PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نحوه همکاری با دیتاسنترها و isp ها؟

onlinedays
March 16th, 2017, 18:04
سلام
دوستان عزیز اطلاعاتی از نحوه قرارداد و درآمد زایی (مصرف ترافیک بالا) سایتهای دانلود با isp ها دارید؟ مستقیما قرارداد میبندن یا قرارداد با واسطه دیتاسنترها هست؟
چطور باید اقدام کنیم و چقدر میدن معمولا؟
RoobinaServer
March 16th, 2017, 19:27
با سلام

چنین سایت هایی پشتیبانی و دلسوزی میخواهند و طبیعتا باید از واسط ها اقدام نمائید که تجربه نیز در این زمینه دارند.

باتشکر

onlinedays
March 17th, 2017, 12:30
با سلام

چنین سایت هایی پشتیبانی و دلسوزی میخواهند و طبیعتا باید از واسط ها اقدام نمائید که تجربه نیز در این زمینه دارند.

باتشکر
لطفا اگر اطلاعاتی دارید بفرمایید

wdevir
March 17th, 2017, 15:13
بهترین جواب ممکن رو شما می تونید با یک تماس تلفنی و یا ایمیل از شرکت های مطرح بگیرید چون اینگونه مسائل زیاد عمومی به جواب درست نمیرسه و بیشتر نظریه پردازی میشه.

N4vid12
March 17th, 2017, 15:24
منظورتون اینه از دانلود فایل بهتون درامد میدن؟!

arc1o0
March 17th, 2017, 16:01
سلام
دوستان عزیز اطلاعاتی از نحوه قرارداد و درآمد زایی (مصرف ترافیک بالا) سایتهای دانلود با isp ها دارید؟ مستقیما قرارداد میبندن یا قرارداد با واسطه دیتاسنترها هست؟
چطور باید اقدام کنیم و چقدر میدن معمولا؟
سلام

چه میزان ترافیک دارید؟

mtbirir
March 18th, 2017, 00:22
چند وقت پیش قرار شد بیزینس خرید فروش پهنای باند داخلی راه بیوفته که برخی از شرکتهایی که دیتا سنتر ندارند مخالفت کردند و پروژه روی هوا رفت
چقدر ترافیک دارید ؟

onlinedays
March 18th, 2017, 01:17
منظورتون اینه از دانلود فایل بهتون درامد میدن؟!
بله دوست عزیز

- - - Updated - - -

سلام

چه میزان ترافیک دارید؟
روزی1ترا

- - - Updated - - -

چند وقت پیش قرار شد بیزینس خرید فروش پهنای باند داخلی راه بیوفته که برخی از شرکتهایی که دیتا سنتر ندارند مخالفت کردند و پروژه روی هوا رفت
چقدر ترافیک دارید ؟

حدودا روزی 1 ترا ترافیک داریم

دوسه سال پیش یکی از شرکتهای خصوصی که قراردادش فقط با مخابرات بود به خودمون پیشنهاد داد ولی باهاشون کنار نیومدیم الان میخواستم ببینم شرایط به چه صورت هست ؟

N4vid12
March 18th, 2017, 01:37
بنده هم سایت دانلودی دارم که مصرفش خیلی بیشتر از این حرف ها هست ولی به بنده مبلغی بابتش نمیدن! چطوری میتونیم با شرکت دیگه ای همکاری داشته باشیم؟

arc1o0
March 18th, 2017, 01:50
سلام

ما به ixp تهران متصل هستیم، بسته به ترافیک تولیدی شما از 30 ترا به بالا می تونیم با دوستان همکاری کنیم

منتها دقیقا باید مشخص بشه چه میزات ترافیک دارید، و در بخش در خواست سرویس تاپیک بزنید

امکان ارائه تخفیف، میزبانی رایگان و حتی پرداخت هزینه بایت ترافیک های بالای 100 ترابایت وجود دارد.

onlinedays
March 18th, 2017, 11:54
سلام

ما به ixp تهران متصل هستیم، بسته به ترافیک تولیدی شما از 30 ترا به بالا می تونیم با دوستان همکاری کنیم

منتها دقیقا باید مشخص بشه چه میزات ترافیک دارید، و در بخش در خواست سرویس تاپیک بزنید

امکان ارائه تخفیف، میزبانی رایگان و حتی پرداخت هزینه بایت ترافیک های بالای 100 ترابایت وجود دارد.

سلام ممنون از پیشنهادتون ولی من از خودم سرور اختصاصی در دیتاسنتر می ذارم و نیاز به اسپانسری سرور ندارم به این صورت پیشنهادی دارید؟

mtbirir
March 18th, 2017, 12:02
فعلن کسی پول بابت ترافیک مصرف شده نمیده .این مدلی که شایعه شده هیچ مدل بین المللی سازگار نیست بهمین خاطر پا نمی گیره

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

hamid53214
March 18th, 2017, 13:27
میتونید از ترافیک 1 به 10 استفاده کنید و از ترافیک دانلودیتون درامدزایی کنید

arc1o0
March 18th, 2017, 13:42
سلام ممنون از پیشنهادتون ولی من از خودم سرور اختصاصی در دیتاسنتر می ذارم و نیاز به اسپانسری سرور ندارم به این صورت پیشنهادی دارید؟

در تماس باشید..

onlinedays
March 18th, 2017, 13:59
فعلن کسی پول بابت ترافیک مصرف شده نمیده .این مدلی که شایعه شده هیچ مدل بین المللی سازگار نیست بهمین خاطر پا نمی گیره

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

اطمینان دارم که به این روش برخی سایت ها و شرکت ها با isp ها همکاری دارند.
بنظرتون چرا برخی شرکتها سرور اسپانسری میدن؟

- - - Updated - - -

میتونید از ترافیک 1 به 10 استفاده کنید و از ترافیک دانلودیتون درامدزایی کنید
متوجه منظورتون نشدم؟ درحال حاظرهم از 1به10 دارم استفاده می کنم

mtbirir
March 18th, 2017, 14:10
1-اسپانسر میشند تا بحث لوکالیتی پیش بیاد و یوزرای خودشون با سرعت خیلی خوبی از این سایتا استفاده کنند و مصرف یوزرا رو بالا ببرند
2-تعدادی سرور رو اسپانسر میشند تا بحث دیتا سنتر و تولید محتوا رو پیش ببرند و بتونند محتوای خوب و با ارزش و پروژه های پول ساز رو جذب کنند

onlinedays
March 18th, 2017, 15:29
1-اسپانسر میشند تا بحث لوکالیتی پیش بیاد و یوزرای خودشون با سرعت خیلی خوبی از این سایتا استفاده کنند و مصرف یوزرا رو بالا ببرند
2-تعدادی سرور رو اسپانسر میشند تا بحث دیتا سنتر و تولید محتوا رو پیش ببرند و بتونند محتوای خوب و با ارزش و پروژه های پول ساز رو جذب کنند

متوجه نشدم واقعن!!!!! الان مثلا هاست دی ال میاد سرور اسپانسری میده این مواردی که شما فرمودین فک نمی کنم توجیه اقتصادی درستی باشه براشون؟!