکشنی یا درخواست جوینی وارد یک کانال تلگرام شدم چطوری این انجام میشه ؟ کسی از دوستان میدونه؟

سیدرضا بازیار
March 20th, 2017, 15:27
سلام دوستان این روش ورود اجباری به کانال های تلگرام چطوریه ؟ فقط لینک خصوصی فعال میکنی پوش میفرستی؟

من امروز یکی از برنامه های تلگرام غیر رسمی رو نصب کردم بدون هیچ نوتیفیکشنی یا درخواست جوینی وارد یک کانال تلگرام شدم چطوری این انجام میشه ؟ کسی از دوستان میدونه؟

همون لینک خصوصی هست
این آموزش رو بخونید متوجه میشید:
https://www.seyedrezabazyar.com/fa/telegram-pop-up-code/

armin.rf
March 20th, 2017, 16:46
دلیل این امر استفاده از نسخه های غیر رسمی تلگرام + برنامه هایی که تبلیغات پوش میگیرن هست عزیز

saeed1988m
March 20th, 2017, 17:03
دلیل این امر استفاده از نسخه های غیر رسمی تلگرام + برنامه هایی که تبلیغات پوش میگیرن هست عزیز

دقیقا حق با این دوست عزیزمون هست
موبوگرام، تلگرام نارنجی ،آی گرام و ...

black.p
March 20th, 2017, 17:07
شما وضعت خوبه ، برای بنده نمیدونم کدوم برنامه ای هست اینکار رو میکنه ، وقتی گوشی خاموش هم هست خودبخود روشن میشه بازار بالا میاد و یه برنامه رو معرفی میکنه که دانلود کن !

gigabyte2052
March 20th, 2017, 19:02

خوب درسته اما میخوام بدونم چطوری انجام میشه

- - - Updated - - -

شما وضعت خوبه ، برای بنده نمیدونم کدوم برنامه ای هست اینکار رو میکنه ، وقتی گوشی خاموش هم هست خودبخود روشن میشه بازار بالا میاد و یه برنامه رو معرفی میکنه که دانلود کن !

شما دسترسی برنامه هاتونو چک کنید ببینید که اجازه بوت شدن داره چه برنامه ای رو معرفی میکنه؟

black.p
March 20th, 2017, 19:33
والا هر دفعه یه برنامه ای معرفی میکنه ، دسترسی رو چک نکردم ، باید ببینم کدومشو اینطور جرعت پیدا کرده حتی گوشیو روشن میکنه برنامه معرفی میکنه بهم !:39:
ممنون از شما