PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد دیتاسنتر ******

ashadata
March 18th, 2017, 15:02
سلام دوستان

ایا کسی با دیتاسنتر ****** کار کرده ؟
کیفیت پورتاشون چجوری هست ؟

RoobinaServer
March 18th, 2017, 15:06
سلام دوستان

با سلام

هر سرور رومی را دیتاسنتر نمینامند.

بیشتر از پورت 10 گیگابیت میخواهید ؟ از مرکز پارس آنلاین این مورد پورت ها قابل ارائه میباشد میتوانید از این مرکز خرید کنید.

باتشکر

mparvin
March 22nd, 2017, 01:31
سلام دوستان

سلام
منم با دوستمون موافقم
متاسفانه منشاء تبلیغات دروغ در این حوزه در ایران ****** هست
از نماینده رسمی تبلیغات گوگل در ایران که تو سایتش تیتر زده تا دیتاسنتر خوندن اتاق سرورش ، چیزی جز یک ترفند قدیمی در تبلیغات نیست
بهتره از دیتاسنترهای معتبر خدمات بگیرید تا این شرکتهای کوچک هاستینگ که به اتاق سرور میگن دیتاسنتر !!

saeed.mihan
March 22nd, 2017, 02:31
دیتاسنتر اسیاتک، که سرور تمامی سایت های بزرگ کشور رو هم میزبانی میکنه مثل اپارات، نماشا، میهن دانلود، پی سی دانلود، پیکوفایل و ..
و اگه نت اسیاتک هم داشته باشید سرعت بهتری رو خواهید داشت ضمن اینکه بزودی اپلود دانلود نیم بها خواهد شد و این برای کاربرانتون مزیت خواهد بود

almandata
March 22nd, 2017, 02:43
من یک بار باهاشون تماس گرفتم

برای کولو کردن تست از سرور های داخل دیتاسنتر یا به قول دوستان اتاق سرورشون خواستم

ارائه دادن بهم واقعا عالی بود بخصوص تلفنی خودشون پیگیر کارهام بودن

حالا بعد از خرید نمیدونم اخلاق عوض بشه یا نه

ولی کیفیت واقعا عالی بودش

Motahari.web
March 23rd, 2017, 02:14
سلام دوستان

سلام دوست عزیز از نظر پورت، پورت نسبتا خوبی دارند ولی پایداری کافی رو نداره و هزینه ترافیک پایینی دارند و فقط برای میزبانی وب پیشنهاد میشه برای کارهای حساس زیاد جالب نیست ولی در کل خوبه. موفق باشید.

ashadata
March 23rd, 2017, 21:15
سلام دوست عزیز از نظر پورت، پورت نسبتا خوبی دارند ولی پایداری کافی رو نداره و هزینه ترافیک پایینی دارند و فقط برای میزبانی وب پیشنهاد میشه برای کارهای حساس زیاد جالب نیست ولی در کل خوبه. موفق باشید.
باسلام

منظورتون از کار های حساس دقیقا چی هست ؟

limpi
April 5th, 2017, 02:57
باسلام

منظورتون از کار های حساس دقیقا چی هست ؟
مثلا ما برای استارتاپی از این دوستان خرید کردیم با قیمت بسیار کذایی اما قطعی های ریزی در زمان های اوج اون استارتاپ که کابران میخواستند خرید کنند داشت که مجبور شدیم برای پرداخت ها سرور جداگانه ای از دیتاسنتر دیگه تهیه کنیم
در نتیجه به نوعی با نظر دوستمون که فرمودند برای کارهای حساس توصیه نمیشه موافقم

hospusco
April 5th, 2017, 14:40
مثلا ما برای استارتاپی از این دوستان خرید کردیم با قیمت بسیار کذایی اما قطعی های ریزی در زمان های اوج اون استارتاپ که کابران میخواستند خرید کنند داشت که مجبور شدیم برای پرداخت ها سرور جداگانه ای از دیتاسنتر دیگه تهیه کنیم
در نتیجه به نوعی با نظر دوستمون که فرمودند برای کارهای حساس توصیه نمیشه موافقم
میتونم اسم استارتاپتون رو بدونم و هنوز هم برقرار هست یا خیر ؟

limpi
April 5th, 2017, 14:58
میتونم اسم استارتاپتون رو بدونم و هنوز هم برقرار هست یا خیر ؟

مطمئن نیستم که راضی باشند که نامشون اینجا درج بشه اما در این حد بگم که استارتاپ تهیه غذا هستند و هنوز هم برقرار هستند.

sssoheil
April 6th, 2017, 15:02
درود

اصلا مشخص نیست که یک سری از همکاران قصد تخریب یا حسادت دارند.****** از همکاران قدیمی و بسیار خوب ما هستند که به نظر بنده این حرکتشون به کام اون دسته دوستانی که سرور روم دارند یا ریسلر هستند زیاد خوش نیومده. ولی در مورد ****** باید بگم از نظر پشتیبانی و مشتری مداری و کیفیت سرویس جزو بالا رده ترین شرکت های ایرانی هستند که در زمینه هاستینگ و ict و it فعالیت میکنند.در مورد کیفیت پورت فکر میکنم اگر درخواست تست کنید مشکلی با این مورد نداشته باشند.

خطاب به برخی دوستان: بهتر است است به جای تخریب یا حسادت, تشویق و یاد بگیریم!

ارادتمند.
علیرضا فقیه

ldda company
April 6th, 2017, 15:23
با سلام . استارتر عزیز ، اگر نظر بنده رو بخواید ، حدودا یک سال و نیمی هست که باهاشون در ارتباط هستم . از نظر من یکی از بهترین شرکت های هاستینگ شاغل در کشور هستن . شما شاید هزینه به مراتب بالاتری بابت سرویس هاشون پرداخت کنید اما دیتاسنتری که دارن واقعا مجهز هست و از نظر من یه شرکت خوب هستن . یکی از مهمنرین عوامل که پشتیبانی از مشتریان هست رو هم که به شکل بسیار خوبی و به صورت 24 ساعته انجام میدن ...

tak--host
April 6th, 2017, 19:14
با سلام . استارتر عزیز ، اگر نظر بنده رو بخواید ، حدودا یک سال و نیمی هست که باهاشون در ارتباط هستم . از نظر من یکی از بهترین شرکت های هاستینگ شاغل در کشور هستن . شما شاید هزینه به مراتب بالاتری بابت سرویس هاشون پرداخت کنید اما دیتاسنتری که دارن واقعا مجهز هست و از نظر من یه شرکت خوب هستن . یکی از مهمنرین عوامل که پشتیبانی از مشتریان هست رو هم که به شکل بسیار خوبی و به صورت 24 ساعته انجام میدن ...
یکی از شرکت های خوب هستند ، بنده سرویس سرور اختصاصی که در کولوکیشن خودشون هست رو داشتم ، کیفیت کاملا مناسب و راضی کننده بود!

mparvin
April 8th, 2017, 00:02
درود

اصلا مشخص نیست که یک سری از همکاران قصد تخریب یا حسادت دارند.****** از همکاران قدیمی و بسیار خوب ما هستند که به نظر بنده این حرکتشون به کام اون دسته دوستانی که سرور روم دارند یا ریسلر هستند زیاد خوش نیومده. ولی در مورد ****** باید بگم از نظر پشتیبانی و مشتری مداری و کیفیت سرویس جزو بالا رده ترین شرکت های ایرانی هستند که در زمینه هاستینگ و ict و it فعالیت میکنند.در مورد کیفیت پورت فکر میکنم اگر درخواست تست کنید مشکلی با این مورد نداشته باشند.

خطاب به برخی دوستان: بهتر است است به جای تخریب یا حسادت, تشویق و یاد بگیریم!

ارادتمند.
علیرضا فقیه

دوست عزیز کدوم حسادت؟؟

آدم باید صداقت داشته باشه
وقتی اتاق سرور راه انداخت نگه دیتاسنتر که بخواد با دروغ خودش رو بکشه بالا
اتاق سرور هم بد نیست ولی چرا باید دروغ گفت؟

وقتی گوگل به ایرانیها پارتنری نمیده و مجبوریم از آدرس های مجازی یا آدرس دوست و آشنا و یا آدرس فیک استفاده کنیم
چرا باید بنویسیم تنها پارتنر رسمی گوگل در ایران؟؟؟بعد تنها؟؟
بقیه پس چی هستن؟؟ گوگل فقط به ****** پارتنری داده ؟بقیه گوگل رو هک کردن اسمشون هست تو پارتنرهای گوگل؟

چرا باید بنویسم اولین هاستینگ ایرانی معرفی شده در مایکروسافت؟؟؟ اصلا به مایکروسافت چه ربطی داره بخواد هاستینگ معرفی کنه؟
چرا لینک نداره این معرفی؟
چرا روی سرورمجازی هاست میده و وقتی از پشتیبانی میپرسی میگه هاست ها روی سرورهای فیزیکی هست؟
چرا وقتی هارد سرورت ساتا هست باید بنویسی sas/ssd ؟

در کل چرا باید به کاربر دروغ گفت؟
اگر کارشون بی عیب و ایراد هست چرا پس دروغ میگن؟
شاید مواردی که گقتم برای کاربرها مهم نباشه ، ولی چرا باید به شعور مخاطب توهین کرد؟
چرا باید دروغ گفت و کاربر رو نادان فرض کرد؟

حالا ما بیایم چی یاد بگیریم؟
دروغ گفتن؟
بزرگ نشون دادن خودمون؟

deltamusic
April 8th, 2017, 00:52
دوست عزیز کدوم حسادت؟؟

آدم باید صداقت داشته باشه
وقتی اتاق سرور راه انداخت نگه دیتاسنتر که بخواد با دروغ خودش رو بکشه بالا
اتاق سرور هم بد نیست ولی چرا باید دروغ گفت؟

وقتی گوگل به ایرانیها پارتنری نمیده و مجبوریم از آدرس های مجازی یا آدرس دوست و آشنا و یا آدرس فیک استفاده کنیم
چرا باید بنویسیم تنها پارتنر رسمی گوگل در ایران؟؟؟بعد تنها؟؟
بقیه پس چی هستن؟؟ گوگل فقط به ****** پارتنری داده ؟بقیه گوگل رو هک کردن اسمشون هست تو پارتنرهای گوگل؟

چرا باید بنویسم اولین هاستینگ ایرانی معرفی شده در مایکروسافت؟؟؟ اصلا به مایکروسافت چه ربطی داره بخواد هاستینگ معرفی کنه؟
چرا لینک نداره این معرفی؟
چرا روی سرورمجازی هاست میده و وقتی از پشتیبانی میپرسی میگه هاست ها روی سرورهای فیزیکی هست؟
چرا وقتی هارد سرورت ساتا هست باید بنویسی sas/ssd ؟

در کل چرا باید به کاربر دروغ گفت؟
اگر کارشون بی عیب و ایراد هست چرا پس دروغ میگن؟
شاید مواردی که گقتم برای کاربرها مهم نباشه ، ولی چرا باید به شعور مخاطب توهین کرد؟
چرا باید دروغ گفت و کاربر رو نادان فرض کرد؟

حالا ما بیایم چی یاد بگیریم؟
دروغ گفتن؟
بزرگ نشون دادن خودمون؟

دوست عزیز اینکه به سرور روم میگن دیتاسنتر دروغ نیست!این یک سیاست است که همه شرکتا دارند و هیچ مشکلی هم نداره!****** ثابت شده است و کسی رو نادان فرض نمی کنه!!!

SixthElement
April 8th, 2017, 12:44
باسلام
عزیزانی که تمایل دارند می توانند جهت بازدید از دیتاستر ****** و امکانات آن با شماره های بخش فروش تماس حاصل نموده و در تور دیتاسنتر ****** شرکت نمایند.
این تور شامل بازدید از مکان، امکانات و تجهیزات دیتاسنتر می باشد.
لازم به ذکر است تنها تجهیزات دیتاسنتر ******(بدون محاسبه ساختمان) به ارزش حدود 20 میلیارد ریال توسط شرکت بیمه ایران بیمه شده است.

ویژگی های دیتاسنتر ****** در ذیل معرفی می گردد:
General:
. Tier-4 Datacenter
. 99.9% up-time for both up-link and power SLA Guarantee services
+ 24/7 Physical access for customers
. More than 1 Million USD (equivalent in IRR) investment in first phase

Network & Security:
+ Full redundant internet links (two full separate internet link from two major providers)
+ Offsite Backup storage & Disaster Recovery service
. Advanced monitoring system (Network Operation Center - NOC & Monitoring SMS)
. Multi-layer Firewalls and IDS/IPS and WAF (Based on customer services)
. Backup Storages/Servers
. Traffic analyzer & monitor systems
. 80ft rooftop air tower for air direct connect (more than 130ft height from ground)

Power:
. Redundant power supply (UPS(s), Main Generator, Backup Generators and backup fuel onsite)
. Green Energy in development (by solar energy near soon)

Physical Security & Insurance:
+ Physical protection (live 24h high-security personnel direct from IRAN-POLICE guard)
+ Located near Fire station (less than 500 meters far from)
+ Biometric electronic door lock system
+ Fingerprint electronic protected racks
. Fire protection system (Fire detection alarm & fire extinguishers)
. 24/7 building monitoring with about 50 surveillance cameras
. Fully insured by Iran-Insurance company
. About 500.000$ (equivalent in IRR) insurance coverage from Iran-Insurance company

Environmental Control:
. Redundant cooling system
. Advanced network based environment monitoring system (humidity & temperature)

Support:
. English support
. Live 24h NOC resident staffs
. Live 24h support staffs onsite (24h Telephone Support)
. Free KVM/IP is 24/7 available on-demand for 3 hours period
. 24/7 Remote hands available (Based on customer service)

Standards:
. World-Class standards (ISO9001 - ISO27001(isms) - ISO10002 from SGS & TUV Nord)

Services:
+ Can host Rackmount & non-rackmount devices (Desktop Case, …)
. Can rent private, secured and closed space dedicated room separated by hard wall and biometric door lock
. Powerful servers & processing infrastructure
. Rental of Dedicated Rooms, Cages, Full Racks, Half Racks, Shared Racks, Dedicated Servers, VPS, Shared hosting, ...

Structure:
+ Located in easy accessible place (In Tehran Business Center out of LEZ & traffic limit zone)
. Multi server rooms (physically separated rooms by fully dividing wall)
. About 3500 sq.ft structure area size

(+) Special advantage

سلام دوست عزیز

امیدوارم خوب باشید. نه قصد تایید دارم و نه تخریب ولی یک چیزی دیدم تو نوشته های شما که برق ۳ فاز ازم پرید. گفتم شاید غلط تایپی باشه. ممکنه منظور شما رو از Tier 4بدونم؟ ما تو ایران به ویژه تهران حتی دیتاسنتر Tier 2هم به دلیل دولتی بودن شرکت برق نداریم. همینطور اگر از این موارد بگذریم من شخصا علاقمند هستم ازتون سرویس بگیرم. اگر ممکنه عکس و اطلاعات بیشتر Tier فنی دیتاسنتر رو شیر کنید.

ممنونم

Sent from my SM-P585 using Tapatalk

mparvin
April 11th, 2017, 13:52
. امکان میزبانی از تجهیزات غیر رک مونت مانند کیس های دستک تاپ (برای اولین بار در ایران)

برای اولین بار در ایران :71::71:

Genral X2
April 11th, 2017, 15:16
برای اولین بار در ایران :71::71:

حتما همینطوریه دیگه :|

SixthElement
April 11th, 2017, 23:55
باسلام
علاوه بر ****** دیتاسنترهای tier4 دیگری نیز در ایران وجود دارد
****** علاوه بر قرارداد با شرکت برق منطقه ای تهران به عنوان سورس اصلی برق نسبت به تامین برق خود از طریق ژنراتور دائم کار به عنوان redundant power source اقدام می نماید.
نگهداری سوخت ذخیره جهت قطعی برق های طولانی در چندین تانک مجزا و قرارداد با موسسات تامین سوخت برای قطعی های برق بیش از 96 ساعت
همچنین ژنراتور بک آپ جهت جایگزینی با ژنراتور دائم کار در شرایط اشکال فنی در آن
همچنین استفاده از UPS های online موازی با سورس برق مستقل جهت تامین برق بدون وقفه سرور ها و تجهیزات شبکه به صورت dual power
تامین لینک ارتباطی از طریق دو تامین کننده کاملا مجزا به صورت HA
با وجود این موارد ****** در حال حاضر امکان ارائه SLA برق و شبکه 99.99% را دارد اما هماهنگونه که در ابتدای متن نیز ذکر گردیده Uptime SLA ****** جهت تامین برق و شبکه 99.9% می باشد و در حال حاضر ****** SLA برق و شبکه 99.99% که در استاندارد Tier4 رایج می باشد ارائه نمی نماید.
جهت کسب اطلاعات بیشتر با بخش فروش تماس حاصل نمایید.

سلام دوست گرامی من
طبق استاندارد ANSI TIA 942 برای TIER 2 سابق و درست تر بگم Rate 2 جدید به بالا برق باید توسط دو شرکت مختلف تامین شود. ممکنه بفرمایید برق شما غیر از شرکت برق دولتی از کدام شرکت دیگه تهیه میشه؟ همینطور در صورتی که ادعا میشه که رتبه ۴ دارید مرکز داده Redundant شما کجاست و باید سرتیفیکیت هم رو ارائه بدید. باقی مسائل رو بعدا می پرسم.

لازمه عرض کنم اگر سوالی می پرسم برای اینه که خیلی خوشحالم خبر از راه اندازی دیتاسنتر جدید می شنوم اما اطلاعات نادرست دادن یکم برای سرویس گرفتن دل چرکین می کنه من رو. بنده دارای مدرک CDCP - Certified Datacenter Professional هستم و سوالاتم بی دلیل و از روی هوا نیست.

deltamusic
April 12th, 2017, 00:23
واقعا نمی دونم یه سریا چشونه!کلا احساس قدرت می کنید کسی رو تخریب کنید؟!!!

SixthElement
April 12th, 2017, 02:18
همانگونه که شما نیز اطلاع دارید Uptime Institute یک موسسه امریکایی می باشد در حال حاضر هیچ نوع certificate در ایران ارائه نمی نماید
به همین دلیل ****** بر خلاف بسیاری از دیتاسنترهای دیگر در توضیحات دیتاسنتر از عبارت استاندارد TIA-942 استفاده نشده است زیرا امکان ممیزی و دریافت گواهی استاندارد TIA-942 در ایران وجود ندارد و ****** نیز چنین ادعایی نمی نماید.
بر طبق اطلاعات ما تامین برق از دو شرکت تامین کننده برق الزامی نمی باشد و امکان تامین برق از منبع ژنراتور دائم کار با ذخیره سوخت حداقل 96 ساعت در حداقل دو تانک مجزا به عنوان redundant قابل پذیرش می باشد.
با توجه به اینکه شما می فرمایید دارای گواهی طی نمودن آزمون CDCP می باشید لطفا ادرس مستندی که در ان ذکر گردیده تامین برق از دو شرکت برق منطقه ای الزامی باشد و تامین برق redundant از منبع ژنراتور دائم کار با ذخیره سوخت استاندارد در ممیزی مورد پذیرش نمی باشد، لطفا ادرس مستند مربوطه را بفرمایید تا در صورت وجود اشکال این مورد تصحیح گردد.
همچنین همانگونه که شما نیز اطلاع دارید بسیاری از دیتاسنتر های تجاری اروپای غربی ، کانادایی و آمریکایی از عبارت Tier برای معرفی تجاری ویژگی های خود استفاده می نمایند در صورتی که منبع اصلی برق آنها تنها یک شرکت برق می باشد و از منابع redundant دیگر مانند ژنراتور و یا solar استفاده می نمایند همچنین بسیاری از انها نیز توسط توسط Uptime Institute مورد ممیزی قرار نگرفته اند.
.

سلام دوست گرامی
کلمه Tier مربوط به استاندارد TIA 942 هست. پس اگر ادعایی درباره Rating یا قدیمی تر از ۲۰۱۴ Tier ندارید از بکار بردن اون خودداری کنید که مردم به اشتباه نندازید. در مورد certificate هم بسیار ساده می توانید از CIS آلمان CERTIFICATE رو بگیرید. در مورد اینکه کجا در مورد منبع برق گفته شده می توانید annex g مستند TIA 942 رو بخوانید. وجود ژنراتور تنها میشه Tier 1 .

Tia 942 میگه دیتاسنتر که در هیچیک از زیرساخت هاش Redundant ندارد میشه Tier 1 و خود این زیرساخت ها شامل ۱ مسیر برق، ups، ژنراتور میشه. در ضمن در هیچ جای Tia942 هیچ اشاره ای به زمان و محاسبه ۹۹.۹۹ درصد نشده. عموما TIA 942 هیچ کاری به سرویس دهی اینترنت نداره و فقط مربوط به طراحی میشه.

بازهم لازم میدانم برای اطلاعات عمومی دوستان بگم کلمه Tier در ANSI/TIA942 March 2014 به بعد منسوخ شده و جایگزینش Rated یا Rating استفاده میشه.
پس اگر برداشت من درسته شما دست کم دو ژنراتور ۲ مگاوات هم باید برای تامین برق تون داشته باشید. و تمام تجهیزات اکتیو و پسین شما دست کم 2N رو رعایت کرده باشند. همینطور لطفا کمی دو مورد سیستم اعلام و اطفاء حریقتون هم توضیح میدید ؟

ممنونم برای وقتی که میگذارید.

- - - Updated - - -

از حق نگذریم هم قیمت خوبی ارائه میدید و هم دسترسی ۲۴ ساعته شما مزیت رقابتی بسیار خوبیه . فردا حتما برای گرفتن سرویس مراجعه می کنم دفترتون

SixthElement
April 12th, 2017, 04:12
در رابطه با annex g لطفا فایل مستند مربوطه و شماره section آنرا را ضمیمه نمایید تا بررسی گردد.
در رابطه با ارائه گواهی TIA 942 همانگونه که در قبل عرض گردید متاسفانه در حال حاضر هیچ نوع گواهی معتبری در این رابطه در ایران صادر نمی گردد.(امکان ورود به این بحث در این پست وجود ندارد)
در رابطه با میزان uptime همانگونه که در پست مربطه نیز ذکر شده است "99.99% که در استاندارد Tier4 رایج می باشد" و نه الزامی می باشد و متاسفانه و همانگونه که شما هم قبول دارید بر اساس ذات شرایط کنونی تامین کنندگان ارتباط در ایران حتی اگر تامین لینک ارتباطی از بیش از 2 تامین کننده کاملا متفاوت هم باشد تضمین این میزان اپتایم غیر ممکن می باشد.
در رابطه با میزان توان ژنراتور که فرمودید 2 مگاوات لطفا فایل مستند مربوطه و شماره section آنرا را ضمیمه نمایید زیرا میزان توان ژنراتور کاملا بر اساس ابعاد دیتاسنتر تعیین می گردد و هیچ محدودیت 2 مگاواتی برای ان تعریف نشده است. لازم به ذکر است که دیتاسنتر ****** همانند بسیاری از دیتاسنتر های دیگر ایران بر اساس ابعاد در مقایسه با دیتاسنتر های معروف جهانی یک دیتاسنتر با ابعاد کوچک می باشد که این موضوع در توضیحات نیز ذکر گردیده (مساحت بعضی دیتاسنترهای جهانی بیش از 150.000 فوت مربع می باشد)

با تشکر از سوالات و موارد به جای شما در رابطه با موارد دقیقتر لطفا با واحد فروش تماس حاصل نمایید.

دوست عزیز من، تکرار می کنم استانداردی به نام Tier وجود ندارد و تعریفی است در استاندارد قدیمی ANSI TIA942. در ایران هم می توانید همون طور که گفتم توسط CIS آلمان tia 942 بگیرید و هم مجموعه ای از certificate های EN50600 اروپایی. من هم دقیقا طبق گفته خود شما میگم، دیتاسنتر شما طبق شرایط کشور ما نمی تونه Tier 4 باشه. اگر هم پست قبلی من رو دقیق مطالعه کنید من گفتم استاندارد TIA 942 جایی صحبت از Uptime نمی کنه و این صحبت خود شما بود. استاندارد همیشه استاندارده و رایج و غیر رایج نداره. در ضمن من نگفتم استاندارد میگه ۲ مگاوات. تکرار می کنم برداشت من از صحبت ها و اطلاعات سایت شما بوده اما اگر همین annex g رو بخوانید در مورد 2N نوشته. پیدا کردنش هم کار سختی نیست. یکم تجربه سرچ گوگل میخواد و یکم دانش زبان انگلیسی، کلی pdf و مستند ازش هست. متاسفانه هیچ اطلاعات فنی از دیتاسنتر نمیدین که آدم بدونه باید تشویقتون کنه یا باید فکر کنه خالی بندیه. راه اندازی دیتاسنتر کار بسیار بزرگیه. شکی توش نیست حتی اگه ۱۰ تا رک باشه ولی لطفا اطلاعات درست و درمان به ملت بدین نه همینطور یه سری کلمات رو پشت هم بگید و ندونید معنای اون چیه.

منتظر اطلاعات بیشتر شما در زمینه اعلام و اطفا ء حریق هستم.

پی نوشت: برخی از صحبت های شما من رو یاد مصاحبه دکتر محمود احمدی نژاد و لری کینگ میاندازه که می پرسید شما سلاح هسته ای دارید و دکتر در جواب می گفت شما سلاح هسته ای دارید؟

SixthElement
April 12th, 2017, 04:14
در رابطه با annex g لطفا فایل مستند مربوطه و شماره section آنرا را ضمیمه نمایید تا بررسی گردد.
در رابطه با ارائه گواهی TIA 942 همانگونه که در قبل عرض گردید متاسفانه در حال حاضر هیچ نوع گواهی معتبری در این رابطه در ایران صادر نمی گردد.(امکان ورود به این بحث در این پست وجود ندارد)
در رابطه با میزان uptime همانگونه که در پست مربطه نیز ذکر شده است "99.99% که در استاندارد Tier4 رایج می باشد" و نه الزامی می باشد و متاسفانه و همانگونه که شما هم قبول دارید بر اساس ذات شرایط کنونی تامین کنندگان ارتباط در ایران حتی اگر تامین لینک ارتباطی از بیش از 2 تامین کننده کاملا متفاوت هم باشد تضمین این میزان اپتایم غیر ممکن می باشد.
در رابطه با میزان توان ژنراتور که فرمودید 2 مگاوات لطفا فایل مستند مربوطه و شماره section آنرا را ضمیمه نمایید زیرا میزان توان ژنراتور کاملا بر اساس ابعاد دیتاسنتر تعیین می گردد و هیچ محدودیت 2 مگاواتی برای ان تعریف نشده است. لازم به ذکر است که دیتاسنتر ****** همانند بسیاری از دیتاسنتر های دیگر ایران بر اساس ابعاد در مقایسه با دیتاسنتر های معروف جهانی یک دیتاسنتر با ابعاد کوچک می باشد که این موضوع در توضیحات نیز ذکر گردیده (مساحت بعضی دیتاسنترهای جهانی بیش از 150.000 فوت مربع می باشد)

با تشکر از سوالات و موارد به جای شما در رابطه با موارد دقیقتر لطفا با واحد فروش تماس حاصل نمایید.

سلام مجدد. فراموش کردم در مورد Annex G. از خط اول کاملا در همین مورد صحبت می کنه و ۴ تا Rating رو شرح می‌دهد.

mtbirir
April 12th, 2017, 08:24
کاری به راست بودن یا دروغ بودن تبلیغات ****** ندارم چون اصلا نمیشناسمشون
ولی اگر اتاق سرور هم باشه بازم باید گفت گلی به جمالت بهتر از خیلی از دوستان هستش که می گویند........ داریم ولی بجز لباس تنش چیزی بیشتر نداره یا نماد الکترونیکی و ساماندهی رو مجوز و اعتبار میدونه

mparvin
April 12th, 2017, 17:31
لطفا نام دیتاسنترهای ایرانی را که در حال حاضر به صورت تجاری به تجهیزات غیر رک مونت مانند کیس های دسکتاپ خدمات اجاره فضا به صورت یونیتی ارائه می نماید را بفرمایید.

- - - Updated - - -

متاسفانه مشخص گردیده ظاهرا یکی از افرادی که از ابتدا در این سایت در حال تخریب و پخش اکاذیب و تهمت می باشد بیش از 1 سال پیش به دلایلی از ****** اخراج و در شرکت تازه تاسیس رقیب مشغول به فعالیت شده اند و به همین دلیل سوء نیت ایشان از تلاش برای ضرر رسانی و تخریب و تهمت کاملا مشخص می باشد.
با توجه به محرز بودن سوء نیت ایشان ، طبق استعلام از هر دو وکیل شرکت مشخص گردید امکان ارائه دادخواست کیفری مبنی بر نشر اکاذیب و تهمت به قصد اضرار با سوء نیت قبلی جهت استیفای حقوق شرکت در رابطه با ایشان محفوظ بوده که اسناد این نشر اکاذیب در این سایت به صورت کامل وجود دارد به همین دلیل طبق دستور واحد حقوقی ما از ابتدا امکان ارائه پاسخ مستقیم به ایشان را نداشته و نداریم.

دیتاسنترهایی مثل افرانت و پارس آنلاین شاید الان تجهیزات غیر رک مونت رو قبول نکنن ولی قبلا قبول می کردن پس نمیشه گفت اولین ارایه کننده
این همه واژه دیگه چرا باید واژه ای بگید که میدونید حقیقت نداره!!!

در مورد اخراج هم جالب بود برام چون هنوز ایمیل درخواست قطع همکاری رو دارم خواستید بگید همینجا پیوست کنم
در مورد همکاری با شرکت تازه تاسیس هم تکذیب میکنم درحال حاضر فقط روی افراسئو کار میکنم که هیچ گونه فعالیتی در رقابت با ****** ندارد

نشر اکاذیب هم نکردم ، گفتم میگید تنها نماینده گوگل که واقعا نیستید
گفتم میگید تایید شده مایکروسافت که نیستید چون مایکروسافت هیچ کاری به هاستینگ اون هم تو ایران نداره

باز هم میخواید بیوفتید دنبال شکایت بیوفتید تمام چیزهایی که گفتم مدارک اثباتش رو هم دارم

بهتره بیوفتید دنبال اصلاح مواردی که گفتم
اینجوری دید من و بقیه هم نسبت به ****** عوض میشه

اگر میگید دیتاسنتر دارید و اتاق سرور نیست ، شاید من اشتباه میکنم چون نیومدم ببینم
از سرویس تور مجازیتون استفاده کنید برای کاربرهاتون از دیتاسنترتون تور مجازی بذارید
برای اعتبار خودتون هم خوبه

این کارها بجای تهدید خیلی بهتره ، نشر اکاذیب یعنی طرف استعفا بده بره بگید اخراجش کردیم

------------ ادیت --------------
با نظر دوستمون mtbirir موافقم اتاق سرور هم کار هرکسی نیست!!!!

limpi
April 17th, 2017, 00:54
دوست عزیز اینکه به سرور روم میگن دیتاسنتر دروغ نیست!این یک سیاست است که همه شرکتا دارند و هیچ مشکلی هم نداره!****** ثابت شده است و کسی رو نادان فرض نمی کنه!!!

دوست عزیز کسی این ادعا رو نمیکنی که تمامی شرکت ها با صداقت در مورد سرویس ها صحبت میکنند. منتهی از شرکت بزرگی مثل ****** این انتظار میره که حداقل این کار رو انجام ندند

hoka
April 22nd, 2017, 19:41
Services:
+ Can host Rackmount & non-rackmount devices (Desktop Case, …)
. Can rent private, secured and closed space dedicated room separated by hard wall and biometric door lock
. Powerful servers & processing infrastructure
. Rental of Dedicated Rooms, Cages, Full Racks, Half Racks, Shared Racks, Dedicated Servers, VPS, Shared hosting, ...
. Can serve up to 25 Full 42 units 1m depth racks (about 1000 rack units in totall)
. Can serve up to 5 fully seperated dedicated rooms

متاسفانه تعدادی از افراد به دلایل ذکر شده در بالا در حال تخریب و نشر اکاذیب می باشند
ظرفیت حداکثری دیتاسنتر ****** با تکمیل فاز توسعه حدود 25 رک کامل استاندارد ( 42 یونیت با عمق 1 متر و عرض 60 ) می باشد که حدودا 1000 یونیت رک استاندارد می باشد
که بی شک بسیار بیشتر از یک اتاق سرور می باشد که متاسفانه برخی دوستان بدون اگاهی از ان اظهار نظر می نمایند
این ظرفیت با احتساب تخصیص میانگین 1.5 یونیت به ازای هر سرور قابلیت پذیرش بیش از 600 سرور را دارد که اگر بخواهیم انرا یک اتاق سرور فرض نماییم بی شک اتاق سرور بسیار بزرگی می باشد
همانگونه که قبلا نیز اطلاع داده شد دیتاسنتر ****** یک دیتاسنتر کوچک در مقایسه با بسیاری از دیتاسنتر های عظیم خارجی می باشد
تمامی کارشناسان امر نیز اذعان دارند ابعاد دیتاسنتر هیچ رابطه معناداری با کیفیت خدمات دیتاسنتر ندارد و بسیاری از دیتاسنترهای عظیم دارای کیفیت نه چندان مطلوبی می باشند.
سیاست ****** افزایش کیفیت و نه کمیت می باشد و تمام تلاش ****** ارائه خدمات با حداکثر کیفیت در این فضا می باشد.

- - - Updated - - -

گواهی ها ****** شامل موارد زیر می باشد که تمامی آنها در وب سایت قید گردیده است
ISO9001 و ISO 10002 و ISO 27001 از شرکت های SGS & TUV Nord که معتبر ترین شرکت های ارائه ایزو در ایران می باشند
همچنین ****** Official Google Premier SMB Partner می باشد

لازم به ذکر است ذکر نماد اعماد در سایت ****** به دلیل الزام قانونی آن و مطالبه آن توسط بعضی از مشتریان می باشد و ****** تمایلی به قراردادن ان ندارد.
همچنین ****** هیچگاه لوگوی ساماندهی را در سایت خود قرار ندارد و در هیچ سندی از ان استفاده ننموده است زیرا ****** به دلیل نوع خدمات خود ملزم به ارتباط مستقیم با کارگروه تعیین مصادیق می باشد و نیازی به دریافت لوگوی ساماندهی وزارت ارشاد ندارد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به بخش گواهی نامه های ****** مراجعه نمایید.

- - - Updated - - -

لطفا بفرمایید چه موردی از ****** انتظار نمی رود تا نسبت به اصلاح ان اقدام شود

سلام

بنده یکی از مشتری های جدیدتون هستم . برای روشن شدن الباقی دوستان ممنون میشم مدارک همکار گوگل بودن خودتون رو ارائه بفرمایید

ashadata
April 25th, 2017, 19:46
با توجه به توضیحاتی که داده شد خوب بنظر میرسه اما این که کل پورتی که در اختیار دارن یک گیگابیت هست خیلی خب کمه بنظرم

mehran m
June 20th, 2017, 18:54
سلام . من یک سرورcore i7 سه ماهه که بردم برای میزبانی ، یه بارم میخواستم یه هارد اکسترنال ببرم بک آپ بردارم که همون موقع یه بازدیدم کردم یه قسمتی رو انگار فقط برای سرور های دسکتاپ گذاشته بودن که خیلی جالب بود قفسه هاش. راضیم تا الان که مشکلی نبوده و از نحوه برخوردشون هم رضایت دارم یه موضوعی هم که هست اینه که افراد پاسخگو واقعا متوجه درخواست های من میشن و میتونم بگم اطلاعات فنی خوبی دارند .البته من هم تو این زمینه تازه وارد هستم ولی تعرفه هاشون و راهنمایی هاشون واقعا کمکم کرد که بتونم کار کنم .:)

m2n
June 20th, 2017, 19:54
اشکالی از پایه هست ****** اگر دیتاسنتر هست یا سرور روم و .... به جای این همه بحث بهتر است مثل همه دیتاسنتر های حرفه ای چهارتا عکس از مرکزداده در سایت قرار بدن تا دوستانی این همه دلواپس نباشن که سرور روم هست یا دیتاسنتر @-)

martina
June 21st, 2017, 01:01
باسلام و احترام خدمت دوستان و همکاران گرامی

نکته اول قابل توجه مدیران گرامی » این تاپیک فقط صرفا جهت نظر سنجی و مطرح کردن مشکلات در راستای حل شدن مشکلات می باشد و هیچگونه خصومت یا قصد تخریب کردن در کار نیست

باتوجه به اینکه بنر تبلیغاتی شرکت محترم ****** در سایت مشاهده میشه و خیلی از همکاران بفکر این میفتن که ایا گزینه مناسبی هست انتخاب شرکت ****** برای میزبانی سرور به عنوان دیتاسنتر به برخی از موارد اشاره میکنیم .

در ابتدا باید به این موضوع اشاره کنیم که در حدود یک سالی هست مشترک شرکت ****** هستیم و برای میزبانی سرور شرکت ******رو انتخاب کردیم

با توجه به اسم و رسم شرکت ****** تصور بر این هست که ظریب خطا در شبکه 0 هست و مشکلات پشتیبانی و تمام موارد بدون هیچ مشکلی انجام میشه

دسترسی فیزیکی , شرکت محترم ****** دسترسی فیزیکی به سرور که درج شده روی بنر تبلیغاتی رو تحت هیچ شرایطی با توجه به فضای کوچک اتاق سرور به مشتری نمیده ( چه هنگام تحویل سرور و چه هنگام بروز مشکل حتی اجازه ورود به ساختمان شرکت رو هم نمیدن و کارمنداشون میان دم در شرکت سرور رو تحیول میگیرن )

مشاوره قبل از قرار داد , هنگام مشاوره دوستان عزیز در شرکت وعده هایی میدن که به هیچکدام عمل نمیکنن نمونش همین دسترسی فیزیکی که عرض کردم

این موارد زیاد مهم نیست و میشه با این موارد براحتی کنار اومد

آپتایم 100 درصد , مهم قطعی های بسیار زیاد و اپتایم فوق العاده پایین پایین شبکه هست , قطعی های بسیار زیاد و فاجعه بار در حدود نصف روز ( 7 ساعت ) و عدم توانایی پرسنل در حل کردن مشکلات

قطعی های روزانه در حدود 5 الی 10 دقیقه که بوجود میاد , در حدود 1 ماه گذشته قطعی و مشکلات شبکه به حدی زیاد بوده که کلیه مشتریانمون رو از دست دادیم

پشتیبانی , جواب سر بالا دادن تیم پشتیبانی به شکلی که انگار خصومت خاصی با مشتری دارن , مانند لیمیت کردن پورت به دلیل غیر منطقی مصرف بالای بازدید یک سایت

ژنراتور یا برق اضطراری , قطعی برق دیتاسنتر و اسیب رسیدن به سخت افزار وسوختن هارد بر اثر نوسان و خاموش شدن سرور که در چند ماه اخیر بوجود اومد و در حدود 5-6 ساعت صبح جمعه کل سرورها خاموش شده بودن و دچار مشکل شده بود

لینک بکاپ , کار نکردن لینک یا پورت بکاپ در هنگام قطعی شبکه , با توجه به این ادعا تصوری که همه داریم از پورت بکاپ در صورت قطع شدن پورت اصلی باید پورت کمکی متصل بشه و شبکه قطع نشه , که این اتفاق هر روز داره میفته و شبکه بصورت گسترده قطع میشه

اشتباهات پشتیبانی , مورد بعدی مشکلات بوجود اومده توسط کارکنان پشتیبانی مثل ست کردن ip سرور فعال روی سرور دیگه , که تا بخوان تیکت رو ببینن و مشکل رو متوجه بشن تا یک ساعت میکشه

ارتباط با مدیریت , عدم اجازه اتماس و یا پل ارتباطی با مدیریت شرکت جناب اقای عباس ****** , باتوجه به تمامی مشکلات و اذیت های گسترده تیم پشتیبانی شرکت تحت هیچ شرایطی اجازه ارتباط مشتری رو با مدیریت شرکت نمیدن و با موارد مختلف مثل حضور نداشتن یا درگیر بودن و شلوغ بودن اجازه ارتباط با مدیریت نمیدن , و خودشون هر طور که دلشون بخواد با مشتری برخورد میکنن

این موارد ذکر شده همش باعث میشه که اسیب جدی رو ما و همکارانی که قصد میزبانی سرور رو داریم ببینیم , با وجود مشکلات بیش از حد قطعی های فاجعه بار 7 ساعته اعتبار و اسم ما در میان مشتریان به شدت در حال تخریب هست و هیچ کاری هم از دستمون برنمیاد , تغییر دیتاسنتر و جابجایی و کوچ کردن به دیتاسنتر دیگه ساده نیست و خودش اسیب بیشتری به سابقه و کیفیت کار میزنه

ملاک مشتریان هم مقایسه با شرکت های باسابقه مثل میهن وب هاست هست که براشون سوال هست چرا در365 روز سال شبکه اون ها هیچ مشکلی نداره ولی برای ما که در شرکت ****** کولوکیشن کردیم هر روز دچار مشکل هست

دوستان عزیز لطفا قبل از انتخاب به این نکات خیلی توجه کنید , کولو کیشن رو حتما در مرجع و در خود دیتاسنتر انجام بدید , طرف مقابل شما مستقیم خود دیتاسنتر که باشه هیچ مشکلی نخواهید داشت نه قطعی رو تجربه خواهید کرد و نه تحت هیچ شرایطی با شما اینگونه برخورد نمیکنن و شما اذیت نمیشید

امید وارم این تاپیک رو خود مدیریت شرکت محترم ****** رویت کنن و متوجه بشن که چه فشاری روی مشتریان هست.

nevergotme
June 21st, 2017, 02:14
اقا یه سوال من رفتم سایت رو دیدم ، سرور مجازی "نیم" گیگ رم - پورت 100 مگ ، ماهی 100 هزار تومن ؟ چی داره این سرورا اخه

Genral X2
June 21st, 2017, 03:07
اقا یه سوال من رفتم سایت رو دیدم ، سرور مجازی "نیم" گیگ رم - پورت 100 مگ ، ماهی 100 هزار تومن ؟ چی داره این سرورا اخه

اماده کردن صبحانه در صبح ، حاضر کردن نهار در ظهر و فراهم کردن شام در اوقات شب ولی ولی ماه رمضان برا اینکه سحری مفصل و افطار مفصل تر میزنید قاعدتا یه مقدار قیمت میره بالا دیگه

* سحر
* افطار

۱۸

این رشته ریاضی تو زندگیمون هنوز به درد نخورده ای کاش می رفتیم علوم اسنانی حداقلش دوتا املا یاد می گرفتیم

1eng.ir
June 21st, 2017, 03:38
اماده کردن صبحانه در صبح ، حاضر کردن نهار در ظهر و فراهم کردن شام در اوقات شب ولی ولی ماه رمضان برا اینکه صحری مفصل و افتار مفصل تر میزنید قاعدتا یه مقدار قیمت میره بالا دیگه

* سحر
* افطار

۱۸

martina
June 21st, 2017, 15:35
دوستان لطفا توجه داشته باشید در حال حاضر هم همین امروز شبکه ****** بیش از 2 مرتبه قطع شد و الان هم قطع هست به شکلی که حتی سایت خود شرکت ****** هم بالا نمیاد

با این وضعیت برای مشتریان ابرو و اعتبار میمونه ایا ؟

چطور وقتی نمیتونن اداره کنن و وضعیتشون به این حد افتضاح هست بنر و تبلیغات میزنن که اپتایم 100 درصد هست و بهترین گزینه برای میزبانی سرور هست؟

ممنون میشم در این مورد بحث رو ادامه بدید تا به گوش مسئولین شرکت برسه !

ashadata
June 21st, 2017, 19:11
درود

یکی از دوستان برای من یک لینکی فرستادن که از 6 ماه پیش آپتایم رو داشته بررسی میکرده

به اشتراک میذارم

https://www.serviceuptime.com/users/uptimemonitoring.php?S=b0e9bfdd2167de13cf9702ada20 c8015&Id=50758

میانگین 99.793 % بوده

1eng.ir
June 21st, 2017, 19:15
درود

یکی از دوستان برای من یک لینکی فرستادن که از 6 ماه پیش آپتایم رو داشته بررسی میکرده

به اشتراک میذارم

https://www.serviceuptime.com/users/uptimemonitoring.php?S=b0e9bfdd2167de13cf9702ada20 c8015&Id=50758

میانگین 99.793 % بوده

چک تایم رو پایینتر در نظر میگرفت بهتر مشخص میشد ...
Check period: 30 minutes

دوستانی که معترض هستند، آپتایم خودشون رو میذاشتن بهتر میشد بررسی کرد

ashadata
June 21st, 2017, 20:52
چک تایم رو پایینتر در نظر میگرفت بهتر مشخص میشد ...
Check period: 30 minutes

دوستانی که معترض هستند، آپتایم خودشون رو میذاشتن بهتر میشد بررسی کرد

اره

من یک چک تایم 5 دقیقه ای امروز گذاشتم طی یک ماه اینده میذارم دوستان هم ببینن

ولی به طور کلی من خودم یک سرور پارس آنلاین دارم اون هم امروز دوتا قطعی 1 دقیقه ای داشت ساعت های شلوغ ! درحالی که سرور های خارج کشوری که دارم همشون 100% هست اپ تایم خود سرور ( ای پی اصلی )

martina
June 23rd, 2017, 15:09
دوستان عزیز در ****** واقعا گندش رو دراوردن , به خاک سیاه نشوندن مارو

روز جمعه جای استراحت و تفریح کارمون شده پاسخ دادن به تیکت های توهین امیز مشتریان فقط بخاطر قطعی شبکه ******

لطفا پینگ ای پی گیت وی ****** رو بگیرید دوستان 185.88.154.1

ببینید به چه صورت پینگ میده , 10 تایم اوت و یک پینگ , پشتیبانی هم جواب نمیده !!!

1eng.ir
June 23rd, 2017, 17:03
--- 185.88.154.1 ping statistics ---
201 packets transmitted, 171 received, 14% packet loss, time 200240ms
rtt min/avg/max/mdev = 2.482/7.112/12.537/2.152 ms

شما که ناراضی هستید چرا اصرار به ادامه دادن همکاری دارید؟

mizbanwebhost
June 23rd, 2017, 17:16
سلام دوستان

سلام

این هم جریان دیتاسنتر هاست ایران هست .

یه لینک گرفتن متصل کردن به یک روم با 20 تا رک

اگر شیر را حساب کنی به هر سرور 10 مگ هم نمیرسه .

هفته ای 2 روز هم قطعی دارید مطمئنا.

martina
June 23rd, 2017, 19:54
:)))

حتی خود سایت ****** هم بالا نمیاد

تا بخوایم جابجایی انجام بدیم بیچاره میشیم تقریبا

بنظرتون از شرکت ****** شکایت کنیم نتیجه ای میگیریم؟

خیلی اوضامون افتضاح هست هیچی برامون نموند

امروز جمعه هست از صبح شبکشون خرابه و قطع هست هیچکس هم اونجا نیست تماس میگیریم پشتیبانی یه پسر بچه سال جواب میده در حالت چرت زدن میگه چرا زنگ میزنی فردا ساعت اداری زنگ بزن به من ارتباطی نداره :)))

8 ساعت قطعی بدون بررسی و حل مشکل

http://s8.picofile.com/file/8298628534/ping.png

1eng.ir
June 23rd, 2017, 20:28
سایت خودشون که بالا میاد ...

شما هم با خندیدن تو این تاپیک به نتیجه نمیرسید و بیشتر از این مشتریاتون رو از دست میدید :)

جابجایی و انتقال به یک مرکز داده دیگه زمانی نمیبره که ...
یه کنسل کردن قرارداد و عقد قرارداد جدید دارید.

Z.eus
June 23rd, 2017, 21:48
درود؛

پیشنهاد می شود در اولین فرصت قرارداد خودتان را فسخ کنید و به یک دیتاسنتر مناسب منتقل کنید.

گاهی اوقات طرز برخورد، کیفیت شبکه اهمیت بیشتری نسبت به قیمت دارند..

موفق باشید.

limpi
June 24th, 2017, 01:40
دوست عزیز بهتره شما به فکر انقتال باشید چون هر شرکتی هر چند خوب و هر چند بد مشتریای خودشو داره.
شما سراغ بدسایقته ترین عضو این انجمن هم برید میبینید که طرفداران خودشون رو دارند کاری نمیشه کرد.
موفق باشید

martina
July 15th, 2017, 19:43
مزایای اختصاصی دیتاسنتر ****** نسب به رقبا شامل موارد زیر می باشد:

. استفاده از نیروی های امنیتی 24 ساعته تحت نظارت مستقیم نیروی انتظامی با سلاح های استاندارد و مجاز به جای استخدام نیروی حراست داخلی بر خلاف بسیاری از رقبا
. امکان حضور در دیتاسنتر به صورت 24 ساعته و حتی روزهای تعطیل بر خلاف بسیاری از رقبا
. تمامی درها به صورت بیومتریک
. امکان میزبانی از تجهیزات غیر رک مونت مانند کیس های دستک تاپ (برای اولین بار در ایران)
. دسترسی آسان و قرارداشتن در مرکز تجاری تهران و خارج از طرح زوج و فرد و طرح ترافیک (بسیاری از دیتاسنترها در فاصله دور از تهران و یا در طرح ترافیک و یا زوج و فرد قرار دارند و دسترسی به انها مشکل می باشد)

ترامپ از رو رفت , ****** از رو نرفت

محض اطلاع دوستان و مسئولین ******

از روزهای ماه مبارک رمضان تا الان شرکت محترم ****** بصورت دائم هر روز دارای قطعی های گسترده هستند , مثل همین الان که حدود 40 دقیقه هست کل شبکه قطع هست

کل سرورهای مجازی , اختصاصی , هاست و ... , تلفن هم کلا اشغال کردن

چون دیگه جوابی نمیتونن به مشتریاشون بدن

با این همه مشکل و ضایع کردن حق مشتری و بدبخت کردن کسانی که همکاری میکنن با شرکت ****** اینقدر دوستان پرو هستن در اوج ناباوری با قطعی های گسترده هنوز هم دارن اقدام به تبلیغات میزبانی سرور میکنن

مسئول محترم که پیام بنده به شما میرسه و حتی جواب هم نمیدید , شما که با اتک زدن یه کودک خردسال کل مشتریا و رنج ای پی هاتون قطع میشه چرا تو تبلیغات دروغ میزنید اپتایم و سرعت بالا !؟

وقتی جواب هم نمیتونید بدید به مردم , چطور تو تاپیک ها با پرو بازی جواب دیگران رو میدید؟

این تاپیک رو کلیه همکاران و شرکت های رقیب شما دیدن , هنوز هم نمیخواید به خودتون بیاید؟

کل رنج ای پی هاتون قطع هست 185.88.154.1 - 185.88.153.1 - 185.88.152.1

چرا تلفن هاتون قطعه ؟ :)) چرا قایم شدید؟ :))

Motahari.web
July 17th, 2017, 18:36
بله واقعا مدتی سرور داشتیم کیفیت و اپتایم شبکه مناسب بود اما چند وقتی هست واقعا فاجعه شده قطعا در روز 5،6 ساعت قطعی و یا ناپایداری شبکه هست

vahid020
July 18th, 2017, 17:43
5 روزه هاست سایت مشکل داره و سایت خوابیده میگند که پلیس فدرال هارد ها رو برداشته داشتند اطلاعات سایت و بکاپ رو یکجا نگهداری میکردند میگند اودن جمع کردن رفتن پلیس 5 روزه خوابیده سایت هیچ بکاپی هم نداریم اینام هیچ بکاپی ندارند سیستم 20ت ما رو هواست و کلی هزینه سئو و... دادیم اونم رو هواست !! بعد میپرسیم میگند توسط وکلای شرکت در المان پیگیری میشه اما هنوز 5 روزه هیچی به هیچی !!!

ashadata
July 18th, 2017, 17:55
5 روزه هاست سایت مشکل داره و سایت خوابیده میگند که پلیس فدرال هارد ها رو برداشته داشتند اطلاعات سایت و بکاپ رو یکجا نگهداری میکردند میگند اودن جمع کردن رفتن پلیس 5 روزه خوابیده سایت هیچ بکاپی هم نداریم اینام هیچ بکاپی ندارند سیستم 20ت ما رو هواست و کلی هزینه سئو و... دادیم اونم رو هواست !! بعد میپرسیم میگند توسط وکلای شرکت در المان پیگیری میشه اما هنوز 5 روزه هیچی به هیچی !!!

مقصر خودتون هستید که هیچ بک آپ گیری ای نداشتید

مخصوصا اگه ادعاتون هست 20 میلیون خرج کردید هر ادم عاقلی بک آپ داره حداقل یکی توی کامپیوترش مخصوصا سایتای مهم !!

haniweb
July 19th, 2017, 14:49
یوزر عزیز martina (http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=128287)

معلومه شما یه یوزر فیک ساختی شروع کردی به اراجیف گفتن درباره یه شرکت دیگه و این موضوع هزاران بار توسط افراد دیگر درباره شرکت های دیگر اتفاق افتاده و حرف های شما نه تنها مستند نبود بلکه باعث تاسف برای شخصیت شماست

- - - Updated - - -

ماشالله شما هم خوب دارید ماهی گیری میکنید ها
شما نه با برخورد اونا آشنا هستید و نه چیز دیگه

اگر هم ادعای برخورد خوب میکنید
باید تو همین تاپیک خودتونو معلوم میکردید
ولی نه بیایید ماهی گیری کنید

- - - Updated - - -

خب شما چه پیشنهادی دارید ؟
از شما بیاییم هاست بگیریم ؟

شما مشکلی بربخوری سرچ انگلیسی میکنی چون میدونی به جواب میرسی
ولی تو انجمن های ایرانی مثل حرف های خاله زنکی شما باید بشنویم

- - - Updated - - -

آره دقیقا مثل اقای SixthElement (http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=88615)

خب شما که اینطوری از روی حسادت حرف میزنید فکر میکنید همه فردا میان از شما سرویس میگیرن ؟؟
خب یه نمه با پرستیژ برخورد کنید دوست من

ashadata
July 19th, 2017, 15:01

معلومه شما یه یوزر فیک ساختی شروع کردی به اراجیف گفتن درباره یه شرکت دیگه و این موضوع هزاران بار توسط افراد دیگر درباره شرکت های دیگر اتفاق افتاده و حرف های شما نه تنها مستند نبود بلکه باعث تاسف برای شخصیت شماست

- - - Updated - - -

ماشالله شما هم خوب دارید ماهی گیری میکنید ها
شما نه با برخورد اونا آشنا هستید و نه چیز دیگه

اگر هم ادعای برخورد خوب میکنید
باید تو همین تاپیک خودتونو معلوم میکردید
ولی نه بیایید ماهی گیری کنید

- - - Updated - - -

خب شما چه پیشنهادی دارید ؟
از شما بیاییم هاست بگیریم ؟

شما مشکلی بربخوری سرچ انگلیسی میکنی چون میدونی به جواب میرسی
ولی تو انجمن های ایرانی مثل حرف های خاله زنکی شما باید بشنویم

- - - Updated - - -

آره دقیقا مثل اقای SixthElement (http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=88615)

خب شما که اینطوری از روی حسادت حرف میزنید فکر میکنید همه فردا میان از شما سرویس میگیرن ؟؟

ممنون میشیم شما هم خودتون رو معرفی کنید

haniweb
July 19th, 2017, 15:04
من از شما با نام کامپایلر یه سرور خریدم و این پیشنهاد شما بود
ولی نه تونستید برای تراوین برای من سرور رو کانفیگ کنید و نه پولم رو عودت دادید

حالا اومدید مثل چیپ هاستینگ ها کسه دیگه رو خراب کنی ؟

- - - Updated - - -

بنده یه طراح وب هستم و از 90 درصد هاستینگ های نامدار ایران سرویس گرفتم و سطح کیفی همه رو میدونم

- - - Updated - - -

ممنون میشیم شما هم خودتون رو معرفی کنید

بنده یه طراح وب هستم و از 90 درصد هاستینگ های نامدار ایران سرویس گرفتم و سطح کیفی همه رو میدونم

ashadata
July 19th, 2017, 15:17
من از شما با نام کامپایلر یه سرور خریدم و این پیشنهاد شما بود
ولی نه تونستید برای تراوین برای من سرور رو کانفیگ کنید و نه پولم رو عودت دادید

حالا اومدید مثل چیپ هاستینگ ها کسه دیگه رو خراب کنی ؟

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

من خودم سرویس نداشتم اما اینو همه قبول دارند که با یک پورت یک گیگابیت دیتاسنتر نمیشه زد !!

یک دیداس کل دیتاسنترشون رو از کار میندازه

OMIDTU5
July 23rd, 2017, 14:47
****** یکی از بهترین ها در ایران هست

مزایا :

1- پشتیبانی عالی 24/7 به معنای واقعی
2- احترام به مشتری و ارائه سرویس های با کیفیت
3- اعتبار و سابقه بسیار عالی
4- دانش فنی بسیار خوب پرسنل
5- رعایت کلیه استانداردهای خدمات دهی در کلیه رده ها از ثبت دامین گرفته تا ارائه هاست و میزبانی سرور و ...
6- برخورد حرفه ای در کلیه زمینه ها

معایب :

هزینه بالاتر کلیه سرویس ها نسبت به سایر رقبا

Farid Saadat
July 23rd, 2017, 14:55
سلام،
من باهاشون کار نکردم ولی الان پلان های سرور مجازی شرکتشون رو که دیدم یک چیزی مشاهده کردم که تا مرز سکته کردن پیش رفتم!
سرور مجازی رم 512 و ویندوز سرور 2012 ؟ این مورد قبول میگیم نصب میشه. مشکلی نیست.
موضوع دیگه هارد 20 گیگابایت ؟ چجوری میخوان ویندوز سرور 2012 روی 20 گیگ هارد نصب کنند ؟ :| سواله واسم واقعا!!!!
مینموم هارد دیسک مورد نیاز رو خود مایکروسافت گفته 35 گیگابایت! با 20 گیگ چجوری میشه ؟؟؟ ( ریکامندد نه ها! مینیموم ).
این دو تا موضوع واسم واقعا جالب بود!!!

با احترام.

Motahari.web
July 25th, 2017, 23:04
سلام دوست عزیز ویندوز سرور 2012 به 12 گیگابایت بیشتر نیاز نداره با آپدیت و این موارد 16 گیگابایت میشه کلا سیستم عامل روی 512 نصب میشه اما برای اجرای نرم افزار دچار مشکل میشه فقط.

Majdict.com
July 26th, 2017, 10:45
با سلام
من در یک مورد باهاشون کار کردم که اینقدر اذیتم کردن کلا بی خیال شدم اصلا خوب نبود با بقیه مواردش هم خیلی آشنا نیستم.
موفق باشین

SixthElement
September 25th, 2017, 03:48

سلام و احترام خدمت شما دوست عزیز.

من درک نمی کنم کجای صحبت من از حسادت بوده و چرا باعث ناراحتی شما شده.

صحبت من فقط این بوده که این انجمن به عنوان محیطی تخصصی باید اطلاعات صحیح در اختیار کاربران بگذاره. اگر چیزی رو مطرح کردم نه از ناشی بودن و یا حسادت بلکه برای اصلاح یک اشتباه بوده وگرنه مثل خیلی موضوع های دیگه از کنارش رد می شدم. گفته های من از روی سند مکتوب بوده و برعکس برخی از دوستان که ادعای دانش دارند، من از معدود کسانی در ایران هستم که دوره های cdcs و cdcp رو گذروندم و الکی صحبت نمی کنم. برای دوستانی که مایل هستند در مورد cdcs بدونند پیشنهاد می کنم آدرس https://www.epi-ap.com/services/1/3/5/Certified_Data_Centre_Specialist_(CDCS)
رو مطالعه کنند.

در انتها راه انداختن هر مرکز داده، با هر اسمی و هر سطحی کار پر زحمتیه. امیدوارم دوستان ****** هم سعی کنند با شفافیت بیشتر و سرویس بهتر موفق تر از قبل باشند. راه انداختن حتی ۱ رک جای افتخار داره چه برسه به خدمات بیشتر.

پیروز باشید

slefx.ob
September 26th, 2017, 11:00
با سلام

استاندارد داره یا نداره اصلا بیان کلی استاندارد تخصصی داشته باشن همه اینا به کنار... چطور میشه 5 تا سرور رو روی یک لینک 1 گیگابیت بالا آورد ؟!
یک دیداس ریز از یه سرور مجازی خارج بخوره شبکشون به هواست !! و نمیشه روش حساب کرد.
حالا خودتون کیفیت رو بسنجین و مقایسشون کنین.

موفق باشید.

a1994n1373
September 26th, 2017, 11:13
دیتاسنتر آسیاتک میتونه مناسب باشه .

onlinedays
November 30th, 2017, 18:24
سلام
میخواستم تاپیک جدا بزنم دیدم این تاپیک هست همینجا تجربه کار با ****** رو میگم به دوستان شاید مفید باشه براشون

من تقریبا دوسال کار کردم با ****** که یک سالی بود یک سرور دادیم بهشون برای کولو

قبل از کولو کردن تمام شرایط رو تلفنی و از طریق تیکت ازشون پرسیدم و یک معیار مهم و اصلی من این بود که ترافیک یک به ده رو رایگان محاسبه کنند که گفتند همینطور هست.

تا اینکه تقریبا سه ماه پیش دیدم سرعت پورت لیمیت شده و به بخش فنی تیکت دادم و تقریبا دو روز ما با بخش فنی درگیر بودیم که بفهمند قضیه چیه و بعد کاشف به عمل اومد که سرعت پورت رو بدلیل مصرف ترافیک لیمیت کردن
و یک فاکتور برام صادر کردن که این رو باید پرداخت کنید تا محدودیت پورت برداشته بشه
چک کردم دیدم مصرف ترافیکم اون ماه یک به ده نشده و بهشون حق دادم و بعد از تخفیفی ک دادن فاکتورو پرداخت کردم

تا اینکه یک ماهه پیش باز بدون اطلاع قبلی سرعت پورت رو لیمیت کردن و طی تماس گفتن شما به مدت نیم ساعت از حداکثر سرعت پورت داشتین استفاده می کردین چک کنین دلیلشو بگید تا از لیمیت خارج کنیم.
چک کردم و دلیل رو بهشون گفتم (یکی از همکارا روی یک سرور و اپارات داشته فایل انتقال میداده!) تا از لیمیت خارج کنند. که یهو دیدم یک فاکتور صادر کردن که مصرف ترافیک شما بالاتر از یک ترای رایگان بوده و بقیه رو باید بابت هر یک ترا 200هزار ت پرداخت کنید

چک کردم دیدم مصرف ترافیک بیشتر از یک به ده بوده به بخش فروش اعلام کردم که از جوابشون نزدیک بود شاخ درارم!:39:
گفتن ما روی سرویس هامون همچین آپشنی (ترافیک یک به ده رایگان ) نداریم ، گفتم پس چطور این هزینه رو طی یکسال گذشته از من نمی گرفتید ؟ و چطور دو ماهه قبلش بابت یه به ده نشدن مصرف من هزینه رو پرداخت کردم که متاسفانه هیچ جواب قانع کننده ای نداشتن

بعد گفتن شما ثابت کن که ما همچین حرفی رو یکسال پیش زدیم گفتم بارها با همکاراتون صحبت کردم و گفتن این موضوع رو که درجواب گفتن اسم همکار رو بگید تا توبیخش کنیم!!!:39:

خلاصه بعد دوسه روز سروکله زدن باهاشون رفتم تیکتای یکسال پیش رو نگاه کردم و خوشبختانه دیدم داخل یک تیکت این مورد رو ذکرکردن و تونستم بهشون ثابت کنم تا فاکتورو پرداخت نکنم و بعد چند روز هم از ****** نقل مکان کردم!

نکاتی که خلاصه وار در مورد ****** میتونم بگم:

1- حرکت بسیار بسیار غیرحرفه ایشون که قبل از اطلاع دادن پورت رو لیمیت میکنند و اصلا به این قضیه توجه ندارند ما اینطرف به چندصدتا کاربر باید پاسخگو باشیم

2- عدم هماهنگی بین کارمندان شرکت و نداشتن یک ساختار مشخص در پشتیبانی ، بطوری که پورت من دوروز لیمیت شده بود و نه هیچ کی به من میگفت قضیه چیه نه بخش فنیشون میتونست متوجه بشه

3- عدم توانایی ارتباط با مدیریت (بطوری که با بخش فروش صحبت کردم گفتم با مدیریت میخوام صحبت کنم گفتن شما میتونید به سرپرست تیکت بزنید و ایشون باز به خود من ارجاع میدن که بررسی کنم!!@-))

4- پایین اومدن کیفیت بطوریکه در چند ماه اخیر سرورم فکر می کنم دوسه بار به مدت دوسه روز خاموش شده بود

5- عدم شفافیت در ارائه سرویس(مثلا ملاک محاسبه ترافیک رو مشخص نمیکنن و هرموقع دلشون خواست گزارش میگیرن ازشون سوال کردم ملاکتون کدام یکی از این موارد هست : ابتدای ماه میلادی، ابتدای ماه خورشیدی یا ابتدای فاکتور که جوابی ندادند)

تمام این موارد نه برای تخریب و صرفا جهت دیده شدن احتمالی مطلب توسط مدیران شرکت هست که شاید یه فکر اساسی برای خارج کردن شرکت از این سیر نزولی (حداقل برای منکه مشتری دوسالشون بودم اینطور به نظر میرسه) داشته باشند. چون به شخصه علاقمند به این شرکت هستم و حیفه که به این صورت پیش بره...

ضمنا (اسکرین شات از تمام تیکت ها گرفته شده و تمام این موارد قابل اثبات می باشد)
ببخشید پرحرفی شد
به امید اینکه روزی همه شرکت های ایرانی به حقوق مشتری احترام بگذارند.

persiangulf
December 12th, 2017, 20:36
سلام خدمت شما دوست عزیز.
جواب شما را در یک جمله کوتاه خلاصه میکنیم.
***اینجا ایران است و تمامی اینها طبیعیست نگران نباشید***