PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ارائه درگاه اختصاصی پارسیان - دنیاپی

donyapay
March 16th, 2017, 14:03
با سلام و احترام

با گذشت یک سال از فعالیت دنیا پی ، موفق به عقد قرارداد با شرکت تجارت الکترونیک پارسیان (پککو) شد .
که از این پس می توانید با دریافت درگاه اختصاصی پارسیان از دنیاپی از مزایای زیر بهرمند شوید :

کد پذیرنده شخصی
درج نام و ادرس سایت شما در صفحه پرداخت
تسویه حساب منظم ، سریع و اتوماتیک
واریز مستقیم از سمت شاپرک به حساب شما
بدون نیاز به سایت واسط
قابل اعتماد
قابلیت استفاده مستقیم در اپلیکیشن ها
بدون نیاز به اینماد

لازم به ذکر است که این سرویس درحال حاضر فقط به وب سایت های که تراکنش بالایی دارند ارائه می شود .

ایمیل : donyapay@gmail.com
وب سایت : http://donyapay.com

dertgtr
March 16th, 2017, 14:08
نه آدرسی نه شماره تماس ثابتی ! شیوه اعتماد سازی =؟

تراکنش بالا به عبارتی روزانه چقدر =؟

donyapay
March 16th, 2017, 14:31
نه آدرسی نه شماره تماس ثابتی ! شیوه اعتماد سازی =؟

تراکنش بالا به عبارتی روزانه چقدر =؟

درگاه ما چون خصوصی هست و فقط مشتریان خاصی رو قبول میکنیم و دارای شماره ثبت شرکتی و مکان مشخص و مجوز اینماد موقت هستیم، از این رو نیاز به عمومی کردن ادرس ندیدم گر چه ادرس و تلفن ثابت ما در هویز دامنه وجود داره و برای اینکه همیشه در دسترس باشیم جهت پاسخ گویی 24 ساعته به مشتریان از شماره تلفن ثابت استفاده نکردیم .گذشت زمان اعتبار ما رو میسازه که یکساله بدون هیچ مشکل و حاشیه فعالیت می کنیم .

همچنین درگاه اختصاصی پارسیان متصل به حساب شخص میشه و واریزی ها از سمت شاپرک مستقیم به حساب شخص صورت میگره که این صد درصد اعتماد رو برای کاربران فراهم می کنه .

اگه یک درصد در نامعتبر بودن شرکت ما شکی بود فکر نمیکنم شرکتی به بزرگی پککو با ما قرار می بست .

mehriz
March 16th, 2017, 15:09
، از این رو نیاز به عمومی کردن ادرس ندیدم گر چه ادرس و تلفن ثابت ما در هویز دامنه وجود داره و برای اینکه همیشه در دسترس باشیم جهت پاسخ گویی 24 ساعته به مشتریان از شماره تلفن ثابت استفاده نکردیم .گذشت زمان اعتبار ما رو میسازه که یکساله بدون هیچ مشکل و حاشیه فعالیت می کنیم .

درود
اطلاعات whois که بزرگوار دلیل بر اعتماد نمیشه...
به عبارتی برای جوابگویی تلفن همراه ارائه میدهید ؟

dertgtr
March 16th, 2017, 15:28
درگاه ما چون خصوصی هست و فقط مشتریان خاصی رو قبول میکنیم و دارای شماره ثبت شرکتی و مکان مشخص و مجوز اینماد موقت هستیم، از این رو نیاز به عمومی کردن ادرس ندیدم گر چه ادرس و تلفن ثابت ما در هویز دامنه وجود داره و برای اینکه همیشه در دسترس باشیم جهت پاسخ گویی 24 ساعته به مشتریان از شماره تلفن ثابت استفاده نکردیم .گذشت زمان اعتبار ما رو میسازه که یکساله بدون هیچ مشکل و حاشیه فعالیت می کنیم .

همچنین درگاه اختصاصی پارسیان متصل به حساب شخص میشه و واریزی ها از سمت شاپرک مستقیم به حساب شخص صورت میگره که این صد درصد اعتماد رو برای کاربران فراهم می کنه .

اگه یک درصد در نامعتبر بودن شرکت ما شکی بود فکر نمیکنم شرکتی به بزرگی پککو با ما قرار می بست .

درگاه اختصاصی پارسیان رو به چه مقدار تراکنش روزانه ارائه می کنید؟

donyapay
March 16th, 2017, 15:43
درود
اطلاعات whois که بزرگوار دلیل بر اعتماد نمیشه...
به عبارتی برای جوابگویی تلفن همراه ارائه میدهید ؟

ما نیازی به اعتماد سازی نداریم ولی با این وجود دلایل خیلی زیاد رو ارائه دادم برای اعتماد سازی که خیلی مهمتر از ادرس و تلفن و... بود یکی از اونا هویز بود .
اگه تا الان اینماد گرفته باشید می دونید که تا زمانی که هویز سایت تون درست نباشه اینماد تعلق نمیگیره .
درضمن قرار دادی که میبندیم تمامی مدارک و مستندات لازم ارائه میشه ولی به صورت عمومی نذاشتیم.
مجدد میگم ما در مرحله فعلی اصلا نیازی به درج ادرس ، تلفن ثابت ، اعتماد سازی و.... نداریم چون یک ریال از تراکنش های انجام شده به حساب ما واریز نمیشه مستقیم از سمت شاپرک به حساب شخص مورد نظر واریز میشه .

- - - Updated - - -

درگاه اختصاصی پارسیان رو به چه مقدار تراکنش روزانه ارائه می کنید؟

حداقل 5 میلیون تومان در روز

dertgtr
March 16th, 2017, 15:50
اگر مستقیم به شماره حساب کاربر واریز میشه هزینه های خودتون رو چطور حل می کنید؟

donyapay
March 16th, 2017, 15:52
اگر مستقیم به شماره حساب کاربر واریز میشه هزینه های خودتون رو چطور حل می کنید؟
کارمزدی که توافق میکنیم از اون مبلغ کسر و اتوماتیک به حساب ما واریز میشه

mehriz
March 17th, 2017, 15:46
ما نیازی به اعتماد سازی نداریم ولی با این وجود دلایل خیلی زیاد رو ارائه دادم برای اعتماد سازی که خیلی مهمتر از ادرس و تلفن و... بود یکی از اونا هویز بود .
اگه تا الان اینماد گرفته باشید می دونید که تا زمانی که هویز سایت تون درست نباشه اینماد تعلق نمیگیره .
درضمن قرار دادی که میبندیم تمامی مدارک و مستندات لازم ارائه میشه ولی به صورت عمومی نذاشتیم.
مجدد میگم ما در مرحله فعلی اصلا نیازی به درج ادرس ، تلفن ثابت ، اعتماد سازی و.... نداریم چون یک ریال از تراکنش های انجام شده به حساب ما واریز نمیشه مستقیم از سمت شاپرک به حساب شخص مورد نظر واریز میشه .

- - - Updated - - -

درود
ببخشید با معرفی سرویس هاتون و ایجاد تاپیک بیانگر چی هستید؟
اگر کاربر نمی‌خواهید پس چرا معرفی؟!!!

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

iraniam2000
March 17th, 2017, 16:08

- - - Updated - - -

درود
شما نیازی به اعتمادسازی ندارید ولی مطمئنا مشتری برای اعتماد یه سایتی که داره از یک اسکریپت عمومی چند ده هزارتومانی (xpayment) استفاده میکنه نیاز به دلایل داره و من هر چی نگاه میکنم اینماد را تو سایت شما نمیبینم ...

روزانه 5 میلیون یعنی ماهانه 150 میلیون باید تراکنش داشته باشیم که 1 درصد اون میشه دو برابر قیمت کل اسکریپت سایت شما ...
موفق باشید

donyapay
March 17th, 2017, 16:25
درود
ببخشید با معرفی سرویس هاتون و ایجاد تاپیک بیانگر چی هستید؟
اگر کاربر نمی‌خواهید پس چرا معرفی؟!!!

من نگفتم کاربر نیاز نداریم شرایط خاصی برای پذیرش کاربر داریم

درود
شما نیازی به اعتمادسازی ندارید ولی مطمئنا مشتری برای اعتماد یه سایتی که داره از یک اسکریپت عمومی چند ده هزارتومانی (xpayment) استفاده میکنه نیاز به دلایل داره و من هر چی نگاه میکنم اینماد را تو سایت شما نمیبینم ...

روزانه 5 میلیون یعنی ماهانه 150 میلیون باید تراکنش داشته باشیم که 1 درصد اون میشه دو برابر قیمت کل اسکریپت سایت شما ...
موفق باشید

من اولین مشتری اسکریپت xpayment هستم، اول قرار بود برای ما اختصاصی باشه بعدا طی صحبت های انجام شده قرار شد که ایشون اسکریپت رو به صورت عمومی بفروشند.

قیمت این اسکریپت دو میلیون تومان هست نه ده هزار تومن !

اگر درجریان اخبار اینماد بوده باشید به بعضی از درگاه های واسط مجوز دادن ولی فعلا اجازه نمایش در سایت ندادن.

بوده خیلی از کسب و کارهای کوچیک که هزینه انچنانی نشده ولی خیلی موفق بوده و خیلی ها هم بوده که هزینه های سنگین کردن به جایی نرسیدن !

معیار شما بسیار غلطه برای سنجش موفقیت وب سایت ، خیلی از سایت های بزرگ هستند که میلیونی هزینه کردن و میلیاردی در امدشونه !

هرکسی به اندازه زحمتش میبره!

mehriz
March 17th, 2017, 16:28
فرم لاگین بدون یوزر و پسورد زدم
اسکریپ میگه خطا...
35479

iraniam2000
March 17th, 2017, 16:44
من نگفتم کاربر نیاز نداریم شرایط خاصی برای پذیرش کاربر داریم

من اولین مشتری اسکریپت xpayment هستم، اول قرار بود برای ما اختصاصی باشه بعدا طی صحبت های انجام شده قرار شد که ایشون اسکریپت رو به صورت عمومی بفروشند.

قیمت این اسکریپت دو میلیون تومان هست نه ده هزار تومن !

اگر درجریان اخبار اینماد بوده باشید به بعضی از درگاه های واسط مجوز دادن ولی فعلا اجازه نمایش در سایت ندادن.

بوده خیلی از کسب و کارهای کوچیک که هزینه انچنانی نشده ولی خیلی موفق بوده و خیلی ها هم بوده که هزینه های سنگین کردن به جایی نرسیدن !

معیار شما بسیار غلطه برای سنجش موفقیت وب سایت ، خیلی از سایت های بزرگ هستند که میلیونی هزینه کردن و میلیاردی در امدشونه !

من هم نگفتم ده هزار گفتم جند ده هزار تومان !
این اسکریپت تو همین انجمن با یک میلیون ششصدهزار تومان داره فروخته میشه تازه شما بری حرف بزنی خیلی ارزان تر هم بهت خواهند فروخت ، ضمنا تاپیک های فروش این اسکریپت تو این انجمن سابقه ای بیشتر از کل عمر دامنه شما دارند ، یعنی کلا بچه ای که حق برداشت از حساب خودش را بدون اجازه والدینش نداره از تجارت و قوانین اون چی میدانه که این را هم بدانه که اسکریپت مالی به این مهمی را نباید به همه فروخت ؟
بنده در جریان اینماد و قوانینش هستم ولی یک نفر تو این تاپیک داره دلیل اعتماد به خودش را گرفتن اینماد میدانه بعد میگه تو سایت نمایش داده نمیشه ! حتما ملت باید از علوم غیبی برای فهمیدن داشتن نماد بهره ببرند
کل چیزی که ما میبینیم یک دامنه 30 هزار تومانی ، یک شماره 5 هزار تومانی و یک اسکریپت عمومی هست
نه آدرس شرکتی ، نه شماره تلفن ثابت شرکت و نه شماره ثبت شرکت ... در حالی که خیلی ها که خیلی بیشتر از شما اعتمادسازی کردن ، تازه مدیران اونها معتقد بودن اعتماد مشتری خیلی ارزش داره و تمام سعی را در اعتمادسازی داشتن بعد مدتی تاپیک های کلاه برداری و د/زدی اونها تو انجمن زده شده و اتفاقا اگر میخواید از اینجا مشتری جمع کنید مخصوصا که سابقه فعالیت و اعتمادسازی را قبلا نداشتید بهتر اون جمله نیاز به اعتمادسسازی نداریم را بیخیال بشید و با تمام توان سعی در اعتمادسازی کنید چون مارگزیدگان این انجمن از ریسمان سیاه و سفید و شرکت های دارای آدرس که کلی هم هزینه اسکریپت کردن میترسند چه برسه به شما که کلا هیچی ندارید
موفق باشید

- - - Updated - - -

دو جمله ضد هم
من تا حالا ندیدم تو فین تک و درگاهها ، درگاهی که از اسکریپت عمومی استفاده کرده موفق باشه
اونهایی که موفق بودن و دیدم آرین پال ، زرین پال ، جهان پی ، پی لاین و پی هستند که حتی pay.ir از اسکریپت قبلی خودش یعنی پی لاین هم استفاده نکرده ...
اینجا بحث مالی هست و زحمت یعنی اعتماد مشتری را جلب کردن و هزینه کردن برای سود آینده ...

ashadata
March 17th, 2017, 18:16
اصلا یکی به من بگه با توجه به شرابط ایشون به کسی درگاه میدن که ماهی 150 میلیون تراکنش داشته باشه
فرضا ما اینقدر تراکنش داشته باشیم چرا باید از یک واسط درگاه بگیریم !

چه دلیل منطقی وجود داره !
حالا درگاه معتبری بود یک چیزی