PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ovh or hetzner

M_Piyer
March 20th, 2017, 01:01
سلام دوستان میخواستم یک گیم سرور بزنم هم بازیکنان خازجی هم ایرانی جذب کنم و ۱سوال داشتم

پینگ و سرعت کدوم یک از این شرکتا برای بازیکنان داخل ایران بهتره و فرقش چقدر است؟ با تشکر

Farid Saadat
March 20th, 2017, 01:33
درود.
او وی اچ بهتره اگر میخوایید بازیکن خارجی نیز جذب کنید

salar123-user8
March 20th, 2017, 12:04
OVH پینگ پائین تری داره اگه هرتز پینگش 200 باشه ovh میشه 150

nima17701
March 20th, 2017, 12:27
سلام
ovh گزینه بهتری است.
موفق باشید

m2n
March 20th, 2017, 13:49
اصلا هتزنر قابل مقایشه با ovh نیست و 100 درصد ovh بهتره

mahdi2009
March 20th, 2017, 15:55
سلام.

اگر برای پروژه طولانی مدت نیاز دارید،محض یاداوری عرض میکنم دوست عزیز که ovh با کاربران ایرانی مشکل داره.

M_Piyer
March 20th, 2017, 22:09
ممنون
امروز رفتم قیمتای ovh دیدم و خیلی ناراحت شدم که چجوری سرورای ایرانی انقدر گرون تره

InterServer.ir
March 21st, 2017, 11:02
سلام دوستان میخواستم یک گیم سرور بزنم هم بازیکنان خازجی هم ایرانی جذب کنم و ۱سوال داشتم

پینگ و سرعت کدوم یک از این شرکتا برای بازیکنان داخل ایران بهتره و فرقش چقدر است؟ با تشکر

سلام

هتزنر قابل مقایسه با ovh نیست . هرچند ممکنه گاهی به دلایل مشکلات اینترنتی که در سطح بین المللی پیش میاد پینگ هتزنر بهتر از ovh بشه ولی شما در ovh مشکلات کمتری خواهید داشت.

روی ovh مجبور نیستید از روتر استفاده کنید و گاهی درگیر مشکلات آیپی ها بشید که آیپی های بازیکن ها آیپی روتر بیوفته یا .... که گاهی روی بعضی پروتکل ها حل نمیشه (بنا به تجربه برخی دوستان که در این انجمن هم جوابی نگرفتند )
روی ovh از آنتی دیداس مطمئنی برخوردارید که تقریبا امتحانش رو پس داده و خوب جواب داده آنتی دیداس گیم هم که جدیدا اضافه شده تمامی مشکلات سرور های بازی رو حل کرده انگار (به نقل از کسانی که خریدن)
روی ovh کیفیت سخت افزار چند برابر هتزنر هست و همین باعث مصرف و فشار کمتری خواهد بود.

با انتخاب Ovh آز ابیوز های الکی هم خداحافظی کنید.

این مسئله رو هم بگم کیفیت سرور های سو یو استارت هم مثل ovh هست و تفاوتی ندارند و برخی که این سرور ها رو درجه دو مینامند اشتباه می کنند این سرور ها فقط تعداد آیپی یکبار پرداخت کمتر و پورت گارانتی شده و پشتیبانی کمتری دارند. ( به نقل از پشتیبان تلفنی OVH)

bluehost
March 21st, 2017, 15:46
تجربه ثابت کرده که ovh بهتره از هترنز

mparvin
March 22nd, 2017, 01:32
سلام
به نظر من هم ovh بهتر هست

negarnovin
March 22nd, 2017, 09:28
به نظر بنده هم ovh برای گیم بهتر می باشد ولی هتزنر هم از بابت پینگ مشکلی ندارد ولی برای گیم ovh

mizbanaval
March 22nd, 2017, 15:58
با درود

وقتی شما علم کار کاردن با دیتاسنتری نداشته باشی دلیل نمیشه اون دیتاسنتر بد باشه
هر دو دیتاسنتر های خوبی هستند متاسفانه بخاط اینکه اکثرا دوستان فقط سرور فروشن و علم کاملی از کاری که میکنند ندارند میگن این بده اون خوبه.
پینگ همین الان هتزنر به ایران ۱۵۶ هست
تا بحال هیچ مشکل روتینگ هم نداشتیم و همه چی با اپتایم ۱۰۰ درصد اوکی هست

اگر پینگ شما بالاست مشکل از دیتاسنتر نیست لطفا موارد دیگری بررسی بفرمایید.
خود دیتاسنتر هم اعلام کرده اگر از سرور دست دوم استفاده کنید ممکن کیفیت مناسب نداشته باشید.خوب نکنید دوستان هزینه ی ستاپ‌ پرداخت بفرمایید کیفیت مناسب دریافت کنید این دیگه تقصیر هتزنر نیست بخدا :d
با احترام

InterServer.ir
March 22nd, 2017, 16:08
با درود

وقتی شما علم کار کاردن با دیتاسنتری نداشته باشی دلیل نمیشه اون دیتاسنتر بد باشه
هر دو دیتاسنتر های خوبی هستند متاسفانه بخاط اینکه اکثرا دوستان فقط سرور فروشن و علم کاملی از کاری که میکنند ندارند میگن این بده اون خوبه.
پینگ همین الان هتزنر به ایران

اینکه بدون دلیل به دیگران حمله کنید که علم کافی ندارن نمیفهمند چی میگند با دلیل حرفتون رو ثابت کنید شاید ما هم قانع شدیم.

دلایل برتری هتزنر رو ذکر کنید لطفا

mizbanaval
March 22nd, 2017, 16:11
اینکه بدون دلیل به دیگران حمله کنید که علم کافی ندارن نمیفهمند چی میگند با دلیل حرفتون رو ثابت کنید شاید ما هم قانع شدیم.

دلایل برتری هتزنر رو ذکر کنید لطفا

عرض کردم هردو دیتاسنتر های خوبی هستند
من که نگفتم ovh بده دوست خوبم
مشکل روتینگ مشکل پینگ و این موارد کلی هست ینی اگر برای شما اتفاق بیوفته برای ما هم باید اتفاق بیوفته. ما که پارتی نداریم تو هتزنر :71:
پس حتما دلیل دیگه ای داره غیر اینه؟ تعارف نداریم که واقعیته ...

بعدشم اکثرا سرور دست دوم استفاده میکنند اینو من نمیگم بخدا خود همکارانم میگن خوب جنس دست دو هیچوقت کیفیت نو رو نداره
موفق باشید

phpcoding
March 22nd, 2017, 16:23
من هم با نظر این دوستمون موافقم . من کل عمرمو از هترنز سرور گرفتم و مشکلی در مورد پینگ نداشتم . حالا دوستان متخصص میگن ovh بهتره خب یقینا همینه
چون فقط یکی دو نفر نگفتن . ولی خب برای من یه مسئله عجیبه واقعا عجیب . تاپیک هایی که من درشون شرکت میکنن و مشکل سوالات کد نویسی دوستان رو حل میکنم خیلی خیلی خیلی کم افراد توش مشارکت میکنن . ولی کافیه یه دوستی تاپیک در مورد سرور بزنه . اصلا شتر با بارش گم میشه تو این تاپیک ها . دلیلش هم مشخصه . بلا نسبت این دوستان که همشون متخصص هستن تو کارشون قضیه هاستینگ هم شده مث طراحی چت روم . هر کی از راه رسیده یه whmcs نال نصب کرده شده هاستینگ . مث مور و ملخ میریزن تو این انجمنا که بگن ما هم حرفه ای هستیم و متخصصیم . ولی چرا برنامه نویسی اینطوری نیست ؟ دلیل این هم مشخصه چون برنامه نویسی فقط به هاست و دامنه و یه whmcs نیاز نداره :-D
البته این نظر شخصی من . بود . در مورد سوال دوست استارتر هم من به عنوان یه برنامه نویس سمت کلاینت و سرور تا امروز با سرور های هترنز که خریداری کردم (هم دست دوم هم سرور ستاپ شده) نداشتم . از بابت سرور های این دیتاسنتر هم مطمئن هستم کامل . حالا تصمیم گیری با شما دوست عزیزه که میخواید به تجربه یکی دو نفر اتکا کنید ؛ میخواید به نظراتون این دوستان متخصص اتکا کنید

mizbanaval
March 22nd, 2017, 16:32
من هم با نظر این دوستمون موافقم . من کل عمرمو از هترنز سرور گرفتم و مشکلی در مورد پینگ نداشتم . حالا دوستان متخصص میگن ovh بهتره خب یقینا همینه
چون فقط یکی دو نفر نگفتن . ولی خب برای من یه مسئله عجیبه واقعا عجیب . تاپیک هایی که من درشون شرکت میکنن و مشکل سوالات کد نویسی دوستان رو حل میکنم خیلی خیلی خیلی کم افراد توش مشارکت میکنن . ولی کافیه یه دوستی تاپیک در مورد سرور بزنه . اصلا شتر با بارش گم میشه تو این تاپیک ها . دلیلش هم مشخصه . بلا نسبت این دوستان که همشون متخصص هستن تو کارشون قضیه هاستینگ هم شده مث طراحی چت روم . هر کی از راه رسیده یه whmcs نال نصب کرده شده هاستینگ . مث مور و ملخ میریزن تو این انجمنا که بگن ما هم حرفه ای هستیم و متخصصیم . ولی چرا برنامه نویسی اینطوری نیست ؟ دلیل این هم مشخصه چون برنامه نویسی فقط به هاست و دامنه و یه whmcs نیاز نداره :-D
البته این نظر شخصی من . بود . در مورد سوال دوست استارتر هم من به عنوان یه برنامه نویس سمت کلاینت و سرور تا امروز با سرور های هترنز که خریداری کردم (هم دست دوم هم سرور ستاپ شده) نداشتم . از بابت سرور های این دیتاسنتر هم مطمئن هستم کامل . حالا تصمیم گیری با شما دوست عزیزه که میخواید به تجربه یکی دو نفر اتکا کنید ؛ میخواید به نظراتون این دوستان متخصص اتکا کنید

جسارتا بیخشید ولی whmcs ما لایسنس داره :)))
دلیلشم اینکه هاستینگ همه برنامه ها یک حالت ویزارد دارن که همگی ازون استفاده میکنند و یک حالت کانفیگ واقعی دارن که متاسفانه کسی بخاطر دردسرش نمیره ببینه چی به چیه خوب همین میشه که سرورا به مشکل میخورن و اسم یک دیتاسنتر خراب میشه.
ولی موافقم خودتون بیشتر نظر سنجی کنید و تجربه کنید ببینید کدوم بهتره کیفیت پایه مثل پورت مناسب و اپتایم مناسب رو هر دیتاسنتر دارن حالا بقیش دیگه خودتون تجربه بفرمایید ببینید چطوره

InterServer.ir
March 22nd, 2017, 16:52
عرض کردم هردو دیتاسنتر های خوبی هستند
من که نگفتم ovh بده دوست خوبم
مشکل روتینگ مشکل پینگ و این موارد کلی هست ینی اگر برای شما اتفاق بیوفته برای ما هم باید اتفاق بیوفته. ما که پارتی نداریم تو هتزنر :71:
پس حتما دلیل دیگه ای داره غیر اینه؟ تعارف نداریم که واقعیته ...

بعدشم اکثرا سرور دست دوم استفاده میکنند اینو من نمیگم بخدا خود همکارانم میگن خوب جنس دست دو هیچوقت کیفیت نو رو نداره
موفق باشید

تفاوت کیفیت و مشکلات کمتر رو زمانی درک می کنید که در دیتاسنتر های دیگر نظیر ovh یا yesuphost سرور داشته باشید و کیفیت سخت افزار رو حس کنید.

جدا از بحث سخت افزار اینکه شما قادری مشکلاتت رو حل کنی دلیلی بر این نیست دیگران هم میتونند هرچند نمیشه گفت مشکلاتی که در مورد روتینگ برای اون بنده خدا پیش امده بود روی سرویس های شما پیش نمیاد چون همه چیز رو مطمئنا تست نکردید

روی دیتاسنتر های دیگر اصلا نیازی به کارهایی که رو هتزنر انجام میشه نیست 30 تا سرور بدون فایروال هم فعال کنید 1 ابیوز بی دلیل دریافت نمی کنید تا نیاز به پرداخت هزینه برای کانفیگ روتر و ماهانه آیپی باشه

mizbanaval
March 22nd, 2017, 16:58
تفاوت کیفیت و مشکلات کمتر رو زمانی درک می کنید که در دیتاسنتر های دیگر نظیر ovh یا yesuphost سرور داشته باشید و کیفیت سخت افزار رو حس کنید.

جدا از بحث سخت افزار اینکه شما قادری مشکلاتت رو حل کنی دلیلی بر این نیست دیگران هم میتونند هرچند نمیشه گفت مشکلاتی که در مورد روتینگ برای اون بنده خدا پیش امده بود روی سرویس های شما پیش نمیاد چون همه چیز رو مطمئنا تست نکردید

روی دیتاسنتر های دیگر اصلا نیازی به کارهایی که رو هتزنر انجام میشه نیست 30 تا سرور بدون فایروال هم فعال کنید 1 ابیوز بی دلیل دریافت نمی کنید تا نیاز به پرداخت هزینه برای کانفیگ روتر و ماهانه آیپی باشه

بله متوجه شدم ممنون از راهنماییتون
اما کافیه یکبار یک فایروال با دسترسی کامل بهتون بدن ببینید روزانه چند هزار روبات و اتک های مختلف به ایپی های شما میخورند ما هم تا با ips چک نکردیم متوجه این موضوع نبودیم.
بگذریم بهرحال این دیتاسنتر ها چه ما باشیم چه نباشیم کارشونو میکنن ...

موفق باشید