PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سیم کارت های شاتل به زودی در بازار!

delta
March 15th, 2017, 22:04
امروز رفتم پیش دوستم نماینده شاتل هست ببینم چطور میشه برای مغازم اینترنت بدون خط بگیرم گفت صبر کن سیم کارت شاتل بعد عید وارد بازار میشه!! تعجب کردم خبرشو ندیده بودم..میگفت خبرش رسیده با سیم کارتهای دیگه فرق داره و اینترنتی که میده فوق بالاست!! نمیدونم والا چی بگ..خبرشو الان تو نت خوندم گفتم بزارمش :-| تو اخبار خود شاتلم زده...

با اعطای رسمی “پروانه نوع اول اپراتور مجازی تلفن همراه” (Full MVNO) از سوی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی به شرکت توسعه ارتباطات همراه شاتل، این اپراتور تلفن همراه، از برنامه خود به منظور راه‌اندازی نخستین و کامل‌ترین شبکه نسل جدید اپراتور تلفن همراه ایران و عرضه سیم‌کارت‌های نسل جدید با قابلیت برقراری مکالمه، تبادل پیامک و دسترسی به اینترنت بر پایه فناوری‌های ۳G و ۴G خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شاتل موبایل، اپراتورهای مجازی نوع اول (Full MVNO) بر خلاف اپراتورهای مجازی نوع دوم (Light MVNO)، دارای تمام امکانات، تجهیزات فنی و هسته شبکه تلفن همراه بوده و با بکارگیری زیرساخت رادیویی شبکه‌های تلفن همراه موجود، خدمات نوآورانه و متمایزی را به مشترکین خود ارائه می‌کنند.
بر طبق پروانه اعطا شده به شرکت توسعه ارتباطات همراه شاتل، این شرکت بعنوان اپراتور خدمات سیار گروه شرکت‌های شاتل، به زودی خدمات مبتنی بر نسل‌های جدید شبکه تلفن همراه خود را در قالب سیم‌کارت‌هایی با نام تجاری «شاتل موبایل» به مشتریان خود در سراسر کشور عرضه می‌کند.

http://www.net-news.ir/wp-content/uploads/ShatelMobileSIM.jpg

براساس این گزارش، سیم‌کارت‌های شاتل موبایل، علاوه بر قابلیت برقراری مکالمه و تبادل پیامک بعنوان خدمات پایه، آخرین تکنولوژی‌های دسترسی به اینترنت پرسرعت مبتنی بر شبکه های ۳G، ۴G/LTE و ۴٫۵G را به همراه طرح‌ها و خدمات ویژه محتوایی و ارزش افزوده، با کیفیت شاتل، در اختیار مشترکین و متقاضیان قرار می‌دهد.
براساس این گزارش، شرکت توسعه ارتباطات همراه شاتل، ارائه کننده خدمات ارتباطی سیار مبتنی بر شبکه‌های تلفن همراه و خدمات اینترنت پرسرعت بیسیم بر پایه فناوری TD LTE گروه شرکت‌های شاتل است که خدمات ارتباطی همگرای ثابت و سیار بر پایه اینترنت را به صورت یکپارچه بعنوان نسل جدید اپراتورهای تلفن همراه کشور به مشترکین خود ارائه می‌کند.

درباره شاتل موبایل

شرکت توسعه ارتباطات همراه شاتل (شاتل موبایل) به عنوان شبکه همراه گروه شرکت‌های شاتل، در سال ۱۳۹۴ و با هدف تمرکز روی نسل‌های جدید خدمات ارتباطی بیسیم مبتنی بر شبکه‌های تلفن همراه، TD-LTE و Wi-Fi عمومی تاسیس شد، این شرکت در اسفند ۱۳۹۵ موفق به دریافت “پروانه نوع اول اپراتور مجازی تلفن همراه” (Full MVNO) از سوی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به عنوان نسل جدید اپراتورهای تلفن همراه کشور شد.
شاتل موبایل خدمات ارتباطی همگرای ثابت و سیار بر پایه اینترنت را به صورت یکپارچه بعنوان نسل جدید اپراتورهای تلفن همراه کشور به مشترکین خود ارائه می‌کند.

Mr.Pouria
March 15th, 2017, 22:28
اگه قیمت هاشم مثل ADSl خوب باشه مخصوصا آنتن دهیش قطعا بازار رو میگیره ...

سیدرضا بازیار
March 15th, 2017, 23:30
بالاخره یکی پیدا شد که بیاد با ویرانسل رقابت کنه :d
اگه کیفیتش بهتر باشه و پیام تبلیغاتی هم ارسال نکنه، در این رقابت پیروز میشه

ali1150
March 15th, 2017, 23:50
اگه اومد قیمت و کیفیتش خوب بود میصرفه خرید.

RealHAM
March 16th, 2017, 09:35
سلام
دوستان این نوع اپراتورهای مجازی هستند یعنی زیر ساخت فیزیکی که ندارند و باید از زیرساخت های اپراتورهایی مثل همراه اول، ایرانسل و رایتل استفاده کنند که این سه اپراتور خود شدیداً مشکل دارند حالا تصورش را بکنید که بخواهند قسمتی از منابع خود را به mvno اجاره دهند،‌این طوری اون کیفیتی که الان داریم را شاید هم نداشته باشیم

mvno تقریباً یک قرارداد عمده فروشی است، یعنی مثلاً شما برنج فله‌ای می خری بعد با اسم و برند خودت به صورت خورده می فروشی

cacodemon
March 16th, 2017, 09:51
مبین نت همین الانم داره اینو ارائه میده میشه ثبت نام کرد و مودم گرفت و....

mha1368
March 16th, 2017, 12:03
باید قیمت بسته ها رو دید!!!
ان شا الله که کمک کنه به اونایی که اینترنت لازم هستند!

sitetheme
March 16th, 2017, 22:20
سلام
دوستان این نوع اپراتورهای مجازی هستند یعنی زیر ساخت فیزیکی که ندارند و باید از زیرساخت های اپراتورهایی مثل همراه اول، ایرانسل و رایتل استفاده کنند که این سه اپراتور خود شدیداً مشکل دارند حالا تصورش را بکنید که بخواهند قسمتی از منابع خود را به mvno اجاره دهند،‌این طوری اون کیفیتی که الان داریم را شاید هم نداشته باشیم

mvno تقریباً یک قرارداد عمده فروشی است، یعنی مثلاً شما برنج فله‌ای می خری بعد با اسم و برند خودت به صورت خورده می فروشی

در تکمیل فرمایش شما:

اپراتور مجازی شبکه تلفن همراه یا (MVNO) Mobile Virtual Network Operator یک نوع اپراتور تلفنی است، که خودش دارای تجهیزات فیزیکی برای فرستادن مکالمات و داده‌ها نمی‌باشد.
این نوع اپراتور با بستن قرارداد با یک اپراتور دیگر که دارای تجهیزات فیزیکی برای ارسال مکالمات و داده‌ها است، این خدمات را خریداری می‌کند، سپس با نشان تجاری و برند خود اقدام به فروش خدمات تلفن همراه، در بازار می‌نماید.

http://cupcode.ir/news/%d9%86%d8%ae%d8%b3%d8%aa%db%8c%d9%86-%d8%a7%d9%be%d8%b1%d8%a7%d8%aa%d9%88%d8%b1-%d9%85%d8%ac%d8%a7%d8%b2%db%8c-%d8%b4%d8%a8%da%a9%d9%87-%d8%aa%d9%84%d9%81%d9%86-%d9%87%d9%85%d8%b1%d8%a7%d9%87-%d8%af/

بامهر

saeed1988m
March 17th, 2017, 00:21
دقیقا فکر کنم همین باشه از بستر دیگر اپراتورها استفاده میکنن تحت یک همکاری فی مابین
به این صورت باید انتظار اتفاقا افت کیفیت داشت تا بهبود کیفیت.

یک سوال دوستان:
اینترنتی سراغ دارید سرعت آپلود بالا نیاز داریم فقط یعنی دانلود 100 کیلیوبایت هم باشه مشکلی نداریم آپلود بالا هر اینترنتی که باشه مشلی نداره اگر سراغ دارید لطفا معرفی کنین ؟

farmanrava
March 17th, 2017, 01:17
سلام

فرمایش دوستمون در مورد اپراتور های MVNO (مجازی) کاملا درسته .

قراره یک اپراتور دیگه هم اضافه بشه به نام آپتل با پیش شماره 09991 . که زیر مجموعه آپ (733) هستش !

منبع : تابناک (http://www.tabnak.ir/fa/news/677213/%D8%A7%D9%BE%D8%B1%D8%A7%D8%AA%D9%88%D8%B1-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D8%AA%D9%84%D9%81%D9%86-%D9%87%D9%85%D8%B1%D8%A7%D9%87-%D9%88%D8%A7%D8%B1%D8%AF-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%D9%85%D8%AE%D8%A7%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D8%AA-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%B4%D8%AF)

arc1o0
March 17th, 2017, 02:37
دقیقا فکر کنم همین باشه از بستر دیگر اپراتورها استفاده میکنن تحت یک همکاری فی مابین
به این صورت باید انتظار اتفاقا افت کیفیت داشت تا بهبود کیفیت.

یک سوال دوستان:
اینترنتی سراغ دارید سرعت آپلود بالا نیاز داریم فقط یعنی دانلود 100 کیلیوبایت هم باشه مشکلی نداریم آپلود بالا هر اینترنتی که باشه مشلی نداره اگر سراغ دارید لطفا معرفی کنین ؟

باید اینترنت وایرلس بگیرید

تکنولوژی های dsl و 3g & 4g نامتقارن هستند، سرعت آپلود حدودا 1 دهم سرعت دانلود هست.

AMIRsaya2
April 2nd, 2017, 15:31
کلا adsl چند وقت دیگه جمع میشه (سال) ,الان خیلی از شرکت ها مانند شاتل,های وب و.. سرویس اینترنت بیسیم و سیم کارتی راه اندای کردن,همین طور چند شرکت دیگه هم در این زمینه کلا فعالیت میکنند که متاسفانه آشنا نیسن خیلی

بزودی هم پارس آنلاین ارائه میکنه سرویس هاشو

بخاطر مشکلاتی مانند عدم پشتیبانی منطقه و قطعی به هر دلیلی همه دارن میرن سمت بی سیم

saeed.mihan
April 2nd, 2017, 15:42
باید اینترنت وایرلس بگیرید

تکنولوژی های dsl و 3g & 4g نامتقارن هستند، سرعت آپلود حدودا 1 دهم سرعت دانلود هست.

adsl نامتقارن هست.
اما با 3g و 4g مشکل دوستان حل میشه.
سرعت اپلود بنده با 3جی به راحتی روی 500 کیلوبایت هست (شیر از روی گوشی، با مودم قطعا بیشتر خواهد بود).

AtrafNet
April 2nd, 2017, 15:53
کلا adsl چند وقت دیگه جمع میشه (سال) ,الان خیلی از شرکت ها مانند شاتل,های وب و.. سرویس اینترنت بیسیم و سیم کارتی راه اندای کردن,همین طور چند شرکت دیگه هم در این زمینه کلا فعالیت میکنند که متاسفانه آشنا نیسن خیلی

بزودی هم پارس آنلاین ارائه میکنه سرویس هاشو

بخاطر مشکلاتی مانند عدم پشتیبانی منطقه و قطعی به هر دلیلی همه دارن میرن سمت بی سیم

چند دلیل وجود داره که هنوز ADSL وجود داشته باشه: اولاً اینکه همه جا 4G و 3G نیست شما تبلیغ صدا و سیما رو نبین میگه پوشش سراسری من الان جنوب شهر همین تهران بزرگ(!) تو منطقه ای هستم که حتی 3G تو خونه خودم آنتن نمیده چه برسه به 4G دوماً ADSL بسته های ارزون قیمت تری نسبت به 3G و 4G داره که شاید برای یوزر های 4G مهم نباشه اما اینایی که نمیان سمت 4G و چسبیدن به ADSL عاشق ADSL نیستن بلکه قدرت مالی پشت سر هم پول بسته های حجمی خریدن رو ندارن.
نمونه اش خودم 512 کیلوبیت مخابرات به صورت نامحدود دارم ماهانه 23 هزار تومان میدم (2 ماهه 46 تومن رو قبض تلفن) هر روز هم دارم روزی 2 گیگ با IDM دانلود میکنم خیلی هم راضیم :)
می دونم سرویس نامحدود مخابرات جمع شده اما من چون یوزر قدیمی هستم تا وقتی درخواست لغو یا تغییر سرویس ندم می تونم روی همین سرویس قدیمی بمونم اما خب نمی تونم حتی از 512 به 1 مگ ارتقاء بدم چون دیگه سرویس نامحدود ندارن.
در کنارش هم یه 4 مگ آسیاتک دارم ماهی 26 تومان برام میفته که اونو گذاشتم برای استفاده روزمره خانوادگی تلگرام و... با مخابرات هم 24 ساعته میزنم دانلود که میشه روزی 2 گیگ :d
سر جمع حساب کنیم ماهی 49 تومن میدم هم دانلود های بزرگم مثل بازی های کامپیوتر و ایکس باکس 360 انجام میدم هم وب گردی راحتی میکنم.
آیا با این هزینه میشه با 4G چنین کاری کرد؟ البته گفتم خونه من 3G هم آنتن نمیده نه همراه اول نه ایرانسل و نه رایتل (هر سه تا سیمشو دارم) تماس گرفتم گفتن اونجا ظاهراً خارج از محدوده سرویسشونه و قرارم نیست درست کنن چون میگن اونجا زیاد مشتری ندارن فقط این ایرانسل اعصاب منو خورد کرده هر روز sms میده میگه بیا 4G بخر فلان ماشینو برنده شو (:|

meysam999
April 14th, 2017, 15:17
adsl نامتقارن هست.
اما با 3g و 4g مشکل دوستان حل میشه.
سرعت اپلود بنده با 3جی به راحتی روی 500 کیلوبایت هست (شیر از روی گوشی، با مودم قطعا بیشتر خواهد بود).
بهتر هست که اینترنت رادیویی بگیرید. که متقارن هست و اگر ساختمان بلندی داشته باشید. کیفیت بسیار عالی به شما می دهد

BAMPA
April 14th, 2017, 16:30
میتونید از این لینک پیش ثبتنام کنید

http://shatelmobile.ir/