PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کاهش شدید نرخ بیت کوین

Mehrvarzan
March 19th, 2017, 01:14
سلام
اگه در جریان نرخ بیت کوین باشید و پیگیری نرخ اون رو کرده باشید متوجه کاهش عجیب نرخ بیت کوین در روزهای گذشته شدید.
https://blockchain.info/markets
اگه به آدرس بالا برید میبینید که طی سه روز گذشته از زمانی که من این تاپیک رو گذاشتم نرخ بیت کوین حدودا 300 دلار کاهش داشته

کسانی که توی این زمینه فعالیت میکنند به نظرشون دلیلش چی میتونه باشه؟ و تا کجا ممکنه کاهش پیدا کنه و آیا امیدی در کوتاه مدت و یا آینده روشنی در دراز مدت برای این نوع ارز دارند؟

Lopez
March 19th, 2017, 01:46
سلام
اگه در جریان نرخ بیت کوین باشید و پیگیری نرخ اون رو کرده باشید متوجه کاهش عجیب نرخ بیت کوین در روزهای گذشته شدید.
https://blockchain.info/markets
اگه به آدرس بالا برید میبینید که طی سه روز گذشته از زمانی که من این تاپیک رو گذاشتم نرخ بیت کوین حدودا 300 دلار کاهش داشته

کسانی که توی این زمینه فعالیت میکنند به نظرشون دلیلش چی میتونه باشه؟ و تا کجا ممکنه کاهش پیدا کنه و آیا امیدی در کوتاه مدت و یا آینده روشنی در دراز مدت برای این نوع ارز دارند؟

سلام.بنظرم ازاونجا که بیت کوین جایگاه حقوقی نداره و یا توسط دولت خاصی اداره نمیشه لذا مثه سایر حوزه های اقتصادی ازاد وابسته به عرضه و تقاضاست.بیت کوین محلی برای سرمایه گذاری ست و طبعا میزان سود اون تاثیر زیادی در بحث خرید و فروشش داره کمااینکه وقتی سرنخ افت بیت کوین در سالهای گذشته بررسی میکنیم قیمت نفت یا فلزات گران بها, نوسانات دلار , میزان نرخ سود بانک های امریکایی و از همه مهمتر بورس های مطرح دنیا عامل مستقیمش بودند.

Mehrvarzan
March 19th, 2017, 01:59
سلام.بنظرم ازاونجا که بیت کوین جایگاه حقوقی نداره و یا توسط دولت خاصی اداره نمیشه لذا مثه سایر حوزه های اقتصادی ازاد وابسته به عرضه و تقاضاست.بیت کوین محلی برای سرمایه گذاری ست و طبعا میزان سود اون تاثیر زیادی در بحث خرید و فروشش داره کمااینکه وقتی سرنخ افت بیت کوین در سالهای گذشته بررسی میکنیم قیمت نفت یا فلزات گران بها, نوسانات دلار , میزان نرخ سود بانک های امریکایی و از همه مهمتر بورس های مطرح دنیا عامل مستقیمش بودند.

بله درسته ولی الان در بازارهای دنیا چه اتفاقاتی افتاده؟
تقاضا کم شده؟
تا اونجا که میدونم تقاضای بیت کوین و سایت هایی که دارن از این درگاه استفاده میکنند هر روز داره بیشتر میشه حتی اسکریل هم این درگاه رو داره.

انتظار داشتم بعد از اینکه چند روز پیش امریکا مجوز ورود بیت کوین به بورس رو نداد کاهش پیدا کنه که کرد ولی بعد دوباره روند افزایشی پیدا کرد. ولی یهو افت شدید پیدا کرد که من متوجه نشدم از کجاست و خبری نشنیدم

Lopez
March 19th, 2017, 02:18
ببینید بیت کوین تا قبل از این سقوط فجیع خودش , در حال پرچم سازی بود بدین معنا که روند افزایشی مطلقی رو میدیدم که قصد پایین اومدن رو هم نداشت.

همونطور که خودتون فرمودید,در مورخ 10 مارس کمیته بورس و اوراق بهادار ایالات متحده بررسی رو به مدت سه تمدید کرد نکته جالب قضیه, بعد از اعلام این خبر, فردای اونروز همین کمیته اعلام کرد به بیت کوین رای نداده است. شخصا عامل اصلی رو همین میدونم با پدید اومدن چنین شرایطی ,سرمایه گزاران محافظه کار اقدام به فروختن میکنند (بخش اعظم سرمایه گزاران کلان دنیا , محافظه کارند) و وارد پوزیشن کش میشن و این هجوم به Sell , چنین سیگنالی رو در نمودار ایجاد کرده.
باید منتظر بود بنظرم ببینیم چه اتفاق هایی میافته. شاید هم بد نباشه عرض کنم کارشناس مطرحی پیش بینی کرده بود تا سال اینده ارزش بیت کوین تا 5هزار تا هم بره.

Mr.Pouria
March 19th, 2017, 02:24
کاربران چینی پیشبینی کرده بودن که کاهش قیمت بیت کویین نزدیکه البته بیت کویین پولی نیست که به این راحتی ارزشش رو به کل از دست بده ...

بیت کویین ممکنه امسال تا جای گاه قدیم خود یعنی 300 الی 400 دلار برگرده اما با نزدیک شدن به زمان نصف شدن بلاک ها این بار به بالای 2000 دلار میرسه ( ممکنه چند سال زمان ببره )

به هرحال اگه ریسک رو قبول دارید تا چند سال آینده نفروشید .

Mehrvarzan
March 19th, 2017, 09:39
البته من جستجوهای زیادی داشتم که میشه گفت اکثرا پیش بینی کرده بودن که نرخ بیت کوین در 2017 به 2000 تا میرسه و سال 2018 تا 5000 هم خواهد رسید.
البته انگار دو روز پیش چین یه شرایطی رو برای مبادلات بیت کوین از 7000 دلار در کشورش تعیین کرده که در جزییاتش اطلاعی ندارم.
الان که دارم نگاه میکنم دوباره شروع به صعود کرده که ببینیم تا کجا میره.
امیدوارم بیت کوین ارزش خودشو همیشه حفظ کنه بیت کوین یه فرصت خیلی خوبی هست برای کشورهایی مثل ایران که همیشه مشکل مبادلات ارزی دارندکه میشه راحت با این نوع ارز فعالیت داشت