PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال درمورد نماد

saeid1346
March 20th, 2017, 12:20
سلام دوستان خسته نباشید

بنده سال قبل برای نماد اقدام کردم
تا همین یک ماه پیش سه الی چهار نامه اومد برای تایید ادرس پستی ، امروز در سایتشون دیدم نمادم منقضی شده علت رو پیگیر شدم گفتن باید دوباره نامه ارسال بشه براتون هر سه ماه یک بار !

مگه این کار فقط برای سال اول نیست ؟

Kian
March 20th, 2017, 13:00
نامه ها چهار بار در سال ارسال میشه و باید خودتون در پنلتون برید و درخواست ارسال بدید و پس از دریافت نامه کد موجود در اون رو در پنل اینمادتون وارد کنید تا آدرس تون تایید بشه، توی ادارات و شرکت های دولتی زیاد به منطق قیمت و ... کار نداشته باش :-)

ضمنا غیر از تایید آدرس ، تایید تلفن ثابت و آدرس ایمیل هم لازمه که باید در پنل تون در سایت اینماد انجام بدید.

saeid1346
March 20th, 2017, 15:19
عجب!!! یعنی تا زمانی که ما نماد داریم باید پیگیر این نامه ها باشیم ؟ :| من فک کردم فقط سال اول این کارو انجام میدن.

سیدرضا بازیار
March 20th, 2017, 15:28
عجب!!! یعنی تا زمانی که ما نماد داریم باید پیگیر این نامه ها باشیم ؟ :| من فک کردم فقط سال اول این کارو انجام میدن.

این یک نوع توهین نیست ؟

بابا طرف کلاهبردار و ***م باشه از روی شماره حساب و موبایل و ای پی و ... بلاخره میشه پیداش کرد :|

حالا گذشته از این موضوع کسی نمیاد نماد بگیره کلاهبرداری کنه !

از مهمترین عوامل مراجعه کاربران در سایت های نماد دار را می توان به این موارد اشاره کرد:
1- مشخص بودن صاحب امتیاز وب سایت
2- وجود داشتن اطلاعات فروشنده مثل آدرس پستی، شماره تلفن ثابت، پست الكترونیكی و…
3- مشخص بودن مدت زمان اعتبار ای نماد
4- میزان اعتبار سایت که 1ستاره بودن یا 2ستاره بودن ای نماد می باشد
5- مشخص بودن نوع کسب و کار فروشگاه
6- گزارش تخلفات سایت به ای نماد در صورت مشاهده هر گونه تخلف
7- زیر نظر بودن سازمان های دولتی که مهمترین آنهاست

توصیه میکنم این مقاله رو که نوشتم بخونید:
https://www.seyedrezabazyar.com/fa/how-to-get-enamad/