PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل پرداخت در ریسلو

isp0k
March 20th, 2017, 12:36
باسلام

امروز در پنل سایت ریسلو اقدام به شارژ اکانت به وسیله وبمانی کردم برای تمدید دامنه ولی متاسفانه اررور کشور داد. ارروری که تا هفته پیش وجود نداشت. (در پیوست)

میخواستم بدونم کسی با این مشکل مواجه شده؟
اگر مواجه شدید راه حل چیست؟

توجه:با تغییر ip هم تست کردم نشد.

باتشکر و عیدتون پیشاپیش مبارک

Kian
March 20th, 2017, 13:06
از ریسلو بخواهید که آدرس تون رو به یه کشور خارجی تغییر بدهند.

isp0k
March 20th, 2017, 13:14
از ریسلو بخواهید که آدرس تون رو به یه کشور خارجی تغییر بدهند.

کشور ریسلو رو عوض کردم حتی paypal هم که برای ایران بسته است اضافه شد به درگاه ها ولی باز هم در درگاه وبمانی اررور داد.

- - - Updated - - -

دوستان بلاخره راهش پیدا شد

باید یه اکانت دیگر وبمانی باز کنید با یک کشور دیگر بغیر از ایران و شماره تلفن انجا تایید کنید بعدش اقدام به پرداخت کنید

jamal
March 23rd, 2017, 09:20
خب، الان این مشکل دلیلش چیه؟

از رسلو است یا از وب مانی؟

چطور میشه کاری کرد که در آینده با مشکل بیشتری مواجه نشد؟

razavihost
March 23rd, 2017, 11:14
فکر کنم وب مانی باز تغیرر سیاست داده باشه.

meysam021
March 23rd, 2017, 12:07
در رسیلرو به تازگی امکان پرداخت با وب مانی با هویت ایرانی نمیباشد
باید وب مانی با هویت خارجی باشد
مشکل از رسیلرو میباشد
وب مانی تغیراتی نداده است

isp0k
March 30th, 2017, 01:12
طبق تحقيقاتي كه كردم تا اينجا درگاه Paymaster24.com تنها ايران را تحريم كرده و وبماني تغييراتي در قوانين خود نداده
توجه كنيد بسياري از سايت هاي ارائه دهنده دامنه و سرور كه از paymaster24.con براي درگاه وبماني استفاده ميكردند همگي با ايران هنگام پرداخت به مشكل بر ميخوردند كه البته در بيشتر انها با بيت كوين ميتوان به پرداخت سرويس ادامه داد.

در صورتي كه قابليت پرداخت نداريد ميتوانيد از سايت هاي روسي استفاده كنيد كه از درگاه paymaster.ru با واحد پولي روبل استفاده مي كنند و يا سايت هايي كه درگاهشان paysera است.

Oscar
March 30th, 2017, 01:30
فکر میکنم وبمانی تغییر سیاست داده از عصری نمیتونم وارد پنل وبمانی بشم واسه ریست پسورد شماره تماسم رو قبول نمیکنه!
چه باید بکنیم حدود 40 دلار هم شارژ داشت

shahinmq
March 30th, 2017, 01:52
عرض سلام و احترام :

2 نفر از کاربران وقتی که سیستم براشون پنل ایجاد کرد (جهت ثبت دامنه) ، وقتی چک کردیم ،کنار پنلشون برچسب Fraud زده شده و در توضیحات نوشته شده بود : IP Address Origin Does Not Match Accepted Countries

چک کردیم ، با آیپی ایران ثبت کرده بودند.

جهت تست 5 پنل جدید ایجاد کردیم اما مشکلی نداشت !

حدود 600 دلار شارژ داریم ، هرگلی به سرمون میزنن ، فقط مسدود نکنن.

امکانش هست مشخصات رسلو را تغییر داد ؟(کشور و شماره تماس و ...)

mri_6889
April 6th, 2017, 23:22
من هم همین مشکل را دارم. همین خطایی که نفر اول گذاشته، به من هم میده. الان ریسلو تنها شرکت دامین بود که ایران رو تحریم نکرده بود. اصلا اساسا برای همین موضوع ایجاد شده بود.
در واقع شما نباید آدرس خودتان را در ریسلو تغییر دهید. بلکه باید آدرس خودتان در وبمانی را تغییر دهید.
در واقع این پیام میگه پذیرنده پرداخت کسانی را که کشور ثبت نامی شان در وبمانی ایران میباشد، را برای پرداخت قبول ندارد. احتمالا وبمانی این امکان را به پذیرندگان میدهد تا انتخاب کنند که از کاربران چه کشورهایی میخواهند دریافت داشته باشند.
به احتمال قوی درگاه واسط رسیلو(یعنی همان
paymaster24.com
) که رسیلو وبمانی را به واسطه آن مپذیرد این کار را کرده است. علت این است که این درگاه یک شرکت ثبت شده در انگلیس است و همچنین مجوز فعالیت در منطقه اقتصادی اروپا را دارا است. برای اطلاعات بیشتر به صفحه about (http://www.paymaster24.com/about)
سایت paymaster24.com مراجعه کنید.
به احتمال خیلی ضعیف شاید خود رسیلو این کار را کرده است.
توضیح اینکه: اتحادیه اروپا شرکتهایی را که بخواهند در این اتحادیه فعالیت رسمی نمایند، ملزم به تبعیت از قوانین خود میکند. یکی از قوانین این اتحادیه عدم مرواده مالی با کشورهای تحت تحریم(منجمله ایران) است.
به همین دلیل، وبمانی از وقتی که فعالیت رسمی اش را در حوزه اروپا شروع کرده، امکان ایجاد کیف پول یورویی را هم برای ایرانیان مسدود کرده است.
ضمنا به احتمال قوی با توجّه به اینکه Resello یک شرکت ثبت شده در هلند است، هرچند الان دارد با ایرانی ها کار میکند، امّا به احتمالا به دلیل قوانین اتحادیه اروپا(که هلند عضو آن است) مجبور به تحریم ایرانی‌ها خواهد شد.

از استارتر یا مدیران محترم فروم خواهشمندم عنوان تاپیک را به تحریم و مشکل پرداخت ریسلو تغییر دهد.

- - - Updated - - -

باید به پشتیبانی ریسلو پیغام بدهید که این مشکل را حل کند و اگر مشکل از درگاه paymaster24.com است، درگاه واسط خود را تغییر دهد.
در غیر اینصورت به مشکل خواهیم خورد.
تغییر آدرس، دامین را به دلیل آدرس غلط با مشکل مواجه خواهد کرد.

isp0k
April 7th, 2017, 12:45
به احتمال خیلی ضعیف شاید خود رسیلو این کار را کرده است.
توضیح اینکه: اتحادیه اروپا شرکتهایی را که بخواهند در این اتحادیه فعالیت رسمی نمایند، ملزم به تبعیت از قوانین خود میکند. یکی از قوانین این اتحادیه عدم مرواده مالی با کشورهای تحت تحریم(منجمله ایران) است.
به همین دلیل، وبمانی از وقتی که فعالیت رسمی اش را در حوزه اروپا شروع کرده، امکان ایجاد کیف پول یورویی را هم برای ایرانیان مسدود کرده است.
ضمنا به احتمال قوی با توجّه به اینکه Resello یک شرکت ثبت شده در هلند است، هرچند الان دارد با ایرانی ها کار میکند، امّا به احتمالا به دلیل قوانین اتحادیه اروپا(که هلند عضو آن است) مجبور به تحریم ایرانی‌ها خواهد شد.

-

فكر نكنم مشكل از ريسلو باشه چون من از يك شركت اماراتي VPS ميگيرم سره پرداخت ماهيانه به مشكل خوردم، اوناهم از paymaster24.com براي درگاه استفاده ميكردند.
در ضمن بعد از قرارداد برجام اتحاديه با ايران مشكلي نداره (حتي قبلشم سره اين مسايل مشكلي نبود) ، و تحريم paymaster24 مربوط به خزانه داري امريكاست، طبق گفته ريسلو و شركت اماراتي

k-pax
April 7th, 2017, 12:49
اره رسیلو جدیدا این مشکل داره
البته مشکل از وب مانی نیست و من با وبمانی در سایتهای دیگه پرداخت میکنم و هیچ مشکلی با هویت ایرانی ندارم

با رسیلو که مکاتبه داشتم سایت Peygiri.com معرفی کردند که از طرق اون میشه حساب ریسلو را شارژ کرد !

Dear sam razm,

Currently, there is an issue with payments through Webmoney due to OFAC regulations.

We are looking into a viable solution, but in the meantime you can use Peygiri.com to make deposits.

Sorry for the inconvenience.

Kind regards,

Resello

با سایت هم پرداخت داشتم . تقریبا کمتر از 12 ساعت حسابم شارژ شد

jamal
April 13th, 2017, 22:41
عرض سلام و احترام :

2 نفر از کاربران وقتی که سیستم براشون پنل ایجاد کرد (جهت ثبت دامنه) ، وقتی چک کردیم ،کنار پنلشون برچسب Fraud زده شده و در توضیحات نوشته شده بود : IP Address Origin Does Not Match Accepted Countries

این مشکلی که شما فرمودید ربطی به مشکل شروع کننده و همچنین مشکل تحریم نداره!
از قسمت تنظیمات کلاه برداری، می تونید تعیین کنید که از کدوم کشور ثبت سفارش داشته باشید و مشکلی نباشه. و از کدوم کشور هنگام ثبت سفارش اون رو Fraud کنه.

shahinmq
April 13th, 2017, 22:46
این مشکلی که شما فرمودید ربطی به مشکل شروع کننده و همچنین مشکل تحریم نداره!
از قسمت تنظیمات کلاه برداری، می تونید تعیین کنید که از کدوم کشور ثبت سفارش داشته باشید و مشکلی نباشه. و از کدوم کشور هنگام ثبت سفارش اون رو Fraud کنه.

اکثر مشتری ها کشور ایران را انتخاب می کنند و مشکلی هم نیست ، این مورد هم به همین شکل بود که به عنوان کلاه بردار شناخته شد. اما به هرحال با ایمیل دیگر پنل جدید ساختن و مشکلی هم نبود.

سپاس

iwpanel
April 14th, 2017, 06:06
عرض سلام و احترام :

از حالت
Fraud فقط خود resello میتونه در بیاره

zfarhad2000
April 15th, 2017, 20:39
الان راهی است که بشه از طریق وبمانی اکانت ریسلو رو شارژ کرد؟

یک مقداری دلار داخل اکانت وبمانی گیر کرده و اجازه شارژ هم نمیده؟ :(

shahinmq
April 15th, 2017, 20:48
الان راهی است که بشه از طریق وبمانی اکانت ریسلو رو شارژ کرد؟

یک مقداری دلار داخل اکانت وبمانی گیر کرده و اجازه شارژ هم نمیده؟ :(
با مشخصات ایرانی در رسلو ثبت نام کردید ؟
اگر بله ، مشخصات خودتون رو به غیر ایرانی تغییر بدید،paypal هم براتون فعال میشه

mri_6889
April 16th, 2017, 00:01
اصلا چرا ریسلو از واسطه paymaster24 برای پذیرندگی وب مانی استفاده میکنه که بخواهد این مشکلات رو ایجاد کنه و تازه کارمزد اضافه هم بگیره؟
چرا ریساو خودش مستقیما پذیرنده وبمانی نمیشود؟
آیا رسیلو حال و حوصله طی مراحل لازم برای باز کردن اکانت تجاری وبمانی و دریافت پذیرندگی وبمانی را ندارد؟
ضمنا باید از ریسلو بخواهیم که آپشن‌های دیگری مثل Ok Pay و Perfect Money را هم به روشهای پرداخت حود اضافه کند.

zfarhad2000
April 16th, 2017, 13:32
با مشخصات ایرانی در رسلو ثبت نام کردید ؟
اگر بله ، مشخصات خودتون رو به غیر ایرانی تغییر بدید،paypal هم براتون فعال میشه

الان مسئله اون پولیه که داخل اکانت وبمانی دارم و نمی تونم باهاش ریسلو رو شارژ کنم. راهی است که بشه با وبمانی اکانت ریسلو رو شارژ کرد؟
کسی اکانت غیرایرانی داخل وبمانی داره که بهم کمک کنه؟

esfahanhost
April 17th, 2017, 13:55
من با پشتیبانی رسلو و وبمانی تماس گرفتم ، وبمانی گفت ما مشکلی با ایران نداریم و مشکل از درگاه واسطه است ، ضمنا ظاهرا نمیشه با مشخصات یک کشور دیگه در وبمانی اکانت باز کرد چون با شماره موبایل وریفای میکنه

در نهایت رسلو گفت از سایت زیر برای پرداخت هاتون استفاده کنید ، من دو سه بار تا الان باهاش پرداخت کردم به غیر از معطلی 24 تا 48 ساعته برای شارژ مشکل دیگری نداشته ، البته سایتهای پیمنت 24 دات ای آر و پرداختگر دات نت هم هستند که با توجه به کارمزد 2 درصدی جدیدی که رسلو گذاشته گرونتر از سایت زیر در میان و این بنده خدا خالص واریز میکنه به حسابتون

ضمنا اون کاستومر آی دی و رفرنس که تو فرمش میخواد تو همون صفحه اول رسلوتون قرار داره دنبالش نگردید که چیه

peygiri.com

با تشکر

مسعود سعیدی

اصفهان هاست

www.esfahanhost.com

mri_6889
April 18th, 2017, 13:41
باید همه دوستان به ساپورت ریسلو ایمیل و یا تیکت بزنند و از آنها درخواست کنند که خودشان مستقیما و بدون واسطه پذیرنده وب مانی شوند. تنها در این صورت است که مشکل کاملا و بطور ریشه ای حل میشود.
چه علّتی دارد که ریسلو به واسطه paymaster24 پذیرنده وبمانی شده است؟
همچنین باید درخواست دهیم که چند درگاه پرداخت بدون مشکل با ایران مانند OkPay و Perfect Money و بیت کوین را هم اضافه کنند. بالاخره اکثر مشتریان Resello ایرانی‌ها هستند.
البتّه قضیه کمی شبیه جریان درگاه بانکی و درگاه واسط خودمان است. چون درگاه واسط دردسر کمتری دارد، آنها هم درگاه واسط را انتخاب کرده اند.

30SecondToMars
May 9th, 2017, 21:44
دوستان سلام
این مشکل هنوز ادامه داره؟! :(
راه حلی پیدا نکردید؟

من بیچاره همیشه از gearbest جنس میگیرفتم، اون هم به مشکل خورده
این مرچنت Paymaster24 ایران رو تحریم کرده....

مگه با مذاکرات دولت، تحریم هارو برنداشته بودن! اینا چیه دیگه!

واقعا بدبخترین کاربرای اینترنت دنیاییم مااا....
گوگل که خیلی از امکاناتش رو به روی ما میبنده، تم فارست که مارو مسدود میکنه، پی پال و مسترکارت و اینا که هیچ...!

حالا یه دلمون به وبمانی خوش بود که اونم اغلب فروشگاه های به درد بخور ازPaymaster24 استفاده میکنند!

واقعا که! =((

shahinmq
May 9th, 2017, 21:46
دوستان سلام
این مشکل هنوز ادامه داره؟! :(
راه حلی پیدا نکردید؟

من بیچاره همیشه از gearbest جنس میگیرفتم، اون هم به مشکل خورده
این مرچنت Paymaster24 ایران رو تحریم کرده....

مگه با مذاکرات دولت، تحریم هارو برنداشته بودن! اینا چیه دیگه!

واقعا بدبخترین کاربرای اینترنت دنیاییم مااا....
گوگل که خیلی از امکاناتش رو به روی ما میبنده، تم فارست که مارو مسدود میکنه، پی پال و مسترکارت و اینا که هیچ...!

حالا یه دلمون به وبمانی خوش بود که اونم اغلب فروشگاه های به درد بخور ازPaymaster24 استفاده میکنند!

واقعا که! =((
سلام
مشخصات پنلتون را به غیر ایرانی تغییر بدید،مشکل برطرف میشه

30SecondToMars
May 18th, 2017, 01:41
سلام
مشخصات پنلتون را به غیر ایرانی تغییر بدید،مشکل برطرف میشه

ممنون
سایت GearBest تغییر پنل نداره، چون باید ادرس بدم که جنسم بیاد....
وبمانی هم تغییر دادم به فنلاند... ولی خطا میده همچنان :((

limpi
May 19th, 2017, 04:56
ممنون
سایت GearBest تغییر پنل نداره، چون باید ادرس بدم که جنسم بیاد....
وبمانی هم تغییر دادم به فنلاند... ولی خطا میده همچنان :((

هنگام پرداخت با ای پی ایران انجام دادید؟!

mri_6889
May 21st, 2017, 01:39
فعلا من واسه ریسلو یک تیکت فرستادم و توی اون نوشتم که بجای اینکه از واسطه Paymaster24.com برای پذیرندگی وبمانی استفاده کند، خودش مستقیما پذیرنده وبمانی بشه تا این مشکل واسه کاربران ایرانی که که بیشتر کاربرانش رو تشکیل میدهند، حل بشه. ضمنا ازشون خواستم که روشهای پرداخت مورد پشتیبانی خودشون رو افزایش بدهند و فقط به وبمانی بسنده نکنند. مثلا بهشون پیشنهاد دادم که OkPay و Yandex Money و OneCard و Bitcoin و... رو هم بپذیرند. اونها هم قول داده اند که مورد رو با همکارانشون مطرح و بررسی کنند.
مذاکره، پیشنهاد و ارائه راهکار همیشه بهترین راه هست نه متوسّل شدن فوری به تغییر آدرس و... اینها آخرین راهکار هست. اصولا شرکتها خودشون به دنبال راهکاری برای فرار از اینجور مشکلات میگردند. چون اونها دلشون مشتری و درآمد میخواد. کاقیه راه رو نشونشون بدهید و حس منفعت طلبی شان را تحریک کیند.

alirad
May 21st, 2017, 12:17
فعلا من واسه ریسلو یک تیکت فرستادم و توی اون نوشتم که بجای اینکه از واسطه Paymaster24.com برای پذیرندگی وبمانی استفاده کند، خودش مستقیما پذیرنده وبمانی بشه تا این مشکل واسه کاربران ایرانی که که بیشتر کاربرانش رو تشکیل میدهند، حل بشه. ضمنا ازشون خواستم که روشهای پرداخت مورد پشتیبانی خودشون رو افزایش بدهند و فقط به وبمانی بسنده نکنند. مثلا بهشون پیشنهاد دادم که OkPay و Yandex Money و OneCard و Bitcoin و... رو هم بپذیرند. اونها هم قول داده اند که مورد رو با همکارانشون مطرح و بررسی کنند.
مذاکره، پیشنهاد و ارائه راهکار همیشه بهترین راه هست نه متوسّل شدن فوری به تغییر آدرس و... اینها آخرین راهکار هست. اصولا شرکتها خودشون به دنبال راهکاری برای فرار از اینجور مشکلات میگردند. چون اونها دلشون مشتری و درآمد میخواد. کاقیه راه رو نشونشون بدهید و حس منفعت طلبی شان را تحریک کیند.
دمت گرم بهترین کار رو انجام دادین اگه میشه متنی که فرستادین رو اینجا بذارید تا کسایی که مثل من انگلیسیشون متوسط هست یه کم متنو تغییر بدیم و ما هم تیکت بفرستیم.اگه زیاد باشیم بهتره