PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید هاست یا اکانت سایت های آپلودر

hamed323
December 19th, 2010, 01:14
سلام دوستان ...
یه سوال فنی داشتم ..
میخوام یه گالری عکس راه بندازم ..عکس یه کم حجمشون زیاد هستش مثلا هر عکس 3 مگ ...
حالا با این تفاسیر یه هاست 100 مگ بگیریم و عکس ها رو روی 4shared (اکانت پریمیوم) آپلود کنم بهتره یا اینکه هاست با ظرفیت بالا بگیرم ..
البته میدونم که اگه عکس ها از روی سروری که سایت روشه لود بشن سرعت بارگذاری بهتره ...
اما میشه اعتماد کرد و مثلا بعد از 1 سال 40 گیگ عکس روی سروری که ازش هاست گرفتم سالم بمونه ..؟

AftabHosting
December 19th, 2010, 01:28
سلام در ابتدا هاست بگیرید به 40 گیگ رسید سرور مجازی .

اگر خواستید در خدمت هستیم. :53:

limonisher
December 19th, 2010, 13:05
اگر فقط براي عكس مي خواهيد هيچجا قابل اعتمادتر از Flickr نيست!

Welcome to Flickr - Photo Sharing (http://www.flickr.com)

NiceIran.net
December 19th, 2010, 15:12
اگر فقط براي عكس مي خواهيد هيچجا قابل اعتمادتر از Flickr نيست!

Welcome to Flickr - Photo Sharing (http://www.flickr.com)

Flickr فيلتره ! عكسها لود نميشن

RezaFH
December 19th, 2010, 15:27
اما میشه اعتماد کرد و مثلا بعد از 1 سال 40 گیگ عکس روی سروری که ازش هاست گرفتم سالم بمونه ..؟

بستگی به جایی داره که ازش هاست می گیرید
اگر جای مطمعنی باشه ، 1 سال که سهل است تا هروقت که شما تمدید کنید ، تمام اطلاعات شما محفوظ خواهد بود :)
البته بالطبع قیمت هم متناسب با سطح کیفیت و پشتیبانی متغیر خواهد بود ...

delta
December 19th, 2010, 16:57
وقتی سرور مجازی هست هاست برای چی؟ سرور مجازی هم ارزونش هست! فکر کنم 10 تومان ماهانه هم گیرتون بیاد.. خوب سرور مجازی بگیر که هم خیالت راحت بشه هم حجمش نصبت به آن هاسته بالاتره

hamed323
December 19th, 2010, 23:30
سرور مجازی بخوام بگیرم با ماهی 10 تومن سرور خوب گیر نمی آرم ..اما اکانت پریمیوم 1 ساله 80 هزار تا میشه ...؟
نظر دوستان چیه ؟

Rezash
December 19th, 2010, 23:42
وقتی سرور مجازی هست هاست برای چی؟ سرور مجازی هم ارزونش هست! فکر کنم 10 تومان ماهانه هم گیرتون بیاد.. خوب سرور مجازی بگیر که هم خیالت راحت بشه هم حجمش نصبت به آن هاسته بالاتره
با دردسر منيج (يا هزينه منيج) و فضاي بك آپ و ... كه حساب بشه خيلي بيشتر ميشه .
پيشنهاد من : خريد هاست

M-Soltani.ir
December 19th, 2010, 23:47
تو آپلود سنتر من مجازید عکس تا 3 مگ آپلود کنید o:-)
عضو بشید هم تا 4 مگ میتونید آپلود کنید

لینک تو امضام هست!