PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یک شکایت برای پس گرفتن دامنه میخوام انجام بدم کسی میتونه کمک کنه؟

maroofi
December 19th, 2010, 13:20
شانس بد که میگن همینه
شش سال پیش از یه اسمی خوشم اومد آخ اخ همین دیروزم میخواستم ثبتش کنم هماهنگی هم کرده بودم
شانس من یکی دیگه یک ماه پیش ثبتش کرده :(
راهی هست ازش بگیریم ؟هرکسی میتونه و قبلا این کار رو کرده اعلام کنه ( شیرینی محفوظ )

AmirHosein
December 19th, 2010, 13:24
خیر اماکن نداره با کسی که دامین رو خریده مزاکره کنید
تنها راه اینه(:|

limonisher
December 19th, 2010, 13:26
هر كي زودتر ثبت كنه حق اون ميشه!

Sajad
December 19th, 2010, 13:28
تا چه حد براتون مهمه ؟ شاید با قیمت های میلیونی بشه خرید ازش ! شاید هم به همون قیمت ثبت !

maroofi
December 19th, 2010, 13:33
امیر جان یارو زر مفت میزنه میگه قیمت بده
قیمت رو دادم حقیقتش خودت که وضعیت ماها رو میدونی دستمزد جهانی که نمیگیریم بتونیم شصت میلیون پول دامین بدیم
گفتم زیر صد تومن راضی نمیشه
میگم خودت قیمت بده لال شد
بدبختی اینجاست کلی خرج کاتالوگ و کارت ویزیت تمیز کردم
چه فایده باید دوباره برم چاپ کنم
اعصابم به هم ریخته
حساب کنی کلی کار کنی ولی اخرش #$% بشه
بفقط خدا رو شکر دست به کار طراحی وب سایتش نشده بودم که بیشتر حرص میخوردم
سورس کاتالوگ و کارتها رو دارم میتونم دوباره rename کنم و اسم جدید بزارم ولی از اون اسم خوشم میومد
بدبختی هم اینجاست هیچ راهی بلد نیستم که بفهمم کی این دامین خبر مرگش ازاد میشه
یعنی هیچ راهی نیست به غیر از backorder ? اخه خدایی پول زوره تازه یکی از دوستام هم میگه اونی که زودتر پیشنهاد بده مال اون میشه در واقع توی بک اردر ریسک خیلی خیلی بالاست یعنی هیچ
میگی چیکار کنم برم تغییر اسم بدم ؟
پونصد تومن خرج این کاغذپاره ها کردم عکس گرفتم برایش ایمیل کردم گفتم منو ورشکست میکنی زیر بار نمیره که نمیره
یکی از اون کثافتهای امریکاییه
زنه سی سالشه پا به ماهست هیچی حالیش نیست سه تا سایت داره اسم خودش رو دیزانر گذاشته

در عجبم
یکی یه راه حل بده
خدایی جای دوری نمیره بدجوری بهم ریختم
ثواب داره:-<

---------- Post added at 01:33 PM ---------- Previous post was at 01:30 PM ----------

سجاد عزیز سلام
داداش گلم از هاکوپیان بزرگتر و گنده تر داریم ؟
وب سایتش رو با دات نت ثبت کرده
hacoupian.net
(ادرسش دقیق یادم نیست سرچ کنین )
چرا چون اگه همین ادرس رو با دات کام بزنی میری نگاه میکنی و متوجه میشی
یه شیر پاک خورده ای رفته یه hom page گذاشته قیمت داده هفت تومن
حالا شاید بیشتر کمتر شده باشه ولی حرف پارساله دیدم
اون که هاکوپیان بود یه قرون خرج نکرد من بدبخت از کجا بیارم
اعصابم به هم ریخته خدایی هیچی مثل این نیست یه عمر زحمت بکشی اخرش یه خریت ساده کنی
اگه میدونستم سریع همون پارسال ثبتش میکردم
فکر کردم به عقل جن هم نمیرسه
فکر کنم توی همین whois هایی که از این شرکتهای بی در و پیکر میگرفتم ادرس رو متوجه شده
شانس رو میبینی خدایی ؟

delta
December 19th, 2010, 13:34
قیمت رو دادم حقیقتش خودت که وضعیت ماها رو میدونی دستمزد جهانی که نمیگیریم بتونیم شصت میلیون پول دامین بدیم
گفتم زیر صد تومن راضی نمیشه
میگم خودت قیمت بده لال شد
بدبختی اینجاست کلی خرج کاتالوگ و کارت ویزیت تمیز کردم
چه فایده باید دوباره برم چاپ کنم
اعصابم به هم ریخته
حساب کنی کلی کار کنی ولی اخرش #$% بشه
بفقط خدا رو شکر دست به کار طراحی وب سایتش نشده بودم که بیشتر حرص میخوردم
سورس کاتالوگ و کارتها رو دارم میتونم دوباره rename کنم و اسم جدید بزارم ولی از اون اسم خوشم میومد
بدبختی هم اینجاست هیچ راهی بلد نیستم که بفهمم کی این دامین خبر مرگش ازاد میشه
یعنی هیچ راهی نیست به غیر از backorder ? اخه خدایی پول زوره تازه یکی از دوستام هم میگه اونی که زودتر پیشنهاد بده مال اون میشه در واقع توی بک اردر ریسک خیلی خیلی بالاست یعنی هیچ
میگی چیکار کنم برم تغییر اسم بدم ؟
پونصد تومن خرج این کاغذپاره ها کردم عکس گرفتم برایش ایمیل کردم گفتم منو ورشکست میکنی زیر بار نمیره که نمیره
یکی از اون کثافتهای امریکاییه
زنه سی سالشه پا به ماهست هیچی حالیش نیست سه تا سایت داره اسم خودش رو دیزانر گذاشته

در عجبم
یکی یه راه حل بده
خدایی جای دوری نمیره بدجوری بهم ریختم
ثواب داره:-<

شما قبل از اینکه دامین رو خریداری کنید رفتید براش کارت ویزیت و.. ثبت کردید؟ واقعا به نظر خودتون منطقی هست؟ هنوز صاحب چیزی نشدید براش کارهاشون انجام دادید؟ مثل این میمونه یک عینک بخرید برای عینکه ماشین بخرید!!

maroofi
December 19th, 2010, 13:41
دیگه شد دیگه :-< اینقدر سرم شلوغ بود که وقت نکردم
کارم بیشتر مالتی مدیاست و اصلا وقت سر خاروندن نداشتم ده سالی هست که کار میکنم ولی باور کن تازه میخوام یه وب سایت واسه خودم بزنم

حالا به یارو میگم این سند این مدرک حتی ادرس سایت دوستمو نشون دادم که با من مصاحبه کرده بود و اسم شرکتم رو به انگلیسی نوشته بود

یچیز جالب هم اینجاست دروغ توی روز روشن
میگه ما شرکت به این نام زدیم بهش احتیاج داریم
بعدش طمعکاری میکنه میگه نه میفروشیم شما پیشنهاد بده
منم افر دادم خیر سرم گفتم شصت دلار + هزینه ثبت یه دامنه دیگه برای شما هزینه ترانفریت و غیره هم پای من به همین قدر راضی بشو
اصلا هرچقدر کار میخوای برات انجام میدم بنر همه سایتهات رو توی سایتهام میزارم ( توی کار لوازم ارایشیه ) بازم قبول نمیکنه که نمیکنه :-< خسته شدم از دستش
میخوام یه بمب گوگلی راه بندازم دهن همه سایتهاش رو سرویس کنم. خیلی روی اعصابم رفته کاری هم نداره یه خرید کوچیک میکنم و میرم سر وقت پی پل از دستش شکایت میکنم
هیمن که نونش تخته شد میفمه با ایرانی جماعت نباید در بیفته
یارو هم حامله است با یه ت*** خودش و توله اش میره اون دنیا

AmirHosein
December 19th, 2010, 14:01
برو یه دامین دیگه ثبت کنه هیچ وقت نزار شخصیتت خرد بشه من این کار رو میکنم:53:

Sajad
December 19th, 2010, 14:16
ir رو بگیر لذتشو ببر !!!!!! ، اینکه خودتو محتاج این دامین نشون دادی وضع رو بدتر میکنه بجای بهتر کردن !

maroofi
December 19th, 2010, 14:18
ولی روی اعصابمه خدایی اصلا فکرش هم نمیکردم تاریخ ثبت دامین رو که خوندم چشمام سیاهی رفت یه ماهه این دامین ثبت شده و من توی خواب نازم اصلا فکرش هم نمیکردم
هیچی دیگه باید بشینم دوباره از نو اسم انتخاب کنم
اقا ممنون از همگی ظاهرا راهی نداره ( آخه فکر کردم ممکنه راهی پیدا بشه )
بازم ممنونم از همگی دست همتون درد نکنه.:54::53:

Maysam.M
December 19th, 2010, 14:21
khomar جان
دامین رو چند ماه پیش توی whois.domaintools.com هویز میگرفتی؟

logofun
December 19th, 2010, 14:29
راهی هست ازش بگیریم ؟

هیچ راهی جز خرید دامنه ندارید چرا چون که ایشون دامنه رو آزاد ثبت کردند و حقوقش محفوظه اگر دامین واسه شما بود که اون بحث دیگری ست

maroofi
December 19th, 2010, 14:31
داداش شش ساله که هر ماه یه بار چکش میکردم :-<
تاریخ ثبتش مال دقیقا یک ماه و سه چهار روز پیشه یعنی تو این شش سال هیشکی سراغش نرفت اینقدر نفس ما حق بود که تا قصد کردیم و کاتالوگ رو استارت زدیم و بردیم زیر چاپ گفتیم بریم حالا وب سایت رو بزنیم شانس ما مثل اجنه ها رفت گرفتش
خدایی بچه ها اگه راهی نیست داغ دلمو تازه نکنین .:-< خیلی خرابم خیلییی

Maysam.M
December 19th, 2010, 14:37
داداش شما دامینهاتو توی whois.domaintools.com هویز میگرفتی؟
من هم چند تا دامین تاپ رو توی دقیقا این یک ماه از دست داده ام. یکی از دامینهایی که میخواستم ثبت کنم دقیقا در یک ماه پیش در این تاریخ ثبت شده!:
11-04-2010
وقتی تاپیک شما را خوندم دیدم مشکل مشابه داریم!
خریت کردم و دامینها رو ثبت نکردم تا امروز که خواستم ثبتشون کنم و دیدم که بله همه شون ثبت شده اند!! هیچ کدام قبلا ثبت نشده بودند!

maroofi
December 19th, 2010, 15:59
میثم جان چرا الان میگی برادر؟
اااااا وایسا ببینم میثم
راست میگی ؟:102: مگه میشه قبل از تاریخ ثبت بتونیم دامین و عقب تر ثبت کنیم ؟ اخه یک ماه کم نیست
مثلا فکر کنم بشه یه روز عقبتر ثبت کرد ولی یه ماه خیلی زیاده

من اصلا حواسم نبود ( از بس که تو فکر این دویمن بودم)
اقا تو پست قبلیت هم گفتی اگه این کار شدنیه که من فکر کنم حق با منه
اره دقیقا من توی همین سایت صاحب مرده سرچ میکردم
همین دیشب هم در مورد این قضیه مشکوک شدم و یه تاپیک زدم ولی ادمین محترم پاکش کرد ( اینقدر ناراحت بودم فقط ناسزا نوشته بودم) ولی الان که فکر میکنم یادم میاد که این دامین رو من توی همین هفته هم سرچ کرده بودم و ازاد بوده
حاضرم قسم بخورم که یه بار سرچش کرده بودم اگه نکرده بودم که مطمئن نبودم !
قسم میخورم.

من توی قسمت مشخصات دامین دقیقا یادم نیست کجاست یه چیزی دیدم که کف کردم ( یه دکمه تب روی منوی جدول مشخصات دامین میاد وقتی میزنی نشونت میده )
رفتم مشخصات این زنیکه رو گیر بیارم دیدم یه بخشی داره که میشه نگاه کرد کی چه چیزی سرچ کرده ولی بصورت ________ ( underline ( ادرسها رو مخفی کرده

یعنی چی ؟ یعنی شما با پرداخت 180 دلار صاحب اکانت این دامین تولز میشی و اگه من الان برم یه ادرسی سرچ کنم دو دقیقه بعد شما میتونی بری ببینی من چی سرچ کردم و خیلی سریع میتونی بری ثبت کنی
این اسمش سرقت نیست ؟
من هم اینقدر دامین سرچ کردم تو این مدت که یادم نمیاد دو سه شب پیش این دامین کوفتی رو سرچ کرده بودم یا نه چون میخواستم اسم خوبی پیدا کنم برای یکی مشتریان و توی این سایتها هم همزمان دامین خودمو سرچ میکردم که جفتشو باهم برم از دایرکتی ثبت کنم ولی بیشتر وقتم رو روی سایت این رفیقم گذاشتم اصلا حواسم به دامین خودم نبود. و یادم نیست دقیقا این لامصب رو توی دامین تولز سرچ کردم یا نه.
پس بگو چرا این زنیکه زیر زیر صد دلار راضی نمیشد
:102: خانوم رییس ما رفته چهارصد دلار خرج یه ماه داده که این دامین رو بگیره و بعدا به ده برابر تو گو ددی بفروشه

قبلا هم این اشتباهات کردم و دامینهای اصیلی رو رد کردم ولی این یکی مال خودم بود. و اصلا هوایز بزرگی نگرفته بودم مال بقیه برای مشتریها بود اصلا هم برایم ارزشی نداشت حوصله فروشش هم نداشتم.
خیر سرم میخواستم بهترین ادرس رو بزنم بره هیچی تو دستم نموند.8-|

این سایت شارلاتان دامین تولز رو باید به همه معرفی کنیم
نمیدونم کدوم شیر پاک خورده ای معرفیش کرده بود داشتم سرچ میکردم که از کجا هخویز بگیرم که بهتر و مطمئن تر باشه توی پی تی یکی نوشته بود بریم دامین تولز منم دیدم کارش اصلا دامین هست بهش اعتماد کردم نگو پشت پرده اینها دو دوزه بازی میکنند هم از توبره میخورند هم از اخور

میثم اگه خدایی میدونی همچین وضعیتی هست ببین راهی داره یه شکایتی بکنیم
خدایی من دامینم رو دوست دارم
این همه هم خرج کردم میتونم کاتالوگها رو یه جوری به مشتری بدم متوجه داستان نشه ( میتونم بگم ادرس قبلی شرکتم بوده به جهنم ) ولی میخوام یه گوشمالی اساسی به این دامین تولز بدم تا این باشه اینجوری کلاهبرداری نکنه.
یعنی فکر میکنی میشه ؟8-|

khudeman
December 19th, 2010, 16:01
حالا زیاد خودتو اذیت نکن عزیز. شما که شش سال تو فکر این بودی و ثبتش نکرده بودی . بالاخره اینقدرها هم برات مهم نبوده . خیال کن تا شش سال دیگه هنوز آزاده.

soroushhost
December 19th, 2010, 16:15
اصلا بهش فکر نکن، هر چی هم بیشتر با طرف صحبت کنی فکر می کنه دامین بیشتر ارزش داره

alireza88
December 19th, 2010, 16:19
مثل این میمونه یک عینک بخرید برای عینکه ماشین بخرید!!

از اون مثالا بوداا :))

Maysam.M
December 19th, 2010, 16:44
khomar جان

همین دیشب هم در مورد این قضیه مشکوک شدم و یه تاپیک زدم ولی ادمین محترم پاکش کرد ( اینقدر ناراحت بودم فقط ناسزا نوشته بودم) ولی الان که فکر میکنم یادم میاد که این دامین رو من توی همین هفته هم سرچ کرده بودم و ازاد بوده
حاضرم قسم بخورم که یه بار سرچش کرده بودم اگه نکرده بودم که مطمئن نبودم !
قسم میخورم.
چه جالب!!
دقیقا من هم همین اتفاق برام افتاده!
آخرین بار دو هفته پیش سرچ کردم دیدم آزاده ولی الان میبینم که یک ماه است که ثبت شده!!!
امروز میخواستم بلاخره ثبتش کنم که ..

من توی قسمت مشخصات دامین دقیقا یادم نیست کجاست یه چیزی دیدم که کف کردم ( یه دکمه تب روی منوی جدول مشخصات دامین میاد وقتی میزنی نشونت میده )
رفتم مشخصات این زنیکه رو گیر بیارم دیدم یه بخشی داره که میشه نگاه کرد کی چه چیزی سرچ کرده ولی بصورت ________ ( underline ( ادرسها رو مخفی کرده

یعنی چی ؟ یعنی شما با پرداخت 180 دلار صاحب اکانت این دامین تولز میشی و اگه من الان برم یه ادرسی سرچ کنم دو دقیقه بعد شما میتونی بری ببینی من چی سرچ کردم و خیلی سریع میتونی بری ثبت کنی
این اسمش سرقت نیست ؟
پس داستان سرقتشون اینطوری بوده؟!
عجب آدمهایی هستند!!

این سایت شارلاتان دامین تولز رو باید به همه معرفی کنیم
این کار رو کنیم شاید بعدا سر بقیه مثل ما کلاه نره!
هر چند که سر ما کلاه رفت!

نمیدونم کدوم شیر پاک خورده ای معرفیش کرده بود داشتم سرچ میکردم که از کجا هخویز بگیرم که بهتر و مطمئن تر باشه توی پی تی یکی نوشته بود بریم دامین تولز منم دیدم کارش اصلا دامین هست بهش اعتماد کردم نگو پشت پرده اینها دو دوزه بازی میکنند هم از توبره میخورند هم از اخور
من دقیقا یادم نیست اولین بار کی و کجا گفته بودند که بروید توی دامین تولز هویز بگیرید! فقط یادمه زده بود برید یه جای مطمئن مثل دامین تولز!!
شاید طرف توی دامین تولز حساب داشته و خواسته این طوری سوء استفاده کنه! خدا میدونه!

میثم اگه خدایی میدونی همچین وضعیتی هست ببین راهی داره یه شکایتی بکنیم
خدایی من دامینم رو دوست دارم
این همه هم خرج کردم میتونم کاتالوگها رو یه جوری به مشتری بدم متوجه داستان نشه ( میتونم بگم ادرس قبلی شرکتم بوده به جهنم ) ولی میخوام یه گوشمالی اساسی به این دامین تولز بدم تا این باشه اینجوری کلاهبرداری نکنه.
یعنی فکر میکنی میشه ؟

فکر نکنم بتونیم از طریق شکایت راه به جایی ببریم! :-&
من اگه تعلل نکرده بودم و زودتر دامینهام رو ثبت کرده بودم و هر چند وقت یک بار توی این دامین تولز لعنتی دامینهام رو سرچ نمیکردم الان به این وضع دچار نشده بودم

الان به نظرت میتونیم کاری کنیم؟ یا اینکه ما گوشت قربونی شدیم؟ :-&

maroofi
December 19th, 2010, 17:00
حالا زیاد خودتو اذیت نکن عزیز. شما که شش سال تو فکر این بودی و ثبتش نکرده بودی . بالاخره اینقدرها هم برات مهم نبوده . خیال کن تا شش سال دیگه هنوز آزاده.
والا حقیقتش همه میگفتند چرا یه سایت واسه خودت نداری منم گذاشتم یه ارشیو کلی از کارای دانشگاه و قبل از دانشگاه و کلا همه رو جمع کنم یه جا یه سایت خوشگل بزنم حتی سه چهار بار هم سایت رو طراحی کردم بصورت یه home page و شاید طرح اولیه نگه داشتم و میدونستم که این دامین یه روزی به دستم میرسه ولی دیگه پشت دستمو بو نکرده بودم تو ی همین ماه که قصدشو کردم یهویی نابود بشه.

اصلا بهش فکر نکن، هر چی هم بیشتر با طرف صحبت کنی فکر می کنه دامین بیشتر ارزش داره
اتفاقا همین جوری هم شده کلی عشوه میاد و اصلا تحویل نمیگیره . دیگه هم جواب نمیده منم یه ایمیل واسه شوهرش نوشتم هرچی از دهنم در اومد نثارش کردم :67:

از اون مثالا بوداا :))
اینم حرفیست.

بازم از همگی ممنونم. @};-

---------- Post added at 05:00 PM ---------- Previous post was at 04:50 PM ----------

khomar جان

چه جالب!!
دقیقا من هم همین اتفاق برام افتاده!
آخرین بار دو هفته پیش سرچ کردم دیدم آزاده ولی الان میبینم که یک ماه است که ثبت شده!!!
امروز میخواستم بلاخره ثبتش کنم که ..

پس داستان سرقتشون اینطوری بوده؟!
عجب آدمهایی هستند!!

این کار رو کنیم شاید بعدا سر بقیه مثل ما کلاه نره!
هر چند که سر ما کلاه رفت!

من دقیقا یادم نیست اولین بار کی و کجا گفته بودند که بروید توی دامین تولز هویز بگیرید! فقط یادمه زده بود برید یه جای مطمئن مثل دامین تولز!!
شاید طرف توی دامین تولز حساب داشته و خواسته این طوری سوء استفاده کنه! خدا میدونه!

فکر نکنم بتونیم از طریق شکایت راه به جایی ببریم! :-&
من اگه تعلل نکرده بودم و زودتر دامینهام رو ثبت کرده بودم و هر چند وقت یک بار توی این دامین تولز لعنتی دامینهام رو سرچ نمیکردم الان به این وضع دچار نشده بودم

الان به نظرت میتونیم کاری کنیم؟ یا اینکه ما گوشت قربونی شدیم؟ :-&
فکر کنم گوشت قربونی یه چیزی فراتر
من امشب یه مقاله به همراه مدارک توی همین تاپیک دامین میزنم و اموزش این کلاهبرداریها رو میدم
که اگه یکی دیگه خواست هوایز کنه بدونه چیکار کنه
بهترین کار اینکه اون اسکیپریت هوایز رو از زیر سنگ هم شده گیر بیاره اپلود کنه ( توی هیمن هاست های مجانی و فری هم میشه ) و خودش شخصا بشینه تا هرچقدر دلش میخواد هوایز بگیره
مگه چند نفر میدونند که این شرکتها میتونن لاگ بگیرن و تمامی دامینهایی که سرچ شده رو بخونند.
اینم یه نمونه دیگه ازا ین کلاهبرداریهاست.
پیشنهاد میکنم هرکسی هر نظری یا فکری یا تجربه ای در مورد ***ی دامین داره برای امشب اماده کنه که در اون تاپیک همه رو لیست کنیم
ما که توی ایرانیم و دستمون به جایی بند نیست و احیاینا دوستان اماتوری هم هستند که انگلیسی نمیدونند و شرایطشون سخت تر میشه بهتره قبل از هر اقدام غیر منطقی این مطالب رو بخونند تا دیگه دچار مشکلات من و شما دوست نازنین نشوند. اونوقته که حتی میشه به سمت دوستانی که در بازار هستند جزب بشوند و بدون هیچ دردسری با پرداخت یه مبلغ ناچیزی قانونی صاحب یک دامین بشوند.
بالاخره درس عبرتی برای من شد تا وقتی که حساب پی پال خوب و پر و درست حسابی و پنل خوبی در دایرکتی نداشته باشم هیچ وقت اقدام به هوایز گرفتن نکنم چه بسا که در همون یک دقیقه اول ممکنه بزرگترین شانس زندگیم از بیخ گوشم بپره. o:-)

M-Soltani.ir
December 19th, 2010, 18:12

صاحب دومینه هر چی دلش بخواد میتونه رو دومینش قیمت بزاره
خریداری پول بده ، خریدار نیستی توهین نکن :d

AmirHosein
December 19th, 2010, 18:28
:66:

maroofi
December 19th, 2010, 19:04
داداش گلم موضوع اینجاست که یارو حرفش دوتاست
یه بار میگه شرکت زدم ( خوب این طبیعیه حقش هست) یه بار میگه قیمت بده مشورت کنم. خودش هم هنوز به قطعیت نرسیده اگر شرکت زدی و باهاش میخوای کار کنی پس هیچی وگرنه اگه فروشنده ای یه قیمت خودت بده وقتی هم قیمت نمیده ادم شاخ در میاره اینقدر از بدبختیهام گفتم و گفتم یارو اصلا نرم نشد بدتر کنفمون کرد.
یکی نیست بگه اگه میتونی یه تخفیفی بده دیگه این خاله خانباجی بازیها چیه فکر کرده منم شوهرشم هرچی گفت بگم چشم
توی ایمیل اخری نوشتم
i'm not your bank !:-p
والا

:66:
:63:

---------- Post added at 07:04 PM ---------- Previous post was at 06:56 PM ----------

جالب اینجاست که رفتم و توی سایت رو نگاه کردم اصلا به فکر طراحی ی صفحه در دست ساخت ( under construction ( نیست.
اینم یه نکته است که فراموش کردم بگم.
به هرحال من به اینزنیکه مشکوکم
حرفهاش ضد و نقیضه به من میگفت میخوام برم با تیمم مشورت کنم اگه موافقت کردند اونوقت میفروشم
جالب اینجاست دومین ور خودش ثبت کرده
بقیه سایتها هم زیر دست خودش بوده
تیمی در کار نیست و یه خالی بسته در حد فضا
ولی از این صداقتش خیلی خوشم اومد که از اون اول تا اخر ما رو بازی داد
توی همون سایت دامین تولز ثبت نام کرده
رفته دامینها ملت رو دید زده
اخرش هم به اسم خودش زده و عمرا اگه ثبتش کنه مستقیم میبرش گو ددی و میفروششش.
فعلا که بخییالش شدیم.
دوستان فعلا داغمو تازه نکنین
یه سری مقاله برای هوایز گرفتن دارم مینویسم که اگه بیدار موندم تا صبح اپلودش میکنم شاید برای بقیه فرجی شد. آمین

logofun
December 19th, 2010, 20:33
داداش شش ساله که هر ماه یه بار چکش میکردم

ببخشیدا اما اگه تو کفش بودی عزیز دل میرفتی ثبتش میکردی دیگه 10 -20 دلار که این حرفا رو نداره

maroofi
December 19th, 2010, 20:47
ببخشیدا اما اگه تو کفش بودی عزیز دل میرفتی ثبتش میکردی دیگه 10 -20 دلار که این حرفا رو نداره
اینم یه حرفیه
ولی وقتی دیدم چندین ساله که هست
فکر الانش رو نکرده بودم
ایشالا دفعه های بعد
میگه ادم تا مریض نشه قدر سلانمتی نمیدونه

sohrab.khan
December 20th, 2010, 09:57
ثبت دومین آزاده و هرکس زودتر ثبت کنه دومین مال اونه
بعد ثبت هم هرقیمتی که خواست می تونه بفروشه