PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرور با منیج خاص و نیمه وارز

mahdi2009
December 19th, 2010, 12:59
سلام.

دوستان بنده یه سرور میخوام که هم بتونم سایتهام(4 عدد=مقدار مصرف منابع متوسط به پایین) رو روش ران کنم هم بتونم دو عدد وی پی اس روی این سرور ران کنم(میکروتیک هم ترجیحا بشه ران کرد ولی در اولویت نیست) . از لحاظ فنی اول دوستان بفرمایند که میشه و اگر میشه چه مقدار از کیفیت کار کم میکنه ایا قابل چشم پوشی هست یا نه؟

در مورد مشخصات هم فکر کنم بستگی به بودجم داره که تا 120 تومن در ماه است.(کمتر باشه خیلی خوبه) از لحاظ سخت افزار کیفیت هم متوسط به بالا باشه ترجیحا دسکتاپ نباشه.در مورد نیمه وارز بودن هم یه سایت وارز هست اگر مشکلی پیش اومد اول اخطار بدن بعدا اعمال کنند. یکدفعه همه سرور رو خاموش نکنن.

پنل کنترلی اگر سی پنل باشه بهتره ولی اگر هزینش برای سرور خیلی بالا میشه با دایرکت ادمین هم مشکلی نیست اگر مشکل امنیتی پیدا نکنه.

در مورد دیتاسنتر هم بیشتر نظر خود من روی ovh یا leaseweb است.بعدا دیتاسنترهای دیگه اروپا. دوستان بفرمایند که ایا تو امریکا هم همچین سروری میشه تهیه کرد که زیاد به وارز حساس نباشند.

*در مورد منیج هم دوستان بفرمایند که فول منیج هزینش چقدر هست برای این کار و اینکه یه بار گرفته میشه یا ماهیانه؟

با تشکر.

taghikhani
December 19th, 2010, 14:09
برای این کار شما باید یک سرور بگیرید و اون رو به چند سرور مجازی تقسیم کنید و سایتهاتون رو هم روی یکی از سرورهای مجازی بالا بیارید.
اگر سرور ایران میخواید من در خدمتتون هستم.

mahdi2009
December 19th, 2010, 15:08
سلام.

ممنون از راهنمایی. فکر کنم در ایران برای پهنای باند به مشکل بخورم . ایا هنوز از المان سرویس ارائه میدین؟

دوستان اگر منیج وی پی اس باید باشه پس ممنون میشم بر همون اسا بهم افر پیشنهادی بدن.

با تشکر.

vPsPersia.COM
December 19th, 2010, 16:51
با 120 یا 130 تومان میشه یک سرور خوب خرید و شما کارت رو روی سرور انجام بدی

iNicz.Com
December 19th, 2010, 19:15
خواستی بیا از هتزنر دارم . واست یه proxmox هم نصب مینکن هم میکروتیک بده هم وین هم لینوکس .:60:
انلاین هستم. اگه نبودم تماس بگیر.

taghikhani
December 19th, 2010, 19:34
سلام.

ممنون از راهنمایی. فکر کنم در ایران برای پهنای باند به مشکل بخورم . ایا هنوز از المان سرویس ارائه میدین؟

دوستان اگر منیج وی پی اس باید باشه پس ممنون میشم بر همون اسا بهم افر پیشنهادی بدن.

با تشکر.

از آلمان وی پی اس میتونم در خدمتتون باشم.
در مورد ایران فکر نکنم مشکل پیدا کنید.

Aria
December 19th, 2010, 20:40
سلام.

در صورتی که از 3 سرور مجازی با منابع اختصاصی در کشور های اورپایی (ترجیهاً هلند و لوگزامبورگ و بعضی از شرکت های آلمانی) استفاده کنید میتونید با حدود همان هزینه، تمام هدف هاتون رو به راحتی اجرا کنید و خیالتون هم از مشکلات بسته شدن سرور و ... راحت باشه (مدیریت سرور و قوانین دیتاسنتر طرف قرارداد مهم هست و لاغیر).

برای خرید یک سرور *غیر desktop* با این هزینه از یک دیتاسنتر معتبر offshore یا همان نیمه وارز (وارز واقعی فقط China - Russia - Iran هستند و فقط بعضی دیتاسنتر هاشون - نه همه) به هیچ عنوان موفق نخواهید بود (خوشحال میشم افرادی که غیر از این نظر رو دارند آفر هاشون رو هم ارائه کنند).

سرور مجازی می بایست در یک سرور با مدیریت صحیح قرار داشته باشه و همینطور جوانب کیفیتی از جمله داشتن RAID و همینطور RAM و CPU قوی (ترجیهاً سری DDR3) رعایت بشه و در غیر این صورت بدون شک به مشکل خواهید خورد.

در نهایت این موارد نظریات شخصی بنده بر مبنای مطالعات و تجربیات شخصی بود که تا به حال به مشکل بر نخوردم ولی رعایت اونها توسط شما مشخصاً با مسولیت خود شما امکان پذیر خواهد شد.

با تشکر.

amirizadi
December 19th, 2010, 21:05
در خدمتم
از هلند - آلمان
البته هیچ کدوم وارز 100٪ نیستند

mahdi2009
December 19th, 2010, 21:48
سلام.

vatanmusic عزیز اگه دیتاسنتر و افرهای اون رو هم بگین خوب میشه ممنون.

یکی از دوستان در پی ام خصوصی نمایندگی وی پی اس این شرکت رو معرفی کردن ایا بهتره سرور تهیه کنم یا نمایندگی وی پی اس؟

نمایندگی سرور مجازی (http://www.fazaha.com/main/fa/reseller_vps)

با تشکر.